—После обрезания мужчина дольше может заниматься сексом.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

недорогие проститутки киева от 100 гривен, історія спокушання. продовження, проститутки киев харьковское метро.

Це було вже в Москві, у неї в квартирі. Як завжди, студентська вечірка багато горілки і сигарет. Сашка весь час кружляла навколо мене і прагнула почати розмову. Я анітрохи не заперечував - нехай помучиться. Та й горілки було ще замало випито.

Але рано чи пізно, а член починає вимагати розрядки. Раніше б я почав сам вишукувати, доглядати, може навіть і танцювати за який-небудь спідницею, а тепер все готово ... Можна тільки зверхньо поглядати.

Я взяв її за недорогие проститутки киева от 100 гривен руку і витягнув на сходову клітку. Вона зраділа, думала, почну цілувати. Ну вже немає. Обійдеться. На сьогодні у неї інша програма. Я запустив руки їй під светр і став її лапати, поступово задираючи светр і ліфчик, вгору.

Через п'ять хвилин зверху вона вже була голою.

- А тепер спусти джинси і труси

- Зовсім зняти, - боязко запитала вона

- Ні, тільки до щиколоток.

І ось вона стояла, роздягнена і принижена. Її щоки стали червоними. проститутки киев харьковское метро Очі опущені вниз, боялася зустрітися зі мною поглядом. Я ще раз як слід, обмацав її, вже залазячи до неї щілину і між сідниць. Щоразу вона здригалася і просила «а, може, не треба».

- Ну, це ти як хочеш, можу піти і іншу знайти.

Ось цей аргумент і був неприйнятний для неї.

- Ні, не треба, я зроблю все, що ти скажеш.

Ну, що ж, це добре. Я розстебнув ширінку, дістав свій член, він вже давно стояв, і запропонував.

- На, Сашка, смокчи проститутки киев троещина p>

- Я не можу, не вмію, це не для мене.

Ну, прямо, ціла мильна опера, знала б вона, скільки в своєму житті їй доведеться смоктати у мене.

- Сосі давай, повія.

І хоча слово, чисто семантично до неї не застосовується, вона опустила свою голівку і почала брати в рот. Робила вона це дуже невміло. Але, нічого, час все виправить.

Я взяв її голову в свої руки і почав насаджувати її рот на член в зручному для мене ритмі. Одночасно лапав її груди. недорогие проститутки киева от 100 гривен

О, яке ж це почуття. Я його згадую весь час. Трахати в рот незайману, на сходах, як якусь блядь. А вона була дуже пристойною дівчинкою.

Я засаджують їй рот член глибоко і не поспішаючи, даючи відпочити Сашкові. Під кінець, я попередив, що буду кінчати, і що треба буде проковтнути все, що я виллю.

- А без цього не можна, - вже дуже скромно запитала Сашка

- Ось без цього зовсім вже не піде, - і заткнув їй рот членом.

Тут почалося проститутки киев харьковское метро кульмінація, до якої я йшов так довго. Я почав кінчати їй в рот. Довго і багато. Адже коли п'єш горілку, сперми багато і вона рідка.

Вона почала давитися, але я продовжував тримати її і примовляв, ковтай, ковтай. Нарешті я вийняв член з рота і дозволив їй витертися.

- Повинен сказати, що мені сподобалося вставляти тобі в рот член і лапати тебе. Подивись мені в очі.

І на мене подивилася затрахало, замучена незаймана., Яка готова була на все зі мною. проститутки киев троещина

Я їй пообіцяв, що в найближчий місяць я буду безперервно ебать її в рот у всіх позах і місцях, поки вона на навчиться всім типам минетов.

І треба зауважити, що слово я дотримав. Практично кожен день, зустрічаючись, я вставляв свій член в її рот. Це було і в машині, і на вулиці в дворах, і в різних квартирники.

Особливо запам'яталася зустріч у мене вдома.

Я чекав її вже близько години. Вона вбігла, захекавшись в хол.

- Здрастуйте, недорогие проститутки киева от 100 гривен здрастє.

- Привіт, вечеря готова але:

Притиснув з стіні, задер все, що задиралося догори, обмацав і запропонував. Вона нахилилася взяла в рот і почала смоктати. Мої руки шарились по всьому її тілу. Перед оргазмом я вийняв член і став кінчати їй на обличчя.

Це друга картина, яку буду пам'ятати довго. Незаймана з моєю спермою. Іноді мені навіть не віриться, що це було зі мною, але тим не менш, вона була дівчинкою, а сперми наковталася чимало.

проститутки киев харьковское метро У цей вечір її чекав наступний етап.

Я направив її в ванну і порекомендував, як слід помитися. Вона сподівалася, що я зважився трахнути її по іншому. Так це було так, але не зовсім.

На той день в планах у мене стояла її дупа. Коли вона вийшла, я повів її в кімнату, поклав на ліжко і сказав, що зараз піду іншим шляхом і їй буде боляче.

- Ну, що ж, я чула про це, я згодна, - наївно зауважила Сашка.

- Тільки мені доведеться тебе зв'язати, щоб проститутки киев троещина ти не смикалася, повір, так буде краще.

- Добре

Я поклав її на бік НЕ ліжко, коліна притягнув до грудей, руки зв'язав, завівши під ноги. В результаті утворилася відмінна картина Сашкове попки. Доступно і збудливо.

Я вже був на взводі. Для початку сунув член в рот, Сашка за звичкою почала смоктати. Потім обійшов ліжко з іншого боку, взяв вазелін і став змащувати анус.

- Ти що робиш, - обурилася і догодался моя розтягнута незаймана.

недорогие проститутки киева от 100 гривен - Готую тебе для сексу, а тепер мовчи

Спочатку вона стиснула дупу. На цей випадок є відмінний прийом, що складається з вступу в анус двох пальців і поплескуванням по сідницях. Після такого прохід вивільняється, треба тільки не зволікати.

Що я і зробив. Засадив член відразу і по яйця. Сашка закричала.

Я почекав, поки вона наорет, а потім почав працювати. Я засаджують їй глибоко і сильно. Все таки я втомився від місячного трах тільки в рот. На кожен проститутки киев харьковское метро мій рух Сашка тільки ахала.

Я вирішив, що треба додати грубості і став коментувати, як її трахаю. "Лежи, повія», »Класна трахнути жопа в тебе, повія». І ось такий стан схоже початок її порушувати, Сашка початку важко дихати і постановити.

І ось я відчув, що я на підході, витягнув член, обійшов ліжко, і, дроча, спустив всю сперму їй не обличчя і груди.

Потім закурив і спостерігав цю картину, затрахала в жопу і рот дівки. Яка буде згодна на ці процедури проститутки киев троещина і завтра і післязавтра.

Ну, хіба це не кайф.

Глава 3

Ні, це був кайф тільки на початку. Я не підозрював, які сили, я розбудив в Сашкові.

Далі буде