—В среднем пингвины имеют один оргазм в год.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киева от 350гр, оплата за нічліг, проститутки г киева от 50 лет.

У той вечір мене запросили ночувати до хлопчаків у підвал. Увечері, причепуритися і нафарбувати губи яскраво-червоною маминою помадою, я дійшла до потрібного будинку і спустившись по сходинках, натиснула кнопку дзвінка. Натиснула, як попередили 2 довгих, 2 коротких і знову довгий. Через хвилину з того боку почулися кроки і чий то голос запитав

- Хто там?

- Відкривай, - сказала я. - Холодно.

Двері брязнули засувом і я зробила крок в напівтемрява. проститутки киева от 350гр Хлопець за мною закрив двері і провів мене по коридору в кімнату, яку вони поробили досить затишно.

У підвалі нікого, крім нас ще не було. Я запитала, коли прийдуть інші. Хлопчик Антон сказав, що не знає. Я скинула дублянку і кинула її на диван, поруч з порножурналів. На обкладинці якась дівчина відсмоктує у чорного жеребця. Я була вже не маленька і знала, що вона робить. Правда раніше мені доводилося смоктати тільки два рази. Але я знала, що мине для хлопчаків мало проститутки г киева от 50 лет не найвища насолода. Давно ще, будинки, я ще пробувала на огірках та сосисках, але це вже не те. Антон запропонував мені вина. Я погодилась. Через годину ми кінчали другу пляшку і в холодильнику залишалося ще три. Жах! Ми з Антоном базікали про всяку всячину і час пролітав непомітно швидко. Порядком наклюкався вином ми з ним пересіли на диван і стали обговорювати картинки в порножурналами. Я сп'яну заявила, що смоктати вже навчилася і всі ці шлюшки і мізинця мого не варті. Антон проститутки киева от 350 тільки посміхнувся і сказав мені ... «Слабо!». Я розлютилася на нього. Він запропонував мені продемонструвати мій досвід. Я сказала, що ще келих вина і відсмоктування його хуй так, що він цього ніколи не забуде. Він став навпроти мене і розстебнув ширінку. Я побачила вже порядком затверділий член і взявши його в руку, лизнула мовою. Він підняв голову вгору і здригнувся. Я про себе посміхнулася. Ось ви які! Варто ваш хуй взяти в рот і ви відразу ж будете танути. Я стала смоктати проститутки киева от 350гр швидше, працюючи мовою. Антон взяв мене руками за голову і став трахать мене в рот. Я відчувала, як член впирається мені в горло. Він у Антона був великий і товстий, як сарделька, на якій я тренувалася. Чим довше він трахкав мене в рот, тим більше я збуджувалася. Уже трусики намокли і я, просунувши руку в що стала дуже гарячою промежину, почала терти собі пизду. Іншою рукою я перехопила член Антона і витягнувши його з рота, почала дрочити. Він дивився на мене. Я посміхнулася проститутки г киева от 50 лет і поклала мова під головку його члена. Він раптом захрипів і весь напружився. Я стала дрочить ще швидше а мова висунула ще далі. Я давно хотіла спробувати сперму на смак, але все якось нагоди не уявлялося. Я вже сама майже закінчувала, коли солона в'язка струмінь вдарила мені в рот. Та й не одна. Антон скінчив дуже багато. Сперма потекла у мене по підборіддю і заляпана кофточку. Я стала дрочить член повільніше. Антон взяв у мене з руки член і засунув його мені в рот. Я проститутки киева от 350 «помила» його своєю слиною і поцілувала головку взасос. Він прибрав член в штани і сказав

- Так ... смокчеш ти класно.

- А ти думав! - Я усміхнулася. - давай сюди вино.

Антон налив мені повну двохсотграмових кухоль і я одним махом випила її. Під час орального сексу сперма здалася мені смачною, але зараз у роті стояв неприємний осад.

Випивши вино, я, хитаючись, встала, одним рухом спустила вниз панчохи разом з мокрими трусиками і впала голою проститутки киева от 350гр попкою назад на диван, розкинувши ноги. Дивлячись на Антона, стала повільно мастурбувати, іноді облизуючи палець.

- Ти мені пизденку поліжешь? - томно запитала я. Антон дивився на те як я мастурбують і я чітко побачила, як на його брюках виростає горбок. А він молодець. Ще півгодини не минуло, а він уже знову «в формі». Я засунула палець собі глибоко в пизду і зігнулася від кайфу. - Іди до мене ... - прошепотіла я. - Я хочу смоктати твій хуй.

Антон підійшов проститутки г киева от 50 лет до мене і я ривком зірвала з нього штани, благо вони були на гумці. Член його смішно підстрибнув угору, звільнившись від «тяжких кайданів». Я підхопила його за талію і притягнула до свого рота. Антон встав колінами на диван і всунув член мені в рот. Я витягла його і шепнула «Підруч. Я хочу, щоб ти подрочил мені в рот ». На мене накотилася хвиля звірячого бажання. Мокра пизда вимагала, щоб в неї засунули хуй, але я вирішила сьогодні побути мінетчіца. Антон швидко засмикав рукою, проститутки киева от 350 а я іноді стосувалася мовою фіолетовою від напруги головки його члена, соромливо поглядаючи на обличчя. Він дивився прямо на мене. Потім не витримав і різким рухом всадив мені свій хуй в рот по самі яйця. Я мало не поперхнулася, а Антон став скажено мене трахати, схопивши за волосся рукою. Мене таке примус дико порушило, і я стала сама із задоволенням насаджується губами на член йому в такт. Довго так тривати не могло і незабаром Антон влив мені в рот другу порцію сперми. проститутки киева от 350гр

Я мало не захлинулася. Він скінчив більше, ніж минулого разу. Правда він як скінчив, відразу зупинився і просто тримав свій хуй в моєму роті. А я ковтала гарячу солону сперму. Потім облизала весь його член, посмоктати яйця і повільно наділу на Антона штани. Взяла його за руку і притягнула до своєї пиздой. Він відразу ж вп'явся в неї губами. Я прибрала руку і трохи повернувшись, лягла на дивані. Лизав Антон вміло, я це відразу відчула. А коли він руками почав трахать проститутки г киева от 50 лет мене одночасно в зад і в пизду у мене стався такий довгий оргазм, що я забула про все на світі. Тільки схопила його за голову і елозіла його особою за своєю пиздой. Він не заперечував. Коли пристрасті вляглись, я прокинулася на дивані, з випнутими пиздить, відтрахають в рот і в дупу і подумала, а навіщо я сюди взагалі прийшла? У цьому випадковому на моєму шляху містечку? У 19 років я вже побувала в багатьох містах нашої неосяжної Батьківщини. За автостоп - натурою, за нічліг проститутки киева от 350 - натурою, за обід - натурою. Я вирішила не ставити собі питання, а набутий сьогодні досвід відкласти в особисту скарбничку. І була здивована тим, що кайфую від того, що мене примусово ебут в рот. Ось такі пристрасті.