—По статистике доноры спермы зарабатывают в среднем $4000 – $5000 в год.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киева таня, вадим, снять проститутку киев метро житомирская.

З чого почати мою розповідь?

Мене звуть Вадим, вже кілька років закінчив інститут, працюю, зростаю в справах. Уже кілька місяців живу з дівчиною, яку люблю. Вважаю себе гетеросексуалом, хоча думки про гомосексуальний зв'язок мене відвідували. Скажу вам ці самі думки мене порушували до межі. Завжди хотілося спробувати посмоктати член.

Цього літа, коли моя дівчина поїхала в село відпочивати, я довгий час проводив в інтернеті, копаючись в порносайтах і сайтах проститутки киева таня знайомств. Натрапив на одного гея, який писав, що відмінний партнер в сексі, любить найбільше смоктати член. Став він умовляти мене, щоб я дав йому посмоктати мій член. Ну а мені не було чого робити, та й дівчина моя була вже кілька тижнів у селі, і сексу у мене не було. Я вирішив спробувати.

Зустрілися ми на вулиці, я одразу впізнав його, він був типовий гей з манерами ... Піднялися в якусь квартиру його друга, мене кидало в дрож. Він постелив ліжко і став роздягатися, снять проститутку киев метро житомирская я зніяковіло дивився на нього і сидів як йолоп. Він сказав мені:

- Чому не роздягаєшся? - і я роздягнувся і ляж поруч з ним.

Він взяв мій ще млявий член в руку, і засунув собі в рот. Від цього мій член відразу встав, йому це сподобалося.

- Який у тебе великий член, - сказав він і знову почав пестити мій член солодкими губками.

Він робив мені глибокий мінет, я відчував, як мій член треться об його горло, відчуття було просто супер. Жодна проститутки киева com дівчина не робила мені так приємно під час минета, чесно.

Після довгого ласкания мого члена губами він зауважив, що я дивлюся на його пружний член і запропонував мені взяти його в руки. Я взяв його член в руку, серце у мене почало битися сильніше, мені раптом сильно захотілося засунути його собі в рот. Я так і зробив. Спершу лизнув його член, відчув вперше смак чоловічого статевого органу і почав жадібно смоктати. Він вигукнув, що для першого разу я дуже добре це проститутки киева таня роблю і якщо я захочу, то буду одним з кращих мінетчіков країни. Загалом, я смоктав його член з таким задоволенням, що трохи сам не скінчив від цього. Потім ми почали робити мінет один одному в позі 69, потім помінялися місцями і продовжили. Було так приємно, що я не помітив, як минуло три години, як ми сосем один одному члени. Я запізнився на роботу. І так як вже йти туди не мало сенсу, я вирішив продовжити чудовий секс з чоловіком. Про лежав на спині, а я зверху засовував свій снять проститутку киев метро житомирская член йому в рот, так пріятноооооооооооооооооооо ... оооо я скінчив йому в рот, сперма стала текти по його губах, і я поцілував його солодкий рот, облитий моєї спермою. Потім знову почав смоктати його член, поки він не скінчив мені в рот, сперма була найсмачнішою річчю, що мені доводилося куштувати, половину я проковтнув із задоволенням.

Після невеликого перепочинку, коли ми цілувалися, він надів на мій член презерватив, і я почав трахать його в попку, він стогнав проститутки киева com солодким стогоном, мені це подобалося, і я скінчив вдруге.

Потім ми розлучилися і ніколи не бачилися, так як сайт знайомств, де ми познайомилися, закрився, до жалкую. До сьогоднішнього дня я мрію, що зустріч його або такого ж прекрасного хлопця, і ми знову посмокчіть у один одного.