—73% мужчин не теряют потенцию к 70 годам.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки азиатки в киеве их цена, реалізовані фантазії, дешовые проститутки киева.

В наших фантазіях з моєю дружиною Іринкою про третій в ліжку все починалося поступово. Спочатку були "брудні слівця ". Потім, як-то раз, займаючись любов'ю, я стояв на колінах на ліжку, Иришка як завжди дуже майстерно смоктала мій член. Я почав руками пестити її пизденку, проникаючи глибоко пальцями і трахкаючи ними її. їй явно дуже подобалися відчуття від одночасного смоктання члена і проникнення пальців у її "дівчинку ". Мене це теж дуже завело, і я почав швидше рухати проститутки азиатки в киеве их цена членом у неї в роті і глибше засовувати свої пальці, примовляючи:

- Ах ти, сучка, подобається, коли в обидві дірки тебе трахають? !!! Солоденька сучка! Зараз би засунути тебе в пизденку великий штучний член і оттрахать тебе як слід в обидві дірки.

Як тільки ми обидва, як завжди задоволені, відкинулись на ліжку, я поцікавився, як їй були такі мої слова під час сексу?

- Ти ж знаєш, мені все подобається, що ти робиш зі мною в ліжку!

- Ну дешовые проститутки киева що ж, добре, тоді я завтра ж куплю штучний член, і ми повторимо наші безумства!

Після покупки фалоімітатори наші божевільні заняття любов'ю стали ще більш цікавими! Що ми тільки не витворяли:

Поступово ми стали використовувати його, уявляючи, що це інший чоловік. Причому мене такі фантазії порушували в перший час набагато більше ніж Іринкою. Це було особливо дивно, враховуючи, наскільки ревнивим я є в звичайному житті:

І я все частіше став ловити себе сландо дешовые проститутки г киев на думці, що мені хочеться реалізувати ці фантазії: Причому коли ми були в ліжку, таке бажання було максимально сильним. Ми дивилися фільми, де двоє чоловіків трахкають одну жінку, я шукав фотки з такими сценами в Інтернеті і потім показував їх Іринці. Я став частенько бувати в Інтернеті і постійно щось шукав у продовження цієї теми.

Причому в ліжку Иришка теж стала мене підтримувати в цих фантазіях. У ліжку я трахкав її в рот, а штучним членом трахкав її пизденку. проститутки азиатки в киеве их цена Хоча особливо мене заводило, коли вона сама вставляла його собі. Причому член я спеціально купив великих розмірів. У мене самого член середніх розмірів, але мене дуже порушували фантазії, що мою Иришка відтрахають саме великим членом. І кожен раз, спостерігаючи за її реакціями, коли фалоимитатор проникав в "дівчинку " моєї вже стала розпусною Иришка, я бачив, як вона вигинається від його проникнень, як оргазм за оргазмом накочується на неї, як вона знову і знову вставляє дешовые проститутки киева його собі на весь його немаленький розмір і як потім знесилена, але повністю задоволена таким сексом, лежить без рухів:

Іноді ми мінялися з "ним " місцями, і тоді я трахкав свою Иришка в пизденку, а вона як завжди вміло і розпусна смоктала його член. Складалося повне відчуття, що вона робить це зараз до цього членом і дуже цього хоче : Особливо подобалося Іринці, коли я, трахкаючи її, теж разом з нею смоктав член. Тут її оргазмів просто не було числа: Бачити, як сландо дешовые проститутки г киев твоя дружина смокче великий товстий практично досконалий член іншого чоловіка, трахать її і відчувати, як все її тіло хоче цього і кожен черговий щохвилинний оргазм тільки підтверджує це, що може бути краще: (Нагорі цієї сторінки з відео так і написано: "пристрасті дівчинки просто починають нудьгувати якщо їх трахає один хлопець ". до речі, якщо подивитися уважніше то в одному з відео -Сюжет можна дізнатися головну героїню з чоловіком і хлопчиком по виклик)

Иришка проститутки азиатки в киеве их цена зізнавалася, що її теж заводять всі ці теми наших постільних сцен, і під час наших занять любов'ю вона завжди висловлювалася за реалізацію наших фантазій: Правда, ми обидва поки не знали, як це зробити:

Як-то раз я знайшов в Інтернеті сайт, де були розповіді, в тому числі повністю відповідали нашим фантазіям. Читаючи про те, як деякі пари допускають любов утрьох (і більше) за участю в цьому інших чоловіків, я шалено збуджувався. Мій член стояв як кіл від таких розповідей. дешовые проститутки киева Я став шукати розповіді, які могли б сподобатися Іринці, копіювати їх звідти, а потім давав їй читати. Особливо мені подобалося, коли вона, прочитавши їх, переказувала їх мені в ліжку. Мені кожен раз з працею доводилося стримуватися, щоб не кінчити завчасно - так близькі до реальності були переказані Іринкою розповіді. Я практично повністю представляв, що це її зараз трахкають двоє чоловіків з великими товстими красивими членами, а я тим часом стою поруч і несамовито дрочу сландо дешовые проститутки г киев свій: Я знаходив все нові розповіді і просив знову і знову розповідати мені, що вона прочитала на цей раз:

Поступово ми стали всерйоз говорити про те, як нам реалізувати наші спільні бажання чогось нового в сексі. Так як перспектива залучення когось із знайомих, як було часто у героїв улюблених нами оповідань, представлялася мало можливою, а знайомитися з кимось стороннім для цих цілей було трохи лячно, та й не зовсім зрозуміло, як саме комусь запропонувати зайнятися проститутки азиатки в киеве их цена сексом зі своєю дружиною, ми зупинили свій вибір на хлопчика за викликом. Ми вирішили, що це просто, безпечно і без будь-яких можливих подальших намірів до продовження, якщо ми цього не захочемо. Єдине, що бентежило, так це те, що за це нам треба платити гроші. На нашу спільну думку, це нам швидше повинні були заплатити. Секс з такою гарною жінкою, як моя Иришка, повинен бути нагородою для будь-якого чоловіка. Забув сказати, що моя Иришка завжди була і залишається об'єктом дешовые проститутки киева для таємних зітхань багатьох чоловіків: їй 25 років, струнка фігура, великий красивий бюст, красиві риси обличчя, завжди ефектно одягнена: Загалом для нас з Іринкою не було великим секретом, що вона подобається чоловікам, тому-то ідея платити чоловікові за секс з нею і здавалася нам божевільної. Але, порадившись, вирішили, що для першого разу нехай буде так. До того ж, раптом нам не сподобається, і тоді ми просто забудемо про це. З хлопчиком за викликом це зробити буде простіше сландо дешовые проститутки г киев всього:

Після недовгих пошуків в Інтернеті був обраний кандидат з позначеними хорошими параметрами свого члена, досить симпатичним обличчям і перерахованими послугами, серед яких були "стриптиз » і "послуги подружжю ». Все перераховане і зупинило наш вибір на ньому, хоча головним у виборі кандидата була Иришка. Звали його Роман. Вирішили запросити його ввечері в найближчу суботу: Я заздалегідь зателефонував і домовився.

Нарешті настала довгоочікувана проститутки азиатки в киеве их цена субота, і ми стали готуватися до вечора. Иришка зробила гарний макіяж, поклала зачіску і одягла своє коротке, дуже сексуальне чорне обтягуючі сукні, під яким не було нічого, крім чорних панчіх.

Ми трохи накрили на стіл у великій кімнаті, фрукти, сир, наше улюблене сливове вино, Иришка запалила багато свічок і стали чекати. Роман прийшов вчасно. Я сам зустрів його і в передпокої, в відсутності Иришка, відразу віддав йому гроші.

Ми пройшли в кімнату, він дешовые проститутки киева галантно представився і поцілував Іринці руку. Ми сіли на диван, а Романа посадили в крісло. Якраз в цей час по ТНТ йшло Comedy Club і щоб якось розслабити скуту атмосферу, ми стали дивитися телевізор. Розлив вино по келихах, перший тост Роман виголосив за мою прекрасну Іринкою.

Під жарти з екрану і під вино атмосфера стала більш розслаблюючій. У продовженні вечора я запропонував подивитися що-небудь більш еротичне, ніж жарти на ТНТ і поставив диск з порнофільмом. сландо дешовые проститутки г киев Роман перемістився на диван, де Иришка виявилася між нами. Сцени на екрані ставали все більш відвертими. Якраз почалася сцена, де двоє чоловіків пестили одну жінку. Я був уже сильно збуджений всією цією ситуацією і почав пестити Іринкою. Я обняв її і став відверто цілувати, запустивши руку під її плаття. Її пізденка вже просто хлюпала від бажання зайнятися сексом. Я навіть не пам'ятав, коли ще вона була настільки мокрою. Мій член стояв як укопаний. Я став опускати її голову до проститутки азиатки в киеве их цена свого члена. Иришка відсунула край моїх шорт і почала пестити мій член. Одночасно з цим своєю рукою я пестив її попку і задираючи поділ її сукні. Роману не довелося додатково нічого говорити. Відсунувши стіл, він встав ...                                          Читати далі