—Индийский мудрец Ватсьяяна создал сборник рекомендаций и правил для секса под названием - «Камасутра».
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки подруги киева, у полоні у хачів. частина 2, сниму проститутку в киеве недорого цена фото.

Весь наступний день до мене ніхто не заходив і в мене був час подумати. Я думав на тим, що вчора зі мною сталося. Як не дивно, але я майже змирився зі своїм жахливим становищем, про одна думка мені не давала спокою: «Невже десь в глибині мене, мені це подобається?». Так, я боявся за своє життя, інакше я ніколи не став би цього робити, але потім? Я вже не пам'ятав про загрози, я забув про все, для мене реальним залишився тільки цей могутній фалос.

Я поводився як сучка, проститутки подруги киева відчував себе сучкою і хотів нею бути. Але зараз то я не хочу. Це був не я. Я люблю свою дівчину, а не хача з величезним членом. Порваний рот дуже хворів, але все-таки не так, як після виривання зубів. Напевно я звикав до болю. Анус вже помітно розширився через моїх тренувань (все-таки мені було страшно уявити як член Алі буде входити в мою дірочку і я намагався хоч якось підготуватися). І мені навіть починало подобається це відчуття, коли 3 пальці проникали в мене.

сниму проститутку в киеве недорого цена фото Але я пам'ятав що кінчати мені не можна, хоча, якщо чесно дуже хотілося. Просто для того щоб хоч якось розслабитися і зняти напругу. Також треба сказати, ту обставину що до мене ніхто не заходив, було не таким вже й приємним. Адже їжі і води мені теж не давали. Все-таки є мені хотілося. А ще більше хотілося пити. Я чекав, але до мене так ніхто і не спустився. Я, подумавши що про мене забули, заснув.

Але про мене не забули. Я прокинувся вночі від сильного удару по проститутки 5 размер груди киев ребрах, сам не розуміючи чому, скочив на коліна і відкрив рот. Тільки потім я відкрив очі. Переді мною стояв либящійся кавказець.

- Добре тебе Гурген натренував. Мушу тебе засмутити, сьогодні годувати тебе не будуть. Також Гурген просив тобі передати, що їсти тепер будеш тільки закінчу, а пити сечу.

І він бридко зареготав. Невже правда?

- Гаразд давай вставай, зараз тобі покажуть що буває, коли нас хтось не слухається.

Я схопився і підійшов проститутки подруги киева до нього. Слідом за ним я виліз з моєї камери, після чого, отримавши відповідний наказ, поповз за ним на коліна. Тварини повинні пересуватися як тварини, сказав він. Нарешті ми опинилися в просторій кімнаті, з приглушеним світлом. На свій подив в кімнаті я побачив ще 15-20 також істот як я. Голих і на четвереньках. Серед них були і дівчатка, і хлопчики. Вони сиділи по двоє троє, у ніг своїх господарів, які сиділи на шкіряних кріслах. Мене відвели в дальній кут і наказали дивитися. сниму проститутку в киеве недорого цена фото в Центр кімнати вийшов незнайомий мені кавказець з автоматом.

Він наставив зброю на одну, зовсім ще юну дівчину, і наказав підійти до нього. Вона, ридаючи поповзла.

- Цей раб порушив найголовніший з його законів. Він спробував втекти. За це є тільки одне покарання - смерть.

Дівчинка скрикнула і почала благати про пощаду. Вона говорила що зробить що завгодно, перенесе будь-які страждання, тільки б вони залишили її жити. Я вже зрозумів у чому проститутки 5 размер груди киев її помилка, і в підтвердження почув слова.

- Щойно ти порушила ще один закон. Ти сказала слово без наказу. Це підтверджує твоє покарання.

Розправа було швидкої. Хач різко настав їй на шию, таким чином притиснувши голову до підлоги. Її попка залишилася піднятою вгору. Те що я побачив потім, я не забуду ніколи. Дівчинка, вся в сльозах, намагалася щось сказати, але її стислий горло не пропускало слова. Хач швидко вставив дуло їй в вагіну і справив 5 пострілів, проститутки подруги киева прибравши перед цим ногу ...

Не знаю як я зміг зануть в ту ніч, але я все-таки зміг. Так чи інакше, але весь наступний ранок я присвятив розроблення свого анального отвору. Кулак вже майже входив. Рот вже майже зажив. дуже хотілося їсти і пити, я все ще продовжував сподіватися, що слова про закінчу і сечу були жартом. Але вони не були ... У середині дня до мене спустився Гурген. Він сказав що сьогодні для мене великий день. З вилазки повернувся якийсь загін і мене сьогодні сниму проститутку в киеве недорого цена фото будуть пробувати. Він уже зібрався йти, але раптом обернувся і запитав:

- Ти напевно хочеш пити?

Я, з надією в душі, закивав головою.

- Гаразд, так вже й бути, відкривай рот.

Я з жахом відкрив рот і став дивитися як він розстібає ширінку. Ще мить і мені в рот вдарила гаряча струмінь його сечі. Не можу сказати що я пив її з задоволенням, але ... Вибору у мене все одно не було, а я не пив вже півтора дня. Тому, знаючи що другої порції проститутки 5 размер груди киев не буде, я намагався зловити ротом кожну краплю, так що лише трохи сечі потрапило мені на обличчя.

Він досить довго в мене справляв нужду, потім застав ширінку і пішов. Сеча була дуже мерзенної на смак, але це краще ніж нічого. У всякому разі я не вмирав від спраги. Хоча толком не напився. І все ще дуже хотілося їсти ... Весь день я мучився голодом, а під кінець і спрагою. Як це не жахливо звучить, але я чекав вечора. Не знаю чи можна харчуватися спермою, але я спробую. проститутки подруги киева Сперма, так сперма. Сеча, так сеча. Тільки б не це, раздерающее нутрощі відчуття спраги і голоду.

І нарешті довгоочікуваний момент настав. Мене вивели з моєї темниці і повели по лабіринту коридорів. Ми зайшли в невелику кімнатку з яскравим освітленням. Гурген сказав щоб я чекав тут і пішов, навіть не зачинивши двері. Але у мене і думки не було вийти за неї. Я все ще пам'ятав ту дівчинку ... Через хвилин 15 я почув кроки і в отвір почали заходити чоловіки. Я нарахував сниму проститутку в киеве недорого цена фото 9 осіб, нікого з них я не знав. Останнім зайшов бородатий кавказець років 50, він і заговорив.

- Тобі дозволяється кричати й казати. За непослух - смерть. На коліна!

Я впав на коліна і став дивитися на бороданя. Він щось сказав на своєму діалекті, чоловіки встали навколо мене, дістали члени зі штанів, при цьому не роздягаючись.

- Пий.

І на моє обличчя з усіх боків полилася сеча. Вона потрапляла в очі, в ніс і у вуха. Але я старався з проститутки 5 размер груди киев усіх сил випити якомога більше. Я набирав повний рот сечі і швидко ковтав, намагаючись скоріше відкрити рот для нової порції. Сечі було дуже багато. Думаю я випив близько 2 літрів. Було противно, але все-таки я хоч якось напився.

Коли вони закінчили, мені дали рушник витертися. потім борадач сказав:

- А тепер ми тебе нагодуємо. Тільки ти теж повинен постаратися. Давай починаючи смоктати.

Я заковтнула його, ще не встав член. Не знаю що це: запах, відчуття проститутки подруги киева голоду, відчуття ніжного члена в роті або ще щось, але я знову відчув себе сучкою. Я із захопленням смоктав член бороданя (який був середніх розмірів, сантиметрів 16-17) а сам очима хтиво шукав члени побільше.

У двох сусідніх члени були приблизно такого ж розміру, а інших я не бачив. Хуй, який я смоктав, тим часом став залізним, і я відчував що скоро розрядка. Коли він почав тремтіти я витягнув його з рота, поклав голівку на мову і став швидко дрочити його стовбур сниму проститутку в киеве недорого цена фото рукою. Я хотів відчути сперму на мові, хотів проковтнути її, а не злити в глотку. І тут він став кінчати ... не знаю звідки в ньому було стільки сперми, адже яєчка у нього були скоріше маленькими чим більшими. Але він все кінчав і кінчав. З ревом і матом.

Я закинув голову і з блаженством відчував як моя ротова порожнина заповнюється його насінням. Коли рівень сперми вже підступав до губ, він випустив останню струмінь і відійшов. Я тремтячи від нетерпіння проковтнув проститутки 5 размер груди киев один раз. Сперми було на десять, а то й більше ковтків. Я З насолодою їв, відчуваю як насіння надходить в мій шлунок. Через уявлення, влаштованого мною члени всього загону стояли колом і я відчув навіть щось на зразок гордості. Видатних екземплярів серед них було два. Один сантиметрів 30 в довжину, але дуже тонкий (який я на загальний подив, з працею, але заковтнула. До яєць), а інший не більше 17 в довжину, але неймовірно товстий.

Хоча до Алі їм все одно було далеко проститутки подруги киева ... Сперми у більшості було не так багато, як у бороданя, хоча дуже багато якщо порівнювати з тими краплями, якими я сам кінчав. Але коли я смоктав у Толстого члена, він мене попередив щоб член я тримав у роті, інакше виллється назовні. ...                                          Читати далі