—26% мужчин перед свиданием нюхают свои подмышки.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

зрелые дешевые проститутки в киеве, дівчинка-зима. частина 2: трах і крах, проститутки киев метро вокзальная.

 - Вгамуйсь! Ще не час!

В «купе» виймає свій «подарунок» мені. Якось в наших бесідах була згадана кросвордних тема, Таня сказала, що дуже швидко і правильно вирішує кросворди, я відповів, що в студентські роки теж захоплювався, і вирішили, що якось разом спробуємо. Ось вона на вокзалі купила два примірника однієї і тієї ж газети, дві ручки, вручила один комплект мені, скомандувала «почали» і пішла писати губернія ...

З відривом у кілька секунд і все в одне зрелые дешевые проститутки в киеве слово, змагання виграв я. Видно, що Таня кілька зачеплена цим фактом, до кінця не може укласти в своїй свідомості, що людина, що говорить по-російськи з акцентом, нарівні з нею і навіть трохи краще, володіє письмовою мовою. Але і поваги цим додається теж.

- Піду покурю, - кажу я і виходжу в прохід.
 - Ти не пам'ятаєш, там же десь висить розклад? - Тон питання якоїсь награний, явно не для мене це сказано.
 - Ну так.
 - Я подивлюся точний час прибуття, проститутки киев метро вокзальная - каже вона і, взявши з собою сумочку, йде зі мною в тамбур, а вже там пояснює, - чоловік не курить, я офіційно теж, дочка може проговоритися, якщо що, при ній не говори «підемо покуримо ».

У других дверей тамбура варто і курить молодий хлопець у спортивному костюмі, поглядає на нас іноді, можливо чекає, коли ми почнемо цілуватися))) Не дочекавшись, йде. Я теж чекаю, чи почнемо цілуватися з його відходом? Починаємо, але зовсім трохи. Вона швиденько чмокає мене проститутки москвы и киева в губи, проводить долонею по щоці і каже:
 - Підемо, а то мала затурбується.

Мала у неї справжня краса! Ніяких примх з приводу їжі, ніяких непотрібних докучань і ревнощів через те, що мама зайнята бесідою з незнайомим дядьком. Гортала собі після вечері дитячу книжку з картинками, уточнила, що швидше - поїзд, літак або семимильні чоботи, і після другого ж нагадування про те, що пізно, треба спати, виховано сказала «добраніч», лягла під ковдру і повернулася до стінки. зрелые дешевые проститутки в киеве Четвертий пасажир піднявся на «другий поверх» ще коли ми ходили курити, провідники погасили основне світло, і в переповненому вагоні, при тьмяному черговому висвітленні, чуючи постійно гуркіт коліс і зрідка лунають гудки зустрічних складів, не звертаючи уваги на нічні пейзажі за вікном, повністю захоплені одне одним, залишилися не лежать, а сидять пліч-о-пліч дві людини - я і Таня.

Мабуть, ця ніч у плацкартному вагоні була найромантичніша в моєму житті. Ми сиділи, проститутки киев метро вокзальная тісно притулившись плечем до плеча, і говорили, говорили, говорили. Час від часу стикалися наші щоки, носи, губи і ми цілувалися, цілувалися, цілувалися. Іноді поїзд зупинявся на станціях, входили-виходили рідкісні пасажири, потім склад знову рушав, набирав швидкість, Таня кидала погляд на сплячу дочку, я - на пасажира з верхньої полиці, і знову: як переплетення двох водних потоків - тихе дзюрчання наших голосів, і то жадібні, то ніжні поцілунки - як сидячи на нижній полиці, проститутки москвы и киева так і при виходах покурити в тамбур.

Поцілунки розпалюють бажання, мені хочеться більшого, хоча, чесно кажучи, незрозуміло - як? Спочатку несміливо, потім сміливіше і наполегливіше, чіпаю значну груди під светром, намагаюся задерти одяг, оголити її тіло. Таня пручається: спочатку рішуче, потім чисто для проформи, і потім вже призводить доводом «не сходить з розуму, побачать же». Пропоную лягти разом, сховатися ковдрою, авось якось втіснемся бочком, адже обидва ми зрелые дешевые проститутки в киеве далеко не худий комплекції. Таня скептично гмикає, красномовно дивиться на мене і себе, і трохи подумавши, каже: «Так буде краще. Дивись ».

Бере простирадла, підтикає під матрац верхньої полиці, огороджуючи свою нижню місце своєрідною ширмою. Виходить як би ілюзорне, але все ж самота. І розслабившись таким відгородженням від небажаних випадкових підглядання, сама знімає з себе светр. Різким контрастом б'є в очі білосніжна шкіра живота і плечей, в поєднанні з чорним проститутки киев метро вокзальная кольором величезного розміру ліфчика. Це була найбільша груди, шостого розміру, яку мені коли-небудь доводилося бачити, чіпати і пестити реально. Немає потреби говорити, з яким захопленням я на неї накинувся. Смоктав і лизав соски, тіскал і мацав пружну плоть, не забуваючи приділити увагу животу, боків, плечах, не забуваючи про чарівні поцілунки в губи.

В джинси вона проникнути, втім, не дала. Відрадити критичними днями, хоча, як мені здається, не було такого, просто проститутки москвы и киева не хотіла з першої ж зустрічі максимально розкриватися тілесно, бажала довше продовжити пестливу, але не коїтальних фазу наших відносин. Тому що коли я запропонував Тані лягти на живіт і приспустити джинси і трусики тільки з задньої частини, щоб я попестити її пишну попочку, вона спочатку нерішуче взялася за гудзик, але пораскинув мізками, в результаті відмовилася.

Я займався її губами, грудьми і тілом кілька годин. Чи не безперервно, звичайно. Іноді ми виходили курити зрелые дешевые проститутки в киеве в тамбур. Іноді зупинка поїзда тривала довго, і ходили по проходу люди, тоді ми просто сиділи притулившись плечима і накинувши зверху ковдру. Іноді проявляв активність Таня, переходячи поцілунками від моїх губ до шиї і плечах, мнучи моє хутряне покриття грудей, і покручуючи-покусуючи соски. Але, загалом і в цілому, моє сексуальне враження від цієї божевільної ночі таке: я невідривно пещу її обличчя, тіло, груди, з превалюванням на соски, і в підсумку вона домагається свого проститутки киев метро вокзальная оргазму. спеціально для Понівечені губи і заласкать груди тепер починають подавати в мозок сигнали збудження, а болю, і Таня перетворюється з пристрасною мисливця за оргазмом в сумну дівчинку, лежить головою на моїх колінах, слухає мої ласкаві слова укупі з ніжним погладжуванням її волосся .

... Останній перегін до Енської. Останній перекур в тамбурі. Вона дивиться на мене як ніби зверху вниз, незважаючи на десять років різниці у віці і десять сантиметрів різниці в проститутки москвы и киева зрості. Я сам здаюся собі хлопчиськом, а вона - навченої життям жінкою, що вводить мене в світ дорослих відносин, дорослих радощів, і, на жаль - дорослих печалей. Черговий раз припадав один до одного губами, і на цей раз Таня починає мене чіпати між ніг, чого не було ні разу за всю ніч у вагоні. Вона діловито розстібає блискавку на ширінку, спритно витягує мій член, який вже і не вірить в таке диво, що його сьогодні будуть прославляти нарешті. Зробить мінет? Навряд чи, та й зрелые дешевые проститутки в киеве не хотілося б. Півтори доби в поїзді без душа дуже негативно впливають на чистоту тіла і загальну гігієну.

Закусивши нижню губу і не дивлячись мені в очі, Таня зосереджено дрочить мій член. Користуючись ситуацією, обіймаю її за спину, трохи Просовую руку під тісний пояс джинсів, і мну її булочки, додаючи до своїх прямих сексуальних відчуттів від її руки на моєму члені ще й непрямі від тисканий рукою шикарною і дуже великий попи. І до речі, на дотик визначаю, що тканину проститутки киев метро вокзальная трусиків покриває дуже малу площу поверхні сідниць: текстиль фактично прикриває тільки улоговинку між ними, а інший простір відкрито для тактильного контакту.

І ось, мить оргазму. Тугими і частими струменями сперма виривається з каналу, і потрапляє на стінку навпроти. Гуркіт коліс глушить мій рик і стогін, але мабуть він сильний, тому що Таня навіть здригається і, відірвавши погляд від фонтанує члена, дивиться мені в обличчя, і посміхається, бачачи, які я корчу гримаси проститутки москвы и киева задоволення від її рук. Сповільнюючи руху, вона тепер видавлює краплі і робить обтрушувати руху, потім піднімається навшпиньки і цілує мене в щоку. Можете не вірити, але цей поцілунок в щічку, така цнотлива після цілої ночі ласк грудей і поцілунків взасос, після дрочкі в тамбурі і тисканий попи, здається мені апофеозом нашої близькості.

На Красній площі, біля пам'ятника Леніну
 ... Таню повинен був зустрічати її брат, мене - мій друг. Незважаючи на домовленість зрелые дешевые проститутки в киеве прикидатися незнайомими, якщо раптом зіткнемося в місті і будемо не одні, прошу одного якесь часом не рушати з місця. Тільки побачивши, як широкоплечий чоловік, незважаючи на ...                                         Читати далі