—Тайные свидания подростков чаще заканчиваются беременностью.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киев дарница пол часа 150, право на ліво, проститутки киев р н вокзал.

тепло.

Ще трохи і перестану себе контролювати! Я з жалем відірвалася від його губ і почала відштовхуватися руками.

- Досить, - прохрипіла важко дихаючи, - у мене чоловік. У тебе дружина.

- Так, звичайно. Просто так приємно тебе зустріти, ось і не стримався.

- Мені, напевно, пора додому, - сказала я, не відриваючи погляд від стола.

- Куди тобі поспішати? - Здивувалася Ірка, яка вже відірвалася від Кирила. - Чоловіка ще два дні не буде. проститутки киев дарница пол часа 150 Чого ж нудьгувати однієї?

- Ні, ні, - закрутила я головою. - Мені пора.

- Гаразд, - погодилася подруга, притискаючись до брюнета, рука якого і не збиралася залишати її талію. - Тоді на ціпок, кави і розбігаються.

Випили, закусили.

Я вирушила на кухню готувати каву, через хвилину до мене приєднався Генка. Не хотілося залишатися з ним наодинці, але в кімнаті вже пристрасно цілувалися і вибору не залишилося.

- Знаєш, а ти ще гарніше проститутки киев р н вокзал ніж раніше, - почула шепіт і, не обертаючись відповіла:

- Дякую.

- Пам'ятаєш, як в дев'ятому класі ми з тобою варили каву на Новий Рік?

В ту ж мить навалюються спогади.

- Так, - знаходжу в собі сили відповісти, відчуваючи, як по тілу проходить солодкий трепет.

Хіба можна таке забути? Там на кухні подруги я втратила невинність і пережила перший оргазм. Генка був ніжним і вмілим. Він не поспішаючи розпалив мене ласкавими словами і проститутки киева позняки поцілунками, зробив куни, а коли я від блаженства втратила зв'язок з реальністю, різко увійшов. Болі майже не було і незабаром поштовхи члена стали приносити насолоду. Мій перший коханець міняв ритм, напрямок рухів, пестив клітор і соски.

Я закінчила першою, не зумівши стримати крик.

Через мить гарячі струмені сперми вдарили в моє лоно викликавши повторний оргазм. Потім довгі миті солодкої знемоги, неземне відчуття поцілунків на сосках, рук пестять тіло. проститутки киев дарница пол часа 150 P>

З досадою відчула як член покинув моє піхву і хотіла вже запротестувати, коли він уперся в щоку.

- Поцілунок його, подякуй, - сказав Генка.

Я розліпила очі і, відчуваючи, як губи розпливаються в усмішці, відповіла:

- Слухаю мій повелитель.

Повернула голову і легенько поцілувала орган, який показав мені, що таке бути жінкою.

- Сміливіше, не соромся, - Не відставав однокласник і погладив мене по щоці.

Я повернула голову проститутки киев р н вокзал і поцілувала темно-червону голівку. Чи не втрималася і лизнула. Приємний трохи солонуватий смак розпалив знову пройтися язиком по пружною поверхні, а потім розліпити губи і впустити її всередину.

- Посмокчи, - попросив Генка.

Відчувати, як знову твердіє обм'яклий було орган, виявилося несподівано приємним. спеціально для Я стала рухати головою, працювати мовою, допомагати собі руками. Але, на жаль, швидка втома звела нанівець зусилля подарувати оргазм однокласника. проститутки киева позняки

- Нічого, я сам, - увійшов він в моє становище. - Можна я закінчу тобі на груди?

Отримавши згоду він заробив кулаком, а я спостерігала за онанируют партнером із завмиранням серця. Раніше таке доводилося бачити лише в інтернеті, а зараз це відбувалося в декількох сантиметрах від моїх очей.

Незабаром кілька крапель впали на моє тіло, викликавши мимовільну тремтіння.

Так само здригаюся я і зараз, а тому намагаюся триматися подалі від проститутки киев дарница пол часа 150 колишнього однокласника.

Проте, коли розливаємо каву по чашках, наші руки кілька разів зустрічаються, збільшуючи моє замішання.

- Сходи, дізнайся, їм з цукром або без? - Просить Генка і я покірно підкоряюся.

Сум'яття в моїй душі таке велике, що звуки, що доносяться з кімнати, проходять повз вуха і я відкриваю двері, а через мить застигає, як громом уражена.

Оголена Ірка, закотивши очі, самозабутньо скаче на члені голого Кирила, який розлігся проститутки киев р н вокзал на дивані. Акуратні грудки з стирчать сосками стрибають вгору-вниз, краплі поту стікають по блискучій шкірі, з горла подруги доносяться гортанні вигуки упереміш зі стогонами.

Парочка так захоплена, що абсолютно не звертає уваги на навколишнє, а я відчуваю, як кидає мене в жар, і не можу відірвати погляд від безсоромних коханців.

Відчуваю тиск на спину сильних долонь і слухняно йду до столу, ледь переставляючи ватяні ноги. Видовище пристрасного сполучення проститутки киева позняки перетворює мою волю в желе.

Я більше не можу чинити опір і слухняно нахиляюся вперед, впираються руками в стіл і з сумішшю захоплення і солодкого жаху відчуваю, як мені задирають спідницю.

Ось чоловіча долоню ковзає між стегон, забирається в труси, зрушує їх в сторону, проникає в таємну щілину.

- Кохана, - шепоче Генка у самого вуха, випалюючи його диханням.

У наступну мить до статевих губ притискається гарячий орган.

Я не можу більше проститутки киев дарница пол часа 150 чекати, подаюся назустріч, і він відразу проникає на всю глибину, дістаючи до матки. Від усвідомлення того, що сталося, з очей біжать сльози. Я більше не вірна дружина, але як же мені добре!

Кожен поштовх члена викликає палкі хвилі насолоди, які розбігаються від низу живота по всьому тілу. Руки однокласника стискають мої стегна, потім переміщаються на груди, пестять соски, смикають клітор.

Оргазм все ближче, я вже стогону в голос і мені плювати, що Кирило проститутки киев р н вокзал з Іркою закінчили трахатись і тепер лежать в обнімку, з цікавістю розглядаючи мене. Плювати на все. Тепер має значення тільки пік блаженства який все ближче з кожним рухом.

Генка прискорився, завмер і жаркі струменя вдарили прямо в матку.

Я здригаюся в конвульсіях оргазму, мекаю і стискаю ноги.

- О-о, - стогне мій коханець і починає знову не поспішаючи рухатися в мені. - Коли вона кінчає, у неї стискається піхву. Це просто супер, - пояснює він комусь проститутки киева позняки хрипким голосом і цілує мене в плече. - Золота моя.

- Ну ось, а ти не хотіла, - лунає поряд Іркін голос. - Відкрий очі і подивися на свою пику в дзеркало.

Я з зусиллям разлепляю повіки, скошую очі і бачу абсолютно щасливе обличчя з блаженною посмішкою на ньому. Намагаюся її зігнати, але це неможливо - мене переповнює радість.

З піхви вислизає опалий член. Хтось обтирає промежину чимось вологим. Лунає голос Генки:

- Вибач, я забруднив твої проститутки киев дарница пол часа 150 трусики спермою.

- Нічого, - відповідаю, - чоловіка вдома немає. Зніми їх.

- Пропоную по маленькій за близьке знайомство, - заявляє гола Ірка і розливає горілку.

Кирило теж сидить на дивані голим. На мені лише спідниця.

Коли зняли футболку і ліфчик в упор не пам'ятаю, але одягатися не збираюся. Мені безумовно подобається відчуття свободи, яке дарує нагота. Раніше такого за мною не спостерігалося, але тепер я змінилася. Оргазм пережитий з проститутки киев р н вокзал моїм колишнім, на очах сторонніх, зламав якийсь бар'єр всередині мене.

Ми випиваємо, закушує, розповідаємо вульгарні анекдоти. Після одного про мінет Ірка пропонує мені:

- До речі, у Генки якраз відповідний член, щоб освоювати глибоку глотку. Давай, подруга, пробуй. А я чуть-що підкажу.

На мить замислююсь, згадуючи не дуже вдалий досвід, але Кирило під'юджує мене, ймовірно неправильно витлумачивши мої сумніви:

- Давай, Светик. Чого вже нам проститутки киева позняки соромитися одне одного?

- Нічого, - погоджуюся, - але у нього вже не варто.

- Подсосешь - встане, - підбадьорює Генка.

Влаштовуюся перед ним на колінах, беру в руку, але втручається Ірка.

- Не так. Свєтка сідай на стілець і нахиляйся вперед. Тобі ж голову потрібно буде трохи закинути, щоб горло випрямити.

Виконую вказівки і, коли перед моїм обличчям виявляється розслаблений орган, підколюю його знизу висунутим язиком і повільно із проститутки киев дарница пол часа 150 задоволенням всмоктують.

Член починає пульсувати і наповнюватися, збільшуючись і твердея. Чоловіча рука опускається на мою голову і починає її погладжувати. У грудях виникає незрозуміле почуття тепла і ніжності.

Починаю робити поступальні рухи головою, насолоджуючись тим, як пружна головка пестить мої мову і небо. Однією ...                                         Читати далі