—14% мужчин утверждают что им не понравился первый сексуальный опыт.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киева бабушки 55 лет недорого, старовинна історія, проститутка ксюша м нивки киев.

Частина 1

Початок

І ось нарешті влітку настало моє повноліття, коли всі гроші заповідані моїми батьками, і всі їхні багаті маєтки, розкидані по всій Італії відійшли в моє повне і безмежне володіння. Треба сказати, що покинули батьки цей світ рано, потонули коли мені було всього 5 років. Мене взялася виховувати моя стара баба, шкідлива хочу сказати жінка, що тримала мене в їжакових рукавицях. Я навіть не здогадувався, що все, що оточувало мене, було моєю власністю, проститутки киева бабушки 55 лет недорого всі раби, всі коні, будинок в якому я жив, і десяток інших будинків, все це було МОЄ. Але десять років, я просидів під замком і наглядом численних слуг. Як згадаю, як мене, ще маленького хлопчика пороли як раба, за дрібні провини, так всього сором пробиває.

Мій ганьба

Покарання доручали юної рабині, бабусиній улюблениці Су. Бабуся в ній душі не чула, вона була їй як рідна дочка. Хоча всім було відомо що Су купили за 5 золотих на невільничому ринку, проститутка ксюша м нивки киев коли їй було всього п'ять років, вона була привезена звідкись із Єгипту, де в ті роки вели бої наших легіонів. Зараз їй було років 15. Їм обом дуже подобався процес мого покарання. Вірніше сказати не процес, а цілий ритуал.

Ритуал був чітко розписаний, і проходив завжди по одній і тій же схемі.

Все відбувалося у внутрішньому дворику, маєтки, в цьому прихованому від сторонніх очей місці, посередині були вкопані два мармурових стовпа, заввишки два людські зрости, проститутки киева анальный секс зверху і знизу в них були зроблені декоративні бронзові гаки для мотузок якими закріплювали караного.

Бабуся перша приходила в призначений для покарання час, чинно водружалась на своє високе крісло, звідки можна було спостерігати і командувати всієї цієї гребанние церемонією.

Два величезних чорних раба вводили мене.

Потім я повинен був благати у ніг бабусі пробачення за скоєне, мене прощали і призначали, скільки ударів прутом мені належить. Зазвичай проститутки киева бабушки 55 лет недорого їх було 20-30.

За спиною вже стояла юна рабиня, вона впевнено брала мене за руку і повільно вела до стовпів. Акуратно брала і обв'язували мої руки мотузкою, все робилося акуратно, з розстановкою, їй подобався цей процес, і вона не поспішала його завершувати. І ще вона весь час норовила зазирнути мені в обличчя, боже, побачивши її милою посмішки і хитрих очей у мене серце йшло в п'яти і все всередині стискалося. Потім негри натягували мотузки так, що мої п'яти відривалися проститутка ксюша м нивки киев від землі і безпорадно бовталися.

Вона стягувала мою туніку, милуючись молодим, засмаглим, хлопчачим тілом, що не обтяженим жирами і надмірностями. Обов'язково грала з моїм членом, брала в руку яйця, і сильно стискала, або відтягувала їх. Її тішило, як я кривлюсь від болю.

Ще вона любили заголять головку члена, клацати по ній і дивитися як смішно пеніс розгойдується з боку в бік. Потім заходила ззаду, погладжувала, а потім дзвінко і сильно шльопала проститутки киева анальный секс по моїх сідницях. Довго і ретельно вибирала гнучкий оливковий прут, пробуючи його на гнучкість. Я з жахом слухав, свист розсікає за спиною повітря.

І ось прут обраний, вона займає позицію.

Після бабусиної сигналу, порка починалася. Пороти Су шалено любить, вона все сили вкладала в удар, і влучно націлений прут хльостко і дзвінко потрапляв по попі. Вжжжік, вжіікк ... вжжжік Від удару я стискався всім тілом і кричав, а на попі проступала яскраво червона смуга. проститутки киева бабушки 55 лет недорого Іноді я смішно дригав ногами або всім тілом, і тоді вона норовила потрапити по відкрилися її погляду геніталій, але не так то це легко, коли вони бовтаються. Якщо вона все-таки потрапляла, біль накривала з головою. Після останнього удару вона падала від знемоги, і я чув за спиною її прискорене дихання.

Відсапавшись, Су йшла милуватися плодами своєї праці, гладила рукою мою розчервонілу дупу, проводила пальцями по червоним відмітинах залишені прутом, від чого сідниці проститутка ксюша м нивки киев рефлекторно намагалися стиснутися. Чіпала висить пеніс і грала з яєчками. Все це входило в ритуал.

Сил, на будь-маленький опір, у мене вже не було, я просто безпорадно висів між стовпами і терпів доставляються нею приниження. Її м'які руки твердо і наполегливо починали пестити ще м'який пеніс, погладжували лобок, зариваючись в пасма жорстких кучерявого волосся, відтягували крайню плоть, поки мій член зрадницький Не можна лити кров'ю і вставав. Потім, вона змочувала проститутки киева анальный секс свій вказівний пальчик губами, розсовувала мої сідниці і різко і до кінця вставляла його, її вільна рука охоплювала член, і Су починала з силою водити рукою туди сюди, як поршень, поступово нарощуючи темп, одночасно ворушачи вказівним пальцем всередині мене. Ці дії швидко доводили мене до сильного збудження, один величезний сексуальної енергії розростався до гиганські розмірів намагаючись вириватися через пеніс.

Тонко відчуваючи коли потрібно діяти, Су швидко хапала проститутки киева бабушки 55 лет недорого посудину, підставляючи на зустріч густий струмені сперми, яка з силою била з мене. Неспійманих крапельки білої густий сперми залишалися блищати на її обличчі. Вона посміхалася ...

Зібрана сперма призначалася для бабусі, вона вважала що, втираючи сперму незайманого в тіло, можна продовжити молодість. Потім всі розходилися, а я мав висіти в такому ганебному вигляді ще годину. Це було жахливо ...

Але як тільки, я перейшов у володіння всім майном, я їм показав, проститутка ксюша м нивки киев де раки зимують.

По-перше я відіслав бабку в найдальше і глухе свій маєток яке у мене було, і виділив їй найстаріших рабів. Загалом, послав її в повну дупу. Послав би ще далі, але все-таки рідня.

Настав час розплати і моєї милої мучительки, а тепер моєї власності і рабині, Су. Порка була призначена на середину дня ...

Помста.

Коли я сідав на улюблений, бабусин стілець, смакуючи прочуханку, приємний холодок бродив по тілу, а в паху приємно проститутки киева анальный секс лоскотало. Я розпорядився встановити чотири великі дзеркала в повний зріст навколо стовпів, що б бачити все в подробицях. І зад, і перед, профіль, все, все, все ... щоб не упустити жодної деталі ... і як будуть бовтатися її грудки під час ударів, як стискається від різки її пружна попа, і як вона вигинається вперед ухиляючись від різки, мимоволі розкриваючи при цьому своє лоно. Цікаво вона ще незаймана?

Її ввели, тримаючи під плечі ті самі негри які вводили в свій час проститутки киева бабушки 55 лет недорого і мене. Тепер вона вже не була така весела і самовпевнена як раніше. Її очі намагалися врятуватися від цікавих поглядів ховаючись за розпущеним волоссям. Виглядала вона шкода, як загнаний в кут звір. Мені на мить мені стало її шкода, всього на мить ...

Тим часом, два здоровенних негра поставили її між стовпами, і грубими, різкими, рухами зірвали з неї одяг. Бідолаха відразу кинулася прикривати свої оголені принади, але чіпкі, чорні руки втрутилися, з силою розвівши проститутка ксюша м нивки киев її руки в сторони. Єдине, що вона змогла зробити, так це міцно схрестити ноги, загороджуючи лоно, зате молодими стиглими грудками я міг милуватися у всій їх красі. Кивнув неграм, і вони почали обмотувати її ніжні зап'ястя грубими мотузками. Потім вони підвісили Су між стовпами, так що її п'яти відірвалися від землі на цілих чотири руки і забалакались в повітрі, все ще сплетені хрестом. «Щось слабо натягнули». Я наказав, щоб вони натягнули тугіше, і не тільки руки, а й ноги. проститутки киева анальный секс

Ноги розтиснули і розвели в сторони, відкриваючи погляду темний трикутник її волосся. Мотузки закріпили і як слід, натягнули і відійшли, милуючись розтягнутим юним дівочим тілом.

Тепер Су була повністю відкрита, доступна і беззахисна. Між ніг, на лобку, темнів заманливий, чорний трикутник дівочих волосся з рудуватим відливом, в променях сонця окремі кучерики красиво золотились. Лоно її було відкрито до огляду.

Я встав з крісла і підійшов впритул. Від проститутки киева бабушки 55 лет недорого її шкіри приємно пахло чимось солодким, м'язи напружені. Голова впала на груди, губи піджалися, а очі заплющили очі чекаючи ударів, щоки червоніли від сорому. Замість удару, вона відчула тепло моїх рук у себе на грудях, які почали досліджувати її тіло ....                                          Читати далі