—30% женщин в возрасте 80 лет все еще имеют сексуальные контакты со своими партнерами.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киева з 2 розміром, васька червоний, проститутка нина киев.

Нещодавно в публічному будинку одного з поволзьких міст служив чоловік років сорока, на ім'я Васька, на прізвисько Червоний. Прозвшце було дано йому за його яскраво-руде волосся і товсте обличчя кольору сирого м'яса.

товстогубий, з великими вухами, який стирчали на його черепі, як ручки на рукомийнику, він вражав жесстокім виразом своїх маленьких безбарвних очей; вони заплили у нього жиром. блищали, як крижини, і, незважаючи на його сите, м'ясисту фігуру, завжди погляд проститутки киева з 2 розміром його мав такий вираз, як; ніби ця людина була завжди смертельно голодний. Невисокий і кремезний, він носив синій каптан, широкі суконні шаровари і яскраво вичищені чоботи з дрібним набором. Руде волосся його вилися кучерями, п, коли він одягав на голову свій франтівською картуз, вони, вибився з-під картуза кнерху, лягали, на околиші картуза, - тоді здавалося, що на голові у Васьки і надітий червоний вінок.

Червоним його звали товариші, а деівіци прозвали його Катом, проститутка нина киев тому що він любив мучити їх.

В місті було кілька вищих навчальних закладів, багато молоді, тому будинки розпусти становили в ньому цілий квартал: довгу вулицю і кілька провулків. Васька був відомий у всіх будинках цього кварталу, його ім'я наводило страх на дівчат, і, коли вони чомусь небудь сварилися і дурниця з господинею, - господиня загрожувала їм:

Дивіться ви! ... Нс виводите мене з терпіння, - а то як покличу я Ваську Червоного! ..

Іноді обсуждение проституток киева достатньо було однієї цієї загрози, щоб дівиці поконані і відмовилися від своїх вимог, часом цілком законних і справедливих, як, наприклад, вимога поліпшення їжі або права йти. з дому на прогулянку. А якщо однією загрози виявлялося недостатньо для упокорення дівчат, - господаря кликала Ваську.

Він приходив повільної ходою людини, якій не було куди поспішати, замикався з господинею в її кімнаті, до там господиня укаливаются йому підлягають покаранню дівчат.

проститутки киева з 2 розміром Мовчки вислухавши зі скаргу, він коротко говорив їй:

- Гаразд ...

І йшов до дівчат. Вони бліднули і тремтіли при ньому, він це бачив і насолоджувався їх страхом. Якщо сцена розігрувалася в кухні, де дівчата обідали і пили чай, - він довго стояв біля дверей, дивлячись на них, мовчазний і нерухомий, як статуя, і моменти його нерухомості були не менш болісні для дівчат, як і ті катування. яким він піддавав їх.

Подивившись на них, він говорив байдужим і проститутка нина киев сиплим голосом:

- Машка! Або сюди ...

- Василь Міронич! - благально говорила дівчина. - Ти мене не чіпай! Не чіпай ... зачепиш - повішуся я ...

- Іди, дура мотузку дам! - байдуже, без усмішки говорив Васька.

Він завжди домагався, щоб винні самі йшли до нього.

- Караул кричатиму ... Скло виб'ю! ... - задихаючись від страху, перераховувала дівчина все, що вона може зробити.

- Бей скла, - а я тебе примушу жерти їх! - говорить обсуждение проституток киева Васька.

11 уперта дівчина здавалася, підходила до Катові; якщо ж вона не хотіла зробити цього, Васька сам йшов до неї, брав її за волосся і кидав на підлогу. Її ж подруги, - а часто і однодумниці, - пов'язували їй руки і ноги, зав'язували рот, і тут же, на підлозі кухні і на очах у них, винну пороли. Якщо це була жвава дівчина, яка могла і поскаржитися, її пороли товстим ременем, щоб не розсікти її шкіру, і крізь простирадло, змочену водою, щоб на тілі не залишалося проститутки киева з 2 розміром кропоподтеков. Вживали також довгі і тонкі мішечки, набиті піском і дресвой, - удар таким мішком по сідницях завдавав людині тупий біль, і біль ця не проходила довго ...

Втім, жорстокість покарання залежала СГОЛ-ко від характеру винною, скільки від ступеня її провини і симпатії Васьки. Іноді він і сміливих дівчат шмагав без всяких пересторог і пощади; у нього в кишені шароварів завжди лежала батіг про трьох кінцях па короткою дубової рукоятці, відполірованою частим проститутка нина киев вживанням. В ремені цієї батоги була майстерно вправлена дріт, з якої на кінцях ременів утворювалася, кисть. Перший же удар батога просікають шкіру до кистей, і часто, для того, щоб посилити біль, па посічену сипного приклеювали гірчичник або ж клали ганчірки, змочені круто солоною водою.

Караючи дівчат, Васька ніколи не злився, він був завжди однаково мовчазний, байдужий, і очі його не втрачали вираження ненаситного голоду, лише деколи він примружував їх, чому вони обсуждение проституток киева ставали гостріше ...

Прийоми покарання не обмежувалися тільки цими, немає - Васька був невичерпний різноманітний, і його витонченість в справі катування дівчат височіла до творчості.

Наприклад, в одному із закладів дівчина Віра Коптєва була запідозрена гостем в крадіжці-у нього п'яти титисяч рублів. Гість цей, сибірський купець, заявив поліції, що він був в кімнаті Віри з її подругою Сарою Шерман: іоследняя, посидівши з ним близько години, пішла, а з Вірою проститутки киева з 2 розміром він залишався всю ніч і пішов від неї п'яний.

Делу дано законний хід; довго тяглося слідство: обидві обвинувачені були піддані попереднім висновком, судилися і, через брак доказів, були виправдані.

Повернувшись після суду до своєї господині, подруги знову потрапили під слідство; господиня була впевнена, що крадіжка - справа їх рук, п бажала отримати свою частку.

Сарі вдалося довести, що вона не брала участі в цій крадіжці; тоді господиня ревно взялася проститутка нина киев за Віру Коптєву. Вона замкнула її в баню і там годувала солоної ікрою, але, незважаючи на це і багато іншого, дівчина не зізнавався, де сховала гроші. Довелося вдатися до допомоги Васьки.

Йому було обіцяно сто карбованців, якщо він Допитаюсь, де гроші.

І ось одного разу вночі в баню, де сиділа Віра, мучений «кожної, страхом і темрявою, з'явився диявол.

Він був у чорній кудлатою вовни, а від шерсті його виходив запах фосфору і голубонатий світиться обсуждение проституток киева дим. Дно вогняні іскри виблискували у нього замість очей. Він встав перед дівчиною і страшним голосом запитав її:

- Де гроші? ..

Вона збожеволіла від жаху.

Це було взимку. Вранці іншого дня її, босу і в одній сорочці, вели з лазні в будинок по глибокому снігу, вона ж тихенько сміялася і казала щасливим голосом:

- Завтра я з мамою знову піду до обідні ... знову піду ... знову піду до обідні ...

Коли Сара Шерман побачила її такою, проститутки киева з 2 розміром вона тихо і розгублено оголосила при всіх:

Але ж гроші-то вкрала я ...

Важко скапать, чого більше було у дівчат до відношенні до Васьки: страху перед ним або ненависті до нього.

Всі вони награвали з ним і запобігали у нього, кожна з них старанно домагалася честі бути його коханкою, і в той же час всі вони намовляли своїх «кредитних» друзів серця, гостей і знайомих «вибивав» побити Ваську. Але він мав страшною силон і допьяна ніколи не налипає - важко проститутка нина киев було впоратися з ним. Не раз йому підсипали миш'як до їжу, чай і пиво, і одного разу допольно вдало, але він видужав. Він якось дізнавався про все, що робилося проти нього; але непомітно було, щоб знання того, чим він ризикує, живучи серед незліченних ворогів, знижувало або підвищувало його холодну жорстокість до дівчат. Байдуже, як завжди, він говорив:

- Знаю я, що ви мене зубами б загризли, якби випадок вийшов вам ... Ну, тільки даремно ви ярітесь ... нічого зі мною обсуждение проституток киева не буде.

І, відкопиливши свої товсті губи, він пирхав в обличчя їм, - мабуть, сміявся над ними.

Він водив компанію з поліцейськими, з такими ж, як сам він, «викидайлами» і з детективами, яких завжди багато буває в будинках розпусти. Але серед них у нього не було друзів, жодного зі своїх знайомих він не бажав бачити частіше за інших, до всіх ставився однаково рівно і абсолютно байдуже.

З ними він пив пиво і говорив про скандали, щоночі траплялися проститутки киева з 2 розміром в околиці. Сам він нікуди не ходив зі свого будинку, якщо його не звали «по справі», тобто за тим, щоб відшмагати або - як там говорилося - «полякати» чиюсь дівчи