—26% мужчин перед свиданием нюхают свои подмышки.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки бесплатно киев, інцест, секс киев дешевые проститутки.

Ми лежали під двома величезними, віковими кедрами, через густі крони яких не пробивалося жодного променя яскравого літнього сонця. Від висихає моху піднімалося легке, ледь помітне марево. Білки, не звертаючи на нас уваги, гризли горішки, і скидали на наші голови зелену шкаралупу ще не дозрілих плодів. Під старим, дерев'яним, без горбка, хрестом - імпровізований стіл. На бувалому речовому мішку - горілка, сир, ковбаса, огірки, помідори, хліб. Пили, не цокаючись: явно, кого-то проститутки бесплатно киев поминали. Ми вже закінчували першу пляшку, але мій візаві все мовчав і мовчав. Мовчав і я. Так первозданна природа цього занедбаного куточка природи і не мала до веселої балачки: похмурі кедри, заросла чагарником галявина, яку, за відсутністю стежки, ми ледве-ледве знайшли, зруйнований часом будинок з економікою, яка всередину нього дахом, почорнілий, зотлілі хрест ... Мене заманили сюди обіцянкою розповісти цікаву історію і я, знаючи звичаї корінних сибіряків, не квапив, секс киев дешевые проститутки не поставив жодного запитання, мовчав і чекав ... Нарешті, мого супутника прорвало, і він почав розповідь.

2

Він так виразно почув цей голос, що від несподіванки його забив озноб. Кругом було повно народу, люди розмовляли, шуміли, сміялися, співали, танцювали, кричали, дуріли, хто, як міг, одні грали в м'яч, інші з вереском ганялися друг за другом, намагаючись передати «латку», треті ніяк не могли відірватися від імпровізованого столу, невтомно знищуючи спиртні проститутки киев теремки і їстівні припаси. Це був звичайнісінький сільський уїк-енд тих застійних безтурботних часів. Повітря було наповнене ароматом квітучих садів, дзижчанням бджіл, співом птахів, шумом і гамором людей, але вся ця какофонія звуків була для них тишею, нездатною порушити спокій і умиротворення, бо в цій неймовірною какофонії він чітко почув єдину, що йде від неї фразу:

«Боже, який чарівний хлопчик. Як я його хочу! »

Щоб в їхньому селі, з її патріархальними підвалинами, проститутки бесплатно киев серед величезної маси людей, дівчина ось так, привселюдно, заявила про своє найзаповітніше бажання - це був нонсенс! І, тим не менш, шокований він був не цим. Він виразно відчув, що слова дівчини ставляться саме до нього, що вона не вимовила їх вголос, а вивергнула з себе якимось неймовірним способом, так, що ніхто з стоять поруч людей їх не почув, вони дійшли лише до його свідомості, і, ще не обернувшись на цей голос, він представив її в своїй уяві, юну, струнку, красиву, секс киев дешевые проститутки в коротенькому, набагато вище колін, квітчастому сарафані ... Але чому - красиву? І ноги тонкі, і коліна гострі, і сарафанчик ситцевий, рівно лежить на плоских, з ледь проступають грудочками сосків, грудях. Він бачив її сотні разів, зустрічався з нею щодня, кожного разу байдуже проходячи мимо, не звертаючи на неї уваги, не помічаючи її краси. Що повинно було статися, щоб він раптом побачив в ній красуню? Середнього зросту, сірі очі, руде волосся, довгі, висячі як батоги, проститутки киев теремки руки, ледь займане раннім весняним засмагою веснянкувате обличчя ... Все, як у всіх підлітків ... Але вона була красива! Ага, ось що ... Його зацікавили її незвичайні слова ...

«Боже, який чарівний хлопчик».

І навіть не це, а ...

«Як я його хочу ...»

Ні, швидше за все, те, що вони не були вимовлені вголос, а передані йому здалеку подумки, через навколишній їх шум і гам, і він також подумки їй відповів:

«Ти теж чарівна і я теж тебе проститутки бесплатно киев хочу».

Але остаточно він втратив голову тоді, коли, почувши її відповідь:

«Так що ж ми зволікаємо, підемо швидше в ліс, на НАШУ поляну».

Він так виразно уявив і стежку, що веде по зарослому будяками полю до лісу, і сам ліс, раптово, як стіна, що починається відразу за полем, і зарослу високою запашної травою, раптом стала НАШОЇ, галявину, на якій, він це точно знав, ніколи раніше не був - що злякався свого бачення, і його охопило недобре передчуття. секс киев дешевые проститутки Але ноги, проти його волі, вже вабили його за цю сіру, непоказною, ще не дозрілої до жінки дівчинкою, враз стала для нього невимовної красунею, найпрекраснішою з усіх красунь.

Натовп продовжувала веселитися, ніхто не звертав на них уваги, ніхто нічого не чув, не бачив. Та й що можна було чути, якщо вони не промовили жодного слова! Він наздогнав її, взяв за руку, і вони пішли по скошеної траві до лісу, не звертаючи уваги на раптом притихлу, що спостерігає за ними натовп, проститутки киев теремки нічого не чуючи, жодним словом не порушуючи принади витає навколо тиші.

Поле закінчилося так само раптово, як почався ліс, з неабияк обгорілими деревами. Тільки зараз він згадав, що кілька років тому тут була пожежа, щоб зупинити його, по лісі прорубали просіку, пізніше обгорілі пні викорчували, ось чому ліс має тепер таку чітку межу з полем, ніякого молодняка, поле - і відразу величезні, стрункі, виросли в тіні, дерева: вони навіть і тепер ще не викривили свої проститутки бесплатно киев стовбури, і не распростёрлі гілки до сонця.

«Я навіть не знаю її імені», - подумав він, і тут же в його свідомості виникло красиве, звучне ім'я - Олександра.

«Дивно, що у нас однакові імена», - подумав він, і відчув її відповідь:

«Нічого дивного, просто ми дві половинки одного цілого, у нас одна душа, ми створені одне для одного, тому і імена у нас однакові, і долі у нас однакові».

«Але чому ж ми не зустрілися раніше?» - виник в його свідомості секс киев дешевые проститутки питання, і Олександра подумки відповіла:

«Тому, що тільки сьогодні мені виповнилося шістнадцять років»

«А мені - вісімнадцять», - хотів сказати Олександр, але не встиг розкрити уста, як в його свідомості з'явився її відповідь:

«Я знаю. Мені сьогодні було одкровення згори ».

За вузькій лісовій стежці вони пройшли на невелику, яскраво освітлену сонцем, галявину, по краях засаджену пряно пахне квітучою бузком і Олександр подумав, що давним-давно, проститутки киев теремки в далекому дитинстві, він, здається, вже бачив цю галявину, відчував знайомий запах бузку, чув шум хитних з боку в бік величезних сосен.

«Це я тут бувала не раз, - вторглася в його думки Олександра. - Ти тут вперше, а знаєш тому, що я тобі пів години тому про неї розповіла ».

Вони стояли один проти одного в центрі галявини. Олександра розстебнула ґудзики його сорочки, зняла її, кинула на траву. Поруч - майку. Потім розстебнула ремінь, спустила штани. проститутки бесплатно киев Олександр підняв одну ногу, другу, залишився в плавках. Вона і їх стягнула з нього, кинула в густу траву. Ні на мить не задумавшись, без коливань, зрушила набік плечики. Сарафан зісковзнув на землю, звільнивши погляду Олександра її маленькі, ще не сформувалися грудей, гладку, блискучу на яскравому сонці, шкіру, слабкий, кучерявящійся пушок на лобку. Олександра поклала руки йому на шию, і завалила його на себе. Їх змила хвиля щастя ...

У ній нічого не було від купальниці, секс киев дешевые проститутки яка обережно підходить до берега, пробує воду кінчиками пальців, боязко ступає однією ногою, інший, заходячи все глибше, дозволяючи воді поступово торкатися її тіла; але в ній також нічого не було від людини, необдумано кидається в холодну воду, щоб врятувати потопаючого; вона не кинулася стрімголов в розгул плоті, а холоднокровно і обачливо поринула в екстаз любові, нічого не боячись, Не ганьби ні своєї наготи, ні його оголеності, і віддавалася самозабутньо, бурхливо, проститутки киев теремки не шкодуючи ні сил, ні свого молодого, ніжного тіла. Подаючись йому назустріч, вона методично згинатися свій тонкий стан. Жодного слова, тільки ледь чутні зітхання і стогони, з яких, напевно, і був витканий навколишній їх кольоровий природний килим. У пориві екстазу вона беззвучно шепотіла слова любові:

«Мій ніжний, лагідний, дорогий, коханий, щастя моє ненаглядне» - і лише одного разу, в момент найвищої насолоди, вона розімкнула губи, щоб викликати в себе тривалий, проститутки бесплатно киев радісний рев самки і повідомляла світ про те, що в її лоно проникло чоловіче сім'я, яка зародилася в ньому нове життя.

Вона відкрила очі: чи не сірі, якими вони йому ...                                          Читати далі