—56% мужчин занимались сексом на работе.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки города киева, морські вовки і їх дружини, дешеви проститутки киев.

Чи міг я коли-небудь припустити, що після закінчення академії замість морського узбережжя опинюся в диких киргизьких степах? Ніколи. Мені навіть це і в голову не могло прийти, але життя розпорядилося інакше. Таких як я було вже шестеро. Ми прибули в розпорядження начальника гарнізону, капітана першого рангу Пачай Анатолія Васильовича. Тут, в забутому Богом місці, розташовувалася підземна станція стеження за переміщенням підводних човнів. Радіус дії - шоста частина земної кулі. проститутки города киева Ось так і вийшло, що з морем - мрією кожного з нас, пов'язувало тільки слово "підводні ».

На щастя я в ту пору не був одружений, а то б мені теж довелося, як і моїм товаришам, вислуховувати нарікання розгніваних дружин, які мріяли відправити своїх звужених в далеке плавання.

Таких як ми тут, занедбаних подалі від цивілізації, виявилося досить багато. Гарнізон був пристойним і його начальник, одноокий капітан першого, рангу прирівнювався тут до Бога. дешеви проститутки киев Зі свого чорною пов'язкою на лівому оці він був схожий на Кутузова, але напевно був покруче славного полководця. Його всі боялися, але і поважали. Він був господарем і в військовому містечку, який приліпився на краю киргизького селища. Кілька триповерхових будинків, кафе, клуб - ось і все містечко. На чергування виїжджали за двадцять кілометрів, де і розташовувався підземний комплекс.

З самого початку я здружився з двома хлопцями. Обидва були капітан-лейтенантами і обидва дешевые проститутки киев троещіна одружені. З одним, Колею Смирновим, ми були знайомі ще по Пітеру. Його дружина, Танюша, затьмарила усіх на випускному вечорі в академії. До цього я її не знав, але тоді вона мені дуже сподобалася. Висока, чорнява, з відмінною фігурою, вона дуже здорово виглядала і по праву була обрана королевою балу. І треба ж було такому статися, що Колю Смирнова відправили в цю діру. Його Танюша спочатку взагалі їхати відмовилася. Корінна ленінградка і раптом в киргизькі степи. Він ходив, проститутки города киева як у воду опущений переживав. Але місяці через два все ж приїхала. На той час ми з її Колею здружилися і дуже часто вечорами збиралися теплою компанією. Збиратися правда було особливо ніде і тому ми зазвичай починали в кафе, а потім перебиралися до нього на квартиру. Йому пощастило - отримав двокімнатну.

Третім в нашій компанії був Костя Лазуренко.

Він частенько приєднувався до нас, хоча його дружина, Юля не дуже-то схвалювала наші вечірні гуляння. З приїздом дешеви проститутки киев Тетяни, наша компанія майже розпалася. Я продовжував жити в гарнізонної готелі і вечорами зустрічалися ми не дуже часто. Правда у свята, а іноді і по вихідних, ми як і раніше збиралися у кого-небудь з них на квартирі. Костя жив в сусідньому будинку і теж мав двокімнатну квартиру. У цій компанії лише один я був неодружений, що було приводом для розмов майже при кожній зустрічі. Особливо старалася Танюша. Дуже її хвилювало питання, почемуйто я до сих пір не одружений? Її дешевые проститутки киев троещіна жарти на цю тему часом навіть виводили мене з себе. Одного разу вона взагалі перейшла всі межі, засумнівавшись при Юлі в моїх чоловічих здібностях. Юля захихотіла і вийшла з кухні, де я їм допомагав готувати на стіл. Хлопці були в кімнаті і ми з Танею залишилися одні. Я затиснув її в кутку, притягнувши до себе за стегна і, хоча вона тут же вперлася в мої груди руками, напевно, відчула дотик мого члена через тканину штанів. - Будемо перевіряти, чи як? - запитав я почервонілу проститутки города киева красуню. - Чи як, - перекривила вона мене і відвернулася.

У той вечір вона більше не дозволяла собі подібних жартів, але я часто ловив на собі її вивчає погляд.

Звичайно я не збирався закінчувати службу і йти в монастир. Просто не було в гарнізоні відповідної партії, - жінки, з якою можна було б пов'язати свою долю. Я обмежувався лише випадковими контактами з офіціантками кафе або покоївками готелю. Деякі з них були одружені, але це не заважало їм іноді розслаблятися дешеви проститутки киев в моєму суспільстві. Після того вечора у мене в голові засіла думка від якої я втратив спокій. Дотик до дружини Миколи було чудовим, а її реакція на це породила неясну надію на успіх. Звичайно, я розумів, що доглядати, а тим більше трахати дружину товариша - справа не гідне офіцера. Але все ж ця думка не давала мені спокою.

І ось одного разу сама доля посміхнулася мені. На день Радянської Армії Колю Смирнова заслали на чергування. Ми заздалегідь збиралися відзначити дешевые проститутки киев троещіна це свято, а тут така невезуха. Для нього, звичайно.

У той вечір я намагався пити поменше, зате не втомлювався підливати Танюше, яка чомусь сумувала і часто згадувала своїх, що залишилися в Ленінграді батьків. Вечір виходив не зовсім вдалим, але, коли Костя включив магнітофон і запросив свою дружину на танець, пріобразілась і Танюша. Вона теж пішла зі мною танцювати і, притулившись досить щільно, закрутилася по кімнаті в такт музики. Її карі очі підступно поблискували, проститутки города киева коли вона, ніби ненароком, затримувала свою ногу між моїх стегон. Поступово вона домоглася того, чого хотіла. Мій член встав, та так, що незручно було рухатися. Тоді я притиснув її ще щільніше і примусив стримати запал. Ми стали тупцювати на місці і вона вже не відсторонялася, відчуваючи дотик мого "молодця " через сукню. Після парочки таких танців, я весь буквально взимку, не кажучи вже про те, що творилося внизу мого живота. Таня посміхалася, посилаючи мені красномовні дешеви проститутки киев погляди, в серйозність яких я відмовлявся вірити. ми знову щось пили, балакали, танцювали, але я був на чеку. Коли господарі пішли на кухню готувати солодкий стіл, ми з Танюшею - спокусником, якраз танцювали і вона знову притискалася до мені своїм передком, как-будто хотіла тут же сподіватися на живий шампур. Я притягнув її обличчя до свого і припав до її червоним соковитим губам, як подорожній в пустелі, не пив дві доби. Вона спочатку завмерла на місці, очевидно прикидаючи дешевые проститутки киев троещіна все " за "і " проти ", а потім відповіла на поцілунок та так пристрасно ЩО МОЇ, труси негайно змокли. Її мова буквально творив чудеса ,, витанцьовуючи диявольську сарабанду у мене в роті.

Моя рука з захватом стиснула її пружну повні груди, але вона, здавалося, цього навіть не помітила. Ми так захопилися, що пропустили появу Юлі з підносом в руці. Господиня вечора злегка кашлянула і це привело нас до тями Розтиснувши обійми, ми очманіло дивились один проститутки города киева на одного.

Слідом за Юлею в кімнату ввійшов Костя з чайником в одній руці і тортом в інший. Кінець вечорі був зім'ятий. Попивши чай, Таня раптом згадала, що їй ще треба зайнятися переведенням (вона займалася перекладом з французької для якогось журналу) і стала збиратися. Юля "уважно по - дивилася спочатку на неї, потім на мене і, стиснувши губи, пішла її проводжати. Ми з Костею викурили по цигарці, випили на коня і я " теж вийшов в передпокій. Юля з Танею все ще дешеви проститутки киев не розпрощалися і так вийшло, що ми вийшли з неї з дому разом.

Легкий сніжок пролітав над головою. 0H вже вкрив землю досить товстим шаром. Під ногами поскрипувало. Відчувався легкий морозець. Дійшовши до Танін о г о будинку, я в нерішучості зупинився. Половина вікон ще світилася. Моряки продовжували відзначати свято.

- Дивилася фільм: "День, коли спливла риба ", - запитав я Таню.

- Давно це було, але мені ще тоді сподобалася фраза головного героя. дешевые проститутки киев троещіна

- Яка фраза? - не зрозуміла Таня куди я хилю.

- Він, головний герой, повертався з дівчиною з пляжу. Біля її дверей вони зупинилися і він її запитав: "До тебе або до мене? "

І що вона йому відповіла? - трохи помовчавши запитала молода жінка - Запросила до себе. Я точно не пам'ятав як там була справа, тому що дивився цей фільм ще пацаном, але мені хотілося почути те ж саме від моєї супутниці. І я почув.

- Підемо, якщо не боїшся. У Юльки проститутки города киева кави не було, а у мене є. Будеш кави? - Вона вимушено посміхнулася.

- Чи не відмовлюся, - я підхопив її під руку і ми пірнули в під'їзд.

- Тільки кави, - как-будто злякавшись, попередила ...                                          Читати далі