—88% женщин привлекает волосатая грудь.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киева фото, щоденник мата харі (глава 8), проститутки инливидуалки киев.

Глава 8. ТАЄМНІ НАСЛАЖДЕНІЯПаріж, 19 ... Спочатку мені подобалася атмосфера в будинку мадам Дезіре; її клієнтами були в основному люди середнього до-статки. Як вона з гордістю мене запевнила, у неї исклю-ве тонкий смак у всьому, що стосується підбору клі-єнтів. «Вони прекрасно виховані, більшість має гарну освіту. У моєму закладі не буває Наха-лов, які намагаються отримати задоволення безкоштовно або навіть грабують моїх дівчаток. Через те, хто занадто ненаситний, бідолаха проститутки киева фото потім не може працювати цілу добу-ки ».

Ці перспективи мене влаштовували. Але найбільше мене влаштовувало те, що я могла працювати в масці. Сама мадам запропонувала це, зрозумівши, що я особлива проститут-ка. Крім того, я мало брала. Після приходу я піднімалася по вузькій сходах в свою кімнатку на другому поверсі. Вона була дуже маленька, з крихітним туалетом. Але було чисто і добре прибрано, щоб зробити затишним це притулок хтивої Відні-ри. Як тільки я входила, я швидко проститутки инливидуалки киев і з задоволенням знімала своє дорогу білизну і укутував тіло у велику турецьку шаль, яка аж ніяк не приховувала мої прілого-стние форми. Іноді я одягалася в сітчасте трико, крізь яке спокусливо просвічувалось моє тіло. Я не забувала натягнути чорні панчохи з мереживом.

Найбільш хвилюючим моментом, принаймні для ме-ня, був прихід клієнта. Ми стояли в ряд полуобнажена-ні, та клієнту треба було вибрати одну з нас. Ці міну-ти очікування завжди мене хвилювали - вибирали яна проститутка киев неіз-менно мене. І тому я отримала привілей: перш ніж вишикуватися, я дивилася через щілину і вирішувала, устра-івает мене партнер чи ні. Якщо влаштовував - я виходь-ла і ставала в ряд.

Чим ширше вибір - тим більший прибуток. Мадам Дезіре добре знала, що в Парижі не тільки багато дружин-щин, які бажають поповнити свій бюджет, а й чимало інших, які бажали просто насолодитися радістю плоті і самі платили за це.

Я там провела багато чудових годин. Задоволення проститутки киева фото бути в будинку, призначеному для єдиної мети - такий же, заради якої приходили чоловіки, для мене коштувало більше, ніж ті кілька тисяч франків, які я давала мадам Дезіре. І я наполягла, щоб клієнти то-же платили мені (було б принизливо, якби мене не вважали за хорошою професіоналкою), я завжди була щедра зі своїми колегами і господинею цього безцінного закл-ня.

І ось дзвонить дзвінок, голі фігури метушаться, поспішно хапаючи що попало, щоб прикритися, потім спускаються проститутки инливидуалки киев вузькими сходами, хихикаючи в передчутті - може бути, сьогодні попадеться розкішний чоловік, вибудовуючи-ються в приймальній кімнаті, стоять прямо, особи нічого не виражають, чекають вибору - о, який хвилюючий це був момент для мене!

Потім кожен з вибирають панів вказує на од-ну з нас, хто найбільше відповідає його ідеалу і Ерот-ного потребам, з ким він хотів би провести чудес-ний сексуальний раунд. Як я сказала, найчастіше вибі-рали мене. Я не хвалюся, але мене яна проститутка киев вважали королевою нашої групи. Коли я забирала свого чоловіка, насту-пала черга інших - такою була усталений поря-док. Мадам Дезіре завжди вітала мого обранця з хорошим смаком.

Я особливо запам'ятала одного клієнта, так як він ока-вився виключно уважним. Спочатку я обраща-лась з ним, як з усіма іншими. У своїй кімнаті я його обняла і прошепотіла на вухо:

- Ну що, розважимося?

Я полізла йому в ширінку, щоб подивитися на найважливішу приналежність проститутки киева фото в подальшій церемонії.

- Як тебе звуть, милий? - запитала я, як тільки на-мацав його тверду опуклість. Більшість чоловіків в таких випадках бурмотіли щось нерозбірливе, але цей сказав відверто:

- Називай мене Міміль, моє справжнє ім'я - Еміль. А тебе? - питання було поставлене ввічливо, але прямо.

- Мене звуть Лолотта, мій велетень! Але давай приставні-пім до справи, він такий гарний і твердий, хочу Запілля-чить його якомога швидше!

З цими проститутки инливидуалки киев словами я потягла його в ліжко. Ми майже впали на неї, я міцно вхопилася за його твердий інстру-мент. В наступний момент цей незнайомець, який з першого погляду привернув мою увагу своїм розкішним статурою, лежав на моїх грудях. І мені нічого не залишалося робити, окрім як засунути в себе величезний поршень.

Як тільки цей гарячий ствол увійшов в мене, Міміль почав шалену стрибка. Своєю рукою я схопилася за його велику мошонку і почала тискати її в такому ж ритмі, в яна проститутка киев якому він втикали в мене. Я зовсім забула, що це са-моє чутливе місце у чоловіка. Мені здалося, що після цього Міміль подвоїв силу своїх поштовхів, з-супроводжуючих хтивими стогонами. Недивний-но, що його поведінка призвело мене в екстаз, і бажаний оргазм настав швидше, ніж я очікувала.

- О, ти е ... чудово, фантастично, про, е ... мене як можна сильніше! ... Швидше ... ти мені не робиш боляче ... ще ... та , так ... о-о-о-о! а-а-а-а!

Я виконала свій перший проститутки киева фото номер. Але Міміль теж кон-чал, я відчула, як його гарячий струмінь пирснула в мене в той момент, коли я насолодилася.

- Шкода, - пробурмотів він, - я отетерів швидше, ніж розраховував, все скінчилося, а мені ти якраз почала нра-витися.

Мій партнер хотів встати і одягнутися. Але він помилився. Я і не думала звертатися з ним як професійна про-стітутка, у мене було лише одне бажання. Я хотіла вос-користуватися його чудовим знаряддям ще раз, а якщо вдасться, то проститутки инливидуалки киев й кілька разів.

- Залишся, Міміль, ти дійсно хочеш вухо-дить? Можна, я пограю з твоїм великим бантиком? - я кокетливо посміхнулася і помітила, що він здивований моєї незвичайної для будинку розпусти проханням.

Я взяла рушник і почала витирати його мокру стре-лу любові, яка все ще не хотіла вкладатися в кол-чан.

Досвід мені підказував, що це один з тих чоловіків, які швидко відновлюють свої сили для нових подвигів на любовних перегонах. І це мене дуже яна проститутка киев ус-траівало, так як для цього я і прийшла сюди з надією знайти особливо сильного чоловіка.

У моїх руках його невтомний трудівник знову ожив і незабаром став таким же твердим, як до сеансу любові. Це було фантастично - відчувати його твердість. Я лизала його мовою, і тут Міміль скрикнув:

- Ти зводиш мене з розуму, давай зробимо ще один ра-унд, я повинен знову увійти в тебе.

Більшого я і не бажала. Але як тільки він навалився на мене, я вислизнула з-під проститутки киева фото нього.

- Ні, не так, почекай ... Я хочу ззаду!

Я особливо любила цю позу. Крім того, я знала, що моя дупа, сама по собі твір мистецтва, креп-кая і кругла, запалює кожного чоловіка, якого я та-ким чином надихала на найсильнішу пристрасть. У цьому мене переконали сила і інтенсивність поштовхів в такій позі.

Це фантастично - виставити свій зад і відчуйте-вать, як спис встромляє в тебе. Міміль проникав все глибше і глибше в моє тіло, я відчувала, що проститутки инливидуалки киев його плоть за-полняет мене цілком. Міміль працював без зупинок. Він з новою енергією штовхав мої сідниці і стискав мої обвислі груди.

Наші тіла злилися в химерному вигині: його коліна з'єдналися з частиною моїх колін, а волохата мускул-зграя груди - з моєю спиною. Наше відображення було видно в дзеркалі біля мого ліжка - я глянула в нього і була ще більше збуджена тим, що побачила. Мені завжди до-являло особливе задоволення спостерігати подібні сцени як би з боку. яна проститутка киев

Все своє життя я мала схильність до дзеркал. Особ-но коли в них бачиш саму себе в такі моменти, кото-які не призначені для стороннього ока. Хіба не приємна ілюзія, що є ще одна пара, що займається таким же інтимним актом поруч з тобою?

Навіть німа пара в дзеркалі збуджує. Якби можна було розгледіти в дзеркалі всі подробиці цього восх-тітельного дійства, так нагадує екзотичні ті-лодвіженія східного танцю!

Міміл', очевидно, прочитав мої думки. Він дивився проститутки киева фото в дзеркало, де моя поза виглядала ...                                          Читати далі