—Мужчины с неухоженными ногами более всего отталкивает женщину.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киева госпожа, щоденник мата харі (глава 9), проститутки топ моделс киев.

Глава 9. СІМПТОМИПаріж, 19 ... Я не здатна протистояти цьому жахливому, дикому бажанням роздягатися перед чоловіками, яких я часто взагалі не знаю.

Коли я одна, то зриваю зі свого тіла одягу, зазвичай перед дзеркалом, і хтиво милуюся своїм голим тілом. І часто влаштовую це тоді, коли хто-небудь з моїх слугмужчін повинен увійти в кімнату. Відчуваєш почуття, близьке до оргазму, коли бачиш вираз його обличчя. Коли це дивне бажання мене долає в присутності критика, художника проститутки киева госпожа чи письменника, я прикидаюся, що мені погано, або пояснюю, що мій новий танець може бути продемонстрований тільки в голому вигляді, і потім починаю зривати з себе одяг. Бідний глядач щось бурмоче, побоюючись, як би його не звинуватили в спробі зґвалтування, і як можна швидше йде.* * * Нещодавно я відвідала в один і той же день чотири художні студії і запропонувала себе в якості натурниці. Це неймовірно чуттєва насолода, коли роздягаєшся на очах художників, які плотолюбно проститутки топ моделс киев пожирають очима твоє хтиве тіло! Але особливо гостре відчуття дає сама церемонія роздягання. І я дійсно не знаю, що більше вражає: коли цього очікують або коли я раптово піддаюся емоціям і, шокуючи, він дуже дивувався будь-якого, кому доводиться бути зі мною в той момент.* * * Сьогодні я відвідала чоловіка і дозволила йому захоплюватися своїм тілом, а він навіть не здогадувався, що це було моїм найбільшим бажанням. Йдеться про знаменитого лікаря Резерв. Незадовго до цього дешевые проститутки города киев я познайомилася з ним в одній компанії, і так як він мені сподобався, я вирішила його надути, щоб він призначив мені зустріч в якості пацієнтки. Резерв - високий, кремезний чоловік, в ньому щось від сильного селянина. І я не помилилася:

його еротична сила, його здатність виробляти потомство, а інструмент для цього просто гігантський, відразу кидаються в очі.

Увійшовши в його кабінет, я відразу роздяглася. Він тут же зрозумів, що мене турбує. У своїй багатій проститутки киева госпожа практиці він, напевно, зустрічав чимало жінок з комплексами і маніями. Мене мучила думка, що я потраплю в пекло нездійснених бажань, які відчувають багато жінок, з роками, на жаль, не стають молодшими.

- Це лише функціональний розлад, дорога, просто нервозність, - сказав він, оглядаючи мене. - Вам потрібно заспокоїтися. Хочете, я випишу вам снодійне?

- Доктор, мені потрібно більше ефективні ліки, ніж снодійне. Що-небудь, що може вимотати, а не просто допоможе проститутки топ моделс киев заснути. Хочеться заспокоїти мої нерви, - відповіла я, багатозначно усміхнувшись.

- Добре, мадам, ми спробуємо невеликий масаж найбільш важливих нервових центрів. Коли ви досягнете бажаного розслаблення, скажіть мені. Будь ласка, приляжте на кушетку і закрийте очі.

Довелося піти його вказівкам. Моє тіло було абсолютно голе, якщо не брати до уваги тонких візерункових панчіх, пояса і чорних туфель на високих підборах. Я розтягнулася на кушетці і чекала, що дешевые проститутки города киев ж буде далі.

- Буде краще, якщо я зав'яжу вам очі, мадам, щоб ви нічого не бачили і повністю розслабилися. - І доктор зав'язав на моєму обличчі чорна хустка.

- Я буду повільно гладити вашу шкіру, тому що хочу пробудити прихований магнетизм.

Його легке погладжування мене нервувало. Я запротестувала:

- Але я нічого не відчуваю - ой, ось це трошки краще.

І дійсно, майже невловимі легкі дотики змінилися більш енергійними.

- Я проститутки киева госпожа зараз доберуся до першопричини вашого занепокоєння, дорога, не бійтеся. Вам це буде дуже корисно, боляче не буде. Може, і немає необхідності використовувати зонд. Резерв, нарешті, намацав те місце, яке дійсно потребувало добрий обробіток.

- Якщо це треба, доктор, будь ласка, використовуйте його. Я повністю вірю в ваші здібності. А-а-а-а! ... Це ніби повне звільнення ... да ... ще ... глибше ... так, це мені дуже корисно ... сильніше ... так ... і швидше ... чудово! проститутки топ моделс киев p>

Мій добрий самаритянин глибоко проник пальцем в заповітну печеру. Перед цим він довго тупцював біля входу, чим привів мене в неймовірне збудження.

Іншою рукою знаменитий невропатолог пестив мої швидко набухають грудей.

- Напевно, все-таки доведеться ввести зонд. Він завжди дає відмінні результати. Або ви вважаєте, що масажу на сьогодні досить?

Це абсолютно суперечило моїм очікуванням, але я не хотіла себе видавати.

- Залишаю це на ваш дешевые проститутки города киев розсуд, доктор. Я лише хочу позбутися від цієї жахливої безсоння. До речі, тут мені трохи свербить ... ось тут, бачите? Так, ой! ... - місце, яке я показала рукою, було якраз між ніг.

- Ну, в цьому випадку мені краще ввести ... - і я тут же відчула згаданий їм інструмент, цей зонд. Здавалося, він був покритий оксамитової мембраною і нагадував важку палицю. А тепер цей чудовий апарат повільно і обережно залазив в мою широко відкриту розколину. Я змушена була розсунути проститутки киева госпожа стегна.

- Як можна вище і ширше, мадам, так, так, тепер ще. Ось це хороша поза. Тримайте свої ноги руками.

Зонд, який більше нагадував чудовий, сильний пеніс, глибоко проник в мою плоть. Якийсь час він залишався нерухомий, лише легке пульсування говорило про те, що він ще там. Потім він почав дуже повільно вибиратися назовні. Я більше не могла цього винести і закричала:

- Стоп! Будь ласка, не виймайте його!

Він знову повільно вліз, потім проститутки топ моделс киев процедура повторилася ще і ще. Нарешті він став ходити взад-вперед і викликав таку похітливу радість, що я скоро втратила самовладання.

- Доктор, масажуйте сильніше і швидше ... сильніше ... я його хочу ... ви ж знаєте, якого масажу хоче жінка ... ви ж медик ... мені не боляче ... да, так, так! Так добре ... так ... так ... я ще прийду на лікування ... Доктор, ви ангел ... такий міцний і важкий ... ще глибше ... я чувствствую цей ваш зонд ... зробіть мені їм боляче дешевые проститутки города киев ... Ви повинні масажувати мене кожен день ... інакше я не винесу ... я починаю відчувати ... а-а-а-а ... тепер ... я кінчаю!

Я буквально заверещала, здригаючись в солодких конвульсіях, і в наступний моменг сили залишили мене.

Після невеликого відпочинку я спробувала підняти голову, але все було завантажено в темряву. Я затремтіла від жаху.

- Тепер можна зняти пов'язку, мадам. Ви краще себе почуваєте?

Я повністю прийшла в себе. Великий мудрець проститутки киева госпожа доктор Мильо стояв переді мною, посміхаючись, ніби й не помічаючи моєї наготи.

- Зазвичай я беру 50 франків, мадам, але тільки не з вас, великої артистки, улюбленої всіма нами.

З цими словами доктор Мильо проводив мене до виходуМадрид, 19 ... Я завжди вважала, що немає в світі жодного міста, яке могло б зрівнятися з Парижем, особливо в частині плотської насолоди. Але незабаром я змушена була визнати, що на річці Шпрее ці справи ще більш грішні і низькі, проститутки топ моделс киев ніж на Сені.

Я дуже хотіла відвідати одне сумно відоме місце в центрі Берліна - десь в районі Потсдамер-Платц І одного разу один репортер, мій хороший друг, привів мене туди. Це був один з танцювальних залів. Він пояснив, що тут збираються люди однієї статі.

- Ви хочете сказати - одні чоловіки? Звичайні гомосексуалісти?

- Ні, обидві статі, тут зустрічаються і гомосексуалісти, і лесбіянки, але що цікаво - тут утворюється третій, вид, який розташований дешевые проститутки города киев до обох. І це дійсно так, не просто інсценівка для туристів, як це буває в Парижі: вам пропонують 12-річну дівчинку, хоча все в цьому бізнесі знають, що їй, по крайней мере, 20 років. Втім, ви самі в цьому можете переконатися.

Коли ми увійшли в тьмяно освітлену кімнату, забиту столиками і диванами, нас зустрів страшний шум. Трохи звикнувши до важкого тютюнового диму, я побачила таке, що цілком можна було кваліфікувати як справжню оргію.

Всі столи були зайняті. проститутки киева госпожа Я помітила чимало високих і струнких красивих жінок, але мій гід сказав, що це чоловіки. І коли