—Для достижения оргазма мужчине нужно 2.5 минуты, когда у женщины уходит на это около 12 минут.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

снять проститутку 300 грн левый берег киева, щоденник мата харі (глава 7), индивидуальные проститутки киева.

Глава 7. МОЄ ВОСХОЖДЕНИЕ До СЛАВЕПаріж, 19 ... Я починала багато щоденників, з такою ж легкістю обривала їх на півслові, але жоден з них не є таким важливим, як цей.

Це буде щоденник артистки, він втілить враження Мата Харі.

Куди вона зникла, ця бідна, змучена і принижена Маргарета Гертруда? Її більше немає, цієї дочки шанований-ного бургомістра, вона перетворилася в блискучу танців-щіцу, біля ніг якої - весь Париж. Моя роль набагато легше, ніж я думала. снять проститутку 300 грн левый берег киева О, якби міг мене зараз побачити Пітер! Хіба він не пишався б своєю ученицею? Саме він пробудив мене до нового життя, мій учитель, мій добрий покровитель ... У будь-якому випадку ці добропорядочен-ні парижани тепер дивляться на мене, затамувавши подих, не через моїх танців, а перш за все через мою екзотични-ської краси, очей і фігури, які так сприяли моєму успіху.

«Висока, струнка, вона гордо тримає на чудовій бе-лоснежной шиї чарівне обличчя ідеальної форми. Повні губи индивидуальные проститутки киева створюють горду і похітливу лінію під прямим і тонким носом. Розкішні, оксамитові, ніжні темні очі посилюються дуже довгими, неж-но завитими віями. Їх мрійливість нагадує вічну таємницю, притаманну самому Будді. Її погляд сповнений чарівності. Він обіймає весь Всесвіт. Синяво-чер-ні, тонко розділені волосся надають її особі надзвичай-чайно виразну експресію. Все це створення исто-чає захват, заворожує і приголомшує ».

Так стверджував Поль Бурже, описуючи мій портрет проститутки киева зрелые дамы в «Салоні». Навіть не бачачи мене у плоті! Але, в кінці кон-решт, він знав, що до чого ...

Тепер я дійсно щаслива. Я можу танцювати, де і коли хочу. Я можу висловити будь-яке бажання, і ка-ким би екстравагантним воно не було, чоловіки б'ються один з одним за честь бути представленими незрівнянний-ної, великої Мата Харі.

Честь? Для більшості це таємна надія пізнати моє тіло. Саме це пристрасне бажання притягує цих чоловіків до мене. О, я повинна визнати, що снять проститутку 300 грн левый берег киева серед них є дуже впливові і сильні чоловіки.

З того фатального дня, коли я виконувала східні тан-ці в «Мюзе Гиме» і танцювала в Храмі східних релі-гій для вибраної публіки, приголомшив високовчений по-стоковедов і спонукавши їх відсвяткувати моя поява як велика подія, моє життя стало бурхливої і веселою. Немає жодного задоволення, яким я б знехтувала. Я буквально купаюся в розкоші, і мене шанують, як ніби я божественне створення, ексцентричність якого полягає в бажанні индивидуальные проститутки киева розкрити таємниці здивованим масам.

Інший раз я не можу повірити, що моє життя повністю змінилося. Чи справді це я, Мата Харі, або бід-ва, залякана жінка, принижена рабиня капітана Маклеода, лють якого переслідувала мене як жах-ний привид під час мого першого перебування в Парі-же. Тепер все це смішно: я, дурна маленька гуска, дійсно залишила місце своїх перших тріумфів і знову закрилася в тому маленькому містечку, який вічно смердить, як ніби тут ніколи не прибирають проститутки киева зрелые дамы горщики ...

Мої родичі в безрадісному, вічно туманному Ніймегене, де я боягузливо намагалася сховатися, сором-лись мене. Поняття «публічна танцівниця» в очах провінціалів було ганебним. Вони не тільки мене пре-зіра, а й ненавиділи. Для них я була лише однією з тих парижанок-паразіток, які вели безбожну, грішне життя, завжди були схильні спокусити нічого не підозрюють чоловіків, а потім їх пограбувати. Искусст-під? Вони над цим сміялися. Мистецтво, талант, доля снять проститутку 300 грн левый берег киева - самі ці слова їм чужі. Мистецтво? Вони зводили його в своїх висохлих і неживих умах тільки до однієї маленької фантазії - бурлеску. За мною пильно сле-дили. Але я була занадто боязка і по-справжньому не тан-цева в Ніймегене.

Але одне вони не могли у мене відібрати - дар передбачається-ня, впевненість в тому, що одного разу життя повернеться на краще. Дихання цього великого світу торкнулося мене легко, але я знала, що моє чудове призначення - життя, повністю присвячена индивидуальные проститутки киева моєму мистецтву. Бути оточеною красивими речами і любляча тебе чоловіками - ось заради чого варто жити ...

Я часто виглядала в дзеркало, і воно переконувало в тому, що я читала на обличчях у багатьох, - ти красива. Так, гово-рило дзеркало, ти красива. Але не тільки це додавало мені впевненість. Я тепер знала, що я не просто красива, але і зваблива. Я лише приховувала про, тому що не

хотіла знову зазнавати принижень. Я знала, що моя присутність збуджує чоловіків, проститутки киева зрелые дамы що я володію умінням їх підкоряти. Ні, я не з тих натурниць, намальованих Жорден, з їх тремтячими, як желе, білими грудьми, товстими руками і ногами, з риб'ячими очима і подвійних-ми підборіддями.

І цей дар дав мені силу. Я прийняла рішення і приставні-пила до виконання своїх планів.

Незважаючи на брудні o листи чоловіка, я звільнилася від задушливих оков своєї респектабельної сім'ї і знову бігла в Париж.

І я танцювала. Знову в Храмі східних снять проститутку 300 грн левый берег киева релігій, а за-тим - на численних фестивалях, на великих і ма-лих сценах. І завжди перед знатної публікою: міністра-ми, дипломатами, знаттю, інтелігенцією.

Знамениті археологи, що належать до сорока біс-смертним, визнали за честь ввести мене в самі знатні кола суспільства. Кожен мій танець, кожна пантоміма піднімалися до рівня важливої церемонії.

Як писали газети, деякі вечора були «казкові-ми і п'янкими, самими славними подіями в на-шей життя». Я танцювала индивидуальные проститутки киева на вечорі у посла Чилі, потім у палаці княгині Мюрат, потім на балу, яке він дав у мою честь князем дель Драго. Спадкоємиця американського мільйонера Наталі Кліффорд Барні запросила мене на вечір у величезному замку в Нейї.

За програмою я повинна була грати роль королеви амазонок з справжнім золотим грецьким шоломом на бе-лом коні з бірюзовими прикрасами. Гарний білий кінь і прикраси були мені подаровані.

Розкіш ... Так, я тепер знаю, що це означає. Думаю, проститутки киева зрелые дамы по-іншому я б не могла жити. Мені потрібна ця виблискуючи - кові обстановка, ці королівські хороми на Єлисей ських полях, слуги і служниці, завжди готові виконати мої будь-які бажання, коні і карети, рідкісні екзотични-ські квіти, дорогі шовку і коштовності, особливо перли і діаманти - як легко до всього цього звикаєш. Чи можу від усього цього відмовитися?

Мене прикрашають як богиню. І коли мене називають найкрасивішою жінкою Парижа, я сприймаю це як належне.

снять проститутку 300 грн левый берег киева Так, я красива і маю небачений успіх. Але я красива не в звичайному сенсі слова - троянда, що росте у дворі селянина, теж красива. Ні, я красива своєю індиві-дуальність, як дорогоцінна орхідея в єдиному вигляді, а зростає вона далеко, в казковій країні, в болотних джунглях, і охороняється дикими племенами.

Я саме така орхідея, а казкова країна - це Ін-Дія, тимчасово переміщена в Париж, але тим не менше джунглі тут є. Це мій неприступний будинок. Дикі племена - це индивидуальные проститутки киева мої слуги, небезпечні болота - їх бездонні-ні кишені, які пожирають дрібну данину, а біль-Шая приноситься в жертву на мій вівтар.

Тому що я - Мата Харі, а не дружина провінційно-го капітана. Так, я порочна, я сповнена рішучості насолоджуватися життям до кінця, бажаючи помститися тим самим за все мої страждання. А чоловіки? Вони лише засіб для до-сягнення мети. Після смерті Пітера все, заради чого я жи-ву, - це мистецтво, священне для мене, і ця розкіш. Це та ціна, яку проститутки киева зрелые дамы повинні платити інші, безіменний-ні, зі своїми гучними титулами, які лізуть до мене, щоб я прийняла їх скарби. Тому що я ніког-ли не дозволяю їм платити за свою любов, я не здатна до удавання, немає, в кращому випадку я дозволяю цим профанів доторкнутися до тіла богині, попестити його ...

Любов ... Як змінюється життя! Я не можу пригадати, як давно це слово щось означало для мене. Моє нове життя дає всі можливості забути сенс цього поняття, але від її солодкого смаку снять проститутку 300 грн левый берег киева я ніколи не відречуся. Мене пе-реполняет амбіція, надихаюча на постійні по-позови нових рухів і жестів в моїх екзотичних тан-цях. Я читаю все, ...                                          Читати далі