—Среднее количество сперматозоидов у здорового мужчины: 200 – 600 миллионов.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киев мальчики, щоденник мата харі (глава 2), проститутки харьковская киев.

Глава 2. гріховних пристрастей Жахливо, коли тебе застають зненацька в самий невідповідний момент, і подвійно жахливо, якщо свідком твого ганьби став така людина, як дядько Герард.

Одні вважали його втіленням побожності, інші - нестерпним лицеміром, але всі сходилися на тому, що він володіє особливим умінням неймовірно ускладнювати са-мі прості речі. Це саме дядько Герард багато років поспіль наполягав, щоб міська рада заборонила дружин-ські декольте і забезпечив проститутки киев мальчики гіпсові статуї інжирними лист-ками ... Його строгі моральні погляди викликали серед городян чимало глузувань, але ніхто не наважувався вступати з ним у суперечку - того і дивись, тебе вважатимуть гріховодником і баламутом.

Він був батьком Вилема, хоча важко собі уявити, щоб дядько хоч одну ніч провів у ліжку зі своєю дружиною. Вона, бідолашна, жила в його будинку на становищі мо-нашкі і рано померла від туги і самотності ...

Коли дядько без стуку увійшов в мою проститутки харьковская киев кімнату, я так испу-Галась, що забула навіть поправити спідницю. Він не кліпаючи довго розглядав мене, оголену і беззахисну, а потім різко повернувся і, йдучи, процідив крізь зуби кілька слів. Це був наказ. Я повинна прийти до нього після вечері.

Майбутній розмова не обіцяв нічого доброго. Я пам'ятала, як дядько свердлив очима мою наготу ... У вре-мя вечері шматок не ліз у рот, і все вирішили, що я хворий-ва. Мене відправили спати раніше, але хіба я могла ус-нуть? проститутки киев 2016 дешевые ... Пізно ввечері я вийшла зі своєї кімнати і, крадучись, навшпиньки вирушила в інший кінець до-ма. По дорозі я не раз зупинялася і забивалася в тим-ні кути, почувши чиїсь кроки ... Але найбільше стра-шила зустріч з дядьком. Чи пробачить він мене? Про себе я ре-шила: якщо дядько не погодиться зберігати в таємниці все, що бачив, - мені не жити. У місті багато глибоких річок і ка-лів ...

Несміливо постукала в двері і почула різке: «Зайди-ті!» У мене відняло ноги, але проститутки киев мальчики я зібралася з силами і увійшла. Дядько сидів в глибокому кріслі впівоберта до дві-ри, він зиркнув на мене і мовчки відвернувся. Я кинулася йому в ноги і, запинаючись, стала благати його ні-кому не розповідати про те, що трапилося.

Він вислухав мене з кам'яним обличчям, а потім загово-рил повільно і жорстко, карбуючи кожне слово:

- Ти повинна зрозуміти, що я не можу потурати ті-бе. Мій обов'язок - попередити твоїх батьків. Пора від-крити їм очі! Диявол, так, проститутки харьковская киев диявол пороку заволодів то-бій. Я боюся за тебе, дитя! Якщо твою бідну душу не врятувати сьогодні, то завтра буде пізно. Твоя мати не пе-режівет ганьби ...

Це було нестерпно! Я знала, наскільки мій дядько безжалісний і впертий. Але він згадав про мою маму, і це змусило мене по-іншому поглянути на те, що відбувається. Як я сміла думати про самогубство! Хіба цим щось виправиш? ... Такий удар мама не переживе.

- Дядя Герард, я зроблю все, що ви скажете, тільки проститутки киев 2016 дешевые не кажіть нічого моїм батькам. Благаю вас!

- Ні, навіть не проси, - обірвав він мене.

- Дядя, моя рідна, ви мені як другий батько! Повірте мені останній раз, я виправлюся ... Бийте мене, накази-вайте, тільки не ганьбіть ...

- Ти не усвідомлюєш, дитино, наскільки ти порочна. Якби тільки знати, хто так зіпсував тебе! ... Мені шкода твоїх батьків. Дуже шкода ... Нехай буде по-твоєму. Я поки нічого не буду говорити їм і сам покараю тебе. Але попереджаю: проститутки киев мальчики покарання буде суворим.

З цими словами дядько підняв мене з колін. Здавалося, він сам не знав, з чого почати. Очі його неспокійно бігу-ли ... Таким я його ніколи не бачила.

Він сів на стілець і наказав мені підняти спідниці. Хвилину тому я була готова на все, але тепер не могла пошеве-лити рукою. Боже, який сором! ... Кров прилинула до мо-їм щоках, я вся стиснулася від страху.

- Швидше, Маргарета! Або ти передумала? - в голосі дядька прозвучали зловісні проститутки харьковская киев нотки. - Ну, що ж, тоді нехай батьки розбираються з тобою самі ...

Ця загроза вивела мене із заціпеніння:

- Ні, ні! Тільки не це. Я зараз ... одну хвилину ...

Тремтячими руками я стала піднімати спідниці. До сча-стю, на мені були трусики. Після всього, що сталося, я вже не наважувалася обходитися без них ...

Але дядько був невблаганний:

- Негайно зніми труси! Я не потерплю ніяких вивертів. Ти так просто не відбудешся ...

проститутки киев 2016 дешевые О Боже, він вимагає від мене неможливого. Трусики - моя остання захист. Вони приховують мої стегна, мої сідниці і ... мій сором! Як же я роздягнуся перед мужчи-ної? ..

- Дядя, дорогий, не треба! Мені так соромно ... Прошу вас!

- Раніше треба було соромитися, раніше! Досить валяти дурня. Знімай! Або мені допомогти тобі?

Вся тремтячи, я однією рукою притримувала зібране на грудях сукню, а інший намагалася стягнути трусики. Моя боязкість доставляла проститутки киев мальчики дядькові пекуче задоволення. Він буквально пожирав мене очима. Але я занадто довго поралася, і дядько втратив терпіння:

- Так і бути, я допоможу тобі. Підійди ближче! Я не рухалася, і він грубо схопив мене і поклав собі на коліна.

- Я сам роздягну тебе! І запам'ятай: будеш приходити сюди і завтра, і післязавтра. Щовечора в такий же час, поки не виб'ю з тебе хтиві бажання ...

Я відчула, як його тонкі холодні пальці за-бралися під гумку і стали безсоромно проститутки харьковская киев обмацувати мої сідниці, стегна, коліна ... Здавалося, пройшла ціла веч-ність, перш ніж трусики впали на підлогу. Потім дядькові пальці заковзали в протилежному напрямку ...

Що таке? Невже він пестить мене ... Як не було соромно і осоружно, але я підбадьорилася. З'явилася на-надія, що дядько пошкодує і відпустить мене ... Як раптом я відчула гострий біль. Це було так несподівано, що крик застряг у мене в горлі. За першим ударом послідовно-вал другий, третій ... проститутки киев 2016 дешевые Його права рука працювала, як мо-лот.

Мене в дитинстві ніколи не били, і ці моторошні катуючи-ня були нестерпні, але я розуміла, що кричати нель-зя. Інакше я підніму на ноги весь будинок ... Я здригалася під ударами, намагалася зісковзнути на підлогу, але він знову і знову притискав мене до своїх колін, продовжуючи екзе-куцію.

Я відчула, що моє судорожне сіпання, мої здавлені стогони все більше і більше розпалюють його. Він бив несамовито і натхненно ... Всякий проститутки киев мальчики раз, коли я падала на його коліна, щось пружне втикали мені в жи-ось. Я була тоді ще невинна і не розуміла, що мої муки приносили йому сексуальну насолоду.

Але ось він застогнав, його коліна затремтіли, і удари припинилися. Я була майже в несвідомому перебуваючи-ванні. Почуття сорому змінилося повною апатією. Скільки тривали мої муки? Час, два? ... Я втратила лік часу.

- Це було твоє перше очищення, сподіваюся, воно при-несе результати, - сказав дядько проститутки харьковская киев якимось приглушеним голосом.

Я зісковзнула з його колін. Ноги погано слухалися ме-ня. Я присіла на найближчий стілець - і тут же підстрибну-ла, як ніби в мене вп'ялися тисячі голок.

Дядя як ні в чому не бувало поплескав мене по плечу:

- Може бути, дійсно, трохи боляче. Я по-мажу хворі місця маззю. Ляж на кушетку - ось так, животом вниз, і підніми плаття ... Давай, давай, нема чого соромитися свого дядька!

Він не поспішаючи наносив прохолодну проститутки киев 2016 дешевые мазь, і його руки знову ковзали по моїх стегнах ... Я покірно лежала, ут-кнувшісь в мокру від сліз подушку, але всередині все про-Тестовано. Мені здавалося, що мене не тільки покарали, але і згвалтували.

Вечорами я повинна була стукати в двері дядька, що-б отримати чергове очищення від гріхів. Я більше не звертала уваги на приниження, єдине, що мене турбувало, - я розучилася сидіти. Це стало для мене занадто дорогим задоволенням. Все тіло боліло і ни-ло ...

проститутки киев мальчики Процедура повторювалася без зміні. Я повинна була стати перед дядьком, підняти плаття і спустити трусики. Дядько сам знімав їх з моїх ніг, коли я вже лежала у нього на колінах. Незабаром почалися розпитування. Він хотів знати, що я робила весь день, не згрішила чи знову. Я замети-ла, що він слухає мої відповіді з великим інтересом і на час припиняє прочуханку. Я намагалася подовжити ці паузи і докладно розповідала про свої вчинки.

- Ти знову ходила напіводягненої? проститутки харьковская киев - запитав він після другого удару.

- Так, я зняла ... нижню білизну і ходила так весь день в школі і на вулиці, - відповіла я.

- І ... гм ... і ніхто не помітив? Мені здалося, що третій удар не був таким силь-ним.

- Про ... немає ... хоча Вілем ... - Я спіткнулася на цьому імені і зрозуміла, що мені не слід було цього говорити.

- Що ти сказала, Маргарет, до чого тут Вілем, ка-де-не відношення він має до твого ... е-е ... нижньої білизни? проститутки киев 2016 дешевые P>

Я не помітила пастки і продовжувала бути відвертими.

- Ми грали в хованки, і в одному місці, де ми прята-лись, Вілем ...

Я зупинилася. Не кажу чи що-небудь зайве? Але дядько був налаштований цілком дружньо:

- Скажи мені, що ж сталося, моя маленька де-вочка. Якщо ти будеш правдивої зі своїм дядьком, я шлепну тебе тільки сім разів ...

Це спокуслива пропозиція була зроблена між четвертим і п'ятим ударами. Не дивно, що я попа-лась на приманку. проститутки киев мальчики

- В великій шафі, де ми ховалися, було дуже мало місця і Вілем торкнувся мене ось тут, під спідницею, між ногами, - я говорила несміливо, бо, з одного боку, мені було страшенно соромно, а з іншого - я не б-ла впевнена, чи можна довіряти дядькові.

- Продовжуй, продовжуй.

Його голос став переривчастим і хрипким. Це повинно було мене насторожити, але я була рада, що дядько припи-тил порку і, немов забувши про все, ніжно погладжував мої стегна. проститутки харьковская киев P>

- І потім він засунув руку ... ну, ви знаєте куди ... уви-діли, як я робила це з собою ... і його палець ... хіть. І раптом - він весь час дивився на мій окровав-ленний зад - по всьому його худому тілу прокотилися кон-вульсівние здригання, і потім я побачила, на цей раз з «почуттям нудоти, як по його тонким, кощавим паль-цям потекла біляста рідина ...