—Средняя длина расслабленного пениса – 9 см, диаметр – 3 см.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киева дьошева, щоденник мата харі (глава 6), проститутки за 300 гр киев.

Глава 6. ПІТЕР Мій чоловік вважав такий шлях добування грошей дуже зручним, і тому я була змушена віддаватися ще кілька разів кому попало, щоб, кажучи словами Малеода, допомогти йому нести фінансовий тягар.

Одного разу він буквально змусив мене виплатити свій «борг честі» - капітан виявився абсолютно несправний-мим картярем. Це були дні, коли він не вставав з-за картярського столу, щоб піти додому. З картами в ру-ках він днював і ночував часто в сусідньому борделі. проститутки киева дьошева

Раніше я отримувала лише разові завдання, але на цей раз мова йшла про довготривалої операції.

Мені потрібно було відвідати відомого промисловця, щоб своїм тілом погасити картковий борг. Він був ог-Ромни - понад 3000 гульденів, - і не було ніяких шансів, щоб капітан зміг коли-небудь виплатити його. Цей візит мав для мене далекосяжні наслідки, повністю змінили моє життя.

- Нашому мужньому пану ван Боонен ти дуже подобаєшся, - наставляв мене чоловік, проститутки за 300 гр киев - настільки, що я переконаний: ця багата брудна свиня навмисне до-вела мене до такого стану, коли пожертвуєш так- ж власної гарненькою дружиною. Гаразд, він своє отримає. Це легше, ніж нашкребти 3000 гульденів. Він їх у мене не знайде, якщо навіть поставить на голову і потріть-сет за ноги. На цей раз я очікую від тебе повної віддачі. Зрештою, це борг честі.

З цим напуттям я і відправилася до ван Боонен. Гіркий досвід навчив мене, що плакати марно і кожне моє слово дешевые проститутки киеве 300 благання - марна трата часу.

Пітер ван Боон був елегантний чоловік приблизно сорока років і дуже привабливий зовні. Якби моя задача не була такою жахливою і якби моя голова не була постійно забита переживаннями, зустріч з таким чоловіком могла б бути дуже приємною. Але я навіть не думала, чи міг такий чоловік в інших обставинах викликати в мені інтерес.

Ван Боон прийняв мене чемно і дружньо, не помічаючи мого збентеження. Він вів себе невимушено, ніби ми були проститутки киева дьошева старими друзями. Я, звичайно, знала про його біль-шом успіху у жінок. Багато пані міста змагалися в боротьбі за його увагу, і він був впевнений, що і я в нього закохаюся, а моя скромність розвіється від його чар. Моя репутація була бездоганна, і в місті говорили, що від-хітітельную красу дружини капітана Маклеода превосхо-дит лише її цнотливість. Вони не здогадувалися про ті жахливі приниження, яким я піддавалася з боку дружків чоловіка по картярським ігор.

- Мадам, проститутки за 300 гр киев сподіваюся, ви дозволите мені розділити вашу компанію. І я хочу, щоб ви знали: вже давно я ваш таємний шанувальник, а ваш візит приносить мені величай-шиї задоволення, - такими словами зустрів мене рас-сипали в люб'язностях ван Боон.

Я намагалася зберігати спокій, але не могла не по-цікавитися, чи знає він, що мені довелося нанести цей візит тільки за наполяганням чоловіка, який заборгував 3000 гульденів.

- Але, мадам, як ви могли! - Вигукнув він. - При-знаюся, дешевые проститутки киеве 300 я хотів зустрітися з вами тут, в моєму будинку, просто удвох в цих чотирьох стінах, але я був би глиб-ко ображений, якби витлумачили моє захоплення вами як недостатню повагу до вас, а моє бажання побути з вами - як щось більше, ніж просте знайомство.

- Як я розумію, ви хочете ... я маю на увазі картеж-ний борг мого чоловіка ... - слова застрявали у мене в горлі. Знову принижуватися, знову просити?

- Так, дещо він мені винен. Але, повірте мені, я восзользовался проститутки киева дьошева цим тільки як приводом зустрітися з ва-ми. Ви найкрасивіша жінка з усіх, кого я коли-лібоЕр бачив. І прошу вас вірити мені, що я не буду злоупот-реблять вашим становищем. Я ні до чого вас не примушу-даю. Так, я бажаю вас всім серцем, я зачарований вашою красою. Весь ваш вигляд, ці чорні волосся, чарівний-ве екзотичне своєрідність вашої шовкової шкіри, ва-ши красиві очі, ваші божественні губи і ці чудес-ні руки - немає, дозвольте мені вами захоплюватися, чи не пи-тайт проститутки за 300 гр киев відвернутися, я хочу вас зрозуміти. Ви красивіше всіх жінок, ви просто зводите мене з розуму! Але я не хочу вас лякати. Я хочу вашої дружби, вашої любові - дай бог! - але на своїх умовах: я хочу сподобатися вам своїм пре-лень і повної відданістю.

Ніколи ще зі мною так не говорив чоловік. Я не знала, що зі мною відбувається. Цей чарівний людино, який звик підкорювати будь-яку жінку, - дійсно-тельно він говорить правду? Або це просто замаскує-ванне бажання прощати борг? дешевые проститутки киеве 300 Але коли він подав мені розписку про його одержання зі словами: «Ось це, очевидно, те, чого ви хочете», - і почав допомагати мені надягати пальто, я зрозуміла, що він говорить правду. Я дуже хотіла подякувати йому якомога тепліше, висловивши йому свою сердечну вдячність за його щедрість. Я запитала мого благодійника, моту я побути у нього ще трохи. Його очі засяяли, і стало ясно, що моє прохання його дуже обрадувала. Коли я пішла кілька годин по тому, я зрозуміла, що значить проститутки киева дьошева любити.

Я була на сьомому небі і не могла стримати счастли-вих сліз.

Цей чоловік відразу і повністю заволодів мною, і я чув-ствовала, що його поцілунки і ніжні обійми зробили мене справжньою жінкою. Я забула про страждання, завданих мені заміжньої життям, про багатьох чоловіків, що піддавали мене приниженням за примхою чоловіка, і вперше в житті я була по-справжньому щаслива, весела і життєрадісна. Коротше кажучи, я була у нестямі від любові. Цей чоловік проститутки за 300 гр киев мене розбудив, показав мені, що таке любов

і що любов без фізичного насолоди - це Нелі-фортеця.

Його обійми викорінили всі сумнівне, брудне і непристойне, що давно вже переповнювало мою душу; його поцілунки були такими божественними, що облагородили все брудне і тварина, що я пережила в близькості з ін-шими чоловіками. Але як все це сталося? Ми пили чай і розмовляли як старі друзі. Я відчувала се-бе невимушено і була щаслива від думки про те, що принизливе побачення дешевые проститутки киеве 300 перетворилося в казку. Я зрозуміла що Пітер був дуже великодушний, але в той час я не була достатньо досвідченою, щоб усвідомити, яких зусиль коштувало йому випустити легку здобич.

Я дозволила йому поцілувати мені руку. Він ніжно її гладив, і я була здивована емоціями, викликаними цим дотиком. Після кількох чарок вина я чувст-вовала себе легко і щасливо. Годинники на каміні заграли ніжну мелодію, і я до сих пір не розумію, як і чому у мене з'явилося бажання проститутки киева дьошева встати і зробити кілька танцювальних па. Пітер бурхливо зааплодував і попросив мене продовжити. Коли я, сміючись, відмовилася, він теж встав і почав вальсувати зі мною по кімнаті. Ми тан-цева, поки у мене не закрутилася голова.

Ось тоді він і поцілував мене в губи. Це був ніжний нескінченно солодкий перший поцілунок ... Скільки їх було потім - і не пам'ятаю. У всякому разі, чуйні пальці

Пітера, його гіпнотичні ласки, незвичайно ніжні дотики зводили мене з розуму. проститутки за 300 гр киев

Потім ми опинилися на дивані в кутку, втупившись губа-ми один в одного. Світ для нас перестав існувати. Це було як уві сні, коли руки Пітера ніжно і обережно

знімали з мене одяг. Я лише пам'ятаю, що, чим холодніше було моїй шкірі, тим гаряче ставали його поцілунки. Вони покрили мене, як найтонший хутро, вони по-ковтаючи мене, як літній дощ, я відчувала ніжне при-косновение губ по всьому тілу, яке жадало цих по-цілуємо, як висушена спекою пустеля жадає дешевые проститутки киеве 300 спаси-котельної вологи.

Я відчувала їх всюди. Вони захлиснули все моє тіло, так що здавалося, що все воно виткане з цих спекотних, пристрасних поцілунків; вони обсипали мої груди, котилися по ^ мишки, ковзали по моїх стегнах, обпалювали неж-ву плоть між ніг. Пітер давно перестав мене поділу-вать, і його руки пестили мене безперервно і так ніжно і нерішуче, що я вирішила, ніби знову сплелися зі своєю дорогою Генриеттой. Ці ніжні руки пестили мої плечі, спину, груди, проститутки киева дьошева його губи пробували інші частини ті-ла, руки зісковзнули до моїх стегнах, забралися під яго-діци і почали масажувати, підштовхувати, ...                                          Читати далі