Получи бесплатный VIP статус на 1 месяц после подтверждения фото анкеты 👑🍆💦
— Средний объем выделяемой спермы – от 0.5 – 1 чайной ложки.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киева 200 гривен, щоденник мата харі (глава 12), сами дешеви проститутки киева.

Глава 12. «ВИ ПОБАЧИТЕ КРАСИВУЮ СМЕРТЬ" Париж, 1914 р Тюремний лікар Бізар, який працював в жіночій в'язниці Сен-Лазар, де до виконання вироку містилася Мата Харі і звідки вона була уведена на страту, повідомив наступне:

«Ми повинні були пройти через довгий коридор, тус-кло освітлений газової лампою. Черниця сестра Леоні-да відкрила двері. Офіцер, побачивши трьох сплячих на ліжках жінок, запитав: «Яка з них?» Черниця показала на що лежить в середині. Мата Харі, за проститутки киева 200 гривен моєю порадою прийнявши снодійне, міцно спала. Дві інші укладено-ні зрозуміли, в чому справа, і піднялися з ліжок, голосно ри-дая.

Офіцер тормошив засуджену, поки вона не про-поснули. Монахиня, що не спали всю ніч, молилася. Мата Харі відкрила очі і підвелася, спираючись на лікті. Вона слухає офіцера, що говорить з явним хвилюванням:

«Целле, тримайтеся. Президент республіки відмовив вам у помилуванні. Прийшов ваш останній час ».

Настав гробове мовчання. сами дешеви проститутки киева У напівтемряві я можу раз-личить пару блискучих очей. Мата Харі раз десять по-вторять: «Це неможливо, це неможливо ...« Сестра Ле-Оніді намагається її заспокоїти і підбадьорити. Але Мата Харі відповідає: «Будь ласка, дорога сестро, не турбуйтеся. Думаю, я помру гідно. Ви побачите красиву смерть ».

Я пропоную їй нюхальної солі, але вона відмовляє-ся, вважаючи за краще склянку грогу. Потім вона починає оді-тися, і з пристойності більшість присутніх ви-ходять з камери. авизо проститутки г киев Я залишаюся. Її сорочка зроблена не з грубої тканини, вона з її приданого. Коли під час одягнувши-ня оголюється її тіло і черниця намагається його прикрити, Мата Харі каже: «Будь ласка, сестра, не треба, тут не місце для скромності». Її обличчя поступово набуває жорсткі риси. Вона нещадно лає французів:

«Після всього, що я зробила для них, - я не францужен-ка». Потім вона звертається до черниці: «Сестра, подайте мені оте тепле плаття, сьогодні ранок, напевно, холод-ве. проститутки киева 200 гривен І оті маленькі туфлі, я завжди їх любила ». Раз-говарівая, знаменита танцівниця дуже спокійно пуд-рить особа.

Вона просить залишити її наодинці з адвокатом ... Потім вона знову нас приймає, гордо підносячись в середині камери. Засуджена одягнена в блакитний кокетливий кос-Тюм, який добре підкреслює її фігуру. На голові - велика капелюх з яскравим страусиних пером. Коли вона одягає рукавички, її обличчя дуже спокійно. «Я готова», - говорить вона і прощається сами дешеви проститутки киева з нами. Вона просить сестру Лео-Ніду не плакати по ній.

Як наказано законом, офіцер запитує її, чи хоче вона щось сказати. Вона холодно відмовляється. Закон також вимагає, щоб засуджену запитали, чи не бере-Менна вона. «Абсолютно немає, на жаль, - говорить вона, додаючи з посмішкою, - навіть анітрохи».

Після цього вона виходить з камери в довгий кору-дор.

У конторі, де виконуються останні формальності, вона просить дозволу написати кілька листів. Роздільна-шення авизо проститутки г киев дається, вона знімає рукавичку з правої руки і на-чина писати. Вона спокійно пише три листи, написи-кість адреси на конвертах і передає їх начальнику тюрь-ми. «Будь ласка, прослідкуйте, щоб не переплутали адре-са, я не хочу приносити вам зайві клопоти».

Перш ніж вирушити до місця страти, ока знову з усіма прощається і каже: «Я їду на великий склад, від-куди ніхто ще живим не повертався ... Ох, вже ці французи, вони ж були такими галантними».

Автомобіль проститутки киева 200 гривен прибув в Венсен. Страта призначена на шість п'ятнадцять ранку, зоря тільки займається. Коли ма-шина зупиняється перед жахливим стовпом, до якого буде прив'язана засуджена, звучать фанфари. Ма-та Харі повільно йде до стовпа, а з нею - молиться-ся черниця. Підійшовши до стовпа, смертниця її усуває.

«Обійміть мене в останній раз, дорога сестра, і по-тому дайте мені одну ... Будь ласка, відійдіть, я на вас буду дивитися. Прощайте! »

Коли офіцер оголошує сами дешеви проститутки киева вирок, висока і елегантна жінка вже стоїть біля стовпа. Коли їй хочуть зав'язати гла-за, вона відмовляється. І вона з обуренням відсторонюється, коли її хочуть прив'язати до смертної стовпа.

Екзекуціонная команда складається з дванадцяти стріл-ков: чотирьох солдатів, чотирьох капралів і чотирьох Сержан-тов. Вони стоять приблизно в десяти метрах від неї. Мата Ха-ри посміхається опустилася на коліна сестрі Леоніда і киває їй на прощання. Офіцер піднімає шаблю, звучить авизо проститутки г киев уривчаста команда, тиша розривається пострілами. Знаменита танцівниця падає, з її неживого тіла фонтаном бризкає кров.

Солдати проходять повз трупа. Один з них впав в про-морок, я надаю йому допомогу.

Під'їжджає вантажівка, і два санітари піднімають без-життєве тіло на звичайні носилки. Після символічний-ських похорону тіло буде передано для анатомічних ис-джень ».

Командир екзекуціонного взводу, старший лейтенант 26-го стрілецького батальйону французької проститутки киева 200 гривен армії так за-писав свої враження про цю чудову жінку:

«Її поведінка, коли вона йшла до місця страти в опору-водінні двох черниць, я б сказав, виглядало трохи театральним. Вона обняла свого адвоката, а коли прохо-дила повз солдатів, посилала їм прощальні поцілунки.

У момент, коли я підняв шаблю і скомандував «Вогонь!», Вона подивилася на мене з непроникним ви-раженіем і сказала: «Мерсі, месьє».

Так померла 15 жовтня 1917 року шпигунка Н. 21, сами дешеви проститутки киева відома під ім'ям Мата Харі.