—60% женщин утверждают, то им не понравился первый сексуальный опыт.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киева за 50, будинок борджіа (глави 16-23), толстые проститутки г киев размер 5 6.

MARCUS VAN HELLERTHE HOUSE OF BORGIAGREENLEAF CLASSIC, SAN DIEGO, USAГлава 16

У підземній в'язниці палав велике багаття, який допомагав людям зігрітися в цій сирої кам'яної мишоловці. Чезаре лежав на канапі, ретельно працюючи над курячої ніжкою. На матах навколо вогню сиділи п'ять-шість його наближених, пили вино, наповнюючи келихи з бочки, принесеного з підвалів графині, закушуючи смаженим м'ясом.

- Коли ми покінчимо з цією красунею, сир? - Запитав один проститутки киева за 50 з них, кивнувши в сторону полонянки. Беззахисна графиня, зовсім оголена, була прив'язана до спиць великого колеса катівня дибки в дальньому кінці підземелля.

- Скоро, - відповів герцог, простягаючи келих за новою порцією вина.

- А може, не будемо змушувати її чекати? - усміхнувся інший. - Вона явно в нас закохана.

Ці слова викликали вибух сміху.

Графиня ще зберігала залишки колишнього блиску, хоча тепер втратила сили і відчувала себе приниженою. толстые проститутки г киев размер 5 6

Смачно жуючи апетитний шматок курки, Чезаре подивився на полонянку. Чи очікував хтось із її челяді побачити такий можновладних синьйору? Коли вона била по щоках своїх васалів, всіляко принижуючи їх, чи могли вони уявити ці пружні груди з виступаючими вперед маленькими нахабними сосками? Коли вона верескливим тоном віддавала накази, чи могли вони подумати про тонку талію з міцним м'язистим животом? Коли вона посилала людей в темниці і наказувала вішати їх на фортечних киеве проститутка дишови мурах, думалося про ці м'яких жіночих сідницях, стосувався хтось думкою цього апетитного заду, який просить ласки? Чи могли вони уявити ці теплі м'ясисті стегна з трикутником світлого волосся? Вона дійсно була хороша і цілком могла б зайняти гідне місце однієї з перших красунь при будь-якому знатному дворі, якби не виховала в собі огидну жорстокість і презирство до своїх співгромадян.

Але Катаріна і собі не давала пощади, мовчки переносила тортури на дибі. Чезаре проститутки киева за 50 залишив останнє слово за собою. Він особисто повинен розплатитися з нею за те, що мало не загинув на проклятому підйомному мосту!

Чезаре встав з канапи і підійшов до дибі. Графиня з ненавистю дивилася на свого мучителя. Будь у неї кинджал, він би пошкодувавши що катував і принижував її. Чезаре уважно розглядав її тіло, маленькі блакитні вени на білих грудях і стегнах. Він простягнув руку і погладив їх, насолоджуючись відчуттям гладкою, пружної шкіри.

- Залиште толстые проститутки г киев размер 5 6 нас, - Наказав він товаришам по чарці. Ті припинили жарти і почали збирати свої речі.

- Може, потім ми теж відплатимо їй за віроломство, сир? - запитав КМО-то, затримавшись в дверях.

- Хіба ти не знаєш, що зносини з трупом - злочин? - відповів Чезаре.

Всі зареготали.

- Чув, мадам, - сказав він, - що у вас було три чоловіка. Вони вас боялися? Та й як, справді, не боятися жінки, яка, не здригнувшись, повісила двох шанованих громадян! киеве проститутка дишови P>

Графиня зло блиснула очима і нічого не відповіла.

- Важко уявити, що ці чоловіки могли забратися на вас, - вголос розмірковував він.

- Але кажуть, у вас хороші сини, які знаходяться в безпечному місці. Чи не боїтеся, що я їх візьму для своєї армії?

Катаріна скривила губи в зневажливій посмішці.

- Ваша армія, - сказала вона, - це орда варварів, таких же, як і їх ватажок, сп'янілий від влади.

У Чезаре було велике бажання змусити проститутки киева за 50 її замовкнути, але він стримав себе.

- Ви дозволяли своїм чоловікам бачити тіло, в яке вони входили? Або дозволяли їм тільки залізти під спідницю і зачати дітей для своєї господині?

- Вони були слабкі й незначні, але кожен був краще за вас, - парирувала вона. Чезаре зітхнув, торкнувшись пальцями її живота.

- Мадам, ваше бажання бути хороброю затьмарює розум.

- Прибери від мене руки, брудна тварина! - крикнула розлючена графиня. Замість толстые проститутки г киев размер 5 6 відповіді Чезаре торкнув її сосок.

Вашому тілу було призначене проводити дні і ночі в теплому ліжку, - продовжував він, бачачи, що вже довів її до відчаю і приниження. - Ви тремтіть тільки від одного дотику. Думаю, вас чекає насолода з кожним солдатом моєї армії.

- Вонючая свиня!

Чезаре відчував, що його скакун, великий і гарячий, рветься на свободу. Уявляючи, яка йому уготована влада над цим вельможним тілом, він почав розв'язувати її ноги, і через киеве проститутка дишови кілька секунд вони вже бовталися в повітрі. Потім він розв'язав її зап'ястя. Катаріна ковзнула по колесу і опустилася на кам'яну підлогу. Кілька хвилин Чезаре чекав, поки його жертва трохи отямиться, потім підняв її і знову повів до дибі. Він прив'язав її до колеса за руки і щиколотки.

- Тепер подивимося, що потрібно було робити вашим чоловікам, щоб навчити вас послуху, - з похмурою усмішкою вимовив Чезаре. Він швидко роздягнувся і голий стояв на холодній підлозі, відчуваючи проститутки киева за 50 наростаюче збудження. Всі килимки і циновки він розклав у колеса під сідницями графині, яка висіла в півметра від підлоги.

Він встав колінами на килимок і провів руками по її гладким сідницях. Його пальці виявилися між ними. Графиня смикалася, билася кісточками об маточину колеса, але нічого не могла вдіяти. Він ліг вниз так, щоб вона опустилася на його підняту щоглу, ногою відкинув стопорну деревинку, підтягнув її за стегна, і вона відразу влізла на його стовбур. толстые проститутки г киев размер 5 6 При першому ж поштовху він відчув, як напружилися її сідниці. Чезаре штовхнув колесо вгору. Через мить воно повернулося на місце, і бідна графиня знову впала на стовбур. Тепер він її сильно не штовхав, погойдування колеса робило це за нього, Чезаре просто легенько направляв її руками на себе, влізаючи в неї все глибше і глибше.

Біль в зап'ястях графині, коли колесо йшло вгору, була настільки сильною, що кожен раз стикаючись з тілом свого мучителя, вона полегшено киеве проститутка дишови зітхала. Герцог дозволяв їй трохи відпочити на його стегнах. Поступово вона почала відчувати дивне, але приємне відчуття. Вона зненавиділа себе за цю несподівану слабкість, але нічого не могла вдіяти з собою. Чоловіче вторгнення в її тіло більше не здавалося таким ганебним і болючим.

Вона не могла у це повірити, але була близька до оргазму. Її кат входив і виходив все швидше, вона почула його судорожне дихання, що переходить у важку стогін. У ній росло бажання, і проститутки киева за 50 до кого? До Чезаре Борджіа, який безсовісно наважився піддати її жорстокому приниженню. Його тіло кілька разів сіпнулося, а потім вона

розчаровано відчула, що він припинив руху. Коли він піднявся на ноги, вона відчула біль.

- Ну як, моя горда графиня? - запитав він, задоволено посміхаючись.

Катаріна мовчки відвернулася. Як йому сказати, що вона хоче продовження цієї тортури? Вона не пам'ятала, щоб коли-небудь раніше відчувала настільки гостра насолода, толстые проститутки г киев размер 5 6 яка не змогла приборкати навіть пекельний біль.

Герцог пішов в кут і повернувся з батогом на короткій ручці і дюжиною вузьких батогів. Очі графині розширилися від жаху, а в горлі перехопило подих. Невже ця людина не пощадить її?

Жінка притулилася до колеса, готуючись прийняти нові муки. Вона почула свист батога, але нічого не сталося. Він просто мучив її. Настала тиша. Вона закусила губу і чекала. І раптом батіг встромилася в її тіло, вона скрикнула від киеве проститутка дишови жалячої болю і ще сильніше притулилася до колеса. Він бив по спині, сідницях, стегнах. Від болю вона прикусила мову, з очей потекли сльози. Страшно подумати, але це були сльози бажання. Коли її мучитель на хвилину зупинився, вона відчула солодку біль між ніг. «Господи, невже це я опинилася на таке здатна?» - мучила себе питанням Катаріна.

- Мадам, тепер ви бачите, що значить бути рабом?

- Візьміть мене, - хрипко прошепотіла вона.

- Так ти, виявляється, проститутки киева за 50 мазохістка! ...                                          Читати далі