—Яички у мужчины могут увеличиваться на 50% во время эрекции.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

номер проститутки з киева, не введи нас у спокусу. перемир'я з андрієм. частина 1, проститутки киева грн.

раптово обірвалася музика.

Андрій в лічені хвилини вирішив все поточні справи: розрахувався з офіціантом, сором'язливо прикриває свій робочий фартух підносом, викликав таксі, і потягнув яскраво-червону Христину до виходу, затиснувши пакет з вином і виноградом в іншій руці.

- Стривай ти, мені потрібно в туалет, - мовила вона, з жалем дивлячись на свою блузку в дзеркало: на ній не вистачало доброї половини гудзиків.

- Тебе потримати? - Грайливо спитав номер проститутки з киева Андрій: від його похмурого настрою не залишилося і сліду.

- Дурень, - сказала Христина, пробираючись до дамській кімнаті через натовп людей: до вечора кафе зазвичай заповнювався гостями.

Таксі приїхало досить швидко: Христина встигла привести себе в більш-менш пристойного вигляду, і помітно заспокоїлася: вже не було того бісівського вогника в її темних очах. І відразу ж до неї повернулися сумніви: чи правильно вона надходить по відношенню до Ельдару, до Андрія, проститутки киева грн та й взагалі ... «Куди ж тебе весь час заносить, мила?», Гірко думала Христина, підходячи до машини, двері якої дбайливо відкрив перед нею Андрій.

- Знаєш, Андрій, відвези мене додому, - тихо сказала Христина, і винувато глянула Андрію в очі, - то, що ми задумали, це ... неправильно.

- Добре, - сказав Андрій, - я відвезу тебе туди, куди ти скажеш, - його губи витягнулися в тоненьку ниточку, - але ... Вважай, що нашій зустрічі не було, і ми ні про що не домовилися. молоденькие проститутки киева

- Це що, шантаж ?! - Щиро здивувалася Христина: вона не очікувала такого повороту.

- До чого тут шантаж? - Гірко посміхнувся Андрій, і з тугою подивився на Христину, - я люблю тебе, Христина! І ти це знаєш. І я піду на все, щоб знову виебать тебе.

Чомусь це хльосткий, непристойне слово знову сколихнуло в ній згаслі було бажання, і у Христини раптом солодко защеміло між ніг.

- Добре, їдемо, - рішуче сказала вона, сідаючи на переднє номер проститутки з киева сидіння і кивнула здивованому Андрію, - сідай ззаду і мовчи. «Врешті-решт, я ж не можу повернутися до Ельдару піймавши облизня, проваливши місію», подумала Христина, з тихим відчаєм виправдовуючись перед собою за цей необачний вчинок.

Поки таксі відвозив коханців в невідомість, на Христину навалилася якась дивна апатія: вона відчужено дивилася у вікно на сутінки, що згущалися і думала про все і ні про що конкретно. Вона ніби намагалася відволіктися, абстрагуватися проститутки киева грн від того, що відбувається, немов мозок ставив якісь бар'єри перед свідомістю, щоб не згоріти, чи не зжерти себе зсередини, і не провалитися з усім цим під три чорти в тартарари. «Яка це дивна штука - життя», стомлено думала Христина, мружачись від яскравого світла проносився повз ліхтарів і яскравих неонових реклам остигаючого міста.

- Про що ти думаєш, Кріс? - Запитав Андрій, боязко торкнувшись її плеча.

- Про що я думаю? - Перепитала Христина, прокинувшись молоденькие проститутки киева від сумних дум, немов повернувшись раптово з усвідомленого сновидіння, - я ось, думаю: а куди ми їдемо?

- В готель «Сафран», - відповів Андрій, пожвавішавши, - я замовив номер ще у себе в місті, перед виїздом до тебе, - досить додав він.

- Ти що ж, був упевнений, що я поїду з тобою? - М'яко запитала Христина, напівобернувшись до нього.

- Я дуже на це сподівався, - просто відповів Андрій, і Христина, намацавши в темряві його руку, ніжно стиснула її. номер проститутки з киева

...

Христина погано пам'ятала, як вони опинилися в номері: страх бути впізнаним і нарватися на кого-небудь із знайомих, скував її свідомість і її відпустило вже в ліфті, коли Андрій привернув її в свої обійми і ніжно поцілував. Вона віддалася цьому чуттєвому поцілунку з усією пристрастю, яка накопичилася у неї за весь час цього божевільного вечора. Кабіну ліфта злегка хитнуло, і Христина знехотя відсторонилася від Андрія: ліфт прибув в пункт призначення. Андрій проститутки киева грн обхопив Христину за талію, і вони разом вийшли в коридор. Раптом Христина вихопила у нього ключ від номера - прямокутник світлого пластика - і, вирвавшись з його обіймів, побігла по коридору весело сміючись, і озираючись на бігу.

Андрій наздогнав її в три стрибки - прямо біля дверей їх номери, і, пустуючи, не давав їй вставити пластиковий ключ в штатну проріз замку.

- Стривай ти, - сміючись, говорила Христина, - я хочу швидше вставити в шпаринку, а ти молоденькие проститутки киева мені заважаєш!

- Я теж хочу швидше вставити в шпаринку, - вторив їй Андрій, стоячи позаду неї і тискаючи її грудей, - а ти мені заважаєш!

- паскудниками! - Кокетливо посміхнулася Христина, і вставила, нарешті, ключ в електронний замок, - давай уже в номер увійдемо ... Я так хочу тебе!

- Я теж, - хрипким голосом відповів Андрій, і штовхнув двері, - проходь, кохана!

Всередині номера панувала напівтемрява, Андрій і Христина увійшли всередину, номер проститутки з киева і він натиснув першу-ліпшу клавішу на стіні. Світло загорівся в передпокої і в коридорчику, що веде в кімнату величезного розміру: там тьмяно світилися настільні цифрові годинник: на табло значилося 22:15. «Дитячий час», подумав Андрій, повертаючи Христину перед трюмо, що стоїть в передпокої, «є час ще почати і закінчити». Він скинув штани, потім стягнув з Крістіни спідницю разом з трусами, і вона квапливо переступила через них, залишившись в ажурних панчохах чорного кольору проститутки киева грн і в туфельках на високих підборах. Андрій м'яко нагнув її, і Христина сперлася на маленький столик трюмо, широко розставивши ноги.

- Трахни мене, - сказала вона і прогнула спину, високо випнувши зад.

- Звичайно, кохана, - кивнув Андрій, потім торкнувся збудженим членом її сідниць, і раптом речитативом забурмотів, - прости, Господи, раба твого, щиро каюсь перед тобою і прошу великодушного вибачення, відпусти мені всі гріхи по забуттю, лайка, лайка, образи ближньому молоденькие проститутки киева і очисти душу мою від гріховних помислів, захисти мене від діянь неправедних і не гризи занадто важкими випробуваннями, та буде воля твоя і нині, і повсякчас, і на віки віків, амінь! - І з цими словами, поплювавши на руку, і змастивши колом стоїть член, Андрій повільно ввів притихлої від подиву Христині свій орган по самі яйця.

- Богохульник, - простогнала Христина і подалася йому назустріч: її вагіна, стомлена ласками старого водії і почуттями до неї «святого» номер проститутки з киева Андрія, шалено знудьгувалася по міцному чоловічому елдак.

Він засунув їй на всю котушку, і Христина тихенько завила. Андрій з насолодою почав трахать Христину: з відтяжкою, змінюючи швидкість і глибину занурення в піхву, то зовсім витягуючи член назовні, то завдаючи їй короткі і сильні удари до самої матки. Вона підмахувала йому із захватом, намагаючись насадити на нього якомога глибше, в упор дивлячись йому в очі в відображенні в дзеркалі. Три дзеркала, які стоять проститутки киева грн під різними кутами, дозволяли займатися сексом бачити себе з усіх боків. «Боже мій, як же це виглядає з боку зухвало непристойно!» Подумала Христина, і, закусивши губу, закрила очі. Андрій ебал Христину, стоячи позаду і обхопивши її стегна руками: один панчіх з'їхав вниз і лежав спутаним напівпрозорим мішком, закриваючи туфлю. Її волосся розпустилися, закриваючи половину особи, напівпрозора кофта (майже без ґудзиків) і ліф опустилися на живіт, і її грудей ходили ходором, розгойдуючись молоденькие проститутки киева в такт мірним ударам Андрія.

- Ти схожа зараз на драний шалава, - прохрипів раптом Андрій, і відважив їй по заду дзвінкий ляпас.

- А я і є шалава, - відповіла Христина, крутанув стегнами, і подивилася на себе в дзеркало, - гребаной портова повія і то виглядає пристойніше! Ось й видер цю суку, - вона кивнула на своє відображення і усміхнулася, - вона це заслужила.

- Хочеш в жопу? - Запитав Андрій, рухаючись в її піхву, як поршень.

номер проститутки з киева - Ні ... Не зараз, - відповіла Христина і почервоніла: знизу долинали зовсім вже непристойні чавкають і хлюпають звуки, - ти мене всю розвернув своїм членом!

- І це тільки початок, - задоволено відповів Андрій, і підхопив її ногу, - давай, задери її на стіл, я хочу подивитися, як мій хуй гуляє в твоїй пізді!

- Пане, вибирайте вирази! Ви ж з дамою, - насупилася Христина, але поставила ногу на стіл.

Вони ...                                         проститутки киева грн Читати далі