—Мужчины с неухоженными ногами более всего отталкивает женщину.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киева 250 грн, я, олександра. частина 1: мої вісімнадцять, проститутки левый берег дешево киев.

Красноармійськ Московської області, на вулиці 2004 рік, як дивно, але все десять років тому, в місті не було інтернету, не було соцмереж і все спілкування відбувалося на вулиці або по телефону. Тоді, людям з нетрадиційною сексуальною орієнтацією доводилося набагато складніше шукати собі партнерів, аж до зустрічі на лавочці з газетою «Московский комсомолец» в червоній кепці. Тоді мені було вісімнадцять, і мабуть, події цього року започаткували становлення мене тим, хто я є. проститутки киева 250 грн

Не скажу, що у мене було багато друзів, але і не скажу, що у мене було їх мало. Одним з таких друзів був Дмитро, його я знав з дитячого саду і дружили аж до другого курсу інституту. Діма був високий як на свій вік хлопець, зростом він вийшов весь у батька, матір правильно його віддала в баскетбол, де він природно процвітав за рахунок своєї переваги.

Дмитро часто любив бувати у мене в гостях, так як на той час, не в кожного був свій комп'ютер, а у мене був, проститутки левый берег дешево киев на якому ми грали в гонки на двох. І в основному ми зависали у мене, грали, сміялися, в загальному, проводили нормально час.

Після коледжу, ми йшли до мене додому і грали в комп'ютер до шостої вечора, тобто до повернення батьків, і так відбувалося майже кожен день, за винятком тих днів, коли Дмитро займався баскетболом. Але одного разу, звичний розпорядок дня змінився, Діма покликав до себе додому, сказав, що у нього є щось, що крутіше всього на світі. Я охоче повірив бесплатные проститутки киев йому, і ми пішли до нього додому.

Як виявилося, Діма знайшов місце, де його батьки зберігали касету з німецьким порнофільмом. Ми її вставили, і заворожено дивилися на те, що відбувається в телевізорі, до моменту, поки Діма не запропонував повторити те, що відбувалося на екрані. Тоді чомусь не виникло питання про орієнтацію, це було цікаво і дивно.

Далі, кожен з нас пробував себе в активній або пасивній ролі, першим в пасиві побути захотів Діма, але злякався проститутки киева 250 грн болю, а мене охопив інтерес, як це так, дівчину мають в усі дірки і вона кайфує, а що в нас не так? Я став експериментувати, брав мамин крем для рук і коли ні кого не було вдома, засовував у свій анальчік невеликі предмети. Починав я з маркера, який дряпав мій сфінктер і в підсумку дійшов до ручного ліхтарика, який за формою нагадував анальну пробку.

Протягом місяця, поки Діма був у спортивному таборі, я сам того не усвідомлюючи розробляв свій зад і мене морив інтерес, проститутки левый берег дешево киев як же це буде з Діми членом. Після місяця перебування порізно, незрозуміло чому, було складно вийти на тему пропозиції потрахатся. Минув тиждень, і ця тема не піднімалася ні разу, мене аж свербело від бажання, один раз я навіть прийшов з ліхтариком в попі в школу, але зміг з ним проходити тільки два уроки, після викинув в найближчу смітник, тільки потім усвідомивши свою помилку.

Пройшла ще тиждень, відсутність ліхтарика і невтомно бажання, все ж змусило мене зробити бесплатные проститутки киев перший крок і я умовив Діму, піти до нього додому, від чого він всіляко відхрещувався. Прийшовши до нього, утворилося тупе мовчання, яке було розвіяно пропозицією подивитися порно. Причому, дістати і включити касету, Діму, довелося вмовляти хвилин п'ятнадцять, з невідомих тоді причин він всіляко цього уникав.

Після включення порно, Діма не діставав свій пісюн, я бачив, що він у нього встав, і мій стояв колом, але сиділи ми в штанах і просто дивилися телевізор. Тоді проститутки киева 250 грн я запитав Діму, що сталося, на що він відповів:

- Я був в таборі, і там хлопці з Москви кажуть, що трахатись мужики це підари.

- І що з того? - Запитав я.

- Я не хочу бути підаром! Я хочу з дівчатками трахатися!

- А ти вмієш трахатися? - Здивовано запитав я.

- Не впевнений ... - Соромливо відповів Діма.

- Хмм ... - промимрив я, і не зрозуміло з чого, на думку до мене прийшла думка яку я озвучив - Так давай не пидорами, проститутки левый берег дешево киев а будемо просто тренуватися?

- Чого? - Нетямущий відповів Діма - Це як тренуватися?

- Ну дивись, підари це ті, хто постійно трахаються з мужиками, вірно?

- Ну так.

- А ми будемо не завжди, ми як би будемо тренуватися один на одному, що б дівчат здивувати, і ні кому про це не скажемо, як тобі ідея?

- Ну навіть не знаю - промимрив Дмитрик.

- Дим, ось дивись, ти граєш в баскетбол. Після кожної гри, ти стаєш краще, все вірно? бесплатные проститутки киев

- Ну да, я вже трьох очковий з пів стусана кидаю!

- Ось, в сексі так само, будемо вчиться і тренуватися і все, і ми не підари!

Після недовго уламування Діми, він все ж погодився і через пару хвилин ми лежали голі в ліжку його батьків. Наші тіла терлися один об одного, а руки вивчали частини тіла товариша. Поки моя рука не дійшла до члена Діми, він був твердий і рельєфний, зігнутий в бік як банан. Діма повторив за мною і став гладити мій член, але мені проститутки киева 250 грн цього особливого задоволення не принесло. Тоді Діма спустився до мого паху і взяв член в рот, сказати що я ні чого не відчув, було б явним перебільшенням, але це були не ті відчуття, не та їх сила, яку я очікував.

Діма злякався моєї реакції, але я його підбадьорив і взяв його член в рот. У вісімнадцять років, член Діми досягав сімнадцяти сантиметрів, і це було дуже гідно в його роки. Невідомо чому, мені шалено сподобалося вивчати член одного мовою і відчувати губами проститутки левый берег дешево киев його рельєф, водити язичком по вуздечці. Як щось само собою зрозуміле, я усвідомив, що потрібно не просто водити губами по стовбуру, а й всмоктувати член в себе, створюючи, таким чином тиску в нутрії рота і досягаючи ефекту помпи і в момент, коли я почав усвідомлювати що до чого, мені в рот вдарив потік чогось теплого, з легким присмаком чаю з бажомі, чому то саме цей смак прийшов до мене в голову, коли я вперше спробував сперму хлопця. З переляку я вибіг в ванну і виплюнув бесплатные проститутки киев все в раковину, рясно промивши свій рот водою.

Повернувшись в кімнату, я побачив Діму розплився в усмішці, який поступово почав одягатися. На що я обурився, мовляв, що ще не скінчив, і ми лягли в ліжко і продовжили дивитися порно, на яке я мляво дрочил. В голові я намагався осмислити, що зараз було, чи отримав я задоволення і карався легким відчуттям незадоволеності, що не помітив, як у Діми знову встав.

Мабуть надихнувшись отриманим міньетом, він перевернув проститутки киева 250 грн мене на бік і спробував вставити мені, головка члена прослизнула на мою анусу і вискочила між стегон, після чого Діма почав коливальні рухи, але я його зупинив, і вказав, що стиковка не відбулася. Друга спроба так само пройшла повз, на що я з'єхидничав в питанні тренувань.

На третій раз член Діми почав розкривати мій сфінктер і поступово просуватися вглиб, я просив його, робити це повільніше, відчуваючи, кожен, хто входить в мене сантиметр його члена. Коли він увійшов проститутки левый берег дешево киев повністю, я попросив Діму залишити його в мені, це почуття, коли твій анус повністю заповнений, сфінктер пульсує і стискається, а почуття болю поступово змішується з задоволенням.

Діма почав рухатися, спочатку повільно, після почав набирати темп. Перші відчуття були дивні, з одного боку біль, з іншого боку, щось рухається в тобі, від чого ти відчуває небувале збудження і азарт. Поступово, ця помісь почуттів звертається в кайф, ти починаєш стогнати від насолоди. бесплатные проститутки киев

Діма перевертає мене на спину, інстинктивно я встаю на коліна і задираю зад, і тут розумію, що переходжу на новий рівень, на другу передачу. Діма входить в мене ще глибше і починає довбати, поступово збільшуючи частоту коливань і глибину проникнення.

Звичайно ж, це був перший раз, і все було не так ідеально, часом член Діми вилітав з мене і при повторному заході потрапляв в халепу, доводилося власноручно направляти його член. Але поступово, ми змогли досягти проститутки киева 250 грн координації, і Діма вже без осічок дер мене в зад.

І ось, настала кульмінація всього акту, я відчув як Діма загнав у мене по саму підставу свій член і в глибини мене вдарив потік його гарячою сперми. Діма повис на мені, і як за інерцією продовжував по ...                                          Читати далі