—Длина члена у носорога может достигать 70 см.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киева анжела, я, олександра. частина 3: ми всі трохи дивні, уличные проститутки киеве.

значить смоктати член в підворітті це нормально, а поцілувати ніжку коханої дівчини немає? Може ти хочеш Дімку, давай покличемо його?

- Ні, я тебе хочу - Несміливо відповів я.

- Значить цілуй! - Не знаю чому, але цей наказовий тон, навіть не це, її погляд, одночасно ніжний і люблячий, але з іншого боку владний і хитрий.

Вона дивилася на мене, я відчував її погляд, його тяжкість і привабливість. Я не міг йому чинити опір, а точніше, не хотів, я не проститутки киева анжела знав, що за гру затіяла Діана, але в цей момент я вирішив пустити все за течією, тому що мені це подобалося, бачити її такою.

Я підійшов і став на коліна перед Діаною, взяв її ніжку і поцілував, і думав на цьому все, але Діана сказала продовжувати, поки не припиню. Я став покривати ніжку своєї дівчини маленькими поцілунками, цілуючи кожен пальчик і в підсумку, це виявилося не так страшно. Що з того? Ніжки Діани були чистенькі й доглянутими, і я помітив, що мені починає уличные проститутки киеве це подобається.

- Розумниця, хороший песик - Досить сказала Діана - А тепер дістань свій шолудивий язичок і вилизував ніжки.

- Але?

- Ніяких але пес! - Строго сказала Діана - Або мені називати тебе повія? Адже тільки повії смокчуть хлопцям в підворітті? - Діана дригнула ногою, що там не сильно, але відчутно вдарила мене.

- Ні Діана, прости - Лише зміг видавити з себе я.

- Добре, а тепер починай працювати язичком, якщо тобі буде проститутки киева днепровский район простіше, уяви що це п'ять чоловічих членів, які чекають на тебе - Після цієї фрази Діана розсміялася, а мені стало дуже соромно.

Я почав вилизувати ніжки Діани, по початку мені було не по собі, я був зосереджений на її ступнях і пальчиках, акуратно облизуючи кожен. Поступово, я входив у смак і спідлоба піднімав погляд на Діану, та задоволена посміхалася і отримувала задоволення від моїх старань, що в підсумку починало заводити і мене. Я став більш сміливим, я проходив проститутки киева анжела мовою по всій довжині її ступні, обсмоктував кожен пальчик і в результаті сам почав від цього кайфувати.

- Хороший хлопчик, розумниця моя - Досить похвалила мене Діана.

- Дякую Дианочка, я намагаюся - Однак після цих слів Діана опустила ногу на підлогу, нахилилася до мене і з розмаху дала мені ляпаса. Я був в шоці і не розумів що відбувається, погляд Діани як ковадло тиснув і я хотів провалиться під підлогу.

- Запам'ятай - Раптово перервавши мовчання уличные проститутки киеве сказала Діана - Коли на тобі нашийник - Діана вказала пальчиком на мою шию - Те, я ніяка тобі не Дианочка, я твоя Пані, і ні як інакше, ти до мене не звертаєшся. Ти все зрозумів, пес?

- Але Діа ...? - Не давши мені договорити, Діана віддала мені ще один ляпас.

- Держ-За-Жа, повтори! - Скомандувала Діана.

- Пані ... - Несміливо промовив я.

- Розумниця, а тепер продовжуй лизати ніжки пес - Я схилився до ніг Діани, погано розуміючи, що відбувається, проститутки киева днепровский район але і не послухатися у мене не вистачало рішучості.

Тепер ноги Діа ... Пані були на підлозі, і піднімати вона їх не хотіла, довелося вигнута і вилизувати пальчики на самій підлозі. Було дуже незручно, тепер не можна було обсмоктувати кожен пальчик і доводилося активніше працювати язичком.

- У тебе напевно багато питань, що ж, я відповім на них - Я хотів було підняти голову і заговорити з Панною, але зустрів її суворий погляд і осікся.

- проститутки киева анжела Я сказала припиняти? - У відповідь я лише хитнув головою з боку в бік - Тоді лизати, швидко!

- Слухаю - Лише зміг з себе видавити я і взявся далі вилизувати ніжки своєї Пані.

- Знаєш що Кирюша, я хотіла бути з тобою милою, доброю дівчиною і зараз після насильства Діми підтримати, але, кого я буду обманювати, ти повія, а хто я, ти скоро дізнаєшся. Я бачила Вас з Дімою і раніше, само собою знала що і як, але, ти мені дійсно подобаєшся, я давала тобі безліч можливостей уличные проститутки киеве проявити себе як чоловіка, оволодіти мною, але, ти їх все розтринькав. - Я хотів було щось відповісти, але, зрозумів що слова тут зайве і лише став старанніше вилизувати її ніжки - Ого, зрозумів що потрібно промовчати? Розумниця! Вчишся! - Діана вимовила ці слова з таким награним достатком, то це була радість, чи то туга, в той момент я не міг зрозуміти, що душа Діани горіла.

- Ну а тепер - Продовжила Діана - Ти впізнав мене, яка я, змусив ж взяти тебе за яйця, проститутки киева днепровский район але, тепер я тебе не відпущу, зрозумів, ти мій! - Діана взяла мене за волосся і потягла до себе - А ну повтори, що я сказала?

- Я твій ...

- Голосніше!

- Я твій!

- Голосніше, мразь, я сказала!

- Я ТВІЙ!

- Ось і запам'ятай це, ти мій і ні коли ні чий не будеш, ти моя підстилка, мій пес, мій раб! І з цього дня, кожен раз коли будеш одягати цей нашийник, ти будеш моїм рабом, а я твоєї Пані та тільки так ти зможеш отримати проститутки киева анжела мене і моє тіло. Або ти мене не хочеш? - З якоїсь хитринкою запитала мене Діана.

- Хочу - сором'язливо відповів я. Після цих слів, Пані взяла мене за волосся і підтягла до своєї кицьки.

- Лижі! - Командним тоном наказала Діана, я покірно підкорився її наказом. Говорячи чесно, тоді я розгубився, це був перший раз, коли я доставляв так задоволення дівчата, тому я знав що робити тільки по порнофільмів і фото в журналах (правильно, хто ж там статті читає, коли уличные проститутки киеве є такі картинки?).

Я висунув язика і всієї його шириною пройшовся по кицьки Діани, від низу до верху і так почав ритмічно повторювати, часом вжімая мову до кицьки Діани, думаючи, що так більшою силою тертя доставлю їй більше задоволення.

- А я ж і забула, ти ж у нас по членам спец, а кицьку то мабуть і не лизав жодного разу? - Єхидно і глузливим тоном вимовила Діана.

- В перший раз Діа ... Пані - Відповів і врятувався я, виправивши свою помилку в зверненні. проститутки киева днепровский район

- Зрозуміло, ну, мабуть це мило, що я в тебе перша. Забавно, я перша у повії - Діана засміялася - Загалом роби як я кажу. Для початку розсунемо статеві губки і кінчиком язичка починай ритмічно ходити по ним зверху вниз. - Я почав робити як сказала Діана і з її вуст почали доноситься слабкі і солодкі стогони. Надихнувшись цим я почав набирати темп і проходив то по одній губці, то по інший, часом притискаючи мову і проходячи по всій кицьки.

- Розумниця! проститутки киева анжела Здатний песик - Грайливо сказала Діана - А тепер приділи увагу мого клітора, попести його язичком - Я став пестити верхню частину кицьки, але ні як не міг намацати язиком клітор Діани.

- Аха, так, це тобі не більшу голівку члена смоктати, тут ювелірна робота потрібна - Сміючись сказала Діана.

Відіпхнувши ногою мене назад, через що я в підсумку впав на спину, Діана встала, підійшла до мене і сіла на мене, нагнувшись, вона почала покривати поцілунками мої уличные проститутки киеве груди, підходячи до сосок і поступово спускаючись нижче, я розслабився і в цей момент вона раптово сильно вкусила мене, я хотів було встати, але вона надавав рукою, знову придавила мене до підлоги. Після, вона почала рухатися до верху, цілуючи і іноді як кішка вилизувала мене поки ми не зустрілися поглядом. Її очі сяяли, вони були хитрими і грайливими, в цей момент вона поцілувала мене, наші мови сплелися в шаленому танці танго, але навіть тут, я лише відповідав на її гри. І проститутки киева днепровский район ось, здавалося, що я знову на сьомому небі блаженства, як вона прокусила мені нижню губу і відтягнула її на себе.

Я практично завив від болю, але, Діана своїм захопливою і солодким голосом нашептала мені на вушко розслабиться, але, я вже не міг зрозуміти, що мені від неї чекати і був весь на нервах, можливо, я навіть боявся її. При цьому, почуття загнаного звіра, а радше вже кролика, коли я не знав що буде в наступний момент шалено порушувала, я не міг і не хотів їй проститутки киева анжела противиться, я був повністю її.

І ось, вона оголила мій член, він вже був готовий і стояв колом, вона розташувавшись зверху, змастила своєю слиною мою головку і почала повільно занурювати мій член в своє лоно. Відчуття були незвичайні, це був мій перший раз, тепло і відчуття як мій член ковзає по стінках її кицьки, було звичайно трохи блідо, не вистачало мастила. Поступово ця проблема зникла, у міру того як Діана набирала темп, кількість її мастила збільшувалася і член уличные проститутки киеве вже з легкістю ковзав всередині неї періодично упираючись в її матку.

Мені було добре як ні коли і ось, це відчуття, напруга, легкий біль в простаті, я готовий вистрілити своєю спермою, в неї, я на межі, відчуваючи це, вона витягує член з себе, віддаляється назад і сідає на ноги . Легким рухом руки, і то тоді здавалося, що вона тільки торкнулася його, вона змушує мене скінчити. Довгоочікуване полегшення, я лежу на підлозі, перекладаю дихання а тим часом Діана збирає проститутки киева днепровский район в руку всю сперму що я випустив і опинилася у мене на тілі. Вона нависає на до мною і каже:

- Песик, відкрий ротик - З певною насмішкою.

- Діана ти чого? - Вона сідає попою мені на живіт, закидає руку назад і знайшовши моє таємне місце, хапається за яєчко і відтягує його вгору.

- Так пес, хто я?

- Пані

- Голосніше блять!

- ПАНІ!

- Ми з тобою домовимося так, все що виливається з тебе, в тебе ж і повертається. Сперму проститутки киева анжела Діми пив, ось і свою вип'єш! - Я хотів було заперечити, але Діана навіть не дала шансу - Ти мені зараз ще по заперечуй! Я тебе за зраду ще не пробачила! Або що це там було з Дімою ?! А ну швидко відкрив рот!

Не охоче, але я підкорився, Діана влила мені мою ж сперму в рот. Мене мало не знудило, це було жахливо. Я і раніше пив сперму Діми, але своя, це жахливо, мені було погано, але, в один момент, Діана пристрасно, з усією ніжністю поцілувала мене і я відчув, як уличные проститутки киеве пряжка на моєму нашийнику розстебнулася.