—Для достижения оргазма мужчине нужно 2.5 минуты, когда у женщины уходит на это около 12 минут.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 



Проститутки Украины

эскорт киев проститутки, я, олександра. частина 3: ми всі трохи дивні, проститутки украина киев.

Я стояв і ціпенів від страху, дівчина яку я дуже люблю бачила, як я смоктав член Діми. Боже, який це ганьба, вона точно мене кине - Тільки це зараз крутилося в моїй голові. Я стояв на колінах, з відкритим ротом, переді мною Діма зі стоячим членом, який був на диво спокійний і моя дівчина, яка дивиться на нас і усміхнена.

- Діана ... - Але вона мене перебила.

- Гаразд, Кирюша, закінчуй і пізніше поговоримо - Спокійним і добродушним тоном сказала Діана, а після эскорт киев проститутки розгорнулася і зникла за стіною. Я хотів було бігти, але сильна рука Діми схопила мене.

- Куди це ти намилився шлюшка?

- Ти що, зовсім здурів! Відпусти мене Дим! - Я було почав вириватися, але, несподівано отримав молодецький в живіт, від якого мене скрутило.

- Кирюху, а у повій немає вибору, зроби роботу і можеш бути вільний!

- Мені потрібно наздогнати Діану! Відпусти мене, будь ласка!

- Тим більше у тебе більше причин швидше проститутки украина киев закінчити роботу!

- Ти зовсім божевільний ?! - Але як тільки Діма заніс кулак, я миттю замовк. Бути побитим і залишитися мужиком, або відсмоктати і бути вільним. Не встигнувши обміркувати цю думку, чи підсвідомо все вирішивши, я взяв член Діми в рот.

Я почав ходити язичком по його голівці, дратуючи вуздечку, ковзав губами по всій довжині його члена, відчуваючи його рельєф, смак, запах, захоплюючи його член все глибше і глибше, борючись з почуттям нудоти. Особливо заказ проституток киев Дімі подобалося, коли я ковтала в себе повністю його член, відкривав ще ширше рот, над нижньою щелепою висував мову і лизав кінчиком його яєчка.

Поступово, я почав набирати тим, половина всього робилося на рівні інстинкту, пристрасного, бажаного, я хотів отримати його сперму, відчути її, побачити задоволення на обличчі Діми і ось, я вже смакую цей момент, зовсім скоро і ось, я відчуваю, що скоро він викине мене потік своєї гарячої сперми в рот. Однак, замість эскорт киев проститутки цього, Діма різко витягує свій член з мого рота і потік гарячої сперми б'є мені в обличчя. До болю знайома ситуація, я знову запитально дивився на Діму.

- Кирюху, по моєму, ти явно запізнюєшся!

- Що? - Не розуміючи запитав я.

- Ааа, т. Е. Діана тобі вже не потрібна?

- Чорт! Діана! - Я встав з колін і рвонув від Діми, чорт, чорт, чорт, вона мене кине, точно кине, тільки це долинало в моїй голові. Я тільки вибіг з будівлі і побачив її перед ним, проститутки украина киев вона стояла і грала у що то в телефоні. Помітивши що я наближаюся, вона вимкнула його, я був в розгубленості, я хотів було щось сказати, але Діана мене випередила.

- Тихіше, тихіше, Кирюша, почекай, не можна ходити по вулиці зі спермою на обличчі. Що подумають люди? - Діана підійшла до мене, дістала з сумочки пару паперових серветок і обтерла мені обличчя, очистивши його від Діми сперми. - Ти ж проводиш мене додому? - Несподівано запитала вона.

- Угу - Все заказ проституток киев що зміг промимрив я.

До будинку Діани ми йшли в повній тиші, я не знав що сказати, а вона йшла поруч і посміхалася. Я намагався зрозуміти, що сталося і що відбувається, очікувати я міг чого завгодно і будь-яка нормальна дівчина давно б мене кинула і розтріпала це все всього класу.

Звичайно, Діана була не звичайною дівчиною, її зовнішність шокувала обиватель, і ось зараз, блондинка, середнього зросту, на високих підборах, в чорних джинсах Обколоти великими эскорт киев проститутки шпильками, парою шпильок замість кнопок на лямках для ременя, сам ремінь з великою пряжкою у вигляді черепа. Футболка у неї була фанатська, з колекції Найтвіш, поверх неї одягнена тоненька чорна шкіряна куртка прикрашена по її смаку хрестами, шипами і ланцюжками.

І ось, ми дійшли до будинку Діани, я не знав що зробити, правильно чи поцілувати її як зазвичай, після того як буквально півгодини тому смоктав член хлопця в заброшке. Або просто посміхнутися і попрощатися? проститутки украина киев Але, тоді можливо це створить стіну перед нами, що ж робити?

- Хочеш до мене зайти Кирюша?

- Що? - Здивовано запитав я.

- Ну, у мене ні кого немає, хочеш до мене зайти? Заодно вмиєшся і чайку вип'ємо - Після цього Діана мило посміхнулася, природно я схвально кивнув і ми зайшли в під'їзд Діани.

Увійшовши в квартиру, Діана мені показала де ванна, я зайшов, вмився з милом і прополоскав рот, хоча знав, що це марна дійство, але морально мені стало заказ проституток киев легше. Після ванни я пройшов на кухню, де Діана заварила чай, зробила кілька бутербродів з ковбасою і сиром і ми сіли чаёвнічать.

Я довго не міг зважитися заговорити, тому ми сиділи в тиші, звичайно, що б хоч як то розбавити незручність мовчання я вихваляв кухню і смак чаю, але ми обидва розуміли, що ця розмова ні чого не означає. Зрештою я набрався сміливості і заговорив.

- Діана, то що трапилося в заброшке, це була випадковість, я був п'яний - Спробував эскорт киев проститутки виправдатися я.

- Кирюша, тобі більше подобаються хлопці? - З якоїсь тугою запитала Діана.

- Ні, ти що!

- Тоді, може я сексуально тебе не залучаю? - Це питання мене грунтовно збив з пантелику.

- Діана, ти це з чого так вирішила? Ти дуже красива, найкраща дівчина в світі!

- Дякую Кирюша, мені дуже приємно, але, я багато разів давала тобі привід, натяк і шанс, але ти ніяк не відреагував.

- Привід? - Чи не розуміюче запитав проститутки украина киев Я.

- Ну, секс, я хотіла що б ти зайнявся зі мною сексом - сором'язливий сказала Діана - Але кожен раз ти не помічав цього, ніби тобі самому це було не цікаво.

- Не в цьому справа!

- А в чому, Кирило, я не розумію? Або розумію, але боюся визнати.

- Діана, я не гей!

- Тобі не подобалося з Дімою? - Я хотів було відповісти немає на це питання Діани, але зам'явся, і вже будь-яку відповідь виглядав б не щирим.

- Чесно, я не знаю, заказ проституток киев ми почали як забаву це, але в підсумку я підсів. А з дівчатами у мене немає досвіду і страшно трохи, якщо чесно.

- У тебе ні разу не було з дівчинкою?

- Ні - збентежені відповів я.

Діана встала з-за столу і вибігла куди то в коридор і повернулася через кілька хвилин, ховаючи щось за спиною. Вигляд у неї був дуже грайливий і задоволений.

- Кирюша, закрий ласка очі.

- Навіщо? - Здивувався я.

- Ну закрий, не пошкодуєш! эскорт киев проститутки P>

Я закрив очі і через мить відчув як щось холодне обернуло мою шию і повисло якимось вантажем. Я відкрив очі і виявив на своїй шиї ошийник, я хотів було дізнатися, що це? Навіщо? Але, Діана, погладила мене по голові , поцілувала в чоло і сказала її чекати і звикати до подарунка, а сама зникла у ванній.

Я сидів і намагався усвідомити те, що трапилося, цей день був перенасичений подіями, від чого голова просто йшла обертом. І зараз я сидів в квартирі дівчини, яку проститутки украина киев дуже люблю, з нашийником на шиї. Я думав, навіщо він, для чого. Я звичайно чув про Садо-Мазо, але, не впевнений, що Діана з таких, не дивлячись на весь свій викликає стиль одягу.

Я почув як двері ванни відкрилася, обернувся і побачив Діану обгорнуту в рушник. Та вийшла з ванної і пальчиком покликала мене пройти за нею. Я піднявся зі свого стільця і пішов за нею в її кімнату.

Коли ми увійшли, Діана відчинила свій рушник і переді мною стояла справжнісінька красуня, заказ проституток киев блондинка, зі стрункою талією, довгими ногами і офігенно грудьми, сосочки на якій були як дві гудзики, рожеві і так манили. Після, мій погляд ковзнув вниз, плоский, підтягнутий животик і нарешті то її кися, чиста, виголена, з довгими і трохи розпущеним статевими губками, які як листя салату визирали з під її гамбургера.

Діана сіла на диван і розсунула ніжки, від чого вигляд став ще більш чудовим, я дивився не відриваючи погляд, розглядав і сам не помітив як трохи эскорт киев проститутки подався в перед. Діана помітила це, хитро посміхнулася і поманила мене пальчиком. Я покірно рушив вперед, але вона підняла і виставила переді мною свою ногу.

- Цілуй! - У наказовому тоні сказала Діана.

- Що? Ногу?

- Я сказала задавати тобі дурні питання або що?

- Але це ж нога?

- Аха, ...                                          Читати далі