—Основной ингредиент спермы – фруктоза.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

дешовые проститутки киева, подарунок, снять проститутку в киеве толстушки.

Наближався Новий рік, і у всіх уже був святковий настрій. Погода видалася холодною, та ще до того ж дув сильний вітер. В середині дня нам зателефонувала Ольга, сестра моєї дружини Соні, і сказала, що її терміново викликали в офіс, де вона просидить годин до дев'ятої вечора, і тому не зможе забігти до нас, як обіцяла. Проте її приятель Денис зайде з обіцяним подарунком для Соні. Я-то вже знав, що це буде за подарунок, але для Соні це повинно було стати сюрпризом. Я, звичайно, дешовые проститутки киева трохи засмутився, що не Ольги, але вона сказала, що, може бути, все-таки заскочить до нас ненадовго. Вона пообіцяла, що і я отримаю подарунок: вона дозволить мені ділити з нею все, що захочу! Мені тільки залишалося молити долю, щоб Ольга прийшла.

Соня теж засмутилася, коли дізналася, що Ольга не зможе прийти, проте довго з цього приводу вона не переживала, так як її більшою мірою цікавило питання, що за подарунок вона отримає від Дениса. Коли за закінчили вечеряти, снять проститутку в киеве толстушки я запропонував прийняти душ, а потім провести спокійний вечір біля каміна з келихом хорошого вина і сигареткою, а там, дивись, усе владнається. Для того щоб вечір пройшов веселіше, порадив Соні після душа одягнутися в найсексуальніші одягу. Як тільки я це сказав, дружина відразу ж почала здогадуватися про те, що може статися, оскільки знала про візит Дениса. Але я сказав, що він пробуде у нас не більше хвилини і що вона може навіть залишитися сидіти біля каміна, а я його зустріч проститутки киева девушка эля і візьму подарунок для неї.

Вийшовши з душу, я надів шорти і пожарче розтопив камін. Поки Соня брала душ і одягалася в «більш зручний одяг», я розлив вино по келихах, розстелив перед каміном великий плед і жбурнув на нього кілька пуфів. Таким чином я налаштувався на хороший вечір і був упевнений, що і Соні має сподобатися все, що її чекає.

Тут в кімнату з сяючим обличчям увійшла Соня і повідомила, що страшно збудилася, поки приймала душ, і тому подрочити дешовые проститутки киева себе за допомогою ручного душа. Вона виглядала просто божественно. На ній була накинута коротенька червона блузка з невеликими завязочками спереду. Верхні зав'язки вільно бовталися, завдяки чому майже цілком була видна груди. Прикритими залишалися лише напружилися соски, які стирчали крізь тонкий матеріал блузки.

Соня одягла також червоні трусики з вирізом на лобку, і я зрозумів, чому вона затрималася в душі: щілина була чисто виголена. Крім цього на ній були червоний снять проститутку в киеве толстушки з чорним пояс для панчіх і чорні панчохи. Соні навіть не довелося питати, чи сподобалося мені все це: найкраще про це говорив бугор на моїх штанах, негайно виник при появі дружини.

Соня сказала, що відчуває себе розпущеною, хтивої дівчиною і вся згорає від бажання, тому готова зробити все, чого тільки захочу. При цих словах дружина витягла з-за спини фалоімітатор з вібратором і запитала, чи не бажаю подивитися, як вона буде догоджати себе ім.

Коли Соня проститутки киева девушка эля лягла на плед, вона попросила мене принести і встановити відеокамеру: не можна упускати випадок поповнити свою колекцію «заповітних» фільмів ще однієї непоганий картиною. Ніяких зйомок ми не робили вже місяці два, проте не раз із задоволенням дивилися стрічки, які знімали разом з Ольгою і Денисом. Соня трохи шкодувала через те, що Ольга і Денис не зможуть прийти, оскільки давно чекала цієї зустрічі, але потім вирішили, що можемо непогано провести час і удвох. Соня так хотіла дешовые проститутки киева обробити себе вібратором, що просто вже не могла більше стримуватися, і сказала мені, щоб починав знімати. Раніше вона ніколи не показувала мені, як мастурбує, і тому я з нетерпінням очікував це уявлення. Соня розташувалася так, щоб щілина виявилася прямо навпроти камери, і розкинула ноги. Я встав на карачки між ними і став облизувати голу пещерку. Потім почав смоктати клітор, час від часу ніжно пощипуючи губами його голівку. Це розпалювало Соню все сильніше і сильніше, вона снять проститутку в киеве толстушки стогнала і підказувала, як краще обробляти піхву мовою: де лизнути, а де тикнути кінчиком язика. Незабаром Соню потряс оргазм, потім інший, і я знав, що він - не останній в цей вечір. Я відселені в сторону, щоб не загороджувати відеокамеру, а Соня почала терти по статевих губ фаллоімітатором довжиною сантиметрів під двадцять, періодично занурюючи його в щілину наполовину.

І тут пролунав дзвінок у двері, Соня схопилась і стала шукати, чим прикритися, щоб вийти в передпокій проститутки киева девушка эля і привітатися з Денисом. Але я сказав, щоб вона сиділа на підлозі і нікуди не ходила, а я відкрию двері і скажу Денису, що дуже зайняті, і просто візьму у нього подарунок, який надіслала Ольга. Я накинув халат дружини і пішов відкривати двері, а вона залишилася лежати на підлозі.

Я відкрив двері і побачив Дениса. Подарунки для Соні стояли поруч. Денис представив мене своїм трьом братам, це і був подарунок для Соні. Я їх усіх впустив, попередивши кожного, щоб намагалися дешовые проститутки киева не шуміти, оскільки я хотів, щоб це стало сюрпризом для дружини.

І ось вони стоять переді мною. Павло, старший з них, такого ж зростання, як Денис, Сергій, він трохи нижче і вужче в плечах, ніж старші брати, і наймолодший з них - Толик. Йому всього сімнадцять, і він незайманий. Всі вони - симпатичні хлопці, і видно, що регулярно гойдаються, щоб бути в хорошій формі.

Я провів їх в кухню, щоб Соня не помітила гостей завчасно, і вони змогли роздягтися. снять проститутку в киеве толстушки Все, крім Толі, миттю роздяглися, так як знали, навіщо сюди прийшли. Тільки Толик трохи нервував і тому продовжував возитися з одягом. Його стали підбадьорювати, кажучи, що цей вечір не пройде у нього дарма.

Соня крикнула з вітальні, щоб я не пропадав і йшов швидше до неї. Я крикнув у відповідь, що прийду, як тільки наллю вино в келихи.

Коли все вп'ятьох з'явилися на порозі вітальні, Соня, як і раніше, лежала на ковдрі. Ноги розкинуті, а дзижчить вібратор був проститутки киева девушка эля наполовину застромлять в щілину. Вона лежала з закритими очима і щось муркотала собі під ніс. Було видно, що Соні подобається мастурбувати перед камерою, яка продовжувала знімати те, що відбувається. Побачивши все це, Денис з братами застигли з виразом повного подиву. Денис, звичайно, розповідав їм про Соню, але вони не очікували побачити таку красуню, а їх схопився члени відверто показували, що вона їм сподобалася. Дівич Толик трохи відразу ж не скінчив, і його немаленький дешовые проститутки киева член вже пустив слину. Він знаходився в крайньому ступені збудження. Я був гордий тим, що моя дружина, якій вже під сорок, до сих пір здатна зробити таке враження. Гості дивилися, не відриваючи очей, поки вона люто всаджує фалоімітатор в щілину. Розплющивши очі, Соня побачила п'ятьох голих мужиків. Це повалило її в крайнє сум'яття. Потім спробувала чимось прикритися, але поруч нічого підходящого не виявилося.

«Привітання з Новим роком від Ольги», - оголосив я. І тут снять проститутку в киеве толстушки Соня нарешті зрозуміла, що Денис і всі інші гості були роздягнені, як і я. А коли побачила величезні члени, вона інстинктивно з подвоєною силою стала заганяти в себе вібратор. За виряченими очима Толіка дружина зрозуміла, що той ніколи до цього не бачив піхву, а тим більше у такій розкішній жінки. «Ну, ви що, так і будете стояти в дверях?» - Запитала Соня. У неї явно ще не пройшло збентеження, але вона намагалася з усіх сил не показувати цього.

Денис став поряд з нею проститутки киева девушка эля на коліна, привітав з Новим роком і поцілував. Після цього запустив руку під блузку і стиснув праву грудь. Від цього Соня чуттєво застогнала. Я сказав іншим братам, щоб вони допомогли Денису. Їх не довелося просити двічі.

Павло і Сергій влаштувалися з боків від Соні, і їх руки пішли гуляти по всьому тілу моєї дружини, ковзаючи по білій шовковистою шкірі. Толик же сів між ніг Соні і став поблизу спостерігати за рухається в піхву фаллоімітатором. А Соня вільною рукою дешовые проститутки киева схопила його руку і змусила піднести долоню до сочилася щілини. Потім вийняла фалоімітатор і притиснула долоню Толіка до голого горбок, що підноситься над пещеркой.

Більше йому допомоги не знадобилося, і Толік почав гладити долонею по щілини Соні, розводячи губки і торкаючись пальцем ...                                          Читати далі