—Средняя длина эрегированного пениса – 13 см, диаметр – 4 см.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

самые дешовые проститутки киева которым за 45, відрядження - 3. частина i, проститутка рита анкета фото киев фото.


У поїзді (Експромт)


Ця трійця часто їздила у відрядження саме в такому складі: Гена, Іра і Люся. У відділі, де вони працювали, їх так і назвали Трійцею. Цього разу Гена, Іра і Люся оформили відрядження на тиждень, виїхали поїздом в неділю ввечері. В купе було жарко, навіть до ночі розпечений вагон ще не охолов. Попутник, що ділив з ними купе, їхав недалеко, години через 4 після виїзду з Москви він зійшов на якійсь станції. Гена замкнув за ним двері купе і ліг. На самые дешовые проститутки киева которым за 45 нижніх полицях заворушилися, пролунав шепіт:


- Фу, спека. Зніму труси і сорочку.


- Ти що, Генка адже тут.


- Так темно тут, а потім він у нас джентльмен. Мужик б нас давно перетрахав, а джентльмен: Думаєш, може заправити?


- Хоч би і заправив, нас не убуде. Теж роздягаюся.


Внизу ще якийсь час шепотілися, потім затихли. «Але ж вони навмисне для мене все це говорили. Бачили, що я тільки що ліг, коли двері закрив за виходив. Звикли вже проститутка рита анкета фото киев фото разом зі мною у відрядження їздити, думають, що все дозволено, навіть про зняття трусів говорити. А може, висловлюють жаль, що все ще не засадив? » - думав в темряві Гена. Через деякий час він вирішив спробувати щастя, повільно зліз з верхньої полиці, серце при цьому шалено калатало. Він побачив, що простирадла скинуті, в темряві біліють два голих жіночих тіла. Гена зняв свої труси і поклав на верхню полицю, його дружок став підніматися. Чоловік сів на одну з полиць, до Іри. дешевые проститутки киев индивидуалки Він вирішив зробити пробу і тихенько погладив долонею стегно. Іра зітхнула і повернулася до нього задом. Гена приголубив дві округлості її сідниць, які, мабуть, були напружені, аж надто тверді. Він обняв Іру ззаду і почав оглажівать її груди і живіт. Жінка продовжувала прикидатися сплячою. Чоловік спробував ввести свій палець між сідниць Іри. Після ласки грудей і живота сідниці були розслаблені, рука легко ковзнула між м'яких булочок, палець увійшов в піхву, як ніж у масло. Гена самые дешовые проститутки киева которым за 45 ворухнув між губок її кицьки пальцем, кицька зволожилася. Іра перекинулася на спину, відкрила очі і широко розсунула стегна.


- Полунички захотів? Попрацюй поки мовою.


Вона вказала йому очима місце між стегон, де їй хотілося бачити голову чоловіка. Гена підкорився і став вилизувати і смоктати її клітор. Він почув якийсь рух в купе і відчув, що Люся почала покусувати його зад. Вона відірвалася від цього захоплюючого заняття і промовила:


- Без мене проститутка рита анкета фото киев фото хотіли вершки зняти? Чи не вийде, беріть в частку. Я лягаю на свою полицю. Генка, переходь від Іри до мене, потім назад, поки у тебе сил вистачить двох обслуговувати.


Гена відірвався від клітора Іри і скосив очі на сусідню полку. Люся теж лягла на спину і безсоромно розсунула стегна.


- Мене теж спочатку язичком обслужи. Піпіска твою потім підключимо в справу.


Іра прихопила руками голову чоловіка і притиснула до своєї промежини.


- Люсь, нехай дешевые проститутки киев индивидуалки ще трошки у мене поліжет. У нього добре виходить.


- Гаразд, тільки недовго. У мене, дивлячись на вас, слинки течуть, і ще подекуди підтікає.


Гена лизнув ще кицьку Ірини, потім перейшов на полицю Люсі. У неї, і правда, підтікало через споглядання порнухи. Чоловік почав вилизувати і смоктати ще одне ароматне скарб. Іра встала, прилаштувалася боком на полиці у Люсі і почала губами і мовою пестити соски подруги. Люся застогнала:


- О-о-о! Бридкі порнушкікі! самые дешовые проститутки киева которым за 45 Навалилися удвох на бідну дівчинку. А-а! Ірка! Ще! Генка! Лижі!


Вона билася і звивалася в їх руках, нарешті, придушено скрикнула і скінчила.


- Тихо ти! Що кричиш? Зараз або допомогу в купе прийде або порадники з безцінними порадами, куди тебе трахати.


- Я не витримала. Занадто солодко.


- Пішли тепер на мою полицю. Я вимагаю оргазму.


Тепер Іра розляглася на полиці, Гена почав вилизувати піськи другий красуні, а Люся тискала груди проститутка рита анкета фото киев фото Іри, смикала соски, цілувала взасос. Іра скінчила, обидві жінки подивилися на стояк Гени. Люся знову лягла навзнак, а чоловік зверху ввів їй свою палицю і почав трахать. Іра залишилася на своїй полиці. Вона запропонувала:


- Граємо в рулетку. Ми з Люська на своїх полицях стаємо в різні пози, а ти, Генка, нас дереш по черзі. Весь смак рулетки - в кого продаси.


Коли Гена перейшов до Іри, вона сіла на нього верхи. Чи не спустив. У Люсин зміну зносини відбувалося дешевые проститутки киев индивидуалки на рак. Чи не спустив. Іра в свою зміну закинула ноги на плечі чоловіка. Він не витримав. Іра була задоволена.


- Моє!


Вона занурювала палець в свою щілинку і розмазувала соки по своєму тілу.


- Так не годиться. Я теж хочу. Будемо смоктати у нього. Генка, закінчиш мені в рот!


Жінки поклали чоловіка на полицю, а самі, напівзігнувши, в жартівливій боротьбі віднімаючи один у одного пеніс, почали його тискати, гладити, лизати, смоктати, дрочити. самые дешовые проститутки киева которым за 45 Потім вони змінили тактику: одна займалася його причандаллям, інша - кусала його соски.


- Генка, уяви собі, що ти - дівчисько, а ми - мужики-насильники.


З цими словами Люся, яка займалася його пенісом, натиснула пальцем на його анус і зробила вигляд, що атакує його. Гена бурхливо спустив їй в рот.


- Ну ось, тепер в розрахунку. А у тебе хтива попа, Генка! Ледь - що прихопила у відрядження зі своїх іграшок. Але у нашого хлопчика дірочка незаймана, проститутка рита анкета фото киев фото треба буде завтра відвідати секс-шоп і купити дещо для нічних забав.


- Люсь, ти Генку збираєшся взяти в дупу?


- Я йому в свою спочатку дам. Хочеш, і тобі дам, Іра?


- Хочу, я вже такими іграми з жінками займалася. У попку теж даю. А ти?


- Ну, раз я пропоную, можеш сама здогадатися.


- Е, дівчата, а я своєї згоди на трах в попу вам не давав.


- Ген, не будь хлопчиком. Зараз це модно, коли все трахкають всіх. Ти перший завиєш, дешевые проститутки киев индивидуалки підсапуючи двох. Доведеться тобі підкоритися.


- Це ми ще подивимося.


День перший (Секс - іграшки)


П'ятниця - день важкий. Вранці - приїзд на місце призначення, оформлення відряджень, переїзд від підприємства до готелю, оформлення в готелі, переїзд від готелю на підприємство, початок роботи по здачі програми замовнику - все це зайняло багато часу і сил. У секс - шоп Люся притягла їх вже до вечора. Гена і Іра з цікавістю розглядали вібромассажери різних самые дешовые проститутки киева которым за 45 конфігурацій, еротична білизна та предмети садо - мазо-збочень: батоги, нашийники, наручники та інше. Люся з видом знавця пошептати з продавцем і щось купила. Вона була скарбником у всіх відрядженнях трійці, на початку поїздки вони завжди скидалися на загальний котел, тому громадські гроші були в руках Люсі. Коли троє вийшли на вулицю, Гена поцікавився:


- Ну що, ми тепер голодувати будемо? Всі гроші витратила на який-небудь перекрутив!


- Стривай лаяти, проститутка рита анкета фото киев фото може тобі ця штучка припаде до душі?


- Ти що, гумову манду мені купила?


- На фіга, у тебе дві натуральні є. Ні, ця річ буде сильніше Фауста Гете.


- Гаразд, потім подивимося.


Злегка випивши і повечерявши в номері продуктами, захопленими з Москви (стара звичка, від неї не так просто позбутися), троє стали знайомитися з іграшками, захопленими Люсею з дому. Люся і Іра тут же стали вправлятися, хто довше при ходьбі по кімнаті утримає вагінальні дешевые проститутки киев индивидуалки кульки. Гена, сито поригівая і посміявся, спостерігав за змаганням.


- Люсь, а у тебе краще виходить.


- Так у неї піпіска тренированнее, я повчуся трохи, і теж так зможу.


Після змагання з перенесення вагінальних кульок були організовані аналогічні, але з анальними кульками. Гена не упустив можливості позубоскаліть:


- Іра, ти надто напружуєш попу. ...                                          Читати далі