—Тибетский лама Друкпа Кунл (1455 — 1529 гг.) славился необузданным сексуальным темпераментом, полжизни проходил голым и всячески нарушал общественный порядок.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киева з ценой до 350, за містом, проститутки киева дешево.

Тіснота на п'ятачку танцмайданчики була моторошна. Раз у раз тебе штовхали, пхали, навколо здіймалися чиїсь голови, руки: Олені вже раз двісті, не менш, наступали на ноги, кілька десятків разів тикали ліктями під ребра і в живіт, а якийсь стояв до неї спиною дебіл так і норовив лягти на неї всім своїм тілом. Але це були ще квіточки. Куди більше гнітила Альону задуха. Уявіть собі: дихати хочеться, а нема чим. Олена щосили відтягувала воріт блузки, але навколо, схоже, не залишилося проститутки киева з ценой до 350 ні грама свіжого повітря. Дезік теж не допомагав, і вона з огидою відчувала, як під пахвами накопичується густа їдка волога. Що ж! Олена подивилася на подругу. Лерка співчутливо посміхнулася і виразно закотила очі. Вона також порядком змокла, але її безжурний носик-гудзичок був, як завжди, задертий вгору, а хвостик чорного волосся літав з одного боку в інший в такт музиці. Ось тільки на ногах після шампанського вона стояла не надто впевнено.

Поряд з Леркой стрибало проститутки киева дешево четверо хлопців. Вони не відставали від подружок з самого початку. Спершу просто поїдали очима, потім підсіли за їх столик, замовили ікру, коньяк, шампанське, шоколад - все найдорожче і найкраще з небагатого асортименту закладу. Від коньяку вони з Леркой навідріз відмовилися, а ось на шампанське подналеглі. Лерка навіть чрезчур. Вона взагалі дуже вже швидко зійшлася з цієї четвіркою. Олена, навпаки, спочатку поставилася до нав'язливих залицяльників насторожено, але поступово проститутки киев днепровский район недорого відтанула і вона. Хлопці представилися. Борис (це ім'я їх нові знайомі вимовляли чомусь з наголосом на першому складі), Діма і Джон. Четвертого імені Олена не запам'ятала.

Борис був невисокого зросту, міцної статури і носив густу шапку темних кучерявих волосся. Вольові вилиці і манера триматися видавали його претензії на лідерство. Діма поступався йому в мощі, але зате виглядав витонченішими, інтеллектуальнєє. У нього були тонкі, нервові риси обличчя і трохи цинічна проститутки киева з ценой до 350 посмішка. Розмовляв він підперши рукою підборіддя і злегка прикривши долонею рот. Бурмило Джон відрізнявся лише величезними кулаками, в яких, мабуть, полягала чимала сила, ну а четвертого хлопця, худорлявої блондина, Олена толком і не розгледіла. Він був соромливий і в розмову майже не вступав, вважаючи за краще триматися в тіні своїх друзів. Одягнені всі були однотипно: гавайка, «піраміди», мокасини. На Дімі був ще шийну хустку:

Коли музика на мить замовкла, проститутки киева дешево Олена, скориставшись паузою, почала пробиратися назад до столика. Лерка і четверо хлопців - слідом. У столиків було прохолодніше. Стомлено плюхнувшись на стілець, Олена одним залпом осушила келих шампанського і в жартівливому знемозі відкинулася на спинку, витягнувши ноги вперед. Уф-ф-ф! Деякий час всі мовчали. Тиха мелодія, яка змінила невгамовний рок, створювала відчуття комфорту, заколисувала. Милостивий спокій і ніжний напівтемрява обволікали Олену, як ватою; відокремлюючи проститутки киев днепровский район недорого від зовнішнього світу. Вона відчула, що кудись провалюється. Схоже, вона теж злегка перебрала. Вийти чи на свіже повітря? Та й не вистачить на сьогодні? Кабак їй вже неабияк набрид.

- Може змінимо обстановку, махнём за місто на машині? Свіже повітря і таке інше, - вгадавши її настрій, вкрадливо почав Діма.

- Тачка внизу, ніяких проблем, - підтакнув Борис.

Олена в нерішучості подивилася на подругу. Лерка мовчки знизала плечима. Рух вийшло по-п'яному проститутки киева з ценой до 350 перебільшеним, і хлопці почали усміхатися. А їм вдалося добряче нас підпоїти, зазначила про себе Олена. Не варто, напевно, нікуди їхати від гріха подалі. Але в той же час вони можуть підкинути потім їх з Леркой прямо до будинку, а так - поневіряються собі з автобусами і метро до повного шоку:

- Ну що? - поквапив її Борис.

- Пізно вже. Як-небудь іншим разом: - невпевнено протягла Олена. Вловивши в її тоні коливання, Діма перебив:

- Все буде o'key. проститутки киева дешево Заодно развезём вас по домівках, - і, не чекаючи відповіді, встав, кличучи офіціантку.

- Ніяких проблем, - підморгнув дівчатам Борис.

І поки Олена в сотий раз запитувала себе, не робить вона помилки, Лерка з Джоном вислизнули з-за столу і вже рушили до виходу. Тепер відмовлятися було вже безглуздо, і Олена змирилася, вирішивши: будь, що буде.

Біля самих дверей Лерка раптом щось згадала і потягнула її до туалетів.

- Ми зараз, - вибачилася за проститутки киев днепровский район недорого подругу Олена.

Що стояв біля виходу чолов'яга в кремовою сорочці, з працею сходящейся на його потужному пузі (в минулому, говорять, відомий боксер, світова знаменитість), кинув на них ледачий погляд і, переконавшись, що все в порядку, знову взявся чесати язиком з ментом.

В туалеті Лерка відразу кинулася до найближчої кабінці. Олена зупинилася біля дзеркала і стала ретельно вивчати своє відображення. Довге доглянуте русяве волосся, великі карі очі з пухнастими проститутки киева з ценой до 350 віями, предметом заздрості багатьох подруг, вміло підфарбовані червоні губки, кирпатий носик, сині жилки на скронях. Риси все ті ж, але обличчя в цілому виглядало якось не так. Воно здавалося далеким і чужим. І ще до дурості безтурботним, явно не відповідає тому гарячкового, хмільного порушення, яке переповнювало її. Олена показала цього безглуздому відображенню мову. Потім дістала помаду і машинально підмалювала губи. Піднявши блузку, мазнула під пахвами дезік, поправила проститутки киева дешево волосся і гарненько надушила віскі, мочки вух, шию: Нарешті пролунав звук спускається води, і в дзеркалі з'явилася округла мордочка Лерки. Олена простягнула їй флакон з парфумами і гребінець.

- Тримай:

На вулиці накрапав дощ. Неприємні холодні бризки били в обличчя і закочувалися за комір. Фиркаючи і відсапуючись, дівчата кинулися до стояв біля тротуару «жигулька».

- Давайте, давайте. Ми вже вас зачекалися, - відчинив перед ними дверцята Борис. Він проститутки киев днепровский район недорого з Дімою сидів перевальцем на задньому сидінні. Блондин був за кермом, Джон примостився поруч з ним попереду. Тут тільки Альона зрозуміла, що їм з Леркой доведеться сидіти на руках. Їй це абсолютно не посміхалося, але відступати було надто пізно, і, чертихнувшісь, вона покірно опустилася на коліна до Діми. Лерка підхопив Борис, і машина рушила з місця.

Незабаром вони вже мчали по нічному шосе до Кільцевої автодорозі. Повз проносилися темні силуети дерев, занурених у сплячку проститутки киева з ценой до 350 будинків, зрідка в світлі фар миготіли сонні фізіономії запізнілою шоферні. Хлопці дуріли, жартували, Олена з Леркой раз у раз хихикали, і все разом безперервно курили. Хвилин через десять від диму стало неможливо дихати, довелося відкрити вікно.

Дощ перестав. Стояла чудова літня ніч, тепла і зоряна. Олена висунулася назовні. Зустрічні потоки повітря били в обличчя, шарпали її довге волосся, які то гордо майоріли на відльоті ззаду, то - варто було лише поворухнутися проститутки киева дешево - обвивали їй голову, заліплюючи очі, рот, позбавляючи дихання. Мружачись від сильного вітру, Олена милувалася нічним пейзажем. Сковувала її сонливість поступово зникла, в мозку прояснилося. Було радісно і чудово.

За містом машина виїхала на узбіччя і зупинилася. Борис з майстерністю фокусника вивудити звідкись пляшку коньяку і змовницьки підморгнув дівчатам.

- Бухнём, а?

Бухать Олені не хотілося зовсім. Вона спробувала було відмовитися, але, проститутки киев днепровский район недорого зрозумівши, що так просто від неї не відстануть, пішла на хитрість. Неохоче, ніби поступаючись наполегливим проханням, приклалася пару раз до шийки, після чого демонстративно закашлялась, бризкаючи коньяком на всі боки. Прийом випробуваний і безвідмовний, над нею посміялися, але пити більше не змушували. А ось Лерка нажерлися, як остання дурепа. Присмокталася до пляшки і давай глушити. Думала, напевно, що їй за це медаль дадуть. Ну і незабаром цю ідіотку вкрай розвезло. Вона проститутки киева з ценой до 350 верещала, несла всяку ахінею і лізла до всіх цілуватися. Хлопці з розумінням посміхалися і не без задоволення споглядали безкоштовний спектакль. А через кілька хвилин Борис вже безсоромно лапав прібалдевшую Лерка. Заліз під спідницю мало не по лікоть ...                                          Читати далі