—По статистике свечи – наиболее используемый женщинами предмет для мастурбации.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

дешевые проститутки киев эскорт, про тлінність, проститутки киева центр.

(за мотивами однойменного оповідання А. П. Чехова)

Надвірній радник Семен Петрович Подтикін оглянув себе з ніг до голови в дзеркало, вилив для більшої важливості на лисину чверть склянки духів, загорнув шовковий халат, привезений тестем з Китаю, і, згораючи нетерпінням, попрямував до дверей спальні, де на нього чекала молода дружина.

За звичкою щільно зачинивши за собою двері (Семен Петрович боявся заздрісників), він озирнувся. Перед ним, як перед полководцем, дешевые проститутки киев эскорт які оглядають поле битви, стелився ціла картина. Посеред кімнати на ліжку з ліванського кедра (кілька років тому Подтикін купив її майже за безцінь у якогось розорився поміщика) під пишним балдахіном лежала дружина. Зігнувши ногу в коліні, вона неквапливо стягувала з неї ажурний чулочек. Навколо неї в художньому безладі валялися: кофточка, блузка, корсет, муслінову спідниця, поясок з гумками та інше. Подтикін дивився на все це і з посмішкою переможця погладжував свою впалі проститутки киева центр груди. Очі його подёрнулісь маслом, особа покривив хтивістю.

- Ну, чи можна так довго? - скривився він, звертаючись до дружини. - Швидше, Катя!

Але ось нарешті вона скинула мереживні панталони і, оголена, витягнулася на ліжку. Семен Петрович оглянув відливають білизною тіло дружини. Його погляд ковзнув по її обличчю, шиї, затримався на величезних, з великими рожевими сосками грудях і, пробігши по округлому животу, вп'явся в пухку ручку, скромно прикривала киев леди проститутки жадане лоно.

Подтикін приємно посміхнувся, гикнув від захвату і, скинувши халат, підбіг на напівзігнутих до заповітного ложу. Потім, розпалюючи апетит і насолоджуючись передчуттям, він повільно відсунув руку дружини в сторону і, по-дитячому завмираючи від радості, провів тремтячими пальцями по густих волосках на згинах ніг своєї найдорожчої половини, по її білому животу і налитим грудях. Потім, мліючи і задихаючись, незграбно виліз на дружину зверху, поводив своїм дешевые проститутки киев эскорт товстим членом по набряклим губам жіночого лона, торкнувся клітора і нарешті зовсім вже було запустив його в соковиту м'якоть разверзнувшейся перед ним безодні:

Але тут його схопив апоплексичного удару.Червень 1983 рДруга редакція: жовтень 1990 г.