—Средняя продолжительность оргазма: 4 секунды.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки м дарница киев, атака, проститутки киев подол.

Останні місяці війни ...

У невеликому містечку Герцінг особистий представник Геббельса напучує і надихає особовий склад жіночого батальйону СС «Німфа». Поранений на східному фронті штурмфюрер Мінк вже нічого не боявся: ні бога, ні чорта - ні баб, ні ворога. Його яйця з частиною кишок змішалися з курським чорноземом; дружина носила в собі патріотичний фрагмент невідомого, але доблесного походження, а дочка Ельза стояла перед ним в шерензі таких же наелектризованих проститутки м дарница киев баб, покликаних переламати хід війни. Натхненно прокричав видану в канцелярії мова, Мінк поступився місцем фюрерше бабиного війська і з захопленням дивився на Ельзу, біляву, грудаста, пишнозадую захисницю Великого Рейху. Вона не змогла дати фюреру нащадка для захисту фатерлянді і дочка послала себе на головний рубіж боротьби за націю. Мінк пишався донькою. Через годину батальйон відправиться на передову і вже вранці її караюча рука посіє смерть в рядах слов'янських варварів. проститутки киев подол А незабаром загримить обіцяне фюрером чудо-зброю ...

Сержант Курбатов сумно оглядав ранкову передову, підсохнула бруд і зазеленіла кущики трави на нічийній смузі, далекий темний зигзаг ворожих траншей. Спотворене віспою вилицювате обличчя сержанта невдоволено відігравало оброслим рябого щетиною жовнами. У частині залишилося третину складу, поповнення буде тільки ввечері, а плацдарм змусять утримати будь-що-то не стало. Війна закінчувалася і безглуздо було померти або проститутки киев харьковское метро залишитися калікою в такий момент. Курбатов хитромудро вилаявся і люто почухав п'ятірнею матню штанів. Немиті яйця свербіли немилосердно і він попросив сусіда-безладного земляка Шарова полити з фляжки. Той весело заіржав, коли перед очима з'явилося господарство Курбатова. Член від почесов частково ерегованому і похмуро дивився в бік противника великим багряним набалдашником на масивному товстому стовбурі.

- Чи не плюнь випадково по фріцам, а то воювати ні з ким буде, проститутки м дарница киев потонуть у малафейке, - заіржав Шарик, - бач яйця-то набрякли. Долбанет мокрою шрапнеллю!

- У Курбатов велика злучка навертається, - підтримав жартівника білорус Алесь Терех, хоробрий боєць і страшенним бабій.

висхідний сонце рельєфно змалював німецькі окопи, за якими вгадувалося жвавий рух.

- За местааааам! - скомандував ротний і послав вістового за взводними. Німці явно готували атаку.

Чорна маса німецьких солдатів зросла на поле несподівано проститутки киев подол і зловісно. Без артпідготовки і єдиного пострілу. Щільна ворожа шеренга йшла на повний зріст під розмірений бій барабанів чітким стройовим кроком. Як на навчальному плацу. Тільки гуркіт барабанів і неухильно зростаюча чорна маса. У Курбатова захолоділо переможе лопаток. Таке у нього було в Сибіру на ведмежою полюванні. Коли один на один з клишавим.

В прицілі автомата стали відрізнятися голови фріців, але особи розмазані. Стріляти ще рано. Вибравши мішень побільше-ймовірно проститутки киев харьковское метро офіцера, сержант спокійно тримав його груди на мушці і чекав команди. Мета раптово сіпнулася, і в прорізи знову на мить з'явилося обличчя ворога. Курбатов сторопів і сильно сморгнул, щоб посилити далекозорість. Він повільно повів стволом вздовж марширують щеренгі противника і раптом благим матом закричав на всю передову:

- Браття! Баби! Баааабииии! Поебать нам несууууут!

Крик Курбатова розірвав гнетющую обстановку і бійці пожвавилися, пильно вдивляючись проститутки м дарница киев в наближається ланцюг. Уже можна було розрізнити тугі горби грудей під шкірою шинелей, перекошені від напруги, ненависті і страху миловидні жіночі обличчя. А ноги! Витончені жіночі ноги в хромових чоботях! Шеренга втратила зловісний сенс. Батальйоном обуяло очманіле веселощі.

- Приготуватися до контратаки! - пронеслося по ланцюгу і бійці підібралися, готуючись до стрибка з траншеї.

В шерензі наступаючих через десяток смертниць, для підтримки бойового проститутки киев подол духу новобранок, марширували досвідчені есесівці, Комбат наказав прицільним вогнем ліквідувати «кавалерів». Після трьох залпів в ланцюзі зазіялі просвіти. Противник відкрив шквальний вогонь і перейшов на біг.

Зелена ракета, буд-то чарівна паличка, разом викинула бійців з окопів.

- Заааеееебееемм за Рооодііінууу! - луною підхопили контратакуючі заклик комбата і понеслися на ворога.

Курбатов звично виділив особистого супротивника і мчав до нього, виляючи проститутки киев харьковское метро і поливаючи ворога автоматним вогнем. Ланцюг зламалася і розпалася на купки безладно пекучих з шмайсерів запанікували німецьких баб.

Ельза в пориві люті витратила боєзапас безперервною серією і квапливо змінювала автоматний ріжок, коли помітила, що мчить на неї російського солдата з понівеченим обличчям. Такими вона представляла в дитинстві гномів загробного царства, після бабусиних казок. Немов смерть наяву! Руки Ельзи зрадницьки затремтіли і черга пройшла поруч проститутки м дарница киев з головою Курбатова, зачепивши праве вухо. Наступної миті приклад ППШ пружинисто переламав Ельзу і вона безвольно впала на страховисько, аж поки не помремо.

Червоний сигнал ракети повернув контратакуючих назад. Чорні фігурки тікати смертниць стрімко віддалялися і фланговий кулеметний вогонь фріців змусив бійців цілувати прусську землю. Сліпа куля прошила стегно повільного здорованя Сосо Джібладзе і він, уривчасто гортанно матюкаючись, повис на плечах двох дужих аріек, проститутки киев подол конвойованих всюдисущим Терехов. Шахиня поваленого воїнства Гертруда (з польської прізвищем Боровскі) удостоїлася честі располосовать білорусу особа і вивести аджарці Сосо з поля бою. Рятуючись від своїх куль, вони споро донесли пораненого до передової і дружно впали в траншею.

Курбатова вкрила від кулеметних кліщів неглибока воронка. Вже падаючи в провалля, він відчув різкий удар по п'яті, відстріл каблук. Ельза була в прострації. Вона не раз прощалася з життям, проститутки киев харьковское метро але життя рятував страшний російський гном. У воронці вона, нарешті, добре розглянула варвара і була вражена, що не відчуває до нього ні ворожнечі, ні відрази.

Стрільба з німецької сторони наростала, завили міни та Курбатов налаштувався на довгий неробство. Хоча, чому неробство? Він повільно, зі смаком, знизу в верх оглянув Ельзу і залишився задоволений ревізією. Дівка вищий сорт! Правою п'ятірнею сержант загорнув підлозі її шкіряною шинелі і пальцями зачепився за брюк проститутки м дарница киев ремінь, потім неспішно провів долонею по стегну дівчини. Ельза спалахнула, але терпіла. Дивлячись їй в очі, тією ж рукою пересмикнув пряжкою ременя і різко опустив пальці вниз. Ґудзики з штанів зрізало, як бритвою. Ельза обурено трепихнулось, але лезо фінського ножа, раптово блиснула у її живота, погасило протест. Спритно зацевшісь за гумку боягузів, сталь розпластала тканину і погляду Курбатова постала прекрасна картина - біла, ніжна шкіра і темна метелик кучерявого волосся проститутки киев подол в трикутнику стислих дівочих ніг.

Згадавши ранні мамині настанови (якщо згвалтування неминуче, постарайся хоча б отримати задоволення), Ельза ніжними пальчиками сама розстебнула шинель Курбатова і погладила бугра під штанами член. Потім відстебнула фляжку з шнапс, відірвала від розрізнених трусів шматок тканини і просочивши її спиртним, спритно протерла обличчя сержанта від засохлої крові, перебинтувала його голову. Прострелене вухо рясно кровило.

Звільнивши проститутки киев харьковское метро член зі штанів, німкеня мимоволі замилувалася російським інструментом. Потім діловито протерла лиснючу від нетерпіння залупу і перекручений венами стовбур члена.

Курбатов млів! Але на війні час дуже дорого. Швидко знявши з себе шинель, сержант завалив на неї Ельзу і член його, трохи попестити клітор, переможцем протаранив лоно дівчини. Для них війна зупинилася, стали нечутно постріли і свист куль над лійкою. Зникли неприязнь і недовіру. Всі почуття загострилися проститутки м дарница киев на члені і кінці його, на піхву. Поспішати було нікуди. Друзі, вороги, начальство - міцно огороджені перестрілкою і до темряви вони належать тільки один-одному. Курбатов багато переебал на фронтових просторах - і за згодою, і без неї, але на нічийній смузі під час бою сполучався ...                                          Читати далі