—Сперма содержит более 30 различных элементов, таких как фруктоза, аскорбиновая кислота, холестерол, креатин, лимонная кислота, витамин B12, соли и ферменты.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киева секс заказ, марися, проститутки киева от 600 грн.

Піднявши кришку схрону, замасковану невеликий ялинкою, провідник ОУН «Нечай» мимоволі вилаявся від резонувшей по очах яскравою білизни. Сніг випав несподівано рано і товстим шаром. Спецруппа СБ ОУН виявилася в пастці. Навіть плюнути в лісі - означало навести на себе істребков МГБ. Залишалося чекати відлиги.

Нечай акуратно закрив люк і спустився в бункер. П'ять пар очей вичікувально дивилися на нього. Четверо рослих молодих хлопців і дівчина, років шістнадцяти, карооке проститутки киева секс заказ кремезна зв'язкова Марися. Хлопці в групі підібралися добірні - «Явір», «Коса», «Сокіл» та «Грім». «Явір», а по хрещенню - Тимофій, був братом Марисі. Їх село перебувало в чотирьох кілометрах від схрону і напередодні дівчина принесла «грипс» про обстановку в районі і продукти. Негода застала її в дорозі. Зв'язкова злякалася повертатися в темряві і Нечай дозволив їй залишитися до ранку. Продуктів вистачало надовго, але Марися ...? Чекаємо відлиги, - вирішив Нечай. Перший проститутки киева от 600 грн сніг довго не лежить.

Пройшли два дня ...

випорожнюються в спеціальному відсіку з витяжкою в дупло старої сосни, хоча в землянці одразу гостро запахло чоловічий сечею і невловимо тонким хвилюючим ароматом виділень молодий самки. Давно немиті молоді тіла немилосердно свербіли у вологому задусі, особливо геніталії і під пахвами. Члени болісно ломило від дотику рук і блудних думок. Очі мимоволі свердлили білизну круглих апетитних дівочих колін. Патріотичні промови проститутки киев дружбы народов Нечая розчинялися в кипінні молодої крові і звучали безглуздо. Хлопцям хотілося ебаться ...

Мізерний світло напівзгорілій свічки створював містичний інтим і, дивлячись на що коливається язичек полум'я, самцям здавалося извивающееся голе тіло зв'язковою. У критичних ситуаціях то один, то інший йшов, нібито по нужді, подрочить в нужник, але від цього не легшає. Запах сперми просяк землянку і хвилював нюх дівчата, як наркотик. Вона не була незайманою, півроку тому подарувавши проститутки киева секс заказ себе в патріотичному пориві одному брата. Обидва вони пішли в підпілля після відчайдушної заміни червоного прапора - жовто-блакитним на халупі сільської ради. Охрім, так звали хлопця, бездарно порвав їй Цьолко, тричі ізвергнувшісь перед проривом липкими фонтанами насіння. Промежину довго хворіла і спогади про безглуздому пориві були Марисі неприємні. Через три місяці тіло Охріма вночі поховали на сільському кладовищі. Він підірвав себе гранатою, потрапивши в чекістську проститутки киева от 600 грн засідку. Марися стала пишатися своїм прощальним подарунком герою і шкодувала про хвилини каяття. Ночами сентиментально плакала в подушку і готова була подарувати свою любов, тіло і ласки всім повстанцям за «незалежну» Україну. Морально вона була готова до такої високої жертві і відчувала, що цей час прийшов.

Нечай холоднокровно міг вбити будь-кого, в ім'я ідеї. Він і вбивав багато. Сам і силою своїх повноважень позбавляв життя руками інших. Дружина з двома дітьми проститутки киев дружбы народов лише зрідка отримувала мізерні вести від нього. Чоловік був ідейним борцем і своїм фанатизмом боялися навіть неї. В ім'я ідеї він міг переступити і її життя і ... дітей. Тілесні задоволення у Нечая були рідкісні і непрогнозовані. Останній свято тіла він дозволив собі з комсомольської активісткою, захопленої з кооперативним обозом. Нечай сам повів її в лісову гущавину для ліквідації. Дівчина, напередодні смерті, кинула йому під ноги себе. Зірвавши одягу, вона тремтячим голосом проститутки киева секс заказ попросила ...

- Відразу убий, але краще візьми мене, а потім убий ... Якщо рука підніметься ...

Нечай взяв її. І це був незабутній секс ката і жертви.

Вона часто стала снитися ночами ... Посміхається з закритими очима і запрошує до себе. Оголена і красива. Погано, коли небіжчики кличуть до себе ...

Дивлячись на зв'язну і свою команду, Нечай розумів, що катастрофічно назріває сексуальний обвал і його спецзагін перетворюється в групу звичайних проститутки киева от 600 грн шмаркачів, розум яких перекочував в штани. Для збереження боездатності групи слід негайно позбутися Марисі. Або відправити в село, або ... ліквідувати. Але брат! Наслідки непередбачувані. Та й сам Нечай із задоволенням чухав очі про точені коліна та цицьки дівчини і член його ломило від тісноти простору.

«Коса» мучився фізично. Після ліквідації сексота МГБ в сусідньому райцентрі він йшов останнім і вже на задвірках містечка, в сутінках, зустрівся з юродивой, одягненої проститутки киев дружбы народов в старе вінчальну сукню. Тридцятирічна дурочка, радісно посміхаючись, йшла назустріч Косі і проникливо співуче примовляла ...

- Радість моя! Любов моя! Як довго я чекала ... Мій красень ... Моє життя ... Обійми мене ..., я так хочу тебе ...!

Жінка обвила бойовика руками за шию і притиснулася до нього всім тілом. Від неї пахло розпустою від недавньої ебли з місцевими шмаркачами-стажерами.

Хлопець із запізненням став відштовхувати дурочку, але проститутки киева секс заказ вона мертвою хваткою вчепилася в уявного нареченого і той збудився. Жорстоко збудився. Позначилося довге утримання, молода кров і напруга після проведеної операції. Насилу володіючи собою, Коса, боковим зором швидко вивчив обстановку і жваво уволок жінку в високі лопухи. «Наречена» була щаслива, а «наречений» нетерплячий і гарячий. Ледве вставивши член в слизьку від пацанською сперми щілину дурки, його клапан прорвало і він довго і рясно поливав її матку своїм сім'ям. Скинувши проститутки киева от 600 грн напруга, Коса кинувся бігом до місця збору групи.

Через день член почервонів, роздувся і заплакав сивим гноєм. Ссать стало нестерпно боляче і нецікаво.

«Явір» морально страждав найбільше. Його ідейна платформа переламалася на айсбергу ситуації і він найбільш тверезо оцінював обстановку. Він дуже любив Марисю та йому було вкрай неприємно спостерігати за деформацією моральності групи і самої сестри. Навіть у жорстокого «зверхника» Нечая пішла дах, т. К. Очі проститутки киев дружбы народов його олійно нишпорили по тілу дівчини. Явір шкірою відчував неминучість падіння сестри і не знав, як запобігти її ганьба.

- Москалі-і-і-і! - зловісної дробом по тесовим стін землянки вдарили слова дозорного Сокола, котрий спостерігав за підходами до бункера через своєрідний перископ.

Нечай грубо відштовхнув його і прилип до окуляра.

Взвод червоноармійців ланцюжком на лижах торовал сніг, дотримуючись безпечної дистанції один від одного. На чолі шеренги проститутки киева секс заказ бігла на повідку росла чорна вівчарка, неспокійно поводячи носом на всі боки. Раптом вона різко зупинилася і глухо прогарчав у бік схрону.

- Пар! Пара з дупла! - закричав один з солдатів, тикаючи пальцем в сосну над схрону.

Нечай зірвав з себе светр і грудкою увігнав його в витяжку.

Ланцюжок зупинилася, ощетинившись автоматними стволами.

- хуйня-я-я! - заперечив старший. - Може білка вильнула!

Кілька виснажливих хвилин ланцюг споглядала проститутки киева от 600 грн сосну і рушила далі. Вівчарка огризалася і норовила повернути назад.

- Пронесло !, - втомлено опустився на нари Нечай, - Але кляп не виймати. Можуть перевірити вночі.

Через годину стало душно і повстанці роздяглися до пояса, пітно виблискуючи в відблисках свічки.

Марися теж зняла светр і сиділа в тонкій ситцевій кофтині, прилип до спітнілого тіла. Як гола.

Минула небезпека зробила всіх балакучими і щасливими. Марися, найменш пристосована проститутки киев дружбы народов до таких стресів, раптом екзальтовано кинулася на груди Нечая і стала обсипати його обличчя поцілунками ...

- Миленький! ... Спасибі ... Ти врятував нас ... Я так люблю тебе! ...

Необережним рухом вона збила свічку на підлогу і землянку поглинула темрява.

В абсолютній тиші чутно тільки плямкання губ Марисі і наростаюче сопіння Нечая. Він інстинктивно притиснув дівчину до грудей і їх губи злилися в жадібно поцілунку. Рука її нишпорила по бугра проститутки киева секс заказ штанів і нетерпляче розстібала гудзики шірінькі. В якомусь чаду, як під гіпнозом, забувши про все на світі, статечний ватажок боївки служби безпеки ОУН і його зв'язкова, майже малолітка зійшлися в любовному танці.

Нечай ебал Марисю, як буд-то ми не ебался ніколи. З нетерплячої ...                                          Читати далі