—Шимпанзе – рекордсмен по самому быстрому сексу среди млекопитающих. Ее рекорд – 3 секунды.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки пара киев, дальнобой, где собираются в киеве собираются проститутки.

В мерзосвітна зимову українську пору йшов я по маршруту Італія-Ростов з вантажем їхніх унітазів. Це не комп'ютери і не побутова техніка і бандитських проводок я не особливо побоювався. Ніч застала на перегоні в околицях Вінниці. Прилаштувався на доморощених стоянку, під модною назвою «Кемпінг». До речі, сторож ентой стоянки, полутрезвий Василь, оригінально перевів цей термін на російську мову ...

- Кемпінг - древнє українське слово ..., ще чумаки придумали ..., коли проститутки пара киев кемпілялі місцевих баб, т. Е. Ебали, звиняйте за лексикон.

Задоволений роз'ясненням, я закупив продукти, бутель відмінною місцевої водяри, яка позує в усіх фільмах пострадянського простору, приготував нехитру їжу на газовій перенесенні і вже нюхнув перші двісті грам, тепло розлилися по шоферську животу. Ляпота !!! Нікого навколо, т. Е. Ментів немає, «плечові» не докучають, циганські діти грошей не вимагають. Один перегін і я на місці. День з дружиною, сином і повернення где собираются в киеве собираются проститутки в «макарони».

Я вже відпив половину другої порції «медової з перцем», коли в двері боязко постукали. Чертихнувшісь, прикрив ковдрою голі ноги, трошки прочинив бічне скло.

Біля машини стояв дебелий сільський мужик.

- Че забув, пан-товариш?

- Так діло є ..., того ..., делікатне.

- Лепи горбатого, вибач, викладай. Голий я. Спати збираюся ...

- Тобі баба треба? Та тільки не лякайся ..., моя баба, сільська ..., молода ... проститутки киев порно

- Ти не охуел?

- Та в машині вона ..., можеш подивитися ...

Метрів за тридцять за огорожею стоїть «рідний і неповторний» 1812 року випуску.

- Показовий товар, - копіюю класичного російського купця.

- Та моментом, тількі хвильку! - радісно так кукарекнул мужик і махнув рукою.

З розвалюхи вийшла-виплила діва і елегантно пошаркать по сніговій каші.

Підійшла до машини і я включив підфарник.

Боже мій! Такі жінки проститутки пара киев навіть не сняться в снах! Наш скукоженний чоловічий розум боїться зустрічі з такою сліпучою жіночою красою, бо це тільки в фільмах або за великі бабки. У мене перехопило горло ...

- Та ні боись, чиста вона ..., та й недорого ...

- Скільки? - просипів я.

- За п'ять зелених!

- А час?

- До ранку ...

- Дорогувато ..., - на автопілоті імпровізую, згадуючи «неро простіттутто» в Віченці за сорок «зелених» на годину. Ебал я цю где собираются в киеве собираются проститутки негритоска з двома презервативами і все одно боявся прихопити африканської зарази.

- Та ж вона чиста !, - клянеться мужик!

- Так я тобі й повірю ... А хто ти їй доводишся?

- Чоловік ...

- Черевик? - Щиро не зрозумів я.

- Та ні. Чоловік її. Вона моя жінка!

Я охуел на добру довгу паузу і, щоб відновити рівновагу в мізках, сьорбнув «Немирівської» прямо з горла.

- Чудеса в ложці! Ти, що, дружину свою мені пропонуєш? проститутки киев порно

- Аякжеж. Жінку! Хороший товар ...

- Залазь в кабіну! Та не ти! Дружина твоя!

- А гроші наперед !, - рішуче заявив мужик і простягнув п'ятірню.

Я викинув у вікно зелений папірець і відкрив двері.

Вінницьке диво підійнялася жваво і я злякався ... Краса невимовна! А фігура, хоч і задрапірована теплим одягом, так і грає вигинами і грацією. Чоловік її, зібравши бабло, почапалі до «москвичеві».

Знявши пальто і светр, вона виявилася проститутки пара киев ще красивіше. 28-30 років, фігура - краще, ніж у всіх елітних блідий світу, опублікованих в «Плейбої».

- Як тебе називати? - Я відчував себе в своїй машині, немов пацан, потрапив перший раз в чужій крутий джип.

- Алена ..., та не бійся ти, я не краду!

Господи, вона про своє, а я не можу з собою вдіяти.

- Вип'єш?

- Трошки, для зігріву.

Через пару чарок, ми базікали невимушено, як старі знайомі.

Алена замужем где собираются в киеве собираются проститутки 8 років. Працювала бухгалтером в колгоспі, а коли його прихватизував голова, стала сільській домогосподаркою. В хаті набралося пристойно безробітних нахлібників ... чоловік, його батьки, дві сестри чоловіка і п'ятирічна дочка самої Олени. У господарстві робота сезонна, а з приходом зими, хоч вовком вий. Грошей нема де заробити. Ось і прийшла чоловікові, Федя він по паспорту, думка пустити дружину в прокат. Якісь чурки на трасі запропонували за ніч з Оленою сто баксів і рушив проститутки киев порно головою мужик. Навіть кмітливість склав, коли можна новий будиночок будувати, машину оновити. Бив дружину нещадно і змусив працювати на трасі. Реальність не вписалася в кмітливість, але життя нахлібників Олени покращилася. Стаж її в новій професії перевищив рік ...

- Що ми все говоримо, говоримо, - винувато помітила Олена, - а я Вас ще не обслужила. Гроші ж заплачені ...

Зазвичай переебони повій проходять трафаретно. Скинув пар і адью !, мадам. Вибачте, що не проститутки пара киев запам'ятав Ваше ім'я і обличчя.

З Оленою у мене вийшов ідеальний секс. Виговорившись, вона очистила душу від бруду і віддавалася вже не за гроші, але по симпатії. Рідкісне для «плечових» явище ... вона текла від моїх ласк. Вона хотіла мене, а не працювала за гроші.

Ми міняли пози, ми відчували себе підлітками. Її гармонійне голе тіло в світлі плафона звучало, як мелодія. Перший раз я скінчив, перебуваючи в класичній позі. Але Олена розігріла мене і осідлала где собираются в киеве собираются проститутки зверху. Відкрила шторку, що б чоловік «тріснув від злості» і стрибала пристрасно, кричала і плакала від душі, від бажання тіла, немов ми одні на всю Україну. Я м'яв її вчинені грудей, піднімав за шовк пружних сідниць і не міг насолодитися цією жінкою. Скінчивши вдруге, я знову хотів її, хоча хотелка моя більше схожа на пом'ятий рукав піджака.

Ніч пролетіла миттєво. Вимотати від ласк і ебли, нас розбудив вже хазяйський стукіт Федора по дверний обшивці ...

- проститутки киев порно вихід Галена, тебе чека новий клієнт.

- Я залишу її поки у себе.

- Плати неустойку і за денною таксі.

Коротше, відмазав я бабу від нелюбої роботи на день за десять баксів. Заплатив тридцять, за те, що Аня проїде зі мною до російського кордону і двадцять на зворотній проїзд. Вартість Ані чоловік оцінив у шістдесят п'ять доларів. Козел він!

Зараз Олена живе з донькою в Чопі. Я купив їй затишну квартиру і вона є моя друга-ПЕРША ЛЮБИМАЯ дружина. проститутки пара киев І я не розлучуся з нею ніколи.