—По оценкам экспертов при нормальном оргазме человек теряет в среднем 112 килокалорий. При симуляции оргазма теряется 315 килокалорий.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

снять проститутку в киеве за 300 гривень, настільки бажана мати. частина 2, проститутки соломенский р н г киев.

Прімeчaніe: Наявність такої розповідь являeтся aбсoлютним вимислoм і фaнтaзіeй aвтoрa, a всe схoдствa і сoвпaдeнія - случaйни.

Відчуття нереальності того, що відбувається. Лежачи під пледом поруч з засинаючою матір'ю, я не міг позбутися прийшов до мене почуття, ніби це мій черговий хтивий, але ілюзорний сон, який народився в моєму хворій свідомості. Здавалося, варто зробити один необережний рух або видати ледь чутний шерех, і ти прокинешся, повернешся в реальну, звичайне снять проститутку в киеве за 300 гривень життя майже не пам'ятаючи про те, яке незвичайне насолоду випробував, перебуваючи в цій розпусну і гріховної фантазії. Ні, це не сон - від вікна знову повіяло слабким холодком, злегка торкнувся моїх скронь, на яких проступили маленькі крапельки поту.

Трохи приходжу до тями. Мама лежить поруч. Чомусь боюся поглянути їй в обличчя: не знаю, чи то від сорому через скоєного «неправильного», асоціальної вчинку, від почуття, що я остаточно став моральним калікою, чи проститутки соломенский р н г киев то від страху побачити в її очах щось негативне, щось , що навіть складно було описати, може засудження або гнів, і тим самим остаточно зруйнувати ті благочестиві ідеали, до яких я так невтомно прагнув і яких невтомно домагався; з іншого боку - мама перша переступила межу, давши сигнал моєї жадає плоті, щоб вона взяла, нарешті, наді мною верх. Почувши її тихе сопіння, заспокоївши себе тим, що, швидше за все, вона спить, я наважуюся. Так, так і є: нехай і короткий, але виснажливий проститутки до ста гривен в г киеве переїзд і пляшка хорошого вина, випитого в поодинці і майже без закуси, зробили свою справу. Безтурботне, гарне обличчя матері з невеликими зморшками на щоках - тільки зараз я звернув на це увагу, яка ж вона все-таки гарна жінка, які в неї ваблять губи, які одним своїм виглядом просять поцілувати їх.

Мені не спалося. Ще б пак, таке відбувається не кожен день. Не кожен день відчуваєш настільки хвилюючі емоції, від яких кидає в легке тремтіння. Відчуваю біль глибоко снять проститутку в киеве за 300 гривень в грудях, мені здається, що нічим дихати. Обережно, щоб не розбудити матір, я звішувати ноги з тісною для нас двох ліжка; мені потрібно заспокоїтися, але тут же я ловлю себе на думці про свою егоїстичності, що мене хвилює тільки власна шкура, а що ж подумає мама, коли прокинеться? Як себе буде вести? Чи буде вона проклинати мене? Може, зробить вигляд, що нічого не було? Не думаю, що вона стільки випила, щоб на ранок не згадати, що з нею відбувалося ввечері. Ха, та ніяке вино, проститутки соломенский р н г киев ніякої алкоголь не вб'є ці вже точно незвичайні спогади. Я не міг визначитися, «хороші» вони чи «погані» і одному Богу було відомо, що скаже про це моя мати.

Глибокий вдих, видих. Я встаю з ліжка і йду в душ - може до мене повернеться хоч якась ясність свідомості. Сполоснувши і витерши як слід рушником голову і тіло, вирішую прогулятися трохи. На годиннику ще немає і одинадцяти, я надів спортивний костюм, кеди. Тихо відкриваю вхідні двері і спускаюся. На вулиці проститутки до ста гривен в г киеве свіжо, горять старі ліхтарі, прохолодний вітерець колише листя високих акацій, гілки яких, по видимому, «забули» Попіль. Іду по алеї, що проходить повз нашої багатоповерхівки. З людей - тільки хлопець, який вигулював білого лабрадора, чий щасливий гавкіт і невгамовне виляння хвостом говорили про те, що він нарешті-то вибрався з тісної квартири на волю. Заходжу в цілодобовий магазинчик, розташований в парі сотень метрів від нашого будинку:

- Мені пачку сигарет, - кажу. снять проститутку в киеве за 300 гривень

- Вам які? - Запитала продавщиця. А я і зовсім забув, що марок їх багато, та й якось, знаєте, після сексу з матір'ю все ще не відійшов від «грандіозності» події.

- Ну ... Давайте Parliament, - одногрупники, в усякому разі, курили тільки їх і мені здалося, що, напевно, вони хороші.

Вийшов з магазину і закурив. Так, я не курю. Але, як вже висловилася мати, «сьогодні можна». Терпкий, гіркий смак тютюну привів мене до тями; за першою сигаретою пішла друга, проститутки соломенский р н г киев її я курив уже сидячи на одній з дерев'яних лавок, встановлених недавно біля кожного під'їзду нашого будинку. Якісь хлопці проходили повз і попросили закурити. Я віддав їм всю пачку: мені вона була вже не потрібна. Піднявся назад в квартиру, вимкнув на кухні горить світло. Мама міцно спала. Чи не роздягаючись, я приліг на диван і подумав про те, що моя мрія збулася - з цією думкою я занурився в сон.

Ранок. Мене розбудив різкий хлопок: мама закрила вхідні двері проститутки до ста гривен в г киеве і, по всій видимості, кудись йшла. Я трохи захвилювався - хіба мало, в якому вона настрої духу, може, щось задумала. Різко зірвався з дивана і відкриваю двері. Мама, побачивши мене, здається, відразу здогадалася, про що я думаю.

- А ти куди?

- До сестри, - відповіла вона.

-... а коли будеш?

- Увечері.

Я закрив двері і відчув полегшення. Якщо вона їде до сестри, значить, нічого серйозного. Стало бути, дарма я себе накручував?

снять проститутку в киеве за 300 гривень Мамину сестру звали Ольга. Вона була вже років 8 заміжня. Народила двох дітей і, в общем-то, роками сиділа в декреті, проводячи час зі своїми чадами. Незважаючи на те, що вона молодша матері на 10 років, виглядала вона так само, якщо не гірше. Кілька вище ростом, Ольга розповніла, коли виношувала першу дитину, і ще більше розповніла після другого. Мати якось прохопилася, що через це її чоловік втратив до неї інтерес і секс у них був не частіше двох разів на місяць. Ольгу це проститутки соломенский р н г киев не хвилювало - вона розчинилася в дітях, в нескінченних памперсах, візках і дитячих іграшках, а ось мого дядька це турбувало - як, втім і будь-якого здорового мужика без сексу. Напевно, тому він багато пив, як і мій батько. Ми з сім'єю відвідували їх, але не часто.

День пройшов швидко. Після сніданку я заскочив на роботу, здавалося, ненадовго, але провів там весь день. Готувати вдома не хотілося, тому я швидко перекусив в одному маленькому ресторанчику. Відкриваючи проститутки до ста гривен в г киеве вхідні двері своєї квартири я ще не знав, що мене чекає і навіть в голову таке прийти, ну, ніяк не могло. У квартирі було злегка похмуро, сонце вже майже сіло, потроху наступали сутінки; світло не горіло, на підлозі валялися чиїсь чоловічі штани і майка, а туфлі, недбало закинуті кудись в кут, здалися мені знайомими, як і жіночі зітхання, які я почув. Ясна річ, я відразу збагнув, що моя мати займається сексом, але з ким? Стоячи в коридорі, обережно заглядаю в кімнату ... снять проститутку в киеве за 300 гривень p>

Від побаченого мій член встав. Головка моментально налилася кров'ю і на мить я навіть відчув різкий біль в мошонці. Моя матуся була зверху на якомусь мужику і скакала на його великому довгому члені. Вона була в гарних чорних панчохах з малюнком, на ногах - абсолютно божевільні чорні босоніжки на шпильці. Чи не занадто довга спідниця-олівець, щільно облягає її стегна, була задерта, а біла блузка розкрита. «Блять, ось це член», - простогнала вона, і встала майже на носочки, проститутки соломенский р н г киев наскільки дозволяв м'який диван і почала опускатися вагиной на член. Чи не цей чоловік, а моя мати нещадно трахала його, то прискорюючись, то сповільнюючи свої фрикції, томно зітхаючи і охаючи, отримуючи від цього солодке насолоду. еротичні історії Я мало не скінчив, коли спустив штани і взяв в руку свій розпухлий від збудження член. Затамувавши подих, повільно починаю дрочить, обережно відсуваючи крайню плоть до основи свого члена і повертаючи її назад. Звиклі до темряви проститутки до ста гривен в г киеве очі помічають татуювання на плечі у чоловіка: щось схоже на череп наполовину в протигазі. Де ж я це бачив?

І тут мене осінило - це ж мій дядько! Вдивляюся ще раз: череп в протигазі і нижче чотири великих літери «РХБЗ». Ні, це точно він! Ольгин нещасний чоловік. Колись дядько розповідав по п'яні, що служив у військах хімзахисту і мало не задихнувся, коли в протигазах вони здійснювали тренувальні марш-кидки або щось на зразок того, я особливо не запам'ятовував.

снять проститутку в киеве за 300 гривень - Свєта, ти розумниця! - Пролунав його голос, випаровуючи останні краплі моїх сумнівів.

- Мм ... Подобається? Хочеш ще? - Не кажучи, а, скоріше, похабно мугикаючи, сказала ...                                          Читати далі