—Средняя длина эрегированного пениса – 13 см, диаметр – 4 см.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки студентки киев, право першої шлюбної ночі. частина 2: вечір з герцогинею (закінчення), проститутки индивидуалки киев.

Герцог поперхнувся коньяком і в страху дивився на що стоїть в дверях дружину. Та грізно вперлася руки в боки і сказала:

- Чоловік мій! Я вас втратила, а ви он ніж развлекаетесь?!

- Зоре моя, - промимрив герцог, - а як ви тут опинилися?

- За служницею приїхала. У цього ось, - кивнула на мене, - час вийшов. Але ви, ваша світлість, з теми якось не з'їжджайте. Що тут відбувається?!

Герцог взяв себе в руки:

- Голубонько, нічого поганого проститутки студентки киев не відбувається, запевняю вас. Ми зловили злодійку, і барон милостиво запропонував покарати її прямо тут і прямо зараз.

- Анна - злодійка ?! Не може бути! Що вона вкрала?

- Вашу червону курточку!

- Але дозвольте, адже я сама її Ганні подарувала!

Герцог в остраху подивився на заплакану служницю.

- Ну тоді, це ... Доведеться покарання скасувати.

- Навіщо ж? - Герцогиня мстиво посміхнулася фрейліні. - Порка дуже позитивно проститутки индивидуалки киев впливає на жіночий організм. Приплив крові до місць ударів покращує обмін речовин: груди стають більше, а сідниці - більш пружними. Прилив крові до малого тазу підсилює лібідо, а легкі больові відчуття благотворно впливають на психіку, роблячи жінку поступливою і бажаною. Нас в Академії неодмінно пороли один-два рази на день. Звідки, на вашу думку, у мене такий розкішний бюст? - Вона нахилилася в нашу сторону, видавивши руками сиськи в декольте так, що виглянули краєчки сосків. проститутки цена киев и область Ми шумно проковтнув унісон. Вдоволена реакцією, герцогиня повільно пішла навколо розіпнутою дівчата і зупинилася, задумливо дивлячись між її розведених ніг. - Скільки ви їй призначили?

- За двадцять п'ять.

- Додайте від мене по десяточку.

Ні, не наблизить ця стерва до себе Анну. Вона бачить в ній не рятівницю, а сучку, яка зуміла порушити ейного мужика. У двірнички розжалують. Або взагалі отруїть.

Євген неквапливо продовжив. Затискаючи проститутки студентки киев кінці ременів, він натягував батіг і бив то соски, то червоні ягодички, то ніжні, здригаються грудочка. Дівчина стогнала і вважала вголос. Розчервоніла герцогиня спостерігала процес палаючими очима, кусала красиву нижню губу і, засунувши руку в декольте, смикала сосок.

Я нахилився до герцога:

- Поступитеся мені дівчину, Казимир. Скільки ви за неї хочете?

- Барон, після всього, що ви для мене сьогодні зробили! ... Які гроші?

- Ну добре, - я проститутки индивидуалки киев зняв з зап'ястя золотий «роллекс» і простягнув йому. - Візьміть в замін. Китай, але фабричний!

Герцог покрутив у руках годинник:

- Барон, чому ж вам так полюбилася Анна, що ви готові віддати за неї такий годинник?!

- Вона дуже сподобалася моєму водієві. У нього на днях день ангела. Подарую.

- По руках, - герцог натягнув годинник, сунувши свої в кишеню.

У цей момент до нас, сяючи очима, підійшла герцогиня.

- Чи не сімнадцять, проститутки цена киев и область а всього лише шістнадцять! - Крикнула через плече. - По цицьками починайте спочатку! - І витончено опустилася на коліна біля ніг чоловіка. Дзвін сукні красиво розпластався по килиму. Долонька герцогині лягла на здибилися чоловікову ширінку. - Чоловік мій, а вас, схоже, збуджує сцена флагелляціі юної оголеної дівчини.

- Що ви, - почервонів герцог, - це я вас побачив!

- Перестаньте, ваша реакція абсолютно нормальна. Я і сама, чесно зізнатися ... кілька завелася. проститутки студентки киев Давайте скористаємося нагодою і вичавимо з нього все!

В якусь секунду герцогиня розстебнула ширінку, витягла назовні тонкий довгий член герцога і накрила його яскраво напомадженою ротом.

- Катерина! - Ахнув герцог. - Барон же дивиться!

Вона знялася з члена, міцно стискаючи його біля основи рукою в білій ажурною рукавичці, і лукаво усміхнулася спочатку йому, потім мені:

- Можна подумати, барон мине ніколи не бачив.

І почала дуже проститутки индивидуалки киев смачно смоктати. Герцог закотив очі:

- Ах, Артур Миколайович, якщо б ви знали, наскільки це добре! Будь-який інший мінет здався б вам жалюгідною виробом.

Гаразд, не буду його розчаровувати:

- Можу здогадатися по вашому обличчю, ваша світлість. Так що навіть пробувати не хочу, тому що далі-то мені по-любому доведеться задовольнятися іншими мине. Але з боку дивлячись, ваша дружина виконує чудово, це я вам як цінитель порно говорю.

Ми пили проститутки цена киев и область коньяк і дивилися, як мій водій б'є батогом підвішену в ланцюгах голу служницю, її стогони і рахунок потішали наш слух, а юна герцогиня з подвивертом смоктала чоловікові член. Я збудився не на жарт.

Герцогиня, щоб віддихатися, знялася з члена, вивалила з декольте сиськи і почала діловито трахати член ними.

- Катерина, - зойкнув її чоловік, - ви оголили груди при сторонньому чоловікові!

- Але я у вас таке прекрасне! У мене приголомшливо красива груди! проститутки студентки киев Подивіться на мене! - Вона відсторонилася, розправила плечі, виставляючи вперед сиськи, красиво підняті і зібрані в купу декольте плаття. Соски з величезними набряклими ореолами від збудження стали просто малиновими. - Невже вам не хочеться мною похвалитися?

- Хочеться, - приречено погодився герцог.

- Ну так хваліться! - Вона повела плечима, змусивши грудей колихнуться. - Ну ж!

- Барон - не дивлячись на мене сказав герцог, - зацените, яка у моєї дружини проститутки индивидуалки киев розкішні груди.

- Чудова груди, - підтвердив я, потягуючи коньяк, - вище всяких похвал.

- Продовжуйте хвалитися, Казимир! І більше пристрасті! Коли ви хвалитеся автомобілями, у вас очі горять, між іншим.

- Так, - сказав герцог, і в його голосі дійсно промайнув збудження, - красива, стояча, велика і кругла. Коли вона ходить по палацу в прозорому білому пеньюарі, її груди так ніжно колишеться, що у всіх слуг постійна ерекція. Соски, потёршісь про проститутки цена киев и область тканину, піднімаються і натягують її, а вишневі ореоли настільки темні і дивовижно круглі, що їх видно крізь тканину дуже здалеку.

- А ще, барон, ми одного разу грали в бажання. Розкажіть йому, чоловік!

- Чи варто?

- Інакше я сама розповім.

Герцог зітхнув і посміхнувся:

- Так, прекрасна була гра. Катерина прогнівила мене, і я загадав, щоб вона, зустрічаючи мене в палаці, опускала очі, оголювала груди і сідала в глибокому реверансі. проститутки студентки киев

- А я, - підхопила герцогиня, - спеціально цілий день йому в коридорах попадалася! А за ним ходила натовп слуг і пожирали мене, гологрудую, очима! - І знову повернулася до чоловіка. - А яка вона ніжна на дотик! Скажіть йому! Яка важка!

- Дуже ніжна, - підтвердив чоловік. - Прохолодна, пружна, налита.

- Можна він доторкнеться? Ну будь ласка! Разочок! Я хочу, щоб він вам ще більше заздрив!

- Ну, добре, - здався герцог, але з вигляду, йому проститутки индивидуалки киев зовсім не подобалася ця ідея. Однак стежив він за нами з непідробним інтересом.

Отримавши дозвіл, герцогиня кинулася до мене і сунула свої чудові цицьки під ніс. Потішаючись над герцогом, я схопив грудях руками і слиняво зарився в них обличчям. Герцогиня щасливо скрикнула.

- Барон! - Обурився герцог. - Я не дозволяв лизатися!

- Ну нехай, ну він тільки трохи, - запхикала герцогиня, з насолодою розминаючи сиськи про моє обличчя. - Один раз в житті! Йому проститутки цена киев и область більше ніколи не відчути цієї принади! Ах, як він вам тепер заздрить!

Її рука спустилася мені в пах, пірнула під полу халата і схопила ерегований член

- О-го-го! Чоловік мій, подивися до чого ми з тобою довели бідолаху! - Вона продемонструвала мого монстра герцогу. - Ах, не можна залишати його в такому стані! Це просто неввічливо, він все-таки хазяїн.

Кинувшись переді мною на коліна, герцогиня обняла член губами. Дуже мокро і дуже приємно всмоктала. проститутки студентки киев

- Катерина! - Заревів герцог. - Це вже занадто!

- Ну я тільки разочок сосну, - невиразно через заповнила рот члена заболіла красуня.

- Не можна, я сказав!

Зітхнувши і чмокнув на прощання головку, герцогиня повернулася до чоловіка. Вибачаючись, заглянула йому в очі:

- Я тільки хотіла як краще.

Герцог відповів їй гнівним поглядом, але член його, здається, став ще більше. Герцогиня знову обняла його грудьми ...                                          проститутки индивидуалки киев Читати далі