—Каждый день 200 миллионов пар по всему миру занимаются любовью. Это 2000 пар в любой момент времени.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киев фото номер, одна на двох улюблена, проститутки киева видео клиентов.

обцеловивая Жанну. Вона привела його в захват тим, що опустилася до нього, і вони прямо на пероні стояли на колінах і цілувалися у всіх на очах.

- Ти моя, моя. - В пристрасному захопленні, задихаючись від щастя, Ігор остаточно усвідомив, що його почуття до неї більш ніж серйозно.

Про Андрія він забув геть, як і про всі інші. Брат сам нагадав про себе. Поцікавився, як справи у них з коханою, і запропонував ввечері зібратися всім де-небудь, познайомитися, приємно проститутки киев фото номер посидіти. Ігор погодився, і цим же ввечері повів Жанну в кафе, запропоноване Андрієм.

Парочка вже встигла розпити пляшку вина, коли з'явився Андрій. Жанна сиділа до нього спиною, і ще не підозрювала про те, що за зустріч зараз трапиться.

- Це мій брат, познайомся. - Сповістив Ігор, коли Андрій сів поруч з Жанною.

Привітно посміхаючись, Жанна повернулася було щоб сказати чергове «Привіт», але раптом застигла. Андрій виглядав суворим, і мовчки дивився проститутки киева видео клиентов на неї. Між ними повисла гнітюча тиша, їх погляди вбивали один в одного тисячі безмовних питань, висловлюючи в цій німоті більше, ніж будь-які слова. Ігор зрозумів, що він раптово став зайвим. Нічого не знаючи, він відчув підступ, і спробував розрядити обстановку:

- Ви че, хлопці? Любовь с первого взгляда?

Але жарт не вдався, Жанна раптом стрепенулася, поспішно зіскочила зі стільця, і вилетіла з кафе не попрощавшись.

- Я не зрозумів ... - протягнув проститутки на дому киев индивидуалки Ігор. - Ви че, знайомі?

Андрій похмуро свердлив брата поглядом, повним ненависті. Нарешті він сказав:

- Це моя Жанна. Через неї я розлучився. Це моя Жанна. Зрозумів, козел?

В черговий раз Ігор відчув себе синком-невдахою, на тлі вічно правильного Андрія, улюбленця Андрія, якому завжди і все діставалося - і навчання в інституті, і машина, і квартира, в той час як на Ігоря ніхто не покладав ніяких особливих надій і сильно для нього не намагався. А проститутки киев фото номер тепер виявляється ідеальний Андрюша ще і Жанну встиг поиметь вперед нього самого. Від люті у нього потемніло в очах, і він, не довго думаючи, підскочив до брата і з усієї сили вмазав йому кулаком прямо в обличчя.

- Ні, це ти козел, зрозумів? Це моя баба, я її трахаю, а тебе вона послала.

Сказавши це, він знову почав обсипати ударами Андрія. Той у боргу не залишився - обидва вони з дитинства займалися спортом і єдиноборствами, і ось уже два сорокарічних пристойних проститутки киева видео клиентов на вигляд мужика каталися по підлозі кафе, зчепившись як дворові пси. Лють зашкалювала обопільно, злість наростала і в одного, і в іншого, і вони б з легкістю могли один одного повбивати в цій сутичці, якби охорона не розтягнули їх. Пошарпані, пом'яті, зганьблені і злі вони вийшли з кафе і хижо подивилися один на одного.

Раптом Андрій відвернувся і через пару секунд Ігор зрозумів, що брат плаче. Наростаюча злість і лють в ньому раптом раптово обернулася проти проститутки на дому киев индивидуалки Жанни. Це через неї всі біди. Це вона нагадила в життя Андрія, це вона остаточно посварила братів. Не знаючи напевно, що він вирішив, Ігор підійшов до Андрія і не без зусиль вибачився. А потім запропонував:

- Давай її покараємо.

Андрій мовчав, але в цьому мовчанні Ігор вгадував не відмова, а затаєне обдумування. Нарешті він тихим голосом уточнив:

- Як?

- трахну її разом. - Випалив Ігор. Ця пропозиція злетіло з його губ необдумано, само собою, проститутки киев фото номер і вже озвучивши його, він зрозумів що хоче цього насправді. Але чи захоче Андрій, з його моральними принципами?

- Давай. - Коротко погодився брат, і пішов, так і не обернувшись.

Вже вдома, прийшовши в себе, Ігор почав сумніватися в задуманому. Він був запальний, але відхідливий. По суті, Жанна була ні в чому не винна, вона мала права на минуле життя. Згадавши про неї, він відчув, як ниє в душі туга. З тих пір, як вона приїхала, він все більше переконувався проститутки киева видео клиентов в тому, що вона потрібна йому, всерйоз. Ні, ідея карати її була не найкращою. Хоча уявивши, що вони з Андрієм мають її одночасно, член буквально кам'янів за секунду. Види її апетитного тіла, розкинуті по ліжку, погляд ситій кішки, як вона дивилася на нього, з вдячністю, коли він доводив її до оргазмів ... Нехай Андрій теж це побачить. У цьому він краще, ніж брат. Ігор не сумнівався, що навіть якщо у Жанни з Андрієм і був секс, то він просто тухло тлів на тлі їх пристрасних проститутки на дому киев индивидуалки зустрічей. Злість, що сиділа в ньому, знову обернулася на Андрія. З'явилося величезне бажання принизити його, продемонструвати, хто насправді найкращий, кого вибрала Жанна. Він не сумнівався, що в процесі вона не зможе приховати переваги. А ще йому згадався один розмову, коли випивши шампанського, Жанна зізналася, що частенько мріє про секс з декількома чоловіками одночасно, але наважитися на це в реальності ніяк не може. Так чому б не дозволити їй разок насолодитися таким досвідом? проститутки киев фото номер

***

До Жанні Ігор піднявся один. Андрій чекав в машині. Дівчина довго не хотіла відкривати, вона взагалі перервала всі контакти з чоловіком, не відповідаючи на повідомлення, не знімаючи трубку. Але все-таки не витримала, і впустила його. Розплакалася і розповіла про роман з Андрієм, запевнивши що між ними давно нічого немає, і що тепер у неї тільки він, Ігор. І що вони брати вона, звичайно ж, не знала.

- Гаразд, я не злюся на тебе. - Ігор цілував проститутки киева видео клиентов її в маківку, з насолодою вдихаючи запах золотистих доглянутих волосся. - Ти ні в чому не винна. І щоб довести тобі це, я приготував тобі один сюрприз. Тобі сподобається.

Він звичайно ж побоювався, що Жанна, як і будь-яка нормальна дівчина, відмовиться від ебли втрьох, та ще й при подібних обставинах. Але він так хотів це здійснити, що готовий був навіть піти на невелике насильство. Задоволення, яке вона отримає після, змиє її опір. Але ще сильніше його підстьобувала проститутки на дому киев индивидуалки думка утерти ніс молодшому брату, довести йому, хто насправді найкращий. Нехай подивиться, як Жанна плавиться під ним, вигинається в судомах задоволення.

Андрій увійшов в квартиру, коли Ігор вже приступив до прелюдії. Парочка самозабутньо цілувалася на дивані, Ігор нишпорив рукою під халатом дівчата, намацуючи крізь бюстгальтер затверділі сосочки. Із завмиранням серця Андрій спостерігав за ними, згадуючи, як колись він пестив її тіло, як вона дивилася в його очі, проститутки киев фото номер коли він опановував нею, як міцно обіймала ногами ... Бажання наростало одночасно з болем. Вона все ще була йому небайдужа, і як би він не намагався забути її, все без толку. Бачити її з іншим було болісно, і йому здалося, що він не зможе. А Жанна вже почала стогнати під вмілими поцілунками Ігоря, ні про що не підозрюючи, відверто розсунула стегна, і направила руку чоловіка між ними. Солодка знемога оволоділа нею, Ігор був найкращим і вмілим коханцем з усіх, що у неї були, проститутки киева видео клиентов і від одного тільки передчуття його ласк вона стікала, як вулична кішка. Халатик розчинився, і Андрій побачив її міцне, розкішне тіло, вигин талії, апетитне округле стегно, невелику налиту груди, тугі соски, що натягують тонкий ліфчик, і миттєво відчув стояк. Ігор лапав її тіло, не перестаючи цілувати, посмоктуючи губи, дратуючи їх мовою. По кімнаті поплив запах жіночого бажання, Жанна намокла і почала розкриватися. Андрій ще пам'ятав цей запах, пам'ятав, яка вона на смак, проститутки на дому киев индивидуалки і яка вона туга і вузька усередині ... Не в силах стримуватися, він зрозумів, що падає в цю хіть, посилаючи свою моральність до біса.

Обережно наблизившись до дивана, він встав позаду Жанни. Ігор вже побачив брата, і хтиво посміхнувся йому в перерві між поцілунками. А вона, занурена в солодкі спазми передчуття, нічого не помітила. І тільки коли рука Андрія ковзнула по її волоссю, а потім по шиї, вона здригнулася і обернулася.

- Андрій !!!

Сторопівши, проститутки киев фото номер вона навіть не зрозуміла накинути на себе халат. В повній розгубленості вона дивилася то на Андрія, то на Ігоря. Вона виразно відчувала якусь підставу, що все це сплановано таємно від неї, і що затівається щось недобре. Не вірилося в реальність того, що відбувається. Ігор ... Він був розбещеним, вона не будувала на його рахунок ілюзій ....                                         Читати далі