—После обрезания мужчина дольше может заниматься сексом.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки за час 100 гривень киев, бухгалтерія. частина 1, проститутки секс киев.

Давайте познайомитися: я головний бухгалтер однієї будівельної компанії. В основному в моїй бухгалтерії працюю дівчата модельної зовнішності, а враховуючи, що наш Директор, Ашот Ібрагімович, зі мною на ти, тому набрати собі співробітниць я міг досить спокійною і Ашот не заперечував, коли я бухгалтерію перетворивши в курник; після формування бухгалтерії він викликав мене до себе і сказав.

«Саньок, мені по фігу, що у тебе з десяти співробітниць, дві розумні, а інші проститутки за час 100 гривень киев курки з цицьками; навіщо тобі тупі курки в штаті не знаю, хоча ... будуть пиздить відпрацьовувати. Будеш по п'ятницях мені виділяти одну або дві посвободней, будуть в сауну зі мною їздити ».

«Як скажіть, Ашот Ібрагімович, у мене вісім там є, які нічого не розуміють, в них одні плюс це їх грудей і фігура. До речі для цього вони і взяті, щоб колектив розважали, так і співробітників від сумних думок відволікали. А собі в помічники я взяв двох розумних, вони то і будуть проститутки секс киев мені допомагати ».

«Молодець, тільки дивись, щоб ці грудисті тебе не відволікали. До речі вони замужем, тупі курки? »

«По-моєму так».

«Дивні у них чоловіки, влаштувати працювати дружин в бухгалтерію будівельної організації, які ні чорта в бухгалтерії не тямлять, але зате мають фігури; цікаво, про що вони думали? Гаразд, іди в свій курник, працюй »

«Зрозумів, пішов працювати - і, дійшовши до дверей, зупинився, повернувся до шефа і додав - сьогодні проститутки киев шулявка п'ятниця можу Олену запропонувати, чоловік у неї начебто підприємець і збирається універмаг відкривати»

«Спасибі, за турботу, але сьогодні не хочу».

Я кивнув і вийшов за двері.

Що стосується мого ставлення, до дівчат, то воно було цілком робоче. Перевага жіночого колективу я оцінив відразу: розумні дівчата, так звані сірі мишки, працювали за десятьох; а решта вісім строго дотримувалися перерви і дбали про нас трьох, у що стосується мене зрозуміло, проститутки за час 100 гривень киев я чоловік і начальник; а що стосується розумних помічниць то про них просто, тому що вони виконували їх роботу.

Так минуло тижнів зо три. По п'ятницях дзвонив начальник і просив дівчинку, а один раз подзвонив і сказав, що у нього зустріч з клієнтами і попросив трьох дівчаток. Я сумлінно відправляв йому дівчаток в сауну, причому за весь час жодна нічого проти, не сказала. Мабуть їх влаштовувала, що до їхньої роботи в бухгалтерії додалася робота повії. А в іншому робота, проститутки секс киев компанії йшла повним ходом, роботи в бухгалтерії було хоч відбавляй.

Ось так робота йшла і дійшла до 23 лютого, мій перший свято в курники. Вранці, прийшовши на роботу, я насамперед пішов до шефа привітати зі святом. Зайшовши до шефа, як зазвичай без доповіді, я насамперед звернув увагу, що під столом у нього хтось є, посидівши на дивані хвилин, п'ять я, нарешті, не витримав і звернувся.

«Ашот Ібрагімович, може я пізніше, зайду?»

«Секунду, дорогий» проститутки киев шулявка - при цих словах він не багато при встав зі свого стільця і ворухнув задом наступально, і раптом скорчивши блаженну гримасу, промовив - «хороша, приймаю привітання. Вилась, сучка ». Як тільки дівчина вилізла з-під столу, повернула голову і побачила мене. Різко і досить комічно повернулася назад, щоб знову пірнути під стіл, але замість цього врізалася головою в бік столу, і такий трюк, повторивши рази три, поки у самій вже шишка НЕ зіскочила, а я від сміху впав з дивана. проститутки за час 100 гривень киев Потім встала, як ні в чому не бувало, облизав губки, підійшла до дзеркала і привела себе в порядок і, повернувшись до мене і жалісливим голосом промовила - «Павлу не говори» - і вийшла за двері.

Відійшовши від побаченого, Ашот повернувся до мене і запитав все ще продовжуючи сміятися від комічності моменту - «це, що було?»

Я, вже відійшовши від побаченого і витерши сльози, відповів - «Ібрагімович увагою не звертай. Якщо в двох словах то я є другом сім'ї і був проститутки секс киев свідком на весіллі у них з боку Павла, і вона боїться, що я її заклали. Слухай зі святом, я піду, послухаю, що у мене в курники говорять ».

«Іди. Потім доложиш, а то розбивати чужі сім'ї мені не хочеться »

переварюючи побачене, дійшов до бухгалтерії і те, що я почув у дверях, мене ще більше вразило.

«... Маша, я ж говорила, що він піде Ашота вітати. Ти пам'ятається, хотіла, щоб він тебе застукав.

«Так суть в іншому, ти ж чоловіка мого знаєш? проститутки киев шулявка Той ще збоченець, любить дивитися, як мене мають, як повію. А зараз смс прислав, хочу, щоб тебе оттрахалі на робочому місці пришлеш відео, чим швидше, тим краще ».

«Так дивний він у тебе ..." - тут дівчина, побачивши мене різко замовкла.

«Маша я не зрозумів, що це я зараз почув?» - Почав я, здавшись в дверях.

«Ви почули, то, що моєму чоловікові подобається, що дружина його, повія. розповіді про секс Любить давати завдання по смс »- відповіла Маша. проститутки за час 100 гривень киев

«Раз тобі і йому подобається розуміти, що ти повія, то тоді у мене питання; чому на тобі одягнена, біла блузка, а під нею ліфчик чорного кольору, а на ногах джинси і кросівки? »- закінчив я. Побачивши здивований погляд дівчини, і відійшовши від дверей до свого місця, став розстібати ремінь на штанах, коли ремінь був, розхристаний і джинси спущені місці з трусами. Те, піймавши на собі здивований погляд, не тільки Маші, а й інших дівчат хто був на даний момент в бухгалтерії, проститутки секс киев я спокійно додав - «Я не зрозумів, ти не хочеш чоловікові доставити приємне? Швидко встала і зняла джинси і трусики. Буду тебе мати, а ти Рита, будеш все знімати, і відправляти її чоловікові, тільки без мого обличчя, а то раптом Маша пожартувала? ». Рита це ще одна наша сіра мишка, хоча хто знає, Маша виявилася не сірою. Коли Маша роздяглася повністю, хоча її про це ні хто не просив. Рита взяла Машин телефон і налаштувалася. Я жестом підкликав до себе Машу і голосно проститутки киев шулявка на камеру сказав, тримаючи Машу за волосся - «На коліна, сука заміжня». Дівчина опустилася на коліна і, взявши в руки мої яйця, і стала старанно їх обсмоктувати, не забуваючи про мій ще млявий член, який був настільки млявий, що зачіпав її по носі. Рита старанно, як порно фотограф, ходила навколо і знімала то крупно, то далеко; в один момент вона навіть влаштувавшись ззаду, і розвівши мені ноги по ширше, зняла мої розгойдуються яйця.

Через кілька хвилин, однією з дівчат проститутки за час 100 гривень киев (які були потрібні мені для краси) встала і, взявши Машу за волосся смикнула її на себе зі слова - «Тебе, що смоктати не вчили? Он все яйця в слині, а член майже не варто ». Маша навіть подумати не про що не встигла, як вона наказала їй відкрити рот, а Риті наказала покласти туди мої яйця. Рита, передавши мені телефон, взяла в руку мої яйця, і стала запихати їх в рот Маші, розтягуючи його, як можна ширше і стала туди запихати мої волохаті яйця. Маша, на мій подив, ні, скільки проститутки секс киев не пручалася, коли волосся з моїх яєць залоскотали її губи. Правда чинити опір було складено, дівчина тримала Машу за голову, тримала її як в Теско. Поки я думаю, що сіра мишка виявилася заміжньою повією, моє праве яйце вже було в роті у Маші, а ліво ще ні як залазити не хотіло. Риті це набридло, і вона його початку здавлювати і одночасно намагалася заштовхати його Маші в рот, подивившись на мене і бачачи, що я не заперечую, стиснула його ще сильніше, в паху від цього стало проститутки киев шулявка стріляти; я не любитель болбастінга і навіть такого не дуже сильного, а тут почав збуджуватися, бачачи такий ефект Рита стала ще сильніше запихати моє ліве яйце в рот своєї подруги і ще сильніше його стискати; бачачи, що він не як не входить, вільною рукою взяла за куточок і потягла його в бік з такою силою, що у Маші сльози виступили на очах і, зробивши останнє зусилля все - таки заштовхала моє яйце Маші в рот і, наказавши їй закрити рот . Випроставшись, Рита подивилася проститутки за час 100 гривень киев на мене і, звертаючись до дівчини, яка тримала Машину голову, сказала «можеш відпустити, це сука тепер нікуди не дінеться, а посміє рот відкрити, ми побреем шефу хуй і волосся з нього згодуємо їй на обід». Сказавши це, Рита обійшла мене кругом і, опинившись, праворуч від мене, поклала мені ліву руку на мій стояв колом член. «Зараз перевіримо мою гіпотезу, ...                                          Читати далі