—Большинство жирафов и индюшек – бисексуальны.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутка святошинский киев, бухгалтерія. частина 2, секс киев самые дешевые проститутки киева.

губи і знову жалібно заскиглила.

«Давай, тільки без крові, а потім переходь на пизду і коли сука, скінчить, даси стапон облизати її чоловікові хуесос» - закінчив давати я розпорядження, не звертаючи уваги, на писк рабині.

Підійшовши до дівчини, Рита, розставивши її сідниці в сторони промовила - «так тісно, для мого монстра, терпи повія, але ми не садисти. Провівши пальцем по правому оці, де було найбільше сперми, повернулась до мене і показала палець, який проститутка святошинский киев був в якийсь біло-сірій масі. «Що це» - задав я найдурніший питання.

- «Сперма, змішаними з тушшю» - відповіла Рита. Я прихильно кивнув, і Рита змастила їй головку фалоса і не багато задній прохід. Правда, як Рита не проявляє гуманізм, але коли вона його почала вводити і як тільки зникла, головка у Маші з очей потекли сльози, і вона застукала рукою по столу; Рита, як ні в чому не бувало, продовжувала входити всередину Маші. Ведучи стапон наполовину і чуючи, що Маша секс киев самые дешевые проститутки киева по столу стукає все голосніше, Рита взяла лінійку зі столу і врізала Маші по спііне зі словами - «мовчи, сука, а то гірше буде. Звикай ти тепер в рабстві, сука, і звати тебе так, як скаже господар. Запитай краще у твого чоловічка йому все видно, можна до пізді переходити? ».

Маша, жалібно скиглячи, але, вже не стукаючи по столу, повторила запитання пані Ріти, і, отримавши на нього ствердну питання, навіть змогла посміхнутися.

- «Везе, тобі, решта отримаєш потім» проститутки 45 50 киев - сказала Рита і одним ривком висмикнула стапон з Машиного ануса і відразу засадила їй у вагіну, поки Рита мене дірки, Маша встигла полегшено зітхнути від того, що цей монстр пішов з її дупи , і тут же ахнула і округлила очі від заповнюваності. Правда це тривало недовго, і Маша швидко звикла, до такого розміру і стала постановити. Рита ж справдешній, тримаючи стегна дівчини, насаджували її на свій фалос. Рита іноді засаджують їй на все довжину стапона і тоді повія переходила проститутка святошинский киев на крик. Спостерігаючи за діями Ріти, я ловив себе на думці, що вона вже точно не в перший раз ебет бабу і їй не в дивину виконувати роль чоловіка. Бачачи, що Рита починає одягати Машу на фалос все більше і частіше засаджувати його якнайдалі.

Я, повернувшись до Павлу, сказав - «сюди повзи, зараз твоя повія кінчати буде, і ось тут сядеш» - вказав я йому місце відразу під Машиною пиздить; а він не просто виконав те, що йому сказали, але і ще висунув язика, щоб не секс киев самые дешевые проститутки киева одна крапля не впала на підлогу і не забруднила Рітіні штани, правда на Риті були чорні штани, але все ж. Побачивши, що хуесос зайняв своє місце, Рита витягла стапон з Машиною пізди, тут же почувши нічого не варте мукання не до кінця задоволеною самки, Рита не поспішаючи зняла свою білу блузку і, віддавши її мені, злегка скоригувала голову Павла; і, запустивши руку в Машину пизду, стала рукою до трахівать. Благо навпаки Маші стояло дзеркало, і я міг стежити за машиною емоціями, проститутки 45 50 киев і чим ближче була кульмінація, тим швидше рукою водила Рита, тим далі висував мову хуесос. Ось перші цівки почали вилітати з Маші, але Рита продовжувала, вже хлюпає пизду надрачівала і показавши мені поглядом на голову Павла. Зрозумівши Риту без слів, я підійшов до хлопця і натиснув йому на потилицю і, підбивши його якомога ближче до пізді, і як тільки Рита прибрала руку, я заткнув дірку мовою Павла.

Рита, повернувшись до мене, запитала - «вмитися, тепер можна і проститутка святошинский киев підфарбувати? ... А то мені ще додому до чоловіка йти, як вірної дружини»

«Можна» - відповів я. Рита підійшла до Павла витерла про його волосся руку і сказала: - «Коли, закінчиш з пиздить, на підлозі ще є пару крапель можеш їх подлізать - і пішла, приводити себе в порядок, і ще - дійшовши до ванної кімнати, і знімаючи стапон, додала Рита - вичистив і його ». Благо, як відчував, що мені може знадобитися, вибив у Ашота Ібрагімовича власний санвузол для бухгалтерії. секс киев самые дешевые проститутки киева P>

Дивлячись на те, як глибоко і як старанно він вилизує свою дружину, але при цьому моє рабиню. Так доследующего такого щастя, коли буде дозволено подрочить на обличчя однієї баби, а пизду вилизати у інший, напевно піде як мінімум рік, а то може ще три.

Підійшовши до мене, ззаду, Рита поклала руку мені на плече і сказала; - «Олександр Сергійович, робочий день закінчився, ще півгодини тому, з наступаючим Вас святом. Сподіваюся наш, подарунок вдався? ».

«Тобто проститутки 45 50 киев це все було сплановано?» - Відповів я.

«Так, в принципі так. Я знала, що у Маші чоловік куколд, вона довго не погоджувалася його принижувати перед Вами; Ви все-таки були на їхньому весіллі свідком. Але ось це момент, то, що Маша лежить на столі і я ебала стапоном і чоловік їй вилизує пизду вже хвилин п'ять, це не було заплановано. А решта так було заплановано і частково відрепетировано »- відповіла Рита.

«Молодці, дівчатка, добре придумали - сказав я, і проститутка святошинский киев продовжив - а тепер пора тут забратися і по домівках; та й цього дивака треба від пізди відірвати, а то скучив за три роки, та й Маша, судячи з усього, закінчувала ще і від мови свого чоловіка; он без свідомості лежить. А на рахунок подарунка, де Маша переходить в моє рабство? »

«Так це теж було сплановано, і Маша дала своє згоди на це, а як Ви з нею будите звертатися - це вже справа Ваше і цього ми не планували» - відповіла Рита.

«Зрозуміло, ладно зараз тут секс киев самые дешевые проститутки киева наведемо марафет і по домівках» - сказавши це; я підійшов до Павла і, смикнувши його за волосся, сказав - «вечірка закінчена, одягайся, і щоб через п'ять хвилин тебе тут не було. І можеш де - небудь подрочить по дорозі додому, а то я дивлюся у тебе знову стоїть »- закінчив я.

P. S. А писати чи не писати мені продовження цієї історії, я поки не вирішив. Подумаю на дозвілля, та й сюжету поки немає, для продовження.