—Индийский мудрец Ватсьяяна создал сборник рекомендаций и правил для секса под названием - «Камасутра».
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки подруги киева, бухгалтерія. частина 2, проститутки лесбиянки киев.

Наводячи мій член в порядок, спочатку пройшлася язичком по стовбуру, а потім лівою рукою відсунувши мій вже млявий, але наполовину стояв член, нагнулася і стала злизувати сперму з мого живота. Дійшовши до своїх пальців, вона покликала Риту до себе і запропонувала їй облизати свої пальці, що Рита з радістю і зробила, обсмоктав пальці подруги, наказала відкрити рот і харкнув туди, а далі наказала сісти на підлогу до неї обличчям. Підійшовши до столу, Рита взяла червоний фломастер проститутки подруги киева і під грудьми Маші написала «Я повія, ебіте мене».

Встав з колін і подивившись на розпатлані подругу і на червону напис під грудьми. Подивившись на мене, сказала, «Може, вип'ємо, Олександр Сергійович, сьогодні ж свято. Та й обідню перерву вже п'ять хвилин, як почався? ».

«Можна» - дозволив я.

«Так повія, встала - звернулася, вона до Маші, - подзвони своєму хуесос і скажи, що шеф хоче шампанського випити з дівчатками. Нехай купить пляшки дві; не проститутки лесбиянки киев дорога, - додала Рита, коли побачила, що повія потягнулася за телефоном - звідси може зателефонувати будь-який, йди на балкон і звідти подзвони. І не дай бог напис прикрашає, туфлі мої будеш вилизувати, поки твій чоловік буде, облизує мої пальці ніг ».

Маша, важко зітхнувши, взяла телефон і пішла на балкон, на вулиці хоч і йшов сніг, але було досить прохолодно. Рита, відкрила перед нею двері, і виштовхала голу дівчину на балкон, їй навіть не було дозволено, хоч чоботи проститутки киева 60 лет одягнути. Від ситуації, що гола дівчина стоїть на балконі з написом «Я повія» і цей напис можуть прочитати всі хто хоче і що вона дзвонить своєму чоловікові, щоб він купив шампанського, і він прийде дивитися, як її блядь, зараз будуть ебать і можливо не тільки членом, я почав знову порушуватися.

Побачивши, що мені подобається, що вона взяла командування над Машею, Рита встала і командним голосом сказала «Слухайте мене всі тут сидять прішмандовкі, завтра свято у шефа проститутки подруги киева і завтра субота вихідний, тому сьогодні наш шеф отримує насолоди, а командувати Вами буду я, суки, все зрозуміло? »

«А, чому ти»? - Почув я заперечення, але виходило від блондинки з блакитними очима. У блондинки були величезні сиськи, одягнена була в білу блузку з дуже скромним вріз, але через білу тканину просвічував синій ліфчик. Що стосується знань, то говорила мало, зазвичай три слова, прикольно, і я зрозуміла. А тут ціле словосполучення, від почутого Рита злегка проститутки лесбиянки киев очманіла.

«Це хто сказала? Білява сука, у нас говорити вміє? »- Це Рита сказала, підходячи до Білявці.

Взявши за волосся, смикнула її на себе, блондинка спробувала було вирватися, але отримавши від Ріти, вільною рукою, ляпас замовкла і покірно опустилася на коліна; а Рита продовжувала «А ти, - вказала вона на блондинку в рожевій кофтинці, - знімай джинси, подивимося, як наша сука вміє лизати». Блондинка з блакитними очима підняла було свої заплакані очі проститутки киева 60 лет на Риту. Але та, грізно штовхнула її до своєї білявий подруги, що та наразилася прямо в промежину подруги і додала слідом. «Не треба було перечити, сука, тепер мовою старайся шалава. Та й допоможи подруги штани зняти. Сьогодні ти, в порівнянні з нею, повія бродячий, і звати тебе сьогодні будемо саме так. Як ідея? - Запитала вона мене і, побачивши, що то я від того, що відбувається вже погладжувати свій наполовину встав член; встала, підійшла до балкону, де весь цей час стояла проститутки подруги киева Маша і взявши за лікоть, затягла назад і зачинила двері - ось і відмінно »продовжила Рита.

Рита ще, щось сказати хотіла, але в цей момент у двері постукали. Рита, потягнувши ногу, і штовхнула згорнулася клубочком і намагалася зігрітися Машу. Коли Маша підняла очі і Рита просто вказала на двері, Маша, зрозумівши без слів, що від неї хочуть, встала на ноги і пішла, відкривати двері. Побачивши чоловіка з шампанським, просто сказала «проходь - і, повернувшись до Рити, передавали проститутки лесбиянки киев їй шампанське, додала - Ваше шампанське, пані, а чоловіка можете використовувати на свій розсуд». Рита, взявши пляшки з рук Маші, дозволила Павлу пройти, а Маші веліла опуститися на коліна біля моїх ніг. Я ж не став чекати Машиною ініціативи, а просто ткнув носом в свої яйця і додав, - «старайся, твій збоченець дивиться». Маша слухняно лизнула мої волохаті яйця, поки Маша слинила мої яйця, Рита, подивившись по сторонах і побачивши, що без діла стоїть Павло біля дверей проститутки киева 60 лет і, упустивши погляд на ширінку Павла і побачивши випирають ширінку, та так і що ось-ось повинна була луснути . Рита встала, підійшовши до Павлу, поклала руку на бугор Павла і, провівши пару, раз рукою по його ширінки розстебнула її і ахнула, на неї звідти дивився монстр нітрохи не менше, ніж я, засунувши руку, всередину дістала дружка Павла разом з гладко поголеними яйцями. Переконавшись, що все зовні, наказу Павлу знімати штани. Подивившись вниз і побачивши своє господарство, проститутки подруги киева яке знаходилося зовні, зітхнувши почав розстібати ремінь і стягувати джинси вниз. Промучившись, хвилин, п'ять, він їх колі - як зняв.

Взявши Машу за волосся, яка в цей час не поспішаючи вилизувала моє головку, і відтягнув її від мого члена і промовив - «подивися на чоловіка, сука, який у нього стояк, що його дружина вилизує член іншому мужику; у кого член смачніше, сука? »

«Звичайно, Ваш» - відповіла Маша, навіть не глянувши на чоловіка, і потягнулася знову проститутки лесбиянки киев до смачної цукерці, я великодушно відпустив її волосся.

«Ось, що й треба було довести - сказала Рита, підходячи до хлопця і продовжила - ось ти стоїш тут з кам'яним членом, а твоя повія смокче чужий член, тобі подобається, дружина повія, хуесос?» При останньому слові Рита взяла хлопця за яйця. Павло на секунду забарився, Риті це не сподобалося і вона, відпустивши його яйця, кулаком іншої руки стукнула по його порушеній члену, від чого він захитався верх і вниз, і проститутки киева 60 лет промовила зло крізь зуби - «відповідай, педик або тобі подобаються болбастінг?».

«Так, пані, мені подобається все, що тут відбувається, особливо дружина повія» - відповів Павло завчену фразу

«Ось і супер, а тепер іди до столу, відкрий шампанське, налий в фужери, он в шафі стоять, і розноси» - Рита дала наступну команду Павлу.

Простягаючи мені, фужер з шампанським через голову сисних мій член, запитав - «сподіваюся, дружина, все правильно робить?». проститутки подруги киева Я, кивнувши, і хлопець пішов далі, виляючи з боку в бік своїм членом, який тут і сьогодні був ні кому не потрібен. Дійшовши до блондинки, яку Рита назвала сьогодні повією бродячий, хлопця аж затрясло від бажання. Блондинка, повія бродячий, після отліза своєї подруги так і сиділа, не одягаючись, розвівши ноги в сторони і погладжуючи свою пизду, дивлячись як, сіра мишка, Маша грає з моїм членом. Павло, уняв свою тремтіння, простягнув фужер блондинки і вже зібрався пройти далі; проститутки лесбиянки киев але дівчина не дала йому рушити з місця, взявши фужер з його руки і поставивши його на підлогу, провела рукою по його яйцям і перевіривши товщину члена і округливши очі від його твердості. Простягнувши руку, і взявши відірвану частину блузки, яку Рита відірвала, коли вчила її покірності, і наказала - «тримай яйця».

Закінчивши з яйцями хлопця, вона наказала йому до нас повернутися. Так я чув, що всі чоловіки підкаблучник і частково це дійсно так, але щоб на стільки. проститутки киева 60 лет Зараз переді мною стояв явно справжнісінький підкаблучник. Причому, судячи з усього люблячий цю свою натуру, а хто ще погодився б, щоб якась - то сука білява перетягнула б член біля основи, та так сильно, що яйця почали синіти, а член при цьому був, як кам'яний і здавалося, що яйця скоро лопнуть від такої напруги. Від побаченого я став бурхливо кінчати в Машин рот, благо член вже перебував в ньому і я лише на тиснув їй на голову, щоб член повністю зник усередині її рота. Причому проститутки подруги киева бачачи перетягнутий член хлопця і те, що я зараз закінчую в рот дружини цього підкаблучника, а він просто дивиться на все на це з порушеною членом. Я забув, що посилено, тисну на голову повії, чиї губи і ніс вже вперлися в мій волохатий лобок; і те, що Маша вже почала мукати від нестачі повітря, із заціпеніння мене вивело, то, що Маша ущипнула мене за яйце. Я прийшов в себе і відпустив її голову. Коли Маша віддихалась і, піднявши голову, подивилася, що мене ...                                          проститутки лесбиянки киев Читати далі