—Среднее количество сперматозоидов у мужчины неспособного к оплодотворению: 50 миллионов.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киева с 6 размером груди, особистий водій. частина 4, проститутки киева з ценой до 300.

Як я прийшла до цього? Чи була я такий або мене такий зробили, не знаю. Одне можу сказати, що це сталося 3 роки тому, коли я 20-річна заміжня жінка, а по суті, ще молода дівчина, заочно поїхала відновлюватися в інститут, який залишила після раннього заміжжя. Зняла 2-х місцевий номер в готелі (щоб нікого не підселювали), віддала документи на кафедру і випадково в коридорі зустріла мою колишню однокурсницю Свєтку, з якої раніше ми були подругами. Після питань - відповідей вирішили проститутки киева с 6 размером груди відзначити нашу зустріч в ресторані готелю, де я проживала. Випили багато, повернувшись з дамської кімнати, я з подивом побачила 3-х чоловіків, що сиділи за нашим столиком, Свєтка відразу мені випалила - уявляєш, такі ввічливі, галантні прислали дорого вина і попросили дозволу приєднатися до нашого столика, ти ж не проти тараторила вона , що я могла відповісти, тільки що рада знайомству.

Чоловіки і правда були веселі, розповідали анекдоти, смішні історії та коли проститутки киева з ценой до 300 офіціант сказав, що ресторан закривається розходитися ще не хотілося і Свєтка оголосила нашим знайомим, що я проживаю в цьому готелі і запропонувала всім піднятися до мене в номер , вони з радістю сприйняли цю пропозицію, незважаючи на мої протести заплатили за вечерю і ми піднялися в мій номер готелю. Нічого, сказала я собі, ми ж нічого поганого не робимо, посидимо ще годинку і розійдемося. У номері все продовжилося, вино лилося рікою, у мене почалася крутитися голова і проститутки окружна киев я вже з нетерпінням чекала, коли всі підуть і я зможу впасти на ліжко і заснути.

Періодично я йшла в ванну і умивала особа, щоб не заснути і в черговий раз повернувшись оторопіла, моя Свєтка цілувалася з одним із чоловіків, а решта жадібно дивилися на це, я почала обурюватися і просити, щоб вони все збиралися і їхали куди хочуть, чоловіки (імен їх я не пам'ятаю) нарікань пішли, сказавши, що зараз доп'ють вино і викличуть таксі. Добре подумала я, вина залишалася 2 пляшки проститутки киева с 6 размером груди і щоб наше тривале знайомство швидше закінчилося сама налила собі і їм по повному склянці вина, все випили. Від кількості випитого у мене почалося якесь заціпеніння, всі рухи стали уповільненими, слова і жарти до мене не доходили, в якийсь момент побачила Свєтку, яка сиділа на колінах в одного з гостей, який заліз їй під блузку і м'яв груди. Зловила себе на думці, що другий чоловік тримає мене за талію і гладить стегно. Третій встав, вийшов в передпокій номера і вимкнув проститутки киева з ценой до 300 світло. Через вуличних ліхтарів номер був слабо освітлений, я як могла боролася з тим хто мене лапав, але він був такий сильний і ось я вже без одягу під ковдрою, а його руки жадібно нишпорять по моєму тілу і немає порятунку. На сусідньому ліжку стогнала Свєтка, схоже відбувається з нею приносило їй задоволення. Була образа на себе дуру і на Свєтку дуру, адже мій чоловік був у мене перший і я думала до кінця життя єдиний чоловік.

Він увійшов в мене, що шепочучи слів проститутки окружна киев я не розбирала, тільки думала швидше б усе закінчилося, через якийсь час я зрозуміла, що він у мене питає чи можна в мене скінчити, немає мукала я, тоді візьми за щоку просіпел він я скоро. У мене були небезпечні дні і з двох зол я вибрала менше. Його член був у мене в роті, пах мною і чужим, під ковдрою я задихалася а він не припиняв, ледь я вилізла з-під ковдри, як відчула, що в мене увійшов ще один член, кого не знаю, так як кому я робила мінет міцно тримав мене за голову. проститутки киева с 6 размером груди Образа знову захлеснула мене, як так вийшло, я вірна дружина в перший же вечір як розлучилася з чоловіком, стою п'яна на корячка з членом у роті і хто то ще має мене ззаду. Ну і що, що я жодного разу з чоловіком не відчувала оргазм, може це властивість мого організму, зате чоловік мене любить, піклуватися. Ось які думки бувають у жінки, коли незнайомець спускає їй в рот. Другий хто був ззаду запитав як я смокчу, так собі відповів перший витираючи залишки сперми мені про щоки, проститутки киева з ценой до 300 навчимо. Через якийсь час член другого вже елозіл у мене в роті, поки він напівлежачи на ліжку потягував вино. Коли його член засмикався у мене в роті мені сказали щоб я все проковтнула. Я сиділа на ліжку гола, нагота мене вже не бентежила, на сусідньому ліжку дерли Свєтку з 2-х сторін, я випила ще вина закуталась в ковдру і заснула в надії, що прокинуся і страшний сон пропаде.

Вранці прокинулася від променя сонця потрапив мені на обличчя, боліла голова, обличчя стягнула проститутки окружна киев засохла сперма, поруч зі мною спали 2 мужика, ще один розвалився на сусідньому ліжку, Леськи не було. Я подумала - побачу Свєтку вб'ю, було соромно, образливо і дуже хотілося прийняти ванну. Обережно встала, закрилася і наповнивши до країв ванну думала, що робити, як цих довбали скотів випровадити, і раптом у мене стрельнула думка, по швидкому зібрати речі і з'їхати з готелю самій. Поки я реалізовувала ідею прокинувся один довго дивився на мене і пробасив - куди зібралася проститутки киева с 6 размером груди крихта, збираючи речі я йому говорила, що я не така, це у мене в перший раз, у мене хороша сім'я якої дорожу. Ну раз дорожиш то підповзає до мене я тебе сніданком годувати буду і киває собі між ніг, я оторопіла і раптом у мене прорвалося - друзів своїх буди і годуй, а я скидаю з Вашого паршивого міста.

На це він загарчав, (куди тільки його ввічливість поділася) ти кішка блудлива, всю ніч трьом смоктала, чпокалі куди хотіли і скільки хотіли, а тепер раптом порядна проститутки киева з ценой до 300 стала? Їдь, але запис на якій тебе чпокают по повній програмі, відправимо тебе додому, в інтернет викладемо, дізнатися звідки ти не важко, адже паспортні дані залишила вселяючись в готель?

Представивши, все це я безсило опустилася на стілець і почала благати видалити запис і відпустити мене пропонуючи гроші. Ну що сказати, звичайно гроші йому були не потрібні, та й багато запропонувати не могла, ранок продовжилося у мене з його членом у роті, з іншим членом у роті при проститутки окружна киев цьому тримаючи інші 2 члена в руках, я повзала гола по килиму, брала все немислимі пози якими їх багата фантазія наділила, мене мали одночасно з 2-сторін, лежачи, сидячи і ось в якийсь момент раптом з'явилася хвиля знизу і повторюючись і посилюючись накрила мене, я затремтіла і вперше в житті у мене був оргазм.

З готелю я поїхала додому через два дні. На вокзалі мене зустрічав люблячий чоловік, життя закрутилася знову, тільки статеве життя з чоловіком для мене стала проститутки киева с 6 размером груди зовсім прісної, я хвалю його, що він для мене найкращий і єдиний чоловік, а очі закрию так перед очима 3 члени. Дивно, осіб у мужиків не запам'ятала, член кожного можу дізнатися.

Городок у нас маленький, живучи в ньому, я порядна дружина, у нас зразкова сім'я, маленька дитина, а як виїжджаю з міста так перетворююся на якусь блядь.

У перший час не могла зрозуміти, що ж мене заводить, з чужим чоловіком, іноді з 2-ма зустрічаюся, а задоволення немає. Потім зрозуміла, проститутки киева з ценой до 300 що потрібен комплекс обставин, щоб збігся одночасно, це щоб я була злегка напідпитку, невелике примус, незвичайність ситуації і місця.

Так будучи в Туреччині на відпочинку я злегка під шафе пішла на масаж, пам'ятаю руки розминають мені спину, як би ненароком стосуються сідниць, з мого боку реакції немає і вони все сміливіше і сміливіше і ось у мене вже попка злегка піднята, нічого крім статі в отворі для голови на масажному столику не бачу, пальці турка орудують проститутки окружна киев у мене в промежині, я стогнала, масажний столик опускається нижче і ось у мене в кицьки орудують вже не його пальці. Після закінчення дивимося один на одного злегка зніяковівши і він призначає час на другий сеанс. Довго думала йти чи ні не витримала, чоловіка відправила на екскурсію, а сама після бару запізнившись на півгодини приходжу на масаж, думаєте турків пішов, як би не так чекає, шанобливо посміхається. Почалося все також, тільки коли ззаду мене свердлив його член, проститутки киева с 6 размером груди перед обличчям з'явився інший і ткнувся мені в губи. На третій сеанс (я вже говорила, що на обличчя пам'ять погана, а кожен член який у мене був до кожного міліметра пам'ятаю) я познайомилася з 8 членами, години 2 мене тримали і не відпускали, хто то навіть почав пробувати мене в попку, але я не далася.

Одного разу в купе поїзда випивши 100 грам коньяку за здоров'я іменинника, який був попутників до Москви, я заснула, прокинулася від дотику рук до тіла, але у мене проститутки киева з ценой до 300 були критичні дні з цього все півтора дня мене, як один висловився вафлі.

Для чого це я все написала? Я не знаю, напевно я извращенка, може фобія чи патологія якась. Тільки жити без такого сексу просто не можу. Я 1-2 рази на місяць виїжджаю в великі міста, де мене не знають і відривати. Хочете приїду до Вас, грошей не треба, тільки здивуєте мене і напишіть, що, де, як Ви хочете зі мною провести час. Якщо зацікавите я напишу елект. пошту і вишлю фотографію з насунутому проститутки окружна киев на обличчя крислатим капелюхом, що не розчаруєтеся, а хочете поділюся ще випадками зі своєї 23 річної життя. До зустрічі.