—Морские свинки, как и люди, практикуют групповой секс.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киева большими сиськами, любов - власна назва. частина 2. люба-любонька, цілуємо тебе в губонькі, зрелые дешевые проститутки киева метро харьковского.

мені сподобався на той момент значно більше, ніж початок. Пряма кишка щільно обхопила готовий бризнути член, рясно змащені головка і стовбур, тільки що перебувають в вагіні, відчули набагато більш туге стиск, і дали мозку додатковий імпульс задоволення і кайфу. Напевно, Любу дійсно мало трахкали в зад. Тому що вона після мого виплеску обернулася і з здивовано-радісною посмішкою вимовила: «Ой, як гаряче!».

До речі, хочу ще додати, раз мова зайшла про кончанія. Кілька проститутки киева большими сиськами років тому Люба перенесла якусь операцію по жіночій частині, здається на фаллопієвих трубах, і стала безплідною, тобто можна було без побоювань кінчати в неї. Аналогічно і до кончанія в рот вона ставилася зовсім лояльно, залишаючи на мій розсуд в кожному конкретному випадку. Іноді для розваги і різноманітності практикували кончанія на обличчя (єдине, застерігала, щоб на волосся не потрапила сперма), груди або тіло, але це були рідкісні, якщо не поодинокі випадки. А так, в зрелые дешевые проститутки киева метро харьковского основному, було чергування кицьки і ротика ...

... Наша довгострокове відрядження наближалася до кінця. Вже були куплені квитки на літак, і знаючи про неминучу розставанні, Люба побажала (частково і з моєї подачі, але вибір до останнього залишався за нею) влаштувати свято і для нас, і напевно для себе теж. Тут треба сказати, що три-чотири останніх місяці перед від'їздом наше керівництво платило нам квартирні в валюті (доларах США) і вбиваючи одним пострілом двох зайців, проститутки постарше киев ми провернули таку схему. Ми з другом зняли квартиру Люби, вона з сином переїхала до сестри, а її чоловік - до своїх батьків. Оплата доларами тоді багато чого коштувала, коли курс рубля щодня скакав, і в основному вниз. Плюс до такої фінансової допомоги своїй коханці, я отримував можливість і більш частих зустрічей з нею в денний час, коли один був у конторі, а її прихід до себе додому не міг викликати підозр, тому що згідно з угодою, вона зобов'язувалася не тільки здавати проститутки киева большими сиськами житлоплощу, але також прибирати і міняти постільну білизну.

Настав вечір останнього дня. Речі укладені, на столі прощальну вечерю, природно з шампанським, Люба постаралася показати свою кулінарну майстерність. Видно, що вона іноді сумує, а іноді безтурботно жартує і сміється. Час пізній, майже 10 години вечора, мій друг (хай буде Альоша) іноді здивовано поглядає на неї, вона ніколи при ньому так довго не затримувалася. - Вона сьогодні тут залишається? - Знайшовши момент, зрелые дешевые проститутки киева метро харьковского запитує він у мене. - Ну так, мабуть. Я ж її Не вижену. - Я купатися хочу. І спати пора. - Іди купайся, ми хіба тобі заважаємо?

Альоша йде у ванну. Виходить у спортивних штанях, без майки, на ходу витирає рушником волосся. Що проходить повз нього Люба жартівливо піддягає його за хутро на грудях, кажучи: - А ти теж волохатий, Лешка! Правда, не настільки, як DD. - Зате подивися на мої кучері, а твій DD скоро облисіє, - теж з посмішкою відповідає він.

Потім проститутки постарше киев купаюся я. Виходжу в трусах. Кого мені соромитися? Люба плескає мене по животу: - А ось це зайве! Спортом треба займатися, подивися, який Олексій молодик. - Не базікай багато! - Ляскаю її по попі. - Іди в душ сама.

Користуючись тим, що Люба у ванній, Альоша хоче зняти треники і пірнути під ковдру. Він спить на ліжку за ширмою, де спав син Люби, а я на полуторці в основній частині кімнати, що служила подружнім ложем їй і чоловікові. - Чи не лягай поки, - кажу я йому. проститутки киева большими сиськами - Але штани, правильно, зніми! - Так? - Олексій з сумнівом дивиться на мене. - Так. - Ти впевнений? - Майже. Тому труси поки не знімай.

Шум води у ванній стихає. В кімнату входить Люба, в маленьких червоних трусиках, без ліфчика і з накинутим на плечі рушником. Завзято посміхаючись, вона зупиняється в середині кімнати, розводить кінці рушника руками, оголюючи апетитну груди, і говорить: - Подивіться, хлопчики, що у мене є!

Ми з Альошею підходимо до неї, зрелые дешевые проститутки киева метро харьковского і не змовляючись, починаємо смоктати її соски. Сосок моментально твердне, навряд чи той, який в роті Альоші, залишається м'яким, а вона ласкаво гладить нас по головах.

Люба стала моєю першою вчителькою і в груповому сексі формату ЧЖЧ. За її словами, у неї це теж було першим досвідом з двома чоловіками. Звичайно, в перші хвилини була з нашого боку скутість, але Альоша мені дуже близький друг, в які тільки переробки ми з ним не потрапляли, які тільки труднощі не долали проститутки постарше киев разом, чотири роки працювали в одній лабораторії, потім два роки ділили дах і їжу, і сприйняли таку ситуацію цілком адекватно.

Особливих вишукувань, якщо чесно, не було. Коли, посмоктавши її грудей, ми так само синхронно взяли її на руки з різних сторін і перенесли на півторатонку, Альоша якось першим опинився біля її голови, нагнувся до неї, поцілувалися ненадовго взасос, і Люба стала йому смоктати. Вона вже лежала на ліжку, Льоша стояв біля узголів'я. Я розсунув її проститутки киева большими сиськами ноги і став її трахати, але не лягаючи на неї, а як би стоячи на колінах між її ніг. Напевно, Любі так було не дуже зручно, вона трохи згодом випустила його член з рота і жестом дала зрозуміти, що треба поміняти позу. Встала раком, знову взяла його член в рот, а я трахкав ззаду. Льоша скінчив першим, пішов у ванну. Поки він був там, Люба попросила мене дізнатися, коли він прийде, чи сподобалося йому. - Звичайно, сподобалося, як може не сподобатися комусь мінет в твоєму виконанні? зрелые дешевые проститутки киева метро харьковского - Ні, ну ти запитай, будь ласка.

Задоволений Льоша повертається з ванної. Продовжуючи трахати Любу, я гучно його питаю: - Леш, ось Люба запитує, тобі сподобалося? - Так! - З величезним піднесенням відповідає він. - Трахнешь її ще, поки буде у мене смоктати? - Так! - З великим ентузіазмом вигукує мій друг. Бачу задоволену посмішку Люби і її вдячний погляд, звернений на Олексія, і забиваючи в неї швидко-швидко свій член, схопивши міцно за сідниці, кінчаю і сам. проститутки постарше киев

... Прийнявши також душ, сидимо на кухні. Я і Льоша, а Люба між нами. П'ємо шампанське, закушує залишками вечері і шоколадом, мимохідь погладжуємо її, ми з Любою куримо також, а Олексій був некурящим. Знову з різних сторін припадаємо до її грудей, знову пестить слух її тихе стогін: - Ой, хлопчики, як добре, як приємно з вами!

На ліжку вже - симетрично першому разу. Поки вона лежить на спині, цілу її в губи, цілу поперемінно соски, тим часом Льоша пестить її проститутки киева большими сиськами стегна, грається з статевими губами, смикає клітор. Потім вона знову стає на карачки, бере в рот мій член, а ззаду приймає його. Погладжувати її по волоссю, гладжу по щоках, особливо приємно, коли в цей момент відчуваю за шкірою обличчя свій же відстовбурчені щоку орган. Другий раз зазвичай триває довше, тому вона іноді виймає з рота і дрочить облизуючи яйця, іноді бере глибоко як тільки може, намагаючись стискати горлом, іноді робить швидкі і дрібні рухи, зачіпаючи навіть зубами. зрелые дешевые проститутки киева метро харьковского А Льоша спокійно і впевнено пихкає собі ззаду, ритмічно стискаючи руками її сідниці, натягуючи глибше, але іноді і спеціально збиває цей ритм, як розумію, щоб протриматися довше. Але все хороше рано чи пізно закінчується, починаю кінчати я, на секунду притримую її голову, а потім починаю швидко рухатися в ураганному темпі. І майже відразу, чується рик Олексія, кілька разів басовите «аах, аах», і тут же тонкий скиглення Люби «ой, да, ой, да да-да», і обмякнув, вона валиться проститутки постарше киев пластом на ліжко, випустивши і мій член з рота, і залишивши в повітрі з чпоки вилетів з неї член Льоші.

Ми з другом сміємося і ляскаємо один одного по долонях. - Тобі ж сподобалося, DD? - Тепер запитує він. - Так! - Копіюючи його захоплений тон, відповідаю я. - А як сподобалося мені, хлопчики, якщо б ви тільки знали, - в унісон відповідає моя Люба-Любонька.

Читачам - замість післямови

Незабаром стомлений Олексій, перебравшись на своє ліжко, заснув, проститутки киева большими сиськами а ми ще посиділи на кухні, допили останню пляшку шампанського, покурили, поговорили, і трахнулися ще разочок, заснувши, коли вже за вікнами починало світати ...

На цьому можна було б поставити крапку, висловивши купу подяк такої гарної жінки, моєї довготривалої подрузі Любі, з якої я багато чого пізнав вперше: мине і куни, анал і групу. З якої я вже остаточно став чоловіком, навчився відокремлювати потрібне від непотрібного, наносне від сутнісного. Але не тільки зрелые дешевые проститутки киева метро харьковского за це.

Хочу похвалити її ще за жіночу мудрість, бо знаючи, що за час зустрічей з нею у мене було дуже цікава пригода в Якутії, вона жодного разу не висловила своє обурення і обурення, знаючи, що Лілія їй не суперниця: та далеко, а вона поруч. Тільки лише іронізувала над жорстким стилем лілін минета, протиставляючи свій і з вдячністю приймаючи мої слова, що вона смокче краще.

А тим більше, за що почався на її очах і благополучно завершився пропозицією вийти заміж, проститутки постарше киев період залицяння за моєю майбутньою дружиною, точно так само не викликав у ній відторгнення, ревнощів і бажання привласнити те, що їй не належить. Вона могла відокремлювати секс від любові. Не дарма її так і звали - ЛЮБОВ!