—Пенис самца стрекозы имеет форму лопаты и способен “выгрести“ семя другого самца.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

зрелые проститутки киева объявления, одна історія в оленич (частина i), снять товсту проститутку киева.

Звичайно, вона бачить, що він неймовірно розпалений, і до тремтіння жадає її, що син чекає - недождётся, коли нарешті це Таїнство закінчиться і він зможе розсунути ніжки своєї матері.

Голос Ігоря тремтить. Він хоче її, він бажає. Він не хоче більше чекати і пожирає тіло мами очима. В його голосі чуються нотки злості і жадання:

- Так, мама ... Ще як я буду зрошувати тебе! Я заллю тебе насінням! Так! Ти будеш народжувати від мене. Щороку, мама!

Мама здригнулася зрелые проститутки киева объявления від цього палкого визнання і здивовано дивиться на сина.

- Ігор, я зовсім не впізнаю тебе. Ти був відданим добрим чуйним сином, в житті не сказав мені поганого сина, - я не впізнаю тебе ... Господи, звідки в тебе це? В якому куточку твоєї душі це ховалося?

- Мама ... Ти не забула, хто перший з нас запропонував іншому своє тіло для любові ..

Мама зітхає, і киває.

- Я думала, що рятую боязкого сором'язливого юнака ... Я плакав ночами снять товсту проститутку киева бачачи, як ти страждаєш і мучишся. Ти витягнув сім'ю з убогості, але сам був, немов, в капкані. Мені нелегко далося це рішення. Але я не думала, що в глибинах твоєї душі палає така пожежа ... І, що, він, немов, вулкан так нестримно прорветься назовні ...

Мама зітхнула:

- Мало хто сини зважаться сказати матері під час Таїнства, що бажають, щоб в майбутньому вони народжували їм дітей.

- Мама, я чесний з тобою. Не хочу, щоб у тебе були якісь ілюзії. проститутки с рио киев видео

Мама зітхнула. Тепер вона дивилася в стелю.

- Я приймаю твоє Таїнство, мій син і пан, - повільно і чітко вимовила вона, - відтепер я твоя рабиня, твоя наложниця, і лише з милості і любові до мене прошу твого дозволу називатися і надалі твоєю матір'ю. Ти можеш розв'язати мої ноги, Ігор, і завершити Таїнство ...

Напевно, мама цього не очікувала. У всякому разі, в наступну мить, після того, як Ігор розв'язав її ноги, вона, справді, перелякалася. Вона зойкнула, зрелые проститутки киева объявления коли сильні руки сина легко, граючись, відірвали її від статі і здійнявся в повітря. Стискаючи мати в своїх обіймах, без найменших труднощів Ігор тримав її в повітрі. Розставивши в сторони її ніжки, він втиснув мати своїм тілом в теплу бревенчатую стіну і з насолодою впився в її губи довгим поцілунком господаря. Так ... нарешті, ця жінка, красива і ладна, в його владі. Як довго він мріяв про це, засинаючи вечорами в своїй холодному ліжку. Він відчував, як притискається снять товсту проститутку киева її пружні груди до його грудей, як її ноги обвиваються навколо його стегон.

Він відірвався від солодких губ матері. Він хотів сказати їй щось, перед тим, як зіллється з нею в любовному екстазі.

- Мама, я хочу, щоб ти завагітніла ... Прямо сьогодні, зараз ..., - мама опустила очі, опустивши голову, але Ігор знову взасос поцілував її в губи довгим поцілунком, - так, ти народиш мені сина ... Але він не буде церковником. Він стане моїм спадкоємцем ..., - мама проститутки с рио киев видео злякано подивилася на нього і Ігор знову її поцілував, - так, мам ... Дівчаткам виповниться по шістнадцять тільки через три роки. До цього старійшини не дозволять мені одружитися. Але в нашій родині більше немає чоловіків, - я останній, мама! І у мене є право вибрати собі спадкоємця, мам! І це буде наш син!

Не сказати, що ця думка глибоко її в захват. Мама взагалі була, немов, в прострації, - надто вже багато всього сталося за один день, і вона просто не встигала за зрелые проститутки киева объявления стрімко розвиваються подіями ... Все, на що її вистачало, так це коритися синові, і мляво приймати його ласки .

Вона відчула, як щось велике і тверде впирається їй у внутрішню сторону стегна.

- Ігор !, Ні! - стрепенулася вона, - мої руки повинні бути на твоїх плечах !!

- Так, мам, - посміхнувся їй син, перекидаючи шнур, що пов'язували зап'ястя матері собі за голову, і укладаючи її долоньки собі на плечі. Він легко, немов пушинку підкинув мати в повітря, снять товсту проститутку киева перехопив її за стегна і опустив її, вже настільки довго не займане чоловіком лоно, прямо на свій здиблений пульсуючий член.

Мама безпорадно тонко й пронизливо скрикнула. Її нігтьові вп'ялися в шкіру на плечах Ігоря, а ніжки, схрещені за його спиною, напружилися ... Ігор протяжно ухнув, покусуючи мамину ніжну шийку. Ігор знову легко піднімає мати, так що мама начебто, на півголови злітає над сином, - але потім знову неминуче опускається на напружений член сина. проститутки с рио киев видео І знову мама тонко скрикує, закривши очі і завмираючи від жаху, що відбувається. І так вона скрикувала кожен раз, коли син знову і знову опускав її на свій богатирський член.

Вони не помітили, як стара Гафія стривожена криками і Ухань, що лунали з лазні, тихенько відчинила двері в парилку. У густому парі вона бачить, кинутий на підлозі червоний шовковий шнур, жіночий оберіг, що валявся поруч, потім бачить тіла палко зливаються в любовному сполученні біля протилежної зрелые проститутки киева объявления стіни під жалібні жіночі стогони, глухе чоловіче уханье і гучні шльопанці стегон матері і сина від різких любовних ударів . Агафія посміхнулася, похитала головою і тихо зачинила двері.

Мати виявилася абсолютно безпорадною під напором сина. Його член потужно з силою орав її поле і їй нічого не залишалося, як підкоритися цьому натиску і віддатися на милість сина. Її тіло з готовністю відповідало на його любовні ласки. Вона відповідала на його поцілунки, а її лоно покірно снять товсту проститутку киева і благодатно брало його плоть. Вона заплющила очі, намагаючись не думати про те, що чоловік, в обіймах якого вона зараз знаходилася це її Ігореша. До цієї думки їй буде важко звикати, - намагатися думати про Ігоря, як про чоловіка, а не сина. Але у ній був вибір ... І вона його зробила.

- Мама! Відкрий очі, - переривчасто видихнув Ігор, - я хочу бачити твої очі, коли буду наповнювати тебе своїм сім'ям. Ми повинні запам'ятати цю мить. Обидва, мам. Ця мить, коли ми проститутки с рио киев видео зачнём нашого сина ... Мама ... Ти чуєш мене, мам?

- Так, - одними губами мовила вона. Думки безпорадно заметушилися. Ні ... Ні ... Ні ... Вона не бачила виходу ... І їй була незрозуміла ця дивна примха Ігоря, зачати в ній сина ... Невже їй на роду написано народжувати від власного сина?

Вона відкрила очі і зустрілася поглядом з сином. Ігор встромився в неї і завмер, силою притискаючи стегна матері до себе. За його тілу пройшла судома. А через мить десь глибоко зрелые проститутки киева объявления всередині неї вибухнув справжній вулкан. Її тіло радісно затремтіло від вже майже забутих відчуттів, поки гаряче насіння сина потужними поштовхами наповнювало її утробу.

- Мама ..., Візьми все, мама ..., - прошепотів знесилено Ігор, цілуючи матір довгим ніжним поцілунком.

Потім вони довго, абсолютно без сил, лежали на підлозі в обіймах один одного.

*****

З баньки мати вже виходила його наложницею. Ось як воно все обернулося, - ще п'ять снять товсту проститутку киева годин тому, - Ігор і загордитися не міг, що скоро мати безроздільно буде належати йому. Мама була тиха і мовчазна. Око на нього не піднімала, але і не образу ніяку не казала. І від щастя теж не світилася. Наче й не сталося нічого між ними. Вона квапливо переплела косу (Ігор міцно подрастрепал її кінець, намотуючи косу на свій кулак), переодяглася в нову сукню, і не зрозуміти вже по ній, що цю бабу тільки що дуже завзято одлюби. Крім одного. В її волоссі не було сріблястою стрічки. проститутки с рио киев видео Так воно було заведено у Оленич. Молоді незаміжні дівчата вплітали у волосся зелені або блакитні стрічки, вдови сріблясті або білі. Мати вперше, зі смерті батька не вплела у волосся стрічку. Це означало, що мама тепер була або чиясь дружина, або наложниця.

Ще не було і півночі. І веселощі було в самому розпалі. Все Оленичі вже були п'яні до веселої відчайдушності. Ігор знову багато пив, та підливав неабияк матері, поки її очі не заблищали від випитого. Вони танцювали зрелые проститутки киева объявления до упаду. Відпочивали, пили, співали пісні і знову танцювали.

До півночі, як і личить в ніч на Івана ...                                         Читати далі