—26% мужчин перед свиданием нюхают свои подмышки.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

старые проститутки киева, одна історія в оленич (частина i), шикарные проститутки киева.

наближається член сина, але слухняно відчинила рот, коли набрякла головка вперлася їй в губи.

- Мам, а люди байки складають, що язичниці вправні в ліжку, немов повії, - пробурмотів Ігор, - а ти, я бачу, навіть члена-то чоловічого в роті не тримала, - він хмикнув, - знала б ти, що вміють витворяти з чоловічим членом полонені половчанкі ..

Мама щось намагалася гнівно промимрив, але Ігор не дав, - знову насадив її рот до самого горла.

Це тривало повільно старые проститутки киева і розмірено, а тому здавалося особливо витонченим. Мама стояла на четвереньках перед сином, піднявши голову і широко відкриваючи рот, а син, тримаючи мамину голову в надійному капкані, насаджував рот матусі на свій член. Повільно на всю глибину член входив в її рот. Матері потрібно неабияк напружитися, щоб увібрати здоровенну плоть сина в свій рот до кінця.

- Мама ... Мама ..., - стогнав Ігор, кожен раз, коли її ніс упирався йому в живіт, - господи, як довго я про шикарные проститутки киева це мріяв ...

Тихо потріскує вогонь у грубці баньки. Клубочився пар. Мама слухняно брала в рот. Ігор аж заурчал. Його рука, на яку була намотана материнська коса, рухалася все швидше, його стегна все різкіше рухалися назустріч маминому роті, так що його яйця вже з тихим ляпанцем билися об мамин підборіддя. Ігор вже сидів на самому краєчку лавки і розсовував ноги настільки широко наскільки він, взагалі їх міг розсунути, щоб мати можливість засадити в мамин рот, якомога проститутка на визов киев глибше.

Мама все переносила покірно. Давілась, кашляла, відпльовуватися, - але не намагалася заперечувати або відвертатися. Коли Ігор, наказав їй лизати його член і яйця, - вона тут же, слухняно почала ніжно і зосереджено облизувати мокрий від її слини член, а після старанно і ретельно вилизувати яйця сина. Потім довго, знову за велінням сина, пестила його член губами. Ігор млів. Може, мама, управління нею з його членом і невміло, але зате з такою неймовірною щирою старые проститутки киева ніжністю і старанною ласкою, чого не було і не могло бути ні у дівок з хмільного двору, ні у рабинь. На мить йому навіть спало на думку, що такий солодкий мінет може подарувати чоловікові тільки його власна мати, нутром відчуває бажання і настрій сина. Ні, такого блаженства він не відчував навіть у хмільному домі. Він навіть похвалив маму, сказавши їй, що якби вона була повією в хмільному дворі, - то за такий відсмоктування чоловіки платили їй би шалені гроші. Щоки і вуха мами шикарные проститутки киева знову зашарілися.

- Мам, - хмикнув син, - але це тільки ти так можеш, - соромитися з чоловічим членом у роті ..

Бажання вже розривала його зсередини. На мить йому здалося, що його член перетворився на вулкан. А через мить почалося виверження ... Потужне і бурхливий ..

Коли він прийшов до тями, мама сиділа на колінах біля його ніг. Її губи, щоки, груди, - все було перемазано в його насіння, а сама мама виглядала приголомшеною. Ігор посміхнувся матері проститутка на визов киев ... Але раптом сталося, то чого він зовсім не очікував. Очі мами раптом потемніли, і вона без зайвих слів заліпила йому міцну ляпас ..

- Мама! - заревів він.

Але мама вже була на ногах. Розлючений, з видом тигриці, впершись руками в голі боки, вона з викликом дивилася на Ігоря, звузивши від злості очі. Ігор аж знітився відразу. Крайній раз мати була так зла років п'ять тому, коли він з друзями обгородив сусідську грушу. Хм ... тепер його вина треба думати старые проститутки киева повесомее.

- Ігор, син Олега, - повільно прошипіла мати, - я, здається, вже просила тебе не забувати про те, що я твоя мати! Нехай ти тепер глава сім'ї! Але я твоя мати! І я вимагаю поваги до себе !!!

Ігор опустив голову. Але не через те, що йому стало соромно. Хоча, звичайно ображати і злити маму йому не хотілося. Особливо після того, як вона подарувала йому таке блаженство. Але справа була в іншому. Вид матері, оголеною, звітують його, немов нашкодив цуценя, шикарные проститутки киева але мало не з голови до перемазаний його насінням, - здавався йому неймовірно збудливим. І він вже відчував, як його член знову наливається силою, кам'яніє, немов, це і не він хвилини тому залив матусю своїм сім'ям.

- Мам ..., - почав він було, - я був такий збуджений ... Ти така гарна ..

- Помовч, Ігор! - осіклася його мати, - ти глава сім'ї !!! І навіть якщо ти змусив свою матір взяти в рот, бешкетник, свій член, - це не привід називати свою матір повією проститутка на визов киев і говорити їй подібні речі! Поки ти не здійснив наді мною Таїнства, я твоя мати! І, взагалі, - зойкнула мама і тупнула босий, - поки ти не здійснив Таїнства, - не смій торкатися до мене своєю каланчею!

Ігор оторопів:

- Мам, а що вся справа в цьому твоєму обряді !? І тоді, я буду вільний робити, що завгодно?

Мама зло видихнула

- Це закон Оленича! Ти глава сім'ї, Ігор! Я в твоїй руці! Але я твоя мати. Але ти можеш здійснити наді мною Таїнство старые проститутки киева з моєї волі, або без неї. Це твоє право. Якщо я не підкорюся, я повинна піти з сім'ї. Після Таїнства ти вільний робити зі мною все що вигідно ...

- Мама, - Ігор подивився на неї, - ти ж не втечеш з сім'ї?

Мама опустила голову:

- Ти не можеш цього питати, син. Ти можеш здійснити наді мною Таїнство. Але потім мені вирішувати, - підкоритися або піти.

- Ні. я хочу знати. Мама, ти підеш?

Мама мовчала. І він знову повторив своє питання. шикарные проститутки киева

- Напевно, я воліла б залишитися твоєю матір'ю, а не наложницею ... Але я ніколи не піду від дівчаток і тебе ... Ви моя сім'я ... Ви все, що є у мене ..

Ігор посміхнувся. І піднявся на ноги. Його плоть була знову порушена. Мама навіть схлипнула, і злякано, позадкувала ..

Ігор взяв у руку шнури.

- На коліна, мама!

*****

Він дав їй все ж відстрочку. Невелику. Вона хотіла помолитися. Своїм Старим Богам, випросити і їх блага. проститутка на визов киев Ігор не хотів цього робити, дико хотів її, але мати знову зміряла його крижаним поглядом і син відступив. У глибині душі мама все ще залишалася язичником. І ось, поки він в прохолодному передбаннику пив холодний квас, розпалений і збуджений, злий на матір через це очікування, мама в своїй почивальні, в будинку нишком розмовляла зі своїми духами ліс. А Ігор все накручував себе.

Коли мама повернулася, він вже був злий, немов, голодний лев, в клітці. Мама відразу відчула старые проститутки киева його настрій. Похапцем скинувши з себе сорочку, нічого не кажучи, вона ковзнула в парилку. Син зі стоїть членом, немов, з списом напереваги ступив слідом.

- На коліна, мама! - рикнув коротко він вдруге за цей день.

І ось із зв'язаними руками і ногами, вона стоїть на колінах. Іноді тихо підказує, що потрібно правильно робити або говорити. На словах обряд здавався набагато легше. Мама була педантична і строга в усіх дрібницях, часто змушуючи повторювати шикарные проститутки киева деякі жести або слова. Вона хотіла бути впевненою, що стає наложницею сина законно і з Вищого дозволу. І ось син завдає матері три удари батогом ... Один за іншим. Мама навіть не скрикує, хоча їй боляче, вона закусила губу, батіг залишила на її молочної шкірі три яскравих червоних сліду.

Ось рука сина з оберегом матері в кулаці лягає на материнське лоно, що дало йому життя. Мама мало не плаче, Ігор теж розхвилювався. Перед мамою і небом він відмовляється більш вважати проститутка на визов киев це лоно священним для себе. Потім його рука лягла на материнські груди, що вигодувала його.

І ось він на колінах перед матір'ю, що лежить перед ним пов'язаної по руках і ногах на дерев'яному підлозі. Він готовий принести їй клятву, що визнає її дітей (хоч і не народжених в освяченому вінчанням шлюбі) своїми законними дітьми і спадкоємцями.

- У нас будуть діти? - запитує його мати, - чи має намір ти зрошувати мене своїм насінням? Або можливо тобі буде достатньо старые проститутки киева любовних утіх зі мною?

Мама допитливо дивиться на нього ....                                         Читати далі