—Средняя длина расслабленного пениса – 9 см, диаметр – 3 см.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киев выезд на дом, одна історія в оленич (частина i), проститутки киева индивидуалка руслана секс киев.

Але тільки його долоні торкнулися бархатистою шкіри стегон, як мати абсолютно несподівано відскочила від нього. Ігор спалахнув. Він зовсім не очікував від мами подібного. Що це? Бунт цнотливості? Ігор роздратовано скочив на ноги.

- Почекай трохи, син ... - вигукнула мама, піднімаючи руки, немов огороджуючи себе від сина, - скоро ти отримаєш мене ..

- Ну, що ще, мам, - роздратовано буркнув він.

Мама закусила губу, і вперше невдоволено подивилася проститутки киев выезд на дом на нього:

- Ігор! Я поки ще твоя мати, а не ..., - вона кивнула на величезний стоїть член сина, - і май до мене належне повагу ... Перед тим як, я пізнаю твою плоть і стану твоєю жінкою, - ми повинні зробити Таїнство ...

Ігор зітхнув, опускаючись знову на лавку:

- Мам, ну, що ж ти тягнула ..., - похитав головою Ігор, - ось саме, що мені нетерпимий, щоб ти стала мені не тільки матір'ю ..

- Я знаю, - приреченим голосом сказала мама., - але проститутки киева индивидуалка руслана секс киев ми повинні зробити це Таїнство ... Адже ти береш в своє ліжко свою матір ... І крім того, - мама раптом запнулася і знову густо почервоніла, - ми повинні подумати про майбутнє наших дітей. Без цього Таїнства божий гнів може лягти на них.

Ігор мало не нелюд від збудження своє сім'я прямо тут, від однієї думки, що дійсно, скоро цілком ймовірно, - мати понесе від нього і буде народжувати його дітей. Це подіяло на нього не менше, ніж вид оголеної матері.

- Мама, проститутки киев соломенка - хрипко промовив він, - ти готова від мене завагітніти?

Мама сумно посміхнулася, і похитала головою:

- Це залежить не від мене, Ігор, а від тебе ... Тобі вирішувати зрошувати мене своїм насінням або вихлюпувати своє сім'я на мій живіт ..., - вона знову кивнула на збуджену плоть сина, - але дивлячись на це, і знаючи твій палкий норов, боюся, що народжувати мені доведеться багато разів ... а в твоїй родині чоловіки дуже плідні, - вона зітхнула, - дітей, що проститутки киев выезд на дом народжують матері-наложниці від своїх синів чекає доля священиків. Це закон старійшин. У 14 зим їх відправляють до Києва, в церковну школу, - за все платять старійшини, - вона усміхнулася, - а київський митрополит все дивується, звідки в Оленич стільки слуг і отроковиць, що забажали стати служителями Христа ..

Мама вислизнула з парилки, але скоро знову повернулася. В руках у неї було два шовкових шнура і батіг. Вона простягла їх Ігорю, і той, поки нічого, не розуміючи, проститутки киева индивидуалка руслана секс киев мовчки їх взяв ...

Мам стояла прямо перед ним, широко розвівши в сторони руки.

- Слухай мене син і запам'ятовуй ..., - тихо сказала вона, - я думала, що наше Таїнство відбудеться в твоїй почивальні ... Або моєї ... Але, там нам сьогодні можуть завадити ... Але нічого, підійде і тут ..

- Син ... Я твоя мати., - заговорила вона урочисті голосом, - я не можу добровільно прийняти твою плоть. Це смертний гріх. Так говорить закон Оленича і закон Церкви. проститутки киев соломенка Мати не може добровільно лягти зі своїм сином. Але син може змусити матір роздягнутися до гола, поставити мати на коліна, обплутати її руки і ноги шовковими шнурами, і сказати їй, що не потрібна йому більш вона, як мати, а потрібна йому, як слухняна рабиня. Потім взяти в руки свій хрест натільний і її хрест натільний, піднявши голову до неба і сказати Небу три рази, що більш не потрібна ця жінка йому, як мати, а потрібна, як раба. Після син повинен дозволити своїй матері прочитати проститутки киев выезд на дом молитву Неба про прощення себе і його. І син повинен встати позаду матері, покласти руку голову їй на голову і теж читати Неба молитву про прощення. Але коли мати вимовляє останнє «Амінь», син бере батіг і боляче три рази б'є матір по спині. Так Небо бачить, що мати йде на ложі сина не добровільно, але зв'язана по руках і ногах, і бита батогом. Після син кладе свою матір на спину, бере в руку її Оберіг, - при цих словах мама показала Ігорю на хрестик у себе на стегнах, проститутки киева индивидуалка руслана секс киев - і поклавши свою долоню разом з оберегом матері на її лоно, - відмовляється відтепер вважати це лоно священним для себе, потім також він надходить і з материнською груддю. Єдиний раз, коли син стає перед матір'ю на коліна, це коли він клянеться їй, що визнає її дітей своїми законними спадкоємцями. Тепер син каже матері, хто тепер вона йому дружина або наложниця ... Розв'язує її ноги, руки матері залишаються пов'язаними, але син повинен покласти собі їх на плечі і опановує проститутки киев соломенка їй ..

- Мама я більше не можу, - простогнав Ігор, - твої мови нестерпно розпалили мене ... Іди до мене ..

Він схопив матір за руки і притягнув до себе, знову втупившись губами в її груди, гурчачи від задоволення. Мама, зовсім як молодиця, зойкнула, замахала руками.

- Ні, син, спочатку Таїнство, - пискнула вона в його обіймах.

- Мам, да зрозумів я вже все, не бійся, - посміхнувся він, намотуючи її товсту довгу косу на кулак., - а ну-ка, мам, проститутки киев выезд на дом давай на карачки ..., - промовив він, з силою опускаючи маму перед собою, перш за все, на коліна, а потім і на карачки, прямо перед крамницею, на якій він сидів, як раз між своїх широко розставлених в сторони ніг. Він бачив, як розширилися від жаху її очі, перед якими гойдалася його збуджена і набрякла каланча.

Мама напружилася. Але Ігор, немов, норовисту конячку, міцно тримав матір однією рукою за косу, а інший за шию.

- Розкрий рот, мам! - ласкаво промовив проститутки киева индивидуалка руслана секс киев він, - а ну, зроби синку приємне ..

Мама знову зойкнула, заупіралась.

- бешкетник! Я порядна дівчина, а не дівка з хмільного двору. Тебе, що не вчив батько, що з такими проклятими похітливими бажаннями нічого сунутися до дружини.

Ігор розреготався прямо матері в обличчя:

- Ти ба ... А ти мені, хто? Дружина чи ?, - посміхнувся він, - з дружиною, - батько вчив, - все чинно і благородно буде, мам ... А ти мені мати, а не дружина ... А адже проститутки киев соломенка ніде нічого не сказано, як синам в ліжку з матерями має обходиться! Так що відкривай свій рот, та ублажай сина, не те всиплю ща цієї самої батогом по перше число, - він кивнув на батіг, що принесла мати до свого Таїнства, - розговорилася, мені тут ..

Для вірності, щоб краще засвоїла свій перший урок слухняності, він дав їй не сильну ляпас. І не очікуючи відповідної реакції, засунув долоню прямо в м'який рот мами, змушуючи його широко розгорнути.

Мама щось ще проститутки киев выезд на дом силкувалася сказати, щось заперечити, - але її коса була міцно намотана на кулак сина, і він уже тягнув її голову, її широко розкритий рот на свій величезний здиблений член.

- З-сучка ..., - процідив Ігор, рухаючи стегнами назустріч, і в наступну мить мати пізнала смак плоті власного сина.

Ігор застогнав від задоволення. Він відчував теплоту м'якого рота матері, відчував, як розсуваються під його натиском її ніжні податливі губи, як лоскоче її подих збуджену проститутки киева индивидуалка руслана секс киев головку. Він тиснув на голову матері повільно, але неухильно, насаджуючи її на всю довжину свого члена. Мама більше не брикала, немов, разом змирившись зі своєю новою долею. Коли її ніс уперся йому в живіт, Ігор так і завмер, з насадженої до горла на своєму члені матір'ю. Це було нічим непередаване відчуття. Чомусь, то, що на його члені зараз насаджена саме мати, а не якась інша жінка, - робило задоволення хлопця у сто крат сильніше. Такого він не відчував навіть у хмільному проститутки киев соломенка домі. Мама вдавилася, сіпнулася з члена, жалібно замукала. Ігор зглянувся, зняв її рот зі свого члена і дивився, як мама, важко дихає, намагаючись відновити дихання і, дивиться на нього божевільними очима. Вона було спробувала встати з четверенек, але Ігор не дозволив їй цього зробити. Він знову став тиснути на голову матері. Вона неприязно подивилася на ...                                         Читати далі