—Среднее количество сперматозоидов у здорового мужчины: 200 – 600 миллионов.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

снять проститутку киев деснянский, одна історія в оленич (частина i), проститутки киев дешевые метро золотые ворота.

.. Я говорила Агафії, - тихо сказала вона. Ігор ласкаво поплескав її по щоці.

Він обережно взяв її обличчя в свої долоні ... Його серце билося, немов молот в ковадлі, а в скронях зрадницьки шуміло. Повільно він наблизив своє обличчя до її обличчя, до її червоним соковитим пухким губам.

Потім, згадуючи, їх перший поцілунок, він ніяк не міг навіть самому собі пояснити, як це все вийшло і чому він все-таки зважився на це. Швидше за все, тому, що тільки тепер був снять проститутку киев деснянский упевнений, що мама відсічі не дасть. Хоча, він міг би заприсягтися, що за мить до цього у нього і в думках не було цілувати матір. Одному Богу відомо, хто з них двох здивувався більше, коли, Ігор вп'явся в губи матері довгим, вимогливим поцілунком, ...

Мама здригнулася ... Тому, що це не був цнотливий поцілунок сина, як цілують сини матерів перед сном, бажаючи їм на добраніч. Це був поцілунок чоловіки, пристрасно бажав жінку, яку він цілує. Мама було спробувала відвернути проститутки киев дешевые метро золотые ворота голову, злякано глянула на сина ... Але в голові у Ігоря шуміло, немов, море в шторм. Неначе знову він був неабияк п'яний ... Він відчував таке дике шалений збудження ... До своєї матері. І знав, що більше йому не доведеться придушувати в собі або зривати від неї своє прагнення. Жадання її тіла, її ласки. І лише від однієї цієї мили, раптовою і несподіваною, усвідомлення того, що мати залежить лише від нього, що навіть закони Оленича не врятують, виявляється, її від його снять дешевую проститутку в киеве пристрасті, - він ледь не вознісся до самого піку збудження.

Ігор цілував маму пристрасно, палко, запустивши мову глибоко в її рот. Мама покірно дозволяла цілувати себе. Сама, втім, ніяк не відповідаючи синові взаємністю.

Нарешті, знайшовши в собі сили, Ігор відірвався від матері. Голова крутилась. Мама знову опустила голову, її щоки знову горіли.

- Мам, підемо - ка в баньку ..., - хмикнув, впевнений у своїй владі над нею син, - попаритися мене снять проститутку киев деснянский ... Тут нам можуть перешкодити ... А нам багато чого потрібно обговорити один з одним.

Він відсторонив матір, і вже не відчуваючи ніякого сорому перед нею, піднявся з ліжка. Збуджений член аж гепнувся об його живіт ... Мама, поникла, зі сльозами на очах, квапливо піднялася на ноги, з неприкритим страхом дивлячись на член Ігоря.

- Мам, давай, бігом в лазню. Підготуй там все. Я скоро буду.

Мама слухняно тут же, мало не вибігла з світлиці.

Він проститутки киев дешевые метро золотые ворота глибоко зітхнув, переводячи дух. Різні думки наполегливо лізли в голову, але він гнав їх геть. Ні ... Не хотів він ні про що зараз думати ... А то ще совість замучить, або маму стане шкода ... Ні, він стане про все це думати потім. Коли в повній мірі насолодитися мамою. Тоді він стане її жаліти, мучитися муками совісті та інше. Потім ...

*****

У лазні горіла лампада. З парилки доносився аромат пахощів, якими мама вже пирснула на вугілля. Сама вона, голенькі, снять дешевую проститутку в киеве стояла в кутку передбанника. Її сарафан, акуратно складений, лежав на полиці. В руках мама тримала велике вовняне рушник, яким вона прикривала наготу.

Ігор хмикнув. Скинув з себе накидку, яку накинув, щоб дійти до лазні. Кивнув матері на двері парилки.

- Мам, чого стоїш? Пішли ..

Вона нерішуче позадкувала бочком вздовж стінки до парильні, але легкий окрик сина зупинив його:

- Мам, да на кой ляд тобі рушник в парильні щось ?, - він широко снять проститутку киев деснянский посміхнувся, - перестань тут будувати з себе черницю ...

Мама завмерла. Її білі плечі сіпнулися. Повільно відняла руки від себе і рушник ковзнувши по її тілу, впало на дерев'яний підлогу.

Нагота матері засліпила сина. Висока важка пружна молочнобелая груди з великими темними сосками хвилююче здіймалася і опускалася, - мама тяжко дихала. Довгі стрункі ніжки, пружний животик, похилі високі стегна і переможе них невеликий горбок ретельної поголеною кицьки. На стегна проститутки киев дешевые метро золотые ворота матері була одягнена тонка золотий ланцюжок, з тонким витягнутим хрестиком, який опускався до лобка матері ... Ігор не знав для чого мати одягла на себе цей ланцюжок, але золото на тлі її молочної шкіри виглядало неймовірно збудливо.

З трудом придушивши в собі бажання накинутися на матір прямо тут зараз, повалити її на підлогу, підім'яти підлогу себе та й віддерти, як сидорову козу, - Ігор, відкрив двері парилки і ступив усередину, аж весь тремтячи від збудження. снять дешевую проститутку в киеве

Він вже сів на полку, широко розставивши ноги, коли рипнули двері і в парилку нечутно впурхнула мати ... Вона була, за звичкою, зробила крок до лампадці, щоб загасить світло, але Ігор зупинив її:

- Не треба, мати ... Залиш світло ... Нам він сьогодні не завадить ... Плесни на мене краще водичкою ..

Мама вперто не піднімала на нього очей. Коли вона повернулася до нього спиною, щоб взяти з підлоги дубову Шаю, Ігор з подивом помітив у неї на попереку снять проститутку киев деснянский расписную татуювання червоного кольору. Візерунок на всю поперек, вигадливий, був дуже насиченим і абсолютно незрозумілим. На мить він навіть забув про своє порушення.

На його здивований вигук, мама обернулася.

- Це знак Духа Ліси, - просто сказала мати, - діброви в'ятичі особливо шанують цього духу. Мій рід вів свій початок від сина Духа Ліси, - Дара. У дитинстві мене пророкували в жриці Духа Лісу. Так на мене і з'явився його знак.

Подиву у Ігоря проститутки киев дешевые метро золотые ворота не зменшилося. Мама навіть посміхнулася куточками губ.

- Прости, Ігор, - ми з батьком не говорила тобі. Думали не варто тобі знати, що твоя мати з в'ятичів. В'ятичі вірують в Старих Богів. Віру Христа я прийняла вже тут в Оленич, в наше храмі., - мама повільно облила його з діжки теплою водою. Ігор дивився як колишуться при русі її важкі пружні груди, і як по них стікають струмки води ..., - галявині прийшли в наші землі ще з князем Святославом. А твій батько відбив снять дешевую проститутку в киеве мене з хазарського полону. Поган міцно пограбували наше село, майже всіх людей закували в ланцюги. І так би нам і згинути на чужині, та налетіла на поган по дорозі дружина воєводи Свенельда. А серед них було два десятка Оленич. Так я з твоїм батьком і познайомилася.

Мама обережно розтирала грецької мочалкою Ігорю плечі і груди, намагаючись не помічати його повсталу плоть. А Ігор вже не в силах стримуватися, потягнув руки до її грудей. Вона так спокусливо коливалася. снять проститутку киев деснянский

Мама здригнулася, її цицьками вперше довелося витримувати такий нестримний пристрасний палкий натиск. Ігор, немов, збожеволів. Він м'яв грудей матері, з силою стискав їх, здавлював разом, піднімав на долонях, покривав поцілунками, облизував, шльопав і навіть кусав. Особливо діставалося сосок, їм син приділяв особливу увагу. Вже скоро, Ігор не відав, чи то від болю, чи то від пристрасті, її соски стали великими і твердими, і син із задоволенням взявся їх смоктати й облизувати. проститутки киев дешевые метро золотые ворота Мама, дрібно тремтячи, терпляче стояла перед сином, як була, з мочалкою в руці. Вона важко дихала, а її очі були закриті. Вона тільки злякано здригалася і інстинктивно втягувала в себе м'язи живота, коли каланчеподобний член сина ненароком упирався їй ногу.

На мить Ігор відірвався від цілування материнських грудей:

- Мам, ну не мовчи, - видихнув він, - далі-то що? Як ви з батьком ..

Мама знову здригнулася.

- Батько ... Твій батько снять дешевую проститутку в киеве ... - її голос переривався, - він привіз мене сюди ... У Оленич ... Майже п'ять зим я була його наложницею ... Старійшини довго не дозволяли йому одружитися зі мною ... Я ж була язичником. І, навіть, коли я прийняла віру Христа, вони довго ставилися до мене з підозрою ... Але ми з твоїм батьком любили один одного ... І, коли у нас з'явився ти, - наш первісток, - щасливіше нас нікого не було в Оленич ...

Посмоктуючи материнську груди, Ігор потягнувся до її стегнах. снять проститутку киев деснянский Господи, він дико хотів мати, але все ніяк не наважувався взяти її, нарешті, насадити, її свій член. Але немов, щось зупиняло його. Дурні забобони вперто не йшли з голови. Він, ніби, боявся перейти цю межу ... ...                                         Читати далі