—Слово “порнография“ происходит от древнегреческого “письма проституток“.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киев цена, одна історія в оленич (частина i), старые проститутки киева за 50 лет.

- мама !!!

Цікаво, як вона його почує? Шум від музики і пісень по всьому Оленич стояв неймовірний. Але ..

- Так, соколе, мій ... - це була мама. Вона заглянула в двері його опочивальні. І Ігор полегшено перевів дух. Ні, не бажав він, щоб мама залишалася одна, без нього, на нестримному святі. Мама завмерла в дверях.

- Іди сюди !, - махнув він їй рукою, - сядь поряд на ліжко.

Мама слухняно сіла поруч з ним, але чомусь не спускала з нього насторожених проститутки киев цена очей.

- Прости, мам, - на мить Ігорю стало соромно, - пити зовсім не вмію ... Побудь зі мною.

Мама тільки згідно кивнула. Ігор хоч і сам був п'яний, але тому, як блищать у матері очі і рум'янцю на її щоках зрозумів, що вона теж дуже навіть напідпитку.

Йому хотілося сказати їй щось багатозначне розумне і розважливе, щоб показати матері, що він дуже навіть тверезий. Чомусь на розум прийшли яроміровскіе сім'ї, і те, що їм всім не буде де спати. старые проститутки киева за 50 лет Будинок був великий, але світлиць все одно на всіх не вистачить.

- Мам !, - голос чомусь вийшов різким, - я хочу, щоб ти сьогодні лягла тут, зі мною!

Він хотів їй це запропонувати, ніби як порадитися з нею, але вийшло таким тоном, наче він наказав це їй зробити. Наказав матері лягти в його ліжко. Ігор навіть осікся.

Мама якось здригнулася, ніби як навіть поникла, дивно глянула на нього, якимось незрозумілим боязким поглядом.

- Ти, правда, дешевые проститутки киев не салон цього хочеш, син ?, - тихо запитала вона.

Ігор сів на ліжку, і раптово відчув, що ніби як, навіть протверезів. Навіть бадьорості й запалу додалося. Ось вона, значить, знаменита оленіческая медовуха, - швидко хмелю, але і швидко відступає. Ігор вже було почав матері пояснювати, що пов він пропонує просто їй, щоб було де все сімейство Яромир в будинку розташувати. Але мама, раптом, накрила його рот гарячої долонькою, і рвучко встала.

Вона дивилася на сина зверху проститутки киев цена вниз, і, раптом похнюпившись, як-то сором'язливо опустила очі в підлогу.

- Син ... Ти хочеш, щоб твоя мати лягла з тобою в твою постіль ?, - прошепотіла мама, збиваючись з голосу.

Ігор нічого не розумів. Але було щось дивне в голосі і в цьому поведінці матері.

- Так, мам, - просто сказав він, знизуючи плечима, - а ти проти?

На мить мати підняла очі. У них таїлася якась незрозуміла туга і злість.

- Ні, синку ... Ти глава сім'ї ... старые проститутки киева за 50 лет Хіба смію я перечити тобі ?, - зітхнула мама, знову з якоюсь ледь помітною злістю, - я відчувала, що рано чи пізно ти цього захочеш.

Ігор оторопіло дивився на неї.

- Мама ... Що ти?

- Що мама ?, - глузливо запитала матір, - це вже тобі вирішувати, перед тим, як лягти з тобою - знімати мені трусики чи ні? Тобі вирішувати, ким я повинна прийти в твою постіль, - матір'ю або дружиною ...

І, немов, на підтвердження своїх слів, вона підсікла руками дешевые проститутки киев не салон поділ своєї святкового сарафана і повільно потягнула його вгору, оголюючи стрункі ніжки і стегна, поки не здався краєчок ажурних грецьких (на Русі таких НЕ ткали, і грецькі купці торгували ними за величезні гроші) біленьких трусиків.

Ігоря кинуло в жар. Ні бельмеса він не міг зрозуміти, що це відбувається з матір'ю? Господи, лишку що вона випила сьогодні або жартує так? Але він не міг, проти волі, відірвати очей від її струнких білошкірих ніжок, його вабила білизна проститутки киев цена маминих ажурних грецьких трусиків. В горлі стало сухо, він відчував, як напружується і кам'яніє його член.

- Матушка, - ледве видавив він з себе, - господи, та що ти робиш? Що з тобою? Я не розумію тебе ... Не соромно перед сином?

Це вирвалося само собою. Тому, що порушення вже початок дурманити йому голову. Очі матері потемніли, вона дивилася на нього з якимось викликом:

- Ти глава сім'ї ... Ти багато зробив для нас, для мене, для дівчаток. Старійшини старые проститутки киева за 50 лет не дозволять тобі брати дружину, поки ти не піднімеш на ноги дівчаток ... наложницю ти сам не захотів брати. А ти молодий, гарячий ..., - глухо говорила мати, опустивши голову, - Я все розумію, мій хлопчик. Я тебе не Веню ... Ти не скривдиш мене. Думаєш, я не помічаю твої погляди на собі, і не відчуваю, як ти займисті, коли ми удвох в лазні? Я все зрозумію, син. Це частина мого материнського обов'язку ... Я повинна бути і буду покірною і слухняною твоїм бажанням ... Ти дешевые проститутки киев не салон маєш право розпоряджатися мною, - ти глава сім'ї, - тобі й вирішувати ..

Ігорю довелося дочекатися, коли до нього повернеться дар мови. Він був, наче, в прострації, і не вірив в те, що чув. Слова матері будили в ньому таємні потаємні думки і бажання, але розум брав вгору. Великий гріх сідати на любовному ложі зі своєю матір'ю! І те, що вона така красива і ладна, - це було його хрестом, душевної боротьбою похоті з розумом, яку він вів в самому собі, всередині себе, проститутки киев цена з самого свого повернення з походу. І, яку, звичайно, ретельно приховував від матері. Про що не наважувався сказати на сповіді навіть священикові.

Він кашлянув, в горлі стояв ком.

- Мам ... Господи ... Що ти ... Та я ж мав на увазі зовсім інше ... Яромірово сімейство де розмістити щось все в будинку, а? Ось я і ... я тільки через це, мам ..

- Правда? - просто ахнула мати. Вона глибоко зітхнула. Це був зітхання полегшення, сумнівів в тому не було ніяких. старые проститутки киева за 50 лет Мама відпустила свою сукню, і немов, без сил опустилася на ведмежу шкуру, що була встелена. Ігор бачив, як від сорому зашарілися яскравим рум'янцем її щоки, потім шия і навіть руки. Вона не сміла підняти очей на сина, - до того їй було соромно.

- Прости мене, син. Уявляю, що ти тепер думаєш про мене ... Мені соромно. Я заслуговую найсуворішого покарання ... Я страшенно помилилася ..

Ігор посміхнувся. Йому було шкода матір, але інтерес терзав його більше: дешевые проститутки киев не салон

- Мам, а ти дійсно була готова лягти зі мною, зі своїм власним сином? Це не вкладається в моїй голові.

Вона боязко, побіжно, глянула на нього, немов, побита собака. Запобігливо посміхнулася ..

- Прости мене, Ігорёша ... - вона обняла голі ноги сина, і притиснулася щокою до його колін.

- Мам, ну ..., - ворухнув ногою Ігор.

Мама завмерла, але потім кивнула, не відриваючи щоки від коліна сина.

- Так ... Ти ще дуже молодий і проститутки киев цена багато чого не розумієш ..., - тихо промовила вона, - не сказати, що я б пішла на це з радістю, або зазнала б від цього щастя, - звичайно, немає, син, - я б пішла на це через материнського обов'язку ..

Ігор аж присвиснув:

- Мам, у тебе якесь дивне розуміння материнського обов'язку ... Тобі не здається? Ти це в якійсь біблії вичитала, а ?, - він відверто глузував над матір'ю, ну, ніяк не міг від цього утриматися.

Мама схлипнула:

- Ти не знаєш старые проститутки киева за 50 лет всіх законів Оленича. Доля жінки тут догоджати, народжувати, готувати і працювати, але головне слухатися чоловіка, главу сім'ї. Так заведено. Дочка слухається батька, сестра брата, дружина чоловіка, мати сина. У Оленич матерям часто випадала доля бути наложницею сина. Чоловіки часто гинуть на війні. Старший син зобов'язаний підняти сім'ю батька, - тільки після цього йому дозволять одружитися. Часто, якщо у сина не було грошей на наложницю, або на хмільний будинок, - мати заміняла дешевые проститутки киев не салон дружину своєму синові. І закони Оленича забороняють їй противитися цьому.

Ігор повільно і лагідно гладив матір по голові. Йому щиро було шкода її. Він любив маму всім серцем. Але в його голові вже зріло інше тверде рішення. Мати на багато відкрила йому очі. Пригнічений він не був, - він був радий.

- Банька істоплена, мам ?, - вимогливо запитав він.

Мати підняла заплакане обличчя, чомусь знову злякано глянула на нього, немов відчула думки сина. проститутки киев цена

- Да ....                                         Читати далі