—Пенис самца стрекозы имеет форму лопаты и способен “выгрести“ семя другого самца.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутка бутко наташа киев, одна історія в оленич (частина i), проститутки киев лесной.

корів, виплекав поле жита. У нього в господарстві робіло вже сім холопів. Це був достаток і процвітання. Старійшини звичайно ж були задоволені ним.

Була їм задоволена і мати. Втім, якби її щось не влаштовувало, вона все - одно б і не сказала, та й увазі б не подала. Такий вже у неї був характер або вихована батьком так. Воно, звичайно, у Оленич жінки ніколи не володіли ніякими правами, ні на майно, ні на свій голос, але навіть для порядків Оленича мама була дуже слухняна проститутка бутко наташа киев і лагідна.

Красуня яких пошукати, майстриня-чарівниця на всі руки, - он каике хустки або килими тче, купці готові втридорога платити, в побуті скільки пам'ятав її Ігор мама була завжди такою, - тихою, скромною, слухняною, якщо не сказати більше покірною, беззахисною голубкою. Він в житті не пам'ятав, щоб вона голос на нього коли-небудь підняла, навіть якщо доводилося йому і надто вже нашкоднічать. Ні, мама, вміла бути тільки ласкавою і ніжною.

Так точно проститутки киев лесной вона покірно прийняла після смерті батька старшинство Ігоря, і жодного разу не посміла йому наперечіть або не послухати. Вона могла тільки порадити, але якщо Ігор не слухав її порад, тут же беззаперечно виконувала все так, як він вкаже.

Звичайно ж, дуже скоро Ігор звик до такої майже рабської покірності. Спочатку з його голосу потихеньку зникли прохальні нотки, коли він звертався до матері, потім все частіше ці нотки брали вже тільки прикази способу. Але мама знову і снять проститутку в киеве на оболоне дешевую не думала заперечувати. Ігор сам бувало ловив себе на тому, що розмовляє з матір'ю вже майже, як зі служницею, осікається, але в круговерті справ швидко знову забував.

Як то раз мама раптом запропонувала йому взяти собі наложницю.

- Ти дуже молодий, син, - просто сказала вона на німе запитання Ігоря, - кров, вирує в твоїх жилах. Тобі потрібна жінка. Це дуже шкідливо для чоловіка, - в твоєму віці бути довго без жінки. Одружується б тобі, сина. Але старійшини проститутка бутко наташа киев адже не дозволять тобі заводити нову родину поки не подорослішають твої сестри. Значить, тобі потрібна наложниця. Тим більше, що тепер ми можемо собі це дозволити, - мама посміхнулася, - а то останнім часом мені вже страшно ходити з тобою в лазню ..

Ігор почервонів, як рак і подивився на матір. В її очах миготіли веселі іскорки, але ніякої насмішки не було. Мама говорила серйозно. Побачивши реакцію Ігоря, вона грайливо наїжачила його волосся рукою і квапливо вийшла проститутки киев лесной з кімнати.

Думки про наложницю відвідували Ігоря не раз. Звичайно, в Оленич закони у таких справах суворі, - до не смій. Ніяких наложниць праведні старійшини не визнавали. Тільки дружини. Але, дійсно, по - законам Оленича, Ігор не мав права одружуватися, поки не поставить на ноги свою колишню сім'ю. І, значить, старійшини могли піти йому назустріч т дозволити взяти собі наложницю.

Молода гарна жінка коштує дорого. Набагато більше, ніж дужий хлоп. Може, через снять проститутку в киеве на оболоне дешевую рік, коли гроші вкладені в господарство принесуть дохід, він і зможе дозволити собі жінку. Але зараз, коли попереду зима, було б нерозумно витрачати з уже небагатій калитки гроші на свої скоромні бажання. Ігор зітхнув. Але мати була права, - бабу хотілося ... вдів-то після Чорного року в селі вистачало, але спритні старійшини вмить, мало не силоміць переженилися багатьох вдів і вдівців, щоб не підірвати добробуту Оленича.

Він згадав, як одного разу мати застукала його проститутка бутко наташа киев з дружками, як вони підглядали за тими, хто купається бабами в річці. Ігорю тоді вже чотирнадцять минуло. Йому мати не сказала нічого. Але скоро батько, регочучи, цікавився, що, мовляв, синку, дівки вже стали на розум западати?

Тоді по весні батько взяв його з собою в Лодейно караван на весло на торги в Київ. Мало того, що сам Київ своєю красою і величчю просто вразив отрока, так батько взяв його з собою в хмільний будинок, що тримав один грек на Подолі. Тут були проститутки киев лесной жінки. Багато жінок. Молодих і красивих. Най-най різних, напевно, з усіх куточків світу. Чорні, білі, смагляві, мулатки ... Батько бачачи реакцію сина, розреготався, і сказав, що будь-яка з них може належати йому, Ігорю, і буде вгамовувати будь-які його забаганки. Так, Ігор познайомився з повіями. У ті дні, а батько водив його чотири вечори поспіль в хмільний будинок, він багато пізнав про жінок, і про те, на що здатні ці істоти. Батько брав йому наймайстерніших повій, і вони снять проститутку в киеве на оболоне дешевую догоджали отрока своїми тілами так, як раніше він не міг собі уявити навіть уві сні. За допомогою свого рота, губ, язика, пальців, грудей, ніжок, сідниць, свого лона і попки вони могли доставити воістину райська насолода.

Ще батько навчав приголомшеного хлопця, що є такі бажання, з якими прийнято ходити тільки до цих непотрібним дівкам. Не можна ображати дружину, матір своїх дітей, засовуючи свій член їй в рот, або в попку. Для порядної православної жінки це підходить проститутка бутко наташа киев і неналежно. До того ж твоя дружина, - це мати твоїх майбутніх дітей. Та й церковники не сприймають такого. З дружиною має бути все чинно і благородно. Але в кожному чоловікові тліють темні пристрасті, додав батько, але вихід цим пристрастям можна давати тільки в хмільному домі. На худий кінець з рабинею, але тільки не з хрещеною, нічого гнівити Бога. Бо розпуста і перелюб страшні гріхи, не дарма ж за них були так жорстоко покарані Содом і Гоморра.

Прибігла мати, проститутки киев лесной тримаючи в руках поштового голуба, з радісним блиском в очах:

- Дивись, синку, Яромир просяться до нас в гості на Івана-Купала!

Зраділий Ігор схопився їй назустріч.

*****

Яромир. Брати - близнюки, Олег і Бор. Дядьки Ігоря, молодші брати батька. Завітали з багатими гостинцями зі своїми дружинами та дітьми.

То зрозуміло. На Русі Івана-Купала справляли не гірше, ніж Новий рік, або Різдво Христове. А як справляли Івана-Купала в Оленич, снять проститутку в киеве на оболоне дешевую так не святкували ніде. І, звичайно, брати не могли не приїхати на таке свято. Обидва були з Дібровою Застави на Дніпрі. Така собі своєрідна одночасно і фортеця і торговельний пост Оленича на неспокійних водах Дніпра. Притулок для торговельних караванів Оленича.

І скоро будинок наповнився гомоном і суєтою. Діти грали і голосно веселилися у дворі Ігоревого будинку. Мама милувалася з дружинами Яромир, - Ольгою і Лебідь. Вони були давніми подругами. Ще з тих часів коли проститутка бутко наташа киев батькові брати жили в Оленичі, і ще не були ніякими Яромир.

До ночі вже пів Оленича були у них в будинку, в селі все ж вже давно були один одному родичами.

Столи були накриті прямо на вулиці, спека стояла неймовірна, гості пили і веселилися. Скоморохи танцювали і корчили пики, Гуслярі співали пісні. Ігор скоро порядком захмелів, і все стало зливатися воєдино, - дикі танці, і стрибки через багаття в хвалу Івана Купали, хороводи, і родові пісні хором на все горло. проститутки киев лесной

До ночі ближче щось зовсім розморило його, - ну, то, ще б пак, - пити-то він зовсім не привчений був. Потихеньку, бочком, непомітно, він втік з свят, дістався до дому, - тут і не було-то нікого, крім старої Агафії і дівчаток в далекій дитячої області, все на гуляння. У сінях засунув голову у відро з студеної криничної водою, але допомогло йому це мало. У його опочивальні ліжко була дбайливо розстелена. Ігор стягнув через голову ошатну сорочку, скинув святкові червоні снять проститутку в киеве на оболоне дешевую шкіряні чоботи, випив холодного квасу, що стояв в глечику біля ліжка і впав на ліжко. Але як не дивно, хмільний сон не йшов, як то мало би бути. Його і не нудило, наче відкрилося друге дихання ось так за здрастє. Ігор лежав і мляво розглядав білосніжний розписна стеля. Розписувала його мама. Він згадав про матір. Де мама? На розум самі собою прийшли спогади про любовні історії, що кожен рік неодмінно траплялися в хмелю в ніч на Івана Купала. І в скандалах нерідко бували проститутка бутко наташа киев замішані цілком зрілі шановні матрони. А на маму он як мужики і тверезі - то облизуються ..

- Мама! - це був не крик, швидше за полурик - полуокрік. Вимогливий, гучний, жорсткий, ...                                         Читати далі & rarr