—Средняя длина эрегированного пениса – 13 см, диаметр – 4 см.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

самые дорогие проститутки киева, одна історія в оленич. частина ii-2.продолженіе.воля батька-2, проститутки киева старше 40.

Таїнства, брат ..., - знизавши плечима, промовив Яр, - без цього обряду її лоно як і раніше є священним і недоторканним для тебе. Це лоно твоєї матері ... І цей гріх, не бійся, лягає не на матір, а на тебе., - він хмикнув, - я, думаю, наш батюшка тобі його відпустить ... Але якщо ти хочеш чекати , звичайно ..

Ні, чекати більше я не міг!

- Мама ... Мама ... - зашепотів я, потягнувшись до її тіла.

Мама злякано відскочила було назад, але Яр виявився швидшим. самые дорогие проститутки киева Він наздогнав мати, і легко повалив її на підлогу, на м'яку шкуру, притискаючи її зап'ястя до підлоги.

- Давай, брате, - гаряче прошепотів він мені, - йди і візьми свою матусю! Подаруй їй свою невинність!

Я схилився над лежить матір'ю, безсило тріпотів, немов метелик, утримувана Яром.

Вона спробувала звести ноги разом, - і це забрало в мене якийсь час, - до того ж, до всього вона рухала з боку в бік стегнами, всіляко мені опираючись. Але це тільки проститутки киева старше 40 мене розпалило. Яр поблажливо мені порадив закинути її ноги собі на плечі ..

Я з силою розсунув стегна мами в сторону, і стиснувши її щиколотки, помістив мамині ніжки на своїх плечах. Мати знову з благанням подивилася на мене ... Але мені вже було наплювати, що вона там молить у мене. Я бажав тільки одного, нарешті злитися з нею воєдино в любовній сутичці.

Я навалився на матір всім тілом, притискаючи її своєю вагою до підлоги, відчуваючи, як вона піді мною vip проститутки киева безпорадно тремтить і схлипує. Я потягнувся губами до її уст, але вона відвернула голову в сторону ..

Стискаючи в кулаці своє любовне знаряддя, я направив його в тріпотливе материнське лоно ... І через мить мати пізнала плоть свого молодшого сина ...

Вона скрикнула, приймаючи мене, забилася піді мною пораненою птахом, бо надто вже був я збуджений і нетерплячий. Але я не знайшов у собі сил зупинитися і все пропихався в її ніжну гарячу вузьку щілину, поки самые дорогие проститутки киева не досяг дна ... Мої яєчка тихо шубовснули про стегна матері. Ніжки матері на моїх плечах напружилися, її стегна вражала тремтіння ... На якусь мить ми так і завмерли, в обіймах один одного, важко дихаючи.

- Який ти величезний !, - прошепотіла мати, дивлячись мені в очі широко розкритими очима, - справжній богатир! Мій молодший син виріс і став справжнім чоловіком!

Я мало не застогнав від бажання, настільки порушили мене ці слова. Повільно, з чавкають звуком, проститутки киева старше 40 я витягнув член з матері і негайно, знову, з різким потужним поштовхом знову загнав його в лоно матері. Вона знову скрикнула. Пронизливо і жалібно ..

- О, господи, мій хлопчик ... Так ... Так ... Так ... Ти став, нарешті, чоловіком! Так, ти довів це своєю матусі ... Ох ... Ще як довів, моє сонечко ясне ... Але зупинись ... Я не хочу, щоб грішив через свою пристрасть до мене ... Спочатку, Таїнство, сокіл мій ясний ..

Але я її не слухав. Все швидше і швидше vip проститутки киева я качав своїми стегнами, трясучи тіло матері потужними короткими поштовхами, так що шльопанці від ударів наших стегон один від одного лунали на всю кімнату. Я був дуже збуджений, щоб продовжувати так довго ..

Голосно застогнавши, я обрушився на матір з усієї сили, виливаючи в її податливе лоно потоки насіння ... Мама тільки тихенько схлипувала, подаючись стегнами назустріч мені ... Це тривало, мабуть, довго.

- Вітаю, Кир, - перервав мене веселий голос Яру, - самые дорогие проститутки киева ти став чоловіком! Тепер поцілунок за це свою матусю!

Я слухняно потягнувся до маминих уст. По-моєму, у неї просто не було сил, щоб мені чинити опір. Її м'які вологі губи розкрились і я вп'явся в них довгим палким поцілунком ... Вона не відповіла мені, але і не пручалася.

Насолодившись своїм першим поцілунком з жінкою, я без сил звалився на бік, розвалившись поруч з мамою на ведмежою шкурі.

Все в моїй душі раділо! Так! Я став чоловіком! Я був невимовно проститутки киева старше 40 гордий собою! Подібного блаженства я в житті не відчував! Кожна клітинка тіла просто сочилася знемоги. Заклавши руки за голову, я розвалився на спині, втупившись в висока стеля.

Яр скуйовдив мені волосся. Матері відпочити він не дав:

- Мам, давай, віддяч що тепер сина за рясне поливання в твоє лоно ..., - він узяв її за волосся, змушуючи сісти переді мною на коліна між моїх ніг, і схилив її голову до мого пониклі чоловічому знаряддю, - давай, пограй, з vip проститутки киева ним язичком ..

Мати слухняно взяла мою втомлену булаву і почала її ніжно вилизувати. По моєму тілу пробігла приємна дрож.

Яр ліг на боці поруч, обличчям до мене:

- Ну, тепер, ти зрозумів для чого потрібна чоловіка юнакові мати?

Я щасливо кивнув, з вдячністю подивившись на неї.

- Ото ж бо ..., - добродушно хмикнув Яр, - старшого брата треба слухати ... А то мимрив тут, - мама, та мама ..

Ми разом весело розсміялися. Мама тим самые дорогие проститутки киева часом самозабутньо працювала між моїх ніг, обома ручками оглаживая і пестячи мої яєчка і обм'якнув стовбур, ретельно вилизуючи і обсмоктуючи мою мляву булаву. Я відчував, як її верткий моторний язичок гуляє по моїй шкірі.

Сповнений блаженства я спокійно лежав, тихо перекидаючись з братом нічого не значущими фразами, дивлячись, як пухнаста головка матері розмірно піднімається і опускається між моїх ніг.

Дуже скоро я відчув, як моє спис, завдяки материнську проститутки киева старше 40 ласку, знову наливається кров'ю, на очах розбухаючи і піднімаючись в ручках мами.

- Так, ти велелюбний, братик! - знову розсміявся Яр, - бачиш, яка мати кудесница, а? Пощастило все-таки батькові з дружиною! А, ну-ка, мам, давай, осідлай-ка, Кіра, та об'їзд цього молодого жеребця!

Мама відірвалася від мого члена і підвелася з мене, не випускаючи мій член зі своїх рук. Вона розвела в сторони ніжки і повільно почала опускатися вниз, направляючи мій член в своє vip проститутки киева лоно. Я притягнув її до себе ..

Знову насадив мати на свій член, наскільки це було взагалі можливо, я притягнув її голову до себе і довго цілував матір, смакуючи на смак її губи. Мама покірно дозволяла себе цілувати. Її губи дрібно тремтіли.

Не знаю, чим я зараз насолоджувався більше, - її покорою моїм пестощів, податливості її гарячого лона, або смаку її губ. Моє серце стиснуло гостре почуття непідробної любові і ніжності до мами.

- Мамочка, я дуже-дуже самые дорогие проститутки киева люблю тебе ..., - прошепотів я, - тобі добре зі мною? Я не завдаю тобі болю?

Мама нічого не відповіла. Тільки заплющила очі. Я плавно похитнув стегнами, мама здригнулася, насаджена на моє спис ..

- Так ... так ... синку ..., - нарешті тихо вимовила вона, - ти хороший чоловік. Твоя дружина буде щаслива мати такого чоловіка в своєму ліжку ...

Я знову поцілував її, дуже ніжно. Її велика пружні груди була притиснута до моїх грудей так щільно, що я проститутки киева старше 40 відчув які в неї великі шорсткі соски.

Трохи усунувши мати від себе, я з захватом взявся за материнську груди. Це тривало довго, - я м'яв і стискав соковиту плоть, цілував і кусав їх, смоктав затверділі соски. Раніше, я навіть і припустити не міг яке задоволення може доставити жіночі груди. Мама, розпирає зсередини з кожною миттю все більше розбухає моїм членом, тільки важко дихала.

В кінці кінців, не в силах більше стримуватися, я почав рухати стегнами, похитуючи vip проститутки киева мати на собі і не відпускаючи зі своїх долонь її грудей ... Мама слухняно скакала на мені, рухаючись назустріч мені. Це було неймовірно ... Я стиснув її пухкенькі сідниці в своїх руках, з силою при кожному своєму поштовху, притискаючи її стегна до себе. Я відчував, як її гаряче лоно закінчується соками.

Але тривало це не довго. Зрештою Яр, звичайно, не витримав виду відкрився йому видовища ... А хто б витримав? Як тут залишитися спокійним, коли перед тобою таке самые дорогие проститутки киева видовище?

Я побачив, як за спиною матері в темряві виросла його потужна фігура а через мить сильні руки брата придавили мати ...                                         Читати далі