—Яички у мужчины могут увеличиваться на 50% во время эрекции.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки на трассе киев чернигов, не рий яму сестрі - сама в неї потрапиш ..., проститутки улицах киева.


Не рий яму сестрі, - сама в неї потрапиш ..


Глава Перша.


Сестринська помста.


Ліза хоч вже практично і язиком не в'язала, але коли я їй стала розповідати, як перевіряючи цю чортову теорію Алекса Габронова про едипове комплексі (я так і сказала, - чортову теорію, - з легким натиском на цьому слові ), я пізно ввечері, попередньо підслухавши і переконавшись, що мій молодший син Максимко знову мастурбує, раптово увійшла в його кімнату в коротенькій нічній проститутки на трассе киев чернигов сорочці і без трусиків, нібито вся перелякана приснився мені кошмаром ..


Моя Лізонька аж гикнула:


- Так, ладно, Світло ... Ти, правда, це зробила ?, - вона не могла повірити своїм вухам, - але це ж ... я все, звичайно, розумію, але це зовсім ні в які рамки не лізе.


Я тільки знизала плечима:


- Це дослідження для мене дуже важливо. Наш ректор готовий викласти за необхідні вивчення в цій області величезний грант. Насправді Едипів комплекс проститутки улицах киева в світлі теорії Габронова зовсім не вивчений. Ну, і сама розумієш, добровольців на подібні випробування цієї теорії днем з вогнем не знайдеш ...


Лізонька гикнула ще раз:


- М-да, в житті б не подумала, що ви психологи такі божевільні ... Заради якихось досліджень ... м-да ... - моя сестричка здивовано струснула своєю красивою білявої дурненькою головкою.


Ми сиділи на кухні в її шикарній квартирі і вже кінчали другу пляшку дорогого коньяку. Ми нерідко проститутки киев героев днепра влаштовували такі посиденьки, потягуючи коньячок, і годинами розмовляючи про все підряд, - ми були дуже дружними сестрами.


З чоловіком (третім за рахунком. Причому кожен раз кидала чоловіків саме Лизка) Ліза розлучилася років зо два тому, так що в квартирі крім нас був тільки її син, Артем. Він прийшов, десь годину тому, - Ліза була сама під шофе і не помітила, але від мене не приховаєш, - напідпитку з якою - то дискотеки. Помахавши нам рукою, він квапливо зник у своїй проститутки на трассе киев чернигов кімнаті, і скоро звідти почулися звуки гучної музики. Спати Артем лягати не збирався, хоча вже була північ.


Я як би ненароком змінила тему і стала розповідати, що хочу уламати Віктора (це мій чоловік) навесні злітати на Сейшели. Але вперше в житті такі речі не викликали у Лізи інтересу. Дуже скоро вона мене нетерпляче перебила:


- Ну, і Діма, а він що?


«клюнув, сучка», - якось злорадно подумала я, але думок своїх постаралася не означити.


проститутки улицах киева - Що, Димка? - як би нічого не розуміючи, я подивилася на сестру.


Ліза навіть зніяковіла:


- Ну ... це ... коли ти увійшла в його кімнату в нічній сорочці і без трусиків ... Дімка-то що? Що далі-то?


Я знизала плечима:


- Він тримався, як міг, бідолаха ... Я начебто, як стала шукати розради в його обіймах, - він мене ніяково втішав, я ридала йому в плече і притискалася до нього то грудьми, то стегном, - так що він скоро вже просто тремтів від проститутки киев героев днепра збудження, а його штука стала схожа на величезну дубину, крізь плавки вперлася мені в живіт ..


п'яненький Ліза здивовано хитала головою.


- Ну, Світло ... Ну, ти даєш ... І що далі? - їй було дико цікаво.


- Я навіть потім впустила сережку, встала на коліна спиною до Максу і довго її шукала під комп'ютерним столиком Макса, звивалася, як остання повія і, даючи Максу прекрасну можливість розглянути, що я без трусиків, - продовжувала я, - бідний хлопчик проститутки на трассе киев чернигов ... Мені його навіть стало шкода ... Уявляю, яка буря почуттів грала в ньому ... Він був неймовірно, дико збуджений. Він хотів мене, і був готовий просто накинутися на мене. Але в той же час, він любив мене, як мати і між нами стояло тисячолітнє табу ...


- Так ..., - простягнула задумливо Ліза, - Уявляю собі ... бідний хлопчик ... Йому довелося дуже нелегко ... Господи, йому ж всього п'ятнадцять ... А тут така спокуса ..


Ми випили ще по стопочку. Очки Лізки проститутки улицах киева зовсім заблищали, а мова стала втрачати зв'язність. Втім, я була не набагато краще, але я намагалася тримати себе в руках. Мені треба було ще зробити найголовніше.


Ліза була молодша за мене на три роки. І, якщо бути чесною, я завжди їй заздрила, - хоча в житті б в цьому не зізналася, хоч на багатті мене питай.


Ні, я не хотіла бути такою, як Ліза. У цьому плані, я ставилася до неї з неабиякою часткою зневаги. Лізонька з дитинства не відрізнялася неабияким розумом проститутки киев героев днепра або кмітливістю, але господь не обійшов її красивою мордочкою, а років з шістнадцяти стало зрозуміло, що він наділив її ще й шикарним соковитим тілом, так таким, що взагалі-то мізки Лізонька за всю її життя особливо їй і не знадобилися. Ліза ніколи не була розважливою або хитрою, ніколи не намагалася з чогось навмисно отримати для себе вигоду, точно так же, як вона ніколи не намагалася навмисно охмурять чоловіків. Навпаки, вона була завжди, що називається сама очаровашка, проститутки на трассе киев чернигов вічно захоплена, довірлива, безпосередня, безневинна і незлобива. Але чоловіки завжди натовпами вилися за нею, закохувалися і хотіли її, обсипаючи Лізоньку дорогими подарунками. Втім, хоч Ліза і завжди брала ці подарунки з дитячим бурхливим захопленням, але варто було її серцю охолонути до чергового обранця (а їх, і крім її чоловіків у Лізи було багато), то ніякими подарунками її було більш поруч з собою не втримати. Я не пам'ятала, щоб Ліза любила кого-небудь більше трьох проститутки улицах киева років. Це було давно, це був її перший чоловік Ігор, батько Артема.


І то, йому вдалося нелегко ... Ліза його дуже любила ... Але вона ніколи не вважала невеликі курортні або службові романчики зрадою, або просто не могла встояти перед черговим спокусником (я б сказала, що моя сестричка була дуже слабка на передок), і Ігорю доводилося терпіти все це, поки вистачало сил ... це було важко, тим більше, що Лізка зовсім не вміла брехати, і коли вона поверталася додому пізно проститутки киев героев днепра ввечері відтрахають черговим псом, все барвисто завжди було написано на її обличчі . Загалом, блядь моя сестричка була ще та.


Втім, її з цього приводу ні почуття провини, ні каяття зовсім гризти. Вона була просто така, яка є. До якогось часу мене це взагалі-то і не турбувало зовсім, поки, одного разу, ця сучка НЕ трахнув з моїм чоловіком. Це було по п'яні, випадково, на корпоративній вечірці (Лизка працювала другий секретаркою у боса Антона, мого чоловіка. Пам'ятаю, проститутки на трассе киев чернигов Антон теж розповідав, що його бос теж потрахівает Лізоньку в обідню перерву, і періодично неабияк піднімає їй зарплату) і один раз. Але ...


Я готова була вбити їх обох ... Але я стрималася, і не сказала ні слова ... Скандали були мені ні до чого. До того ж, напевно, я не була впевнена в реакції Антона. Ще вся заковика була в тому, що мій психоаналітичний кабінет тільки набирав обертів, і не тільки не приносив прибутку, а щомісяця ще приносив неабиякі рахунки, які проститутки улицах киева оплачував чоловік. Тому, я все проковтнула, хоч і була у нестямі від ревнощів і люті.


Лизка знову нетерпляче смикала мене за руку:


- Ну, а далі що? Світло, ну, не тягни ... Димка як ?, - її обличчя розчервонілося, вона була вже дуже п'яна.


Я надула губи і хмикнула:


- Димка виявився молодцем. Чи не в батька. Тримався, як справжній джентльмен і ні півслова не обмовився мені про колишні його бажаннях, тільки страшно ніяковів, і всіма силами ховав проститутки киев героев днепра від мене свою збуджену дубину, - я розсміялася, - він боявся, що я щось зауважу, і тоді ображуся або розсерджуся на нього, уявляєш? Але він просто знемагав від збудження ...


Я перевела подих. Лизка слухала мене відкривши рот.


- Але мені потрібно було довести це чортову теорію Габронова! Або переконатися в її неспроможності, чорт візьми !, - продовжувала я, - я, звичайно, не готова була йти так далеко, але стійкість сина не залишила мені вибору ... Довелося проститутки на трассе киев чернигов сказати йому, що сьогодні однією мені спати страшно , -