—Яички у мужчины могут увеличиваться на 50% во время эрекции.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киев 45 лет, мізерабль, проститутки киев 150.

кайфу.

В кінці кінців, вже на межі екстазу, я відпустив її рот, - мама розумниця, добре, що відразу здогадалася вчепитися зубами в подушку, - схопив її за плечі обома руками, з силою кидаючи її мініатюрне тіло назустріч своїм поштовхів.

Вулкан, що вирував в мені, вже досяг крайньої точки кипіння. Щосили, я люто встромився в маму в останньому нищівному шаленому пориві пристрасті, голосно шепочучи її ім'я і, як сильно я її люблю.

Я думав, що не іссякнем проститутки киев 45 лет ніколи, вганяючи в материнське лоно густі потужні заряди насіння.

Але, врешті-решт, я все-таки виснажився і вже майже без всяких сил впав на маму, хапаючи повітря ротом, як риба, викинута на берег.

Як же мені зараз було добре ... Блаженство задоволення і насичення, нарешті, вперше, за цілий рік зійшло на мене ... Так, жива жінка, це вам не дрочити в казармі після порнухи по відіку або журналу з голими бабами . Я, буквально, плавав десь у небесах захвату, проститутки киев 150 відчуваючи зараз до мами почуття безмежної вдячності і ніжності. Ну, да ... Так ... Егоїст я ... Так ... Так, розпещений егоїст.

Я підвівся над мамою, ніжно поцілував її в потилицю. Хотів навіть повернути її голову на бік, щоб поцілувати в губи, але мама категорично затявся, з силою сховавши обличчя в подушку.

Її тіло піді мною дрібно тремтіло. Наші серця гучно і сильно билися в майже унісон. Серце матері і сина ... Ми обидва в рясному поту, - ну, ще б пак, зрелые проститутки киева объявления така стрибка! Мама лежала без будь-якого руху, сховавши обличчя в подушку, і ледь чутно плакала. І, на відміну від мене, по видимому, не відчувала жодних позитивних емоцій від сексу зі мною. Очевидно, мені потрібно було зараз щось сказати, але голова зовсім не хотіла думати.

- Мама ... Спасибі ... Це було незрівнянно ..., - ось тільки на це мене і вистачило. Подумки, я вилаяв себе останніми словами.

Вона пересмикнула плічками і я повільно сповз з неї. А то, проститутки киев 45 лет як це, коли на тобі лежить двометровий центнер? Я ліг поруч і обережно став гладити її по волоссю. Це дивно, але ніяких докорів сумління я не відчував, як і жодного каяття. Навіть, навпаки, швидше. А що, спробуйте рік без баби ... Хіба, що тільки нишком дрочить в затишних куточках казарми ... Ото ж бо ..

В кінці кінців, що я їй сторонній? І, взагалі, хто їй на цьому білому світі ближче, ніж я? Так що, врешті-решт, цілком сімейну справу. Ну, якщо розібратися, то, в принципі, проститутки киев 150 що тут взагалі поганого? Мама допомогла синові скинути сексуальну напругу.

Ну, не люблю відчувати себе винуватим. А вибачатися я просто ненавиджу. Так, що зазвичай, я в змозі переконати себе в будь-якій ситуації в тому, що я правий, - з тих, чи інших причин. В принципі, і зараз ..

Повторюся. Ну, врешті-решт, цілий рік відслужив я в армії, рік безвилазно на території частини, - а куди там в звільнення ходити, коли до найближчого хуторка кілометрів двадцять. зрелые проститутки киева объявления Ось він мій перший відпустку, а попереду, адже ще цілий рік тягти армійську лямку !! І тільки, я приїхав, як мама (ось, значить, вона сама і винна в усьому, да !!!) потягла мене в село, на чергове весілля до родственничкам. Я і їхати-то адже не хотів !! Так, що ..

На цій егоїстичною ноті я, в общем-то, і поставив крапку перед боязко зароджувалися в моїй душі неясними докорами сумління. Тим більше, що я не сумнівався, що рано чи пізно, вона адже мені і це пробачить. проститутки киев 45 лет Мама мене завжди прощала ..

Пізніше, коли я більш менш прийшов до тями, на мить мене шпигнув страх. Невже, нас ніхто не чув? Я напружено вслухався в темряву. Але немає, відповіддю мені був все той же дружний храп по всьому будинку мого сімейства. Навіть тітоньки на дивані в іншому кінці кімнати, мабуть, навіть вухом не повели. Я полегшено видихнув. Пронесло.

А мама лежала поруч. Тихо, майже нечутно плакала, тільки плечі тремтять. Вона навіть не робила проститутки киев 150 спроб скинути мою руку, м'яко погладжувати її по волоссю.

Я чесно хотів загладити свою провину. Навіть просив вибачення пошепки. Ну, що складно, чи постаратися заради мами? Але вона, ні в яку. Лежить і тихо, вже, по-справжньому реве.

Через, якийсь час, я навіть відчув вже роздратування. Нє, ну, а справді, - я тут перед нею розпинають, гладжу, шепочу всякі приємності, прощення вимолюють, принижено каюсь, - коротше навиворіт весь вже вивернувся. А вона? Взагалі, зрелые проститутки киева объявления нуль емоцій! Ніби я тут повітря або привид якийсь ... Лежить, як зарилася головою в подушку, так і лежить, та пхикає все.

І ... Жар від її тіла. А ще її запах ... Ця незрівнянна суміш. Жіноче тіло і запах жінки ... А коли, ще ось вона, лежить, напівоголена, поруч з тобою, тільки, що тобою ж і виебать ... І ось мій член вже впирається мамі в стегно. А мої долоні знову, немов, в ненароком гуляють і пестять її плечі, спину, мнуть акуратну попку ... Але мама, схоже, була проститутки киев 45 лет в повній прострації і, взагалі, в суть не включалася ..

Я сів у ліжку, стиснув її плечі, - мама відразу ж разом вся напружилася. Але я більше не церемонився з нею., - І граючи знову подолавши її опір, перевернув на спину. Мама злякано втупилася на мене. Особа заплакане, опухле, відразу якось пострашневшее ... Її стрясали судомні вхліпи, вже, мабуть, і без її волі. Ну, що ти дивишся на мене з образою і докором? Вранці будеш так дивитися, коли протверезію і вдосталь проститутки киев 150 натішитися з тобою. А поки ... Поки, знаю ж я, що ні закричиш, все - одно, що не покличеш на допомогу ..

Не знаю, але мене чомусь таке її ставлення до моєї персони тільки образило. Ну, пипец, адже якийсь, а !! Все-таки я рідний син. Ми цілий рік не бачилися. А вона тут ..

Потім її погляд впав на мій пах і вона шумно охнула ... Я якраз вже стягував з неї трусики, як вона сіпнулася, замолотила ногами. Ну, раз ти так ... Ну-ну ... Я просто одним рухом пальців зрелые проститутки киева объявления розірвав невагому тканину, відкинувши її на підлогу ... Вона вчепилася нігтями мені в груди. А ось це вже було реально боляче, чорт. Я, особливо не замислюючись, вліпив їй дзвінкий ляпас. Трохи, правда, походу переборщив, - її голова аж врізалася в подушку. Блін, ну, ось вічно я ... кольнуло совість, - немає, адже, бити маму я зовсім не хотів.

Але зараз я був в такому стані, що докори сумління досить швидко потонули в океані порушення. Звичайно, не могло бути й мови, проститутки киев 45 лет щоб я зараз зупинився і почав випрошувати у матері прощення за те, що її вдарив. А я був уже досить збуджений, мій молоде тіло наполегливо вимагало жінки і черговий розрядки.

Розсунути в сторони її ніжки було секундним ділом, - та й мама вже ніяк не пручалася. Я навалився на неї зверху, тремтячи від приємного почуття відчуття під собою красивого жіночого тіла. Млявий в руку вже міцний і повсталий пеніс і обережно ввів його в маму.

Все-таки, вона була замалою проститутки киев 150 для мене, що не кажи. Навіть зараз, після нашого першого злягання. Я не хотів заподіювати мамі біль, але все - одно, не втримався і увійшов відразу різко до кінця, поки наші лобки не опинилися щільно притиснутими один одному ... На маминому обличчі щось відбилося, що, однак, до моєї досади, мало мало спільного з задоволенням. Вона навіть не втрималася і застогнала, крізь щільно зімкнуті губи.

Я завмер, знову насолоджуючись незрівнянним почуттям володіння жінкою. зрелые проститутки киева объявления P>

- Я люблю тебе ..., - прошепотів я про всяк випадок.

Я цілував її мокрі від сліз очі, обличчя. Але вона знову нічим не відповідала мені. Просто закрила очі і лежала без будь-якого руху, тільки трохи тремтіла і плакала від душили її сліз.

Я дуже хотів, але все-таки не ризикнув поцілувати її в губи. Вкусить ще ..

У цей раз я трахкав повільно, насолоджуючись кожним рухом. Порушення вже не так зносило мені дах, як в перший раз і я навіть намагався проститутки киев 45 лет бути тихіше. Хоч один фіг, - диван розмірено поскрипував, а мама теж, кожен раз, коли я входив в неї до кінця, тихесенько стогнала ... Я схилявся до неї, пестив язиком її шию, або знову цілував її обличчя. Але більше милувався її обличчям. Я хотів, щоб зараз вона дивилася мені в очі. Нехай з докором, ...                                         Читати далі