—Компьютерная игра «Grand Theft Auto» известна своими «автомобильными свиданиями» — клиент выбирает понравившуюся девушку лёгкого поведения и едет с ней в ближайший тихий переулок.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

недорогие проститутки киева от 100 гривен, похмуро ... сіро ... ноябрь. частина 2, проститутки киев харьковское метро.

наречена, хлопчики, мм? - З посмішкою промовила мама.

- Гаразд, піду переодягатися. - Зітхнула вона.

- Ні, Таня. Не треба. - Сергій підійшов до неї ззаду і, обнявши ззаду прошепотів «А як же перша шлюбна ніч?»

Розсміявшись, мама звільнилася з його ведмежих обіймів.

- Мене навіть не вкрав ще ніхто, а тобі вже шлюбна ніч! - Промуркотала вона і пішла на кухню. Ніч взяла своє продовження саме там. Ми розмовляли на різні теми в підлогу голоси. недорогие проститутки киева от 100 гривен Мама так і залишилася у весільній сукні. Як же красиво і потужно виглядала її груди! Непомітно скінчилося спиртне, але розходитися зовсім не хотілося. Мені хотілося пройтися і відфільтрувати все, що відбувається, і я зголосився йти в магазин. Чи треба думати, що зі мною ніхто не пішов. Все просто пожирали поглядами маму і чекали коли я скоріше піду. Магазин був зовсім не далеко, і хвилин через 10 я вже був удома з двома пляшками коньяку.

Зайшовши в квартиру, я здивувався проститутки киев харьковское метро тиші, яка там стояла. Не було ні сміху, але дзвону келихів. Тільки чий то монотонний бас на кухні. Весь коридор був наповнений димом від сигарет. Проходячи повз спальні батьків я почув там нерозбірливий шепіт і яку - то метушню. Потім шепіт припинився, і почалися монотонні поскрипування ліжка. Через кілька секунд пролунав мамин стриманий стогін «мммм ... Ооохх» це було зовсім не голосно, але досить зрозуміти, що маму хтось трахає.

Мабуть все таки Сергій домігся проститутки киев троещина права першої шлюбної ночі. Я зайшов на кухню. Там сиділо 3 людини - Антон, Женя і Сергій.

- А де Ігор? - Запитав я

- Наречену вкрав. - Все мужики почали усміхатися. Я поставив коньяк на стіл і пішов вішати куртку. У дверях несподівано зіткнувся з мамою.

- Так швидко? Що купив? - Запитала вона. На ній вже було не плаття, а чорний пеньюар і панчохи. «Хлопчики налийте мені скоріше. Страшенно хочеться пити »і, похитуючи стегна в такому вигляді, вона пішла недорогие проститутки киева от 100 гривен до столу. У всіх відвисла щелепа, побачивши її в такому сексуальному вбранні. «Не зміг свідок утримати, а вас не дочекалася» - сказала мама надувши губки.

- Таня, швидко сідай. Ми вже давно тобі налили.

- Ви приголомшливо випрасувати. - Не зводячи з мами очей, промовив Женя.

- Спасибі, солодкий. - Сказала мама посміхнувшись і закинувши ногу на ногу почала пити коньяк.

- Так, ну а свідок то, де? - Запитав Серей.

- Не знаю. Спить, проститутки киев харьковское метро напевно. - Мама знизала плечима.

Всі почали усміхатися, зрозумівши, що відбувалося в спальні. Несміливо і тремтячим голосом Женя сказав: «Тетяна, дозвольте з Вами сфотографуватися на пам'ять. На пам'ять про найпрекраснішою і сексуальної жінки в світі »

- Женечка, ну звичайно! - Мама встала і сівши йому на коліна обняла за шию, еротично прогнувшись у попереку.

- Я теж хочу. - Сергій сказав і вже почав вставати, але тут як тут вже був Антон який стояв проститутки киев троещина безпосередньо поруч моделями для фотосесії. Я взяв телефон Жені і зробив пару знімків. «Ну ж, Женя, пріобнімі мене» Мама подалася йому назустріч, так що її груди були в кількох сантиметрах від особи Жені. Він нерішуче обійняв маму за талію. Його рука почала опускатися нижче. Мама заклично випнула попку.

Женина долоню вже лежала прямо на маминій сідниці. Мама встала, і сіла прям зверху Жені обличчям до нього і спиною до мене. Задня частина пеньюара підвелася, і били недорогие проститутки киева от 100 гривен видно мамині стринги. Я постійно клацав фотоаппратом-телефоном. Мама обернулася до камери і пристрасно подивилася прямо в об'єктив. Вона явно увійшла у смак. Витягувала ніжку, то одну то другу. Потім встала до стіни. До неї підійшов Сергій і підняв її ногу як в танці і тісно притулившись до неї. Мама знову села якраз зверху Жені. Були помітні її руху на стоїть члені Жені. Вона відверто терлася об нього. Мабуть збудження всіх вже досягло апогею.

- А як вам так! - Мама проститутки киев харьковское метро встала на стіл і злегка еротично нахилилася.

Сергій взяв у долоню її ніжку і почав покривати поцілунками. Мамі все це приносило величезне задоволення. Вона почала приспускати пеньюар, звільняючи груди. «Огооо» Заппладіровалі хором мужики. Мама почала танцювати стриптиз. Я не міг на все це вже дивитися і задкуючи, вийшов з кухні. Але мені треба було знати, чим все це закінчиться.

У всіх члени стояли колом. Мама встала раком випнувши попку прямо на столі. Першим проститутки киев троещина не витримав Антон. Він встав на диван і відкрив ширінку прямо перед маминим ротом викинувши свій член. Маму не довелося довго вмовляти, і вона жадібно його заковтнула і почала смоктати. Її губи щільно охоплювали член Антона. Сергій з якимось тваринним риком встав на стілець позаду мами і відсунувши її трусики різко увійшов до неї і почав трахать. На кухні стояв запах алкоголю і густий дим від сигарет. «Аааах» пролунало по всій квартирі. Аби ніхто не прокинувся.

недорогие проститутки киева от 100 гривен - Дааа ... Ооохх ... хорошооо. - Сергій жорстко мав мою маму.

- Ааахх. Хорошооо ... ммм ... ещее ... - стогнала мама. Мама була втіленням сексу. У цьому момент, здавалося, що вона готова дати всьому під'їзду, місту, світу. Ритмічні і сильні рухи Сергія раз по раз стрясали маму. Його грубі, величезні долоні міцно стискали великі сідниці мами. Женя не став стояти осторонь і, розстебнувши ширінку, став поряд з Антоном - прямо перед маминим солодким ротом. Мама прикрила проститутки киев харьковское метро очі від задоволення.

- Даа, Сережа. Глубжееее ... оооооххх ... - простогнала вона. Побачивши член Жені, на подив довгий але не дуже товстий, мама, лизнув його головку, взяла його в рот повністю.

Антон люто дрочил спостерігаючи за всім цим. Сергій нарощував темп і все лютіше трахкав маму. Прогарчавши і судорожно дернувшісь він скінчив прямо в маму. Місце, що звільнилося швидко зайняв Антон. Різкими рухами, то швидко то повільно він входив в маму. Вона блаженно проститутки киев троещина стогнала. В який - то момент вона голосно скрикнула: «Ааахх ... як глибоко ...! Ещёё !! »Антон натхнений такою подякою почав несамовито сношать маму. Її повні груди колихалися в такт рухів Антона, а ротик періодично займав то Женя, то що знайшов знову силу, Сергій. Мама старанно відсмоктує у них. На її обличчі читалося непередаване блаженство. Її подобалося бути повією.

Після того як скінчив Антон його місце зайняв Женя. Мама отпятіла попку і він абсолютно без будь-якого недорогие проститутки киева от 100 гривен опору почав трахать маму ззаду. Антон сидів поруч і курив, а Сергій, прикривши очі отримував задоволення від маминого відсмоктування. Мамі подобалося віддаватися цій зграї самців. Макіяж був абсолютно розмазаний і надавав їй еше більш Блядский вид. Її сношалі три мужика. Жадібно. Несамовито. Але це був не секс з якою - то повією з вулиці, а з жінкою першого сорту. Пеньюар, чудова великі груди, прекрасні довгі ноги в чорних панчохах, велика кругла попа ... Богиня. Афродіта. проститутки киев харьковское метро Але немає. Це моя мама. Вірна дружина, яка дуже любить свого чоловіка.

Женя продовжував методично трахать мою маму. Солодка атмосфера сексу і заповнила кухню. Женя почав різко збільшувати темп. Мамині стогони лунали на всю квартиру.

- Більше не можу. - Крізь зуби проскуліл Женя і зробивши пару фрикций скінчив прямо в маму. Буквально через кілька секунд вже Сергій з диким риком спустив прямо в мамин ротик. Вона ледве встигала проковтнути всю його сперму. проститутки киев троещина Краплі білої рідини залишилися в куточках її рота. Знесилено Женя плюхнувся на диван. Мама встала на столі і, спершись об руку Сергія села на диван. Блаженна розпусна посмішка робила її обличчя неймовірно збудливим.

- Хлопчики налийте дамі шампанського. - Слабким і задоволеним голосом тихо прошепотіла мама.

Випивши келих мама спробувала встати, але мабуть алкоголь і півгодинної секс з трьома мужиками її зовсім вимотав.

- Ой, здається я зовсім п'яна. недорогие проститутки киева от 100 гривен Хочу спати. - Мама дещо як встала і пішла в бік спальні.

- Тихо, Тихо ... ми вас проведемо. - Сергій виявився тут як тут. Взявши маму за талію з правого боку підскочив, Женя і обійняв її зліва.

- Ммм ... хлопчики ... які ви галантні. - Дуже нетвердою ходою цокаючи підборами, мама в супроводі своїх кавалерів пішли в спальню. Я швидко перемістився туди і сховався за шторою. Там уже спав Ігор.

Маму поклали поруч з ним. Сергій зняв з неї туфлі, накрив проститутки киев харьковское метро ковдрою і ніжно поцілував. «Як же я люблю її» глибоко зітхнув він. Женя почав будити Ігоря

- Вставай, нам пора.

- Да да. Зараз. - Сонним голосом пробубонів Ігор.

- Давай, ми чекаємо.

Сергій і Женя вийшли зі спальні. Ігор потягнувся, поправив своє довге волосся. Хотів було встати, але зауважив, яка спала поруч маму. Одна її ніжка вибилася з-під ковдри. Він, почав гладити стегно мами. Приспустив ковдру, звільнивши груди з пеньюара, сглотнув, проститутки киев троещина поклав руку на м'яку податливу плоть, почав м'яти мамині сиськи. Зовсім скинувши з неї ковдру, він почав розстібати свої штани. Мама крізь сон почала стогнати і подалася назустріч рук Ігоря.

Вона зовсім не усвідомлювала, що відбувається. У спальні був стійкий запах свіжого алкоголю. Ігор розстебнув ширінку і дістав свій стояв член, втупившись губами в мамині губи навалюється на неї зверху. Мама відповіла на поцілунок і вони почали пристрасно цілуватися. Ігор покривав недорогие проститутки киева от 100 гривен поцілунками її шию, груди. Вони наче молоді коханці побоюючись, що їх хтось небудь помітить, поспішали злитися єдине ціле.

- Як же я хочу тебе. - Промовив Ігор.

- мммм ... я хочу тебе, любий. - Пристрасно прошепотіла мама. Вона розсунула ніжки і впустила в себе Ігоря.

Він різко увійшов в маму і з її вуст вирвався глухий стогін - «ууухх ... ммм». Я бачив спину Ігоря, його інтенсивні поштовхи всередину мами, її ніжки в панчішках обвівшіе талію Ігоря проститутки киев харьковское метро і нігті, впивающиеся в його спину. (Порно розповіді) Ігор потужно входив в маму і з кожним ударом ліжко скрипіла і билася об стіну, а з мами виходили тільки неголосні «ах ... ах ... ах» Я впевнений, що мама навіть не знала хто її трахає. Чоловік, сусід, колега, старий, мачо. Це не мало для неї ніякого значення - вона хотіла всередині себе член і він був і трахкав її, а хто нею володів було зовсім неважливо.

- Ну, ти скоро там? »В кімнату заглянув Женя і побачив Ігоря проститутки киев троещина зверху мами, інтенсивно вбиваємо свій кол в маму.

- Так ... так ... вже зараз. прошипів Ігор.

- ООооххх. - Мама видала протяжний стогін. Після цього Ігор тут же скінчив. Женя посміхнувся і вийшов, зачинивши двері. Ігор встав, швидко одягнувся, ляснув маму по дупі, єхидно посміхнувся і пішов. Мама спала, як ні в чому не бувало, як ніби ніякого сексу не було, а це був просто сон.

В коридорі чулися звуки застібається блискавок курток і голоси хлопців. недорогие проститутки киева от 100 гривен

- Леха, коли спати пішов?

- Так коли все почалося. Напевно, не дуже приємно дивитися як трахкають твою мать.

- Я б ще його подружку, Оксану, натягнув. Класна соска.

Вони тихо засміялися і перекинувшись парою фраз відкрили двері й пішли. За вікном уже світало.