—В большинстве своем эксгибиционисты – женатые мужчины.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки ирпень киев, мама була безвідмовна, вип проститутки киева.

Мене звуть Денисом, мені 23 роки. Коротко про себе: зріст - 183, відмінна фігура (я займаюся футболом): міцні плечі, широка спина, накачані м'язи литок і стегна, член, не буду приховувати, щось між 22 і 24 см - в загальному я в плані фізіології « чоловік мрії".

Сильне потяг до дівчат я вперше відчув в 14 років. Але найголовніше те, що першою жінкою, яка змусила мене збудитися стала моя власна мати. Вона, звичайно, не модель, але фігура і зовнішність що треба! Груди проститутки ирпень киев 3-го розміру, пружна (вона займається в спортзалі) попка, довгі стрункі ніжки і дуже красиві риси обличчя: круглі очі, гострий носик і пухкі губки - коротше кажучи її б захотів будь-яка нормальна мужик. Власне ближче до справи ...

На дворі стояла зима, було дуже холодно. У той день ми з моєю мамою поїхали на нашу дачу, а так як наша сім'я: я і мати (тата я не мав), була більш, ніж забезпечена, у нас був відмінний швидкий джип, в якому за раз могло поміститися 8 осіб, вип проститутки киева просторий в загальному. Я сидів на передньому сидінні, праворуч від водійського місця. Моя мама з самого початку нашого шляху базікала по телефону з подругою, і тут я випадково подивився в дзеркальце зверху і побачив як у неї з декольте злегка вивалилася груди так, що моєму погляду відкрився її чудовий рожевий сосочок. Я не знав що робити, мій член встав, але мама не могла цього бачити. Дорога була довгою і тому через кілька хвилин після цього випадку я заснув, і прокинувся девушки киев проститутки лише коли ми під'їжджали до дачі. Там нас чекав наш сторож - лабродор Ларс. Ми вийшли з машини і попрямували до входу в будинок. Мама сказала:

- День, я в душ, а ти піди розтопити камін.
 - Добре, мам.
 Я зробив, що мені веліли і пішов дивитися телевізор. Коли мама вийшла з душової кабінки, вона зайшла до мене в зал, закутавшись в одне велике, але навряд прикривало її поголений, як я думав, лобок рушник. Вона нахилилася до мене спиною до своєї сумці, щоб проститутки ирпень киев дістати чисті трусики. І тут було щось, я не вірив своїм очам: мені відкрився вид на мамину пизду, я довго мріяв її побачити і тут ... Загалом я знову збудився і всі мої 24 см в лічені секунди перетворилися в твердий стовп. Мама, діставши білизна, вийшла в щоб одягнутися. Я ж, аналізуючи те, що тільки що побачив не міг заспокоїтися - тепер мені хотілося в нахабну її виїбати.

Справа йшла до ночі, мама сиділа в залі, а я пішов у свою кімнату, щоб подрочити. Минуло півгодини, вип проститутки киева я вже було хотів лягти спати, але раптом ... моя мати зайшла до мене в кімнату з проханням допомогти їй на кухні, а сама вийшла. Я, смакуючи що мене там може чекати, покірно встав і пішов до місця призначення. Коли і зайшов туди, переді мною постала моя мама в практично прозорому пеньюарі, чітко просвітчастим її пишні груди і маленькі трусики, сильно обтягуючі її кицьку. Я міг нічого з собою вдіяти - я пекельно хотів на неї накинутися і отжаріть по-повному, але всьому девушки киев проститутки свій час ... Вона, залізла на стілець і сказала мені:
 - Я буду подавати тобі банки, а ти став їх під стіл.
 - Окей, мам.
 Коли ми закінчили, вона спустилася зі стільця і ми пішли в зал. І тут між нами раптом зав'язався зовсім несподіваний розмову:
 - Денис, я бачу, що твій член сильно пресильно варто, побачивши мене. еротичні оповідання Ти що хочеш рідну матір?
 - Мам ... ну я це ... ну ти ж у мене така гарна, при тому що у тебе так давно не було проститутки ирпень киев мужика
 - Ну і що. Скажи мені чесно, ти хочеш мене отиметь прямо тут і зараз?
 - Так, дуже хочу, мамо!
 - Ну що ж, син, подай мені презерватив з моєї сумочки.

Я дав їй його, вона одягла його на мій вже мало не порвав труси член, і почала дрочити мені.
 - Подобається ось так?
 - Даааа ... дуже ..
 Вона все швидше й швидше рухала рукою по моєму пеніса, стискаючи його своєю долонею так жадібно, що я попросив її зменшити темп щоб вип проститутки киева не кінчити відразу, і взяти його в рот.
 - Як скажеш, мій пан.
 Вона в один момент проковтнула його разом з яєчками по самі гланди, і від побаченого я просто офігів.
 На що тільки жінки, довго не трахатись, здатні ... Коли вона закінчила смоктати, я сунув свою Балду їй між цицьок (3-й розмір) і почав рухати взад-вперед. Це завдало мені море кайфу ... Ну а потім я розгорнув тази своєї матері до мене і повільно, злегка погладжуючи головкою члена її клітор, увійшов. девушки киев проститутки Він цього вона мало не втратила свідомість, але я утримав її і ми продовжили. Рухав членом я швидко, щоб показати її всю свою міць ...

- Даааа, даааа, про мій Бог ... Який же він величезний! Ще, ще ... Сільнеее. Ебі мене!
 Я відповідав лише скромними стогонами.
 Потім я вирішив, що пора спробувати її попку. Змастивши слиною досить пружний анал матері, я різко увійшов і злегка порвав його, було трошки крові, але ні я, ні вона не звернули уваги. Я трахкав проститутки ирпень киев її вже десь півгодини або годину, і тут настав момент - я зрозумів що я кінчаю. Не встигнувши ватащіть свій хуй з її вагіни, я скінчив їй прямо в товсту кишку ... Вона охнула від струменя гарячої сперми, і впала на живіт я дістав свій член, і зрозумів що вона вже в відключці, пішов в душ.

Вранці наступного дня, моя ненаситна мамуля розбудила мене пристрасним поцілунком в губи, я від несподіванки обімлів.
 - Ден, ти ж розумієш що вчора було між нами? Це інцест вип проститутки киева все таки - незаконно як би.
 - Мам, але тобі ж сподобалося?
 - Хм, бешкетник! Від тебе нічого не приховаєш. Такого гіганта у мене ще в житті не було. Тобі б віддалася будь моя подруга! », - І тут вона почала перераховувати їх імена.
 - А як щодо спільної оргії?
 - Та я тільки ЗА! А моїх подруг навіть вмовляти не доведеться, як тільки я назву їм цифру 24 см.
 ***
 Ну в загальному, таким чином я позбувся невинності.                                                                                          

, девушки киев проститутки ..., ... ...
    :.
  ,,,
  ,,,.

,:.
  ,:,!
    ,.
     ,.

,,,
     .
   ,
     ,.

,.
    ,:
         ,
   :!

:.
    ,.
    ,.
    ,.

:,!
   ... ...
 ? ...,,!
 , ....