—В древней Греции женщины демонстрировали свое влагалище морю чтобы унять шторм.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киева зрелые блонди, новорічні кошмари. частина 1, проститутки интим киев.

Як настає кінець грудня, так і починається. Що починається? Так, вони самі, нічні кошмари. Це вже якась безглузда традиція: наближається новий рік, і вони тут-як-тут. Кілька ночей поспіль. Як випробування або покарання боже невідомо за що. А в цьому році, і зовсім, веселі нічки почалися відразу після двадцятого грудня. Думаю, це наслідок нервового потрясіння від туалетних подій, зовсім недавно прийшло на мене, вже знайому вам Альону. Свою лепту внесли й мої переживання від проститутки киева зрелые блонди невтішних відгуків читачів, в яких мене обізвали туалетного гумористка і ледь не туалетного повією (криво посміхаюся крізь сльози).

НІЧ ПЕРША. Дітям сірники не іграшка!

Знову приперся сусід Петрович і, знову, за сірниками. Що, лінь йому перейти вулицю до магазину? Я, взагалі-то, людина чуйна, мені не шкода. Тільки, на фіга сусідові сірники, якщо він не курить, і в будинку немає газу (у нас електроплити)? І, адже, гад, як ніби чує, що чоловік у від'їзді. У нас проститутки интим киев що, на дверях оголошення висить? А їде чоловік раз у два місяці на кілька днів. Так, і я частенько буваю в роз'їздах: то з шефом, то одна. В цьому плані ми з чоловіком перелітні пташки.
 Гаразд, наступного разу обов'язково запитаю, для чого сусідові ці злощасні сірники, а зараз не до цього: ця сволота вже на другий «візит» пішов. Одного йому, бачте, мало. І завжди у нього все так спритно виходить: починає з сірників, а закінчує одним і тим же - ну, ви розумієте, чому. все старые и новые зрелые проститутки киева Це гіпноз якийсь, чи у людини з народження талант по жіночій частині. Слово-за-слово, обов'язково все зведеться до сексу. І не залишає жодної можливості відкрутитися від цього: пару раз зганяє, ще й обіллє всю.
 Фу-ф-ф ... Пішов, слава богу. Треба бігти відмиватися, а то так обшарпані і ізмусоліл, що на відьму схожа.

Тільки роздяглася і накинула халат, в двері - Дзинь. Ну, кого знову чорти несуть? Відкриваю, і, привіт, Вовик з нижнього поверху намалювався, корефан проститутки киева зрелые блонди Петровича.
 - Чого тобі? Говори швидко, колись мені, в душ зібралася.
 - Дай коробок сірників, свої закінчилися.
 - Ви що, охреніли сьогодні з цими сірниками? Іди, он, до свого корефаном Петровичу, нехай він дасть.
 - Здрастуйте, так я тільки що від Петровича. Каже, що сірників не тримає, вони йому не потрібні, оскільки некурящий він.
 Я мало не поперхнулася від такого нахабного відповіді Петровича і обурено сказала: «Так, я ж йому тільки що проститутки интим киев дала!» У Вовика аж щелепа відвисла.
 - Як, прям, тільки що дала ?!
 - Так, ні, я про сірники.
 - Ах, он воно що: Петрович, значить, теж приходив за сірниками, і ти йому відразу дала? А мені, значить, фіг ?! Фіг сірників і фіг даєш? Я, значить, рилом не вийшов: йому все, а мені ні чого?

Сам же мене в Прихожка витісняє і за собою двері закриває, хапає мене і давай стягувати халат.
 - О, та ти вже готова, вся голенькі?
 - Ні куди я не готова, все старые и новые зрелые проститутки киева це я в душ зібралася. Ти мені поясни, Вовик, нафіга вам з Петровичем сірники, ви ж не палять?
 - Ось, не скажу, поки не оттрахаю, - а сам, кобеліно, вже мене нахилив і прісунуть встиг.
 - Вовик, - кажу я, - сильно не нахабний і на другий раз навіть не розраховуй, а то Петрович зовсім знахабнів і без повтору не йде.
 - Гаразд, - відповідає Вовик крізь сміх, - повинен же хтось поспівчувати жінці.
 Нарешті цей жеребець закінчив і вилився мені на сідниці проститутки киева зрелые блонди порно розповіді. А йдучи, сказав: «Сірники я колекціоную: від кожної баби, що мені дала - по коробку. Навіщо сірники Петровичу - не знаю, сама в нього спитай.

На цьому і закінчився мій перший кошмар.

НІЧ ДРУГА. Ех, Семен Семенович!

Ну, і темнота сьогодні! Тільки пройшла від зупинки до свого провулка, відразу майже нічого не видно. А мені ще хвилин десять йти до свого будинку. Іду я обережно, щоб не спіткнутися, заодно проклинаю і звіт, і головбуха, проститутки интим киев і цю темінь. Раптом, чую ззаду якийсь тупіт, ричання і скиглення. Озираюся, а на мене мчить собача зграя, і попереду всіх здоровий і кошлатий Псищах. Час-від-часу не легше, ну, думаю, пропала - загризуть смерть. Вся скукожілась, стою і чекаю своєї долі. Між тим, кошлатий пес різко зупинився і сів на задні лапи, прям, перед моїм носом. Решта собаки теж зупинилися і дивились на мене. Цей Псищах сидячи діставав мені до плеча, я таких здорових ще не зустрічала. Пес наблизив морду все старые и новые зрелые проститутки киева впритул до мого обличчя і гавкаючим голосом прокашлятися:

- Спокійно, Олена Василівна, ніхто вас кусати не буде.
 Як в бреду, я прошепотіла у відповідь: «Як, ви говорить?»
 - Як бачите. Без моєї команди вас ніхто не зачепить, якщо будете себе добре вести і слухатися мене. Моє ім'я Сеня, порода - сенбернар. А за мною моя різномаста зграя. Ми слідуємо за вами з самої зупинки, аж надто смачний запах ви дарує. А зараз слухайте мою команду: знімайте труси проститутки киева зрелые блонди і спідницю, стаєте на коліна і зіпріться руками об землю - я важкий.

Тільки я встала раком, Сеня тут же навалився на мене і загнав свій стрижень по саме не можу. І почалося, таке почалося ... Мене так в житті ніхто не трахкав. Сеня гарчав, сопів і трудився, як відбійний молоток. І весь цей час мене не покидала одна нав'язлива думка: до чого ж знайомий мені голос у цього сенбернара. Нарешті, як блискавка вдарила, осінило: так, це ж голос Семена Семеновича, тобто, нашого проститутки интим киев нового головбуха Сені Бернадського. І часу не минуло, як я вийшла з його кабінету з закінченим звітом. Поки я все це обмірковувала, Сеня швидко-швидко засмикався і закінчив, зліз із мене і прогарчав у вухо:

- Стійте і не смикайте. Зараз вас «відвідають» інші троє з нашої дружньої четвірки, але ви не переживайте, вони порядок знають і строго дотримуються черги. І, взагалі, ми живемо строго по девізу: «Один за всіх, і всі на одного!» Після цього напуття на мене негайно все старые и новые зрелые проститутки киева заскочив наступний кобель, і понеслося все по новій. Не буду описувати подробиці інших трьох заходів, оскільки для мене вони злилися в один нескінченний трах. Це, як подивитися поспіль чотири серії противного вам серіалу. Так, гірше ... гірше. Але, я вистояла, як партизанка.
 Мої залицяльники на прощання помахали хвостами і, навіть, спробували пошаркать передньою лапою по землі, після чого розчинилися в ночі.

На цьому закінчився мій другий кошмар.
 Ну, проститутки киева зрелые блонди почекайте ж, шановний головбух Семен Семенович, з рук вам це просто так не зійде!