—Слово “порнография“ происходит от древнегреческого “письма проституток“.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

дешовые проститутки киев березняки, новорічні кошмари. частина 2, проститутки киева за 50.

Ця частина написана в співавторстві з Селестіно.

НІЧ ТРЕТЯ. Ринкові відносини.
 Я вже засинала, як, раптом, пролунали удари. Ті, хто стоїть в кутку і давно зламані годинник несподівано почали відбивати північ. Удари були дивні, як ніби, вони лунали тільки в моїй голові, а той, хто лежить поруч чоловік навіть не поворухнувся.
 - Знову почалося, - несподівано спливло в моєму мозку.
 З останнім, дванадцятим, ударом, пролунав якийсь шурхіт. Я прислухалася. дешовые проститутки киев березняки Було таке враження, що в сусідній кімнаті хтось тихо ходить. Як це не дивно, але я не злякалася, а, навпаки, встала і не одягаючись пішла дивитися, хто ж там господарює.
 Зайшовши в кімнату, я різко клацнула вимикачем і остовпіла, побачивши стирчать з-під ялинки валянки і худу дупу, обтягнуту потертій шубою.
 - Ти хто? - Здивовано запитала я.

Дупа вилізла з-під гілок, шуба випросталася, і до мене обличчям повернувся Дід Мороз.
 - А ... Олена проститутки киева за 50 Василівна! - Дізнаючись «загудів» він, - це добре, що ви встали, давайте утрясемо питання з оплатою. А то все в кредит і в кредит, а мені ж теж жити на щось треба!
 - Який кредит? - Здивовано перепитала я.
 - За подарунки ці, - Дід кивнув на розцяцьковані коробки, які стоять під ялинкою, - ніж платити будете, баксами або натурою? - Продовжив він, розглядаючи моє тіло крізь прозору ночнушку.
 - Так, адже ... - тільки й змогла вимовити й.
 - Значить, натурою, проститутки м дарница киев - зажурився Дід Мороз, - ну ладно! - І став розстібати шубу.

А я, як дура, стояла з відкритим ротом і дивилася на нього, поки він не спустив до колін свої штани.
 - Давай, - махнув Дід рукою.
 - Чого давай? - Не втрималася я від запитання.
 Він, смішно шкутильгаючи і намагаючись не заплутатися в спущених штанях, підійшов до дивана і скинув з нього подушечку.
 - Чого, чого ... Сосі! - І випнув вперед живіт, запрошуючи мене встати на коліна дешовые проститутки киев березняки і зайнятися його величезним членом.
 Я, немов під гіпнозом, зробила крок, потім другий і, вставши на вказане місце, опустилася вниз. Щелепа відпала сама і в ту ж мить величезний член м'яко занурився в мій рот.
 - Ось так ... Добре ... - ворухнув Дід своєю дупою, вганяючи Дринь по самі гланди.
 - Х-х-х ... - захрипіла я, давлячись і стримуючи блювотний порив.

Спроба відхилитися назад не вдалася, так як дідусь своїми пальцями, немов кліщами, затиснув проститутки киева за 50 голову, продовжуючи трахкати мене в рот. Через десять хвилин, статут, він покинув заповнений слиною рот, сів на диван і діловито почав стягувати з мене трусики.
 - Ну ось ... Знову ... - скрушно сказав він киваючи бородою.
 - Що знову? - Дивувалася я, навіть не намагаючись йому перешкодити або вирватися.
 - Та ти, як внучка моя, голена! Як я скучив по волосатому лона ... - журився Дід, - ладно сідай, - поплескав він себе по коліну, зсунувши ноги. проститутки м дарница киев

І я, вставши на коліна, опустилася своєї Кунка вниз, нанизуючи на дідусів відросток . До чого ж він був холодний, як ескімо, але твердий і довгий.
 - Ого! - Не втрималася я і застрибала вгору-вниз, ковзаючи по члену.
 - Давай веселіше, - плескав мене Дід по голій дупі, - мені ще в трьох квартирах побувати треба! А для ритму і для святкового настрою я тобі новорічну пісеньку заспіваю:
 В лесу родилась елочка,
 У лісі вона ... - ні, щось не те, ця пісня дешовые проститутки киев березняки зараз зовсім не підходить. А напою-ка я тобі краще нову внучкіну пісеньку:
 Ех, раз, ще раз,
 У Обами випав очей.
 Все у нас навпаки,
 За подарунки Дід еб ... т.

Скільки санкцій ні вводь,
 Кращий свято попереду.
 Все у нас навпаки,
 У Новий рік нас Дід еб ... т.

Дід Мороз на Новий рік
 П'є, як весь чесний народ.
 Санта Клауса зловить,
 Теж в ж ... у от'е ... т!

Хвилин десять я посилено проститутки киева за 50 стрибала на дідуся в ритмі його пісеньки, після чого він поставив мене раком і, голосно ухаючи, як пугач, продовжив довбати моє лоно . Холодок в вагіні потроху остуджували моє збудження. Але, тільки-но я зібрався кінчити, як Дід, голосно закричав, почав виливати сперму мені на спину.
 Потім, крекчучи, випростався і поплескав мене по голій дупі:
 - Вибач, колись ... Робота чекає, - сказав він, натягуючи штани і шубу, - а ти, це, далі вже сама ...
 Потім, порившись проститутки м дарница киев в кишенях, простягнув мені упаковку з вібратором, - тільки батарейок немає! - І посеменіл до виходу ...
 На цьому закінчився мій третій кошмар.
 А вранці під подушкою я знайшла дві батарейки, загорнуті в записку: «Ось, для комплекту, щасливо відсвяткувати!»

НІЧ ЧЕТВЕРТА. Операція «Перехоплення».
 Сьогодні ми з подругою відпросилися з роботи раніше - вирішили зайти на ялинковий базар, він у нас зовсім поруч з роботою. Походили, вибрали собі дешовые проститутки киев березняки по маленькій пухнастою ялинці, заодно іграшки прикупили, гірлянди та інші прикраси і деякі подарунки. Потім, цілком задоволені собою, пішли ловити таксі. Тільки я підняла руку, підрулює до мене жигуль з багажником на даху. Тебе-то, думаю, мені і треба. Водій швидко прив'язав ялинку на багажник, а я сіла на заднє сидіння і поклала поруч іграшки та коробки з подарунками.

Їхали ми швидко, пробок майже не було. Водієм мені попався веселий і говіркий дагестанець, колишній проститутки киева за 50 борець, а зараз - таксист. «Як добре сьогодні день склався», - тільки встигла я подумати, як на дорогу вискочив ДАІшник і давай махати палицею. Ми зупинились. Сержант перевірив документи, побіжно оглянув салон і попросив нас обох пройти в патрульний автобус. На наші обурені питання він сказав, що оголошена тривога, йде операція «Перехоплення» по знешкодженню небезпечного злочинця.
 В автобусі начальник оперативної групи перевірив наші документи, пробив по «базі», після проститутки м дарница киев чого пояснив, що в цьому жив. масиві вже кілька днів орудує небезпечний маніяк. Роз'їжджає він на «копійці», схожою на нашу, часто маскується під Діда Мороза, береться допомогти Снігуркам розносити подарунки, після чого цих снігуроньок знаходять згвалтованими і жорстоко побитими. Вже знайшли п'ятьох постраждалих. Але жодна з них не бачила обличчя злочинця - воно приховано маскою.

- Тепер розумієте, чому ви під підозрою? В цей час в автобус зайшов молодий співробітник дешовые проститутки киев березняки і втупився в обличчя водія, уважно вивчаючи. Потім посміхнувся і сказав: «Товаришу капітане, це не підозрюваний, а відомий борець, колишній чемпіон Росії Рахман газу. Я з ним зустрічався в півфіналі і програв. Борці обнялися, дружньо поплескавши один одного по спині.
 - Ну, раз ви знайомі, це міняє справу. Слухай, лейтенант, а, може, твій знайомий погодиться нам допомогти? Ти ж бачиш, «Перехоплення» не дає результату. Невже чемпіон країни злякається маніяка?
 - проститутки киева за 50 А що потрібно щось? - Запитав газу.
 - Раз ви підходите під опис, походіть зі своєю дівчиною по домівках, рознесіть подарунки. Візьміть у нас костюми Діда Мороза і Снігуроньки, і ось вам адреси квартир, де чекають замовлені подарунки. Ми тимчасово заборонили розносити подарунки, ви будете одні на увазі, так що на вас маніяк неодмінно зверне увагу. А лейтенант з групою підтримки забезпечить з вами зв'язок і вашу безпеку. Ну як, згодні?

- Згоден, тільки як бути проститутки м дарница киев зі Снігуронькою? Справа в тому, що це не моя дівчина, а звичайна пасажирка, і не знаю, чи погодиться вона.
 - Альона Василівна, погоджуйтеся, ми вас дуже просимо. Невже вам не шкода ні в чому не винних Снігуроньок? Так, і свято на носі, потрібно дати громадянам можливість нормально зустріти Новий рік. Погоджуйтеся!
 Все так дружно вмовляли, що я і сама не помітила, як погодилася. Ми з Рахманом переодяглися в костюми снігуроньки і діда морозу, забрали подарунки, дешовые проститутки киев березняки список адресатів і поїхали.
 - Ви коли-небудь вітали дітлахів, знаєте, як це робиться? - Запитала я.
 - Ні.
 - І я ні. Давайте по дорозі хоч щось придумаємо і порепетіруем.

Ми стали згадувати все, що чули колись на ранках і бачили в новорічних фільмах про поведінку Діда Мороза і Снігуроньки, азартно сперечалися і, нарешті, скроїли відповідну програму. З Рахманом ...                                          Читати далі